IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

непоклаТИМите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това са глупости. 300 метра разходка по центъра на Бургас ще ти отворят очите.

    Коментар


    • Я да видим говорим си за сравнения Варна Бургас, как Варна е батак и т.н и т.н глупости. Вижте какво вадят от рег. развитие:
      http://www.regionalprofiles.bg/bg/

      Наблягам на икон. индикатори и най-вече на заетостта и доходите.
      Така че като си слагате черните очила имайте едно на ум за обективизъм!
      Last edited by needtoknowmore; 06.03.2013, 00:25.
      Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        .
        Пий си Монсантото и си лягай!

        Коментар


        • Вижте лумпените какъв плакат са направили.
          Аз ще им отговоря на кой да ги продадат?!
          Естествено че който има пари, той ще ги купи.
          И ако имаше търг какво?!
          Кой е печелил търг срещу групата която дава хляб на 2-3 милиона човечета?!
          Attached Files
          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от judy67 Разгледай мнение
            А, само да те питам,че съм в час,КОЙ ще ги даде?Че нещо ни режат от ЕС.
            ти добре че си в час, ама си влезнал по средата и не си разбрал за какво става въпрос

            - никой няма да дава, а тези тук ще си опростят...
            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
              и после някой ще се пробва да изкара на ТВОЙ гръб няколко млрд... от раз!
              А, само да те питам,че съм в час,КОЙ ще ги даде?Че нещо ни режат от ЕС.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Точно това доказва, че те са бяла държава а ние не. Тук се изписаха се толкова неща по отношение на пенсионните фондове а нямаше нито една проверка да изчсти съмненията. Според мен проверките са хубаво нещо, защото връщат авторитета на проверявания.
                Да. Проблемът е , че тук няма от време на време някой опандизен бушон. Който да даде възможност на останалите да си правят схемите, и масите да не протестират.Ма как пък един не вкараха ве. Тукашните дебили не ги владеят тънките манипулации. В Гърция пак са по-напред от нас.

                Аре отивам да си сипя, че виж кое време стана

                Бахму и кризата , алкохолици станахме покрай нея
                Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                Коментар


                • За Пламен Горанов, пешката и царицата

                  В началото беше мълчанието. Първите дни никоя медия не обели зъб за Пламен. А които го споменаха, побързаха да го изкарат алкохолик, луд, лумпен и още не знам какъв. Както никоя и до днес не отбелязва, че Пламен, предния ден преди самозапалването, беше първият човек, който накара излезлите на протест за сметките за тока да изреват: ДОЛУ ТИМ.
                  До този момент овцете плачеха само за сметките на тока.
                  До този момент трибуквието беше табу за медиите и бг общественост. Или за него пишеха само проверени журналисти-като за умрял-или добро, или нищо. Когато германецът Юрген Рот, вместо българите, написа, че ТИМ е олицетворение на мафията в Бг, медиите на Мутрафония, начело с Коритаров и Дърева го изкараха лъжец. Тогава, истината за ТИМ се разпространяваше в ерата на интернет като слух от соца- че владеят половин Бг, че Кирил им е само чиновник, а ББ-техен човек. Инак как се взема Морска градина и половин Бг.

                  Да извикаш:
                  Долу ТИМ
                  -първи и в столицата им, е по страшно от това, да извикаш: Долу БКП на 16.11.89.

                  Един старец получи юмрук в лицето, знаете, за един мижав плакат, насред многолюден митинг, и пред очите на ченге


                  http://www.dnes.bg/blogini/2013/03/0...aricata.181750

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти
                    Знаеш ли е каква е тази манипулация....
                    защото аз я знам и съм участвал.....в нея.
                    Знам я да. До колкото си спомням минаха 900 евр. Ако си изкарал някой лев поздравления.
                    Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
                      Да ти дам пример от "белите държави". В момента съдят всички членове на надзорния съвет на "Порше" за манипулация на акциите преди придобиването от Фолксваген.
                      Точно това доказва, че те са бяла държава а ние не. Тук се изписаха се толкова неща по отношение на пенсионните фондове а нямаше нито една проверка да изчсти съмненията. Според мен проверките са хубаво нещо, защото връщат авторитета на проверявания.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от judy67 Разгледай мнение
                        Виж какво става от форума на протеста. Как да се отървем ...
                        и после някой ще се пробва да изкара на ТВОЙ гръб няколко млрд... от раз!
                        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Сам даваш отговора, като разбият симбиозата между държава и едър бизнес. В нормалния свят това се нарича корупция и мафия. По този начин ще се отвори пространство за честния едър, дребен и среден бизнес.
                          До някъде сте прави. В смисъл че повечето хора, с които лично аз например контактувам не искат конкретно пари, а искат работа! Това може би е и масовата нагласа сред народа - искаме да работим, а от там и да печелим! Съвсем логично обаче идва и следващият въпрос - в сегашните условия на икономическа и всякакъв вид криза не само у нас но и по света, как този дребен и среден бизнес би осигурил така жадуваните европейски доходи? С други думи, какво би ни попречило и тук в България да развием потенциала си и да направим така че да сме конкурентни на развитите европейски държави и да не зависим изцяло от техните решения и пазар!? И може ли само с протести да се постигне това?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Сам даваш отговора, като разбият симбиозата между държава и едър бизнес. В нормалния свят това се нарича корупция и мафия. По този начин ще се отвори пространство за честния едър, дребен и среден бизнес.
                            Еми ние , ще сме първите в цял свят които ще го постигнат.

                            Да ти дам пример от "белите държави". В момента съдят всички членове на надзорния съвет на "Порше" за манипулация на акциите преди придобиването от Фолксваген. Такова понятие , като "честен едър бизнес" НЯМА.
                            Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Сам даваш отговора, като разбият симбиозата между държава и едър бизнес. В нормалния свят това се нарича корупция и мафия. По този начин ще се отвори пространство за честния едър, дребен и среден бизнес.
                              Тъкмо се бях засилил да пиша същото. Нашите хора ебаха майката на цялата социална и финансова система, затова докато не ги изринем, оправия няма да има. Наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
                                Какво се предлага за промяна в икономическата сфера. Как ще вдигнат малкия и среден бизнес на крака , а от там , доходите и потреблението. Едрите са ясни , те са в симбиоза с държавата. Големите губещи и обезкървени са малките предприятия.
                                Сам даваш отговора, като разбият симбиозата между държава и едър бизнес. В нормалния свят това се нарича корупция и мафия. По този начин ще се отвори пространство за честния едър, дребен и среден бизнес.

                                Коментар

                                Working...
                                X