IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мерките срещу тютюнопушенето реално вредят ли на икономиката,както казва "бизнеса"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
    Абе педи, ами ако детето ми избере съседното заведение, няма да ти търпя миризливия разпространяващ се като кремиковци пушек бе! Време е миризиливите духхльовци смърдящи на тутун по Димов да си свиете сърмите! Ти знаеш ли, че онзи ден седнах до един страстен пушач в метрото, който не пушеше в момента, но пак миришеше на гадните тютюневи лай--а. Ама много гадно миришеше на стар пушач. Помислих си, че ако съм жена никога няма да дам на подобен субект да ме целуне. И сигурно много не дават, тогава кой е педала а?
    "Извинете, а вие с каква сексуална ориентация сте?
    - Традиционна! А защо?
    - Ей така...Без задни мисли!

    .................................................. ............
    Лорда се изцепи отново и ми напомни онзи стар виц:

    "Две агентки на НИ от Пловдив се хвалят една на друга:
    - Моят вчера ми купи Сеат Ибиса.
    - Пък моят ми купи БМВ"УРАГАН"! Иби са ти!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
      Абе педи, ами ако детето ми избере съседното заведение, няма да ти търпя миризливия разпространяващ се като кремиковци пушек бе! Време е миризиливите духхльовци смърдящи на тутун по Димов да си свиете сърмите! Ти знаеш ли, че онзи ден седнах до един страстен пушач в метрото, който не пушеше в момента, но пак миришеше на гадните тютюневи лай--а. Ама много гадно миришеше на стар пушач. Помислих си, че ако съм жена никога няма да дам на подобен субект да ме целуне. И сигурно много не дават, тогава кой е педала а?
      Лордов - приятелю,

      недей с лошо, бря?

      Утре ще ти вкарам 1 катун с мангали до твоята маса, ще спрат с каруцата пред кръчмата и ще смърдят кат' скунксове.

      Тогава пак ли такъв ербаб ще си? Или ще си платиш сметката набързо и ще се разкараш, щот' им нарушаваш правата и те мо'ат си 'одят, дет' искат.

      П.П. След 20 години т'ва те чака, брато и тогава ще си спомняш с носталгия за "гадните" пушачи, с които поне си можел да се побазикаш. Всеки 3-ти ще ви е мангуста и мислиш ли, че ще има коМФликти, дет' ги прави БаМкоФф ... умишлено с простия си инат.

      В цял свят имаш класи на заведенията - демек в БГ-стан ги водите категория двИзди. Тоя шебек ръга 5 двИзди с каравана на полето и всичко било за него "РАВНО" като статус?

      Чаткаш ли колко е малоумен тоя, ама ще чакал туризъм да прави - той го закла вече. В момента вървят още резервациите - след 1 година ще видиш ко ста'аа кат'се разчуе из тур-оператори, че в БГ-стан нема кръчме за пафкане.

      Директно се зачерква от туристическата карта и после и да връщате нещо - работата стана сра маца у каца с мед.

      П.П. Ще ви трябват 10 години поне докато се разбере, че било "майтап" на един дет' се учел по икономика.

      Взели сме пуканки и гледаме мача - тъкмо кат' закриете туризма, Фиска хептен ще клекне по приходи и тогава ще има какво .....? РИформИ, щот' нема да има стинки за заплатки

      Та, и аз кат' пушач съм ЗА забраната твърдо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
        Честит край на света, и в другия свят да сте по-чисти!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
          Лорде,
          Къде ти е шибаното Ферари?


          .................................................. .................................
          " - Пушиш ли?


          - Да.
          - По колко кутии на ден?
          - 3.
          - Колко струва 1 кутия?
          -10 долара.
          - И от колко години пушиш?
          - От 15 години.
          - Значи, ако една кутия струва 10 долара, а ти пушиш по 3 кутии на ден, харчиш по около 900 долара на месец .За година се получават около 10 800 долара, нали така?
          - Така е.
          - Тоест за последните 15 години си похарчил над 162 000 долара за цигари?
          - Явно е така.
          - А замислял ли си се, че при правилно вложение на спестените пари сега можеше да си купиш Ферари?
          - A ти пушиш ли?
          - Не.
          - И къде ти е шибаното Ферари?"
          Явно си изпуснал темите в които съм посочил, че оглеждам един БМВ"УРАГАН" на лизинг.. Даже НАИВНИК ми се разсърди за това. Е не е ферари........

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
            Е, те това е педерастко!


            "Ясно е, че пушачите не искат всички заведения да са за пушачи, а е неясно защо непушачите искат обратното, след като се съгласяват, че ако пушим в съседното заведение, няма да им пречим.
            Въпреки това, настояват за пълна забрана."

            Щото, като мъж щеше да ми отговориш по мъжки на въпроса.
            Абе педи, ами ако детето ми избере съседното заведение, няма да ти търпя миризливия разпространяващ се като кремиковци пушек бе! Време е миризиливите духхльовци смърдящи на тутун по Димов да си свиете сърмите! Ти знаеш ли, че онзи ден седнах до един страстен пушач в метрото, който не пушеше в момента, но пак миришеше на гадните тютюневи лай--а. Ама много гадно миришеше на стар пушач. Помислих си, че ако съм жена никога няма да дам на подобен субект да ме целуне. И сигурно много не дават, тогава кой е педала а?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
              Е, те това е педерастко!


              "Ясно е, че пушачите не искат всички заведения да са за пушачи, а е неясно защо непушачите искат обратното, след като се съгласяват, че ако пушим в съседното заведение, няма да им пречим.
              Въпреки това, настояват за пълна забрана."

              Щото, като мъж щеше да ми отговориш по мъжки на въпроса.
              Серго, или е партийна подлога и така му е казано да пише ( демек не е толкоз хамав на колкото се прайка сякаш или ....... - не искам да си мисля за другото ).

              ----------------------------

              По принцип не е лошо да се иска гаранция от БаМкоФфф ... че в БГ-стан на туризъм идат само непушачи. От 7 милки туристи всичките са такива.

              Да го покаже с документ. Ъъмм ... ако се окаже, че чужденците си пафкат, па българите да го духат? Ко прайм тогава - Ърррммм ?

              П.П. Лично искам Кев да ми засвидетелства, че чужденец в БГ-стан не пафка в кръчма. ( гарантирано от КЕФ ) - хихи

              После се обиждат при асоции с педали, па не могат да се освестят к'ви глупости ръсят.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                Блумбърг и аз сме ви е.ли майката на пушачите!

                Лорде,
                Къде ти е шибаното Ферари?


                .................................................. .................................
                " - Пушиш ли?


                - Да.
                - По колко кутии на ден?
                - 3.
                - Колко струва 1 кутия?
                -10 долара.
                - И от колко години пушиш?
                - От 15 години.
                - Значи, ако една кутия струва 10 долара, а ти пушиш по 3 кутии на ден, харчиш по около 900 долара на месец .За година се получават около 10 800 долара, нали така?
                - Така е.
                - Тоест за последните 15 години си похарчил над 162 000 долара за цигари?
                - Явно е така.
                - А замислял ли си се, че при правилно вложение на спестените пари сега можеше да си купиш Ферари?
                - A ти пушиш ли?
                - Не.
                - И къде ти е шибаното Ферари?"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                  И друго си мисля - ако (не дай си Боже) забраната (законът) бъде отменен, какво удоволствие ще представлява на тия които вече осъзнават лично ползите от него и открито се съгласяват с тях, отново да започнат да пушат където им скимне - в заведения, в офиси, в обществени сгради - без да се съобразяват че там има и доста хора които не са длъжни да дишат пушаците и да се омирисват от миризмите на техните цигари!? И с какво съзнание ще започнат отново да го правят, просто ми е интересно...

                  Е, те това е "педерастко"!


                  "Ясно е, че пушачите не искат всички заведения да са за пушачи, а е неясно защо непушачите искат обратното, след като се съгласяват, че ако пушим в съседното заведение, няма да им пречим.
                  Въпреки това, настояват за пълна забрана."

                  Щото, като мъж щеше да ми отговориш по мъжки на въпроса.
                  Last edited by sergo; 20.12.2012, 23:47.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                    Пак се изказваш неподготвен

                    Т'ва горното в абсолютна сила важи за вас пушачите! .....
                    Пушачите ви дадоха хиляди алтернативи - да сте хепи вие, да са удовлетворени и те, без да има пресечна точка.

                    От непушач чу ли алтернатива досега, че точно в момента има 3.5 милки пушачи и можеш да ги метнеш в кофата. Ъъъъ .... "тотално" да го наречем ? ( риторично )

                    Споки - преди седмица ви казах, че забраната ще остане, дет' пак ми скочиха. Демек, оплакваш ли се сега или се фукаш не мо'а разбера, че сте със забрана? Или просто винаги някой трябва да ви пречи и да ви е виновен, даже и 6 месеца по-късно - хихи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                      Няма как непушачите, които са доволни и виждат разликата от преди, да протестират и да изтъкват каквото и да е. Не си ли съгласен!?

                      Това меко казано е неистина.
                      И елементарна манипулация.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                        Еееееееее, не очаквах такъв отговор! Ти и на гости ли не искаш да ти дода бре? Аз те каня още утре ако искаш, да си пушиш на воля в мой имот и да си къркаме сладко -складко, ще купя продукти каквито кажеш и ще хвана двама да ги сготвят по твой вкус.
                        Бе, гостито винаги трябва да се съхранява - т'ва са ни завещали дедите. Да сме гостоприемни и добри домакини.

                        Та, когато решиш и имаш път насам заповядай - шъ съ измисли нещо и за "непушенето" по кръчмите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
                          Ами направо го премести! Какви статистики ти трябват?
                          Ако ти кажа, че смятам Айфеловата кула за висока, ще ме пратиш ли да ти я измеря с метъра?

                          Всичките ми мнения са мои и ангажиращи.
                          Не ме карай да давам идеи на тия идиоти, че ще стане страшно още повече, ама си писал неща, които не са факти.

                          Фискът е толкоз освирепял в момента, че ти е бедна фантазията, зат'ва ще пасувам въпроса ти и не ми питай как си пиша статиите.

                          Точка 1: Как да го напиша, че да тия "гладници" да не скокнат отгоре и да доразпорят още повече окъсалите 'орица.

                          Повярвай ми много трудно се пише кат' имаш точка 1 винаги и да лавираш словесно

                          Щот' вместо да помогнеш, ще им дадеш идея на тия да ви дозатрият още повече, което те си мислят ден и нощ. И зат'ва съм станал кат' магьосник вече да пиша "иносказателно" да го наречем - хихи

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            ...

                            Наблюдават се процеси, сходини с тия на педалите, траверсите и лесбийките. А именно - ти не си го питал някого пушач/непушач ли е, а то ще изкърти синджира да ти показва, че бил НЕПУШАЧ.

                            Ем, 'убау - ще го преместя в левия крачол.

                            П.П. Т.е. досадно стана - имат си забраната от 01.06. вече сме 20.12. - то не спират да лаят, че били непушачи. Е, хуба'у ... автографи ли да събираме, к'во тряя прайм, че били непушачи?

                            Демек - същите педали са кат' другите педалчици. Едно към едно и мега-яко дразнят с тая показност.
                            Пак се изказваш неподготвен
                            Т'ва горното в абсолютна сила важи за вас пушачите! Е, не за всички, защото има и такива които са осъзнали ползата и позитивите от решението.
                            Няма как непушачите, които са доволни и виждат разликата от преди, да протестират и да изтъкват каквото и да е. Не си ли съгласен!?
                            Този, който лае и иска да събира автографи е точно тоя който тръби че е пушач и този си негов нагон е длъжен да задоволява по всяко време и на всяко място, дори и на места където присъстват и се посещават и от непушачи.
                            Кой е педал и кой не е, и кой къде щеси го мести, мисля е съвсем друга тема.
                            Но аз съм сигурен, че ако от утре темата бъде забравена за неопределено време, точно пушачи ще са тези които отново ще я възраждат отново отново и отново...
                            И друго си мисля - ако (не дай си Боже) забраната (законът) бъде отменен, какво удоволствие ще представлява на тия които вече осъзнават лично ползите от него и открито се съгласяват с тях, отново да започнат да пушат където им скимне - в заведения, в офиси, в обществени сгради - без да се съобразяват че там има и доста хора които не са длъжни да дишат пушаците и да се омирисват от миризмите на техните цигари!? И с какво съзнание ще започнат отново да го правят, просто ми е интересно...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Ъмм .. шъ си местим нейде другаде - Русото спазва законите винаги. Шъ има бай-бай БГ-стан, щот' навсякъде си се пафка по света - па дано накарате хъхряците някога да внасят осигуровки, че да има за вашите пенсии някога.

                              Щот' "фалирала" Гърция пенсиите им ще карат празниците с по 400 еврака бонусче към пЕнциите оооотгоре, а па нашия отличник БаМкоФф ... даже и 20 кинта за една коледна трапеза не можа да им измисли на 'орицата.

                              Другия път го питай на кое вика "фалирало" и на кое "отлично"? - чи аз съм Рус и не моа'а схвана разликата
                              Еееееееее, не очаквах такъв отговор! Ти и на гости ли не искаш да ти дода бре? Аз те каня още утре ако искаш, да си пушиш на воля в мой имот и да си къркаме сладко -складко, ще купя продукти каквито кажеш и ще хвана двама да ги сготвят по твой вкус.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                                Виж сега, въпреки, че си ми приятел, познавам шефа на ОДМВР В.Търново, който не е местен, а чист софианец; и ако създадат спец звено за влизане по къщите на ората за да ги издирват кой пуши и кой не дими по примера на Блумбърг и е хрисим, обещавам ти че ще вляза във връзка с теб и ще те питам кво прайме бебе Марандиньо?
                                Ъмм .. шъ си местим нейде другаде - Русото спазва законите винаги. Шъ има бай-бай БГ-стан, щот' навсякъде си се пафка по света - па дано накарате хъхряците някога да внасят осигуровки, че да има за вашите пенсии някога.

                                Щот' "фалирала" Гърция пенсиите им ще карат празниците с по 400 еврака бонусче към пЕнциите оооотгоре, а па нашия отличник БаМкоФф ... даже и 20 кинта за една коледна трапеза не можа да им измисли на 'орицата.

                                Другия път го питай на кое вика "фалирало" и на кое "отлично"? - чи аз съм Рус и не моа'а схвана разликата

                                Коментар

                                Working...
                                X