IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мерките срещу тютюнопушенето реално вредят ли на икономиката,както казва "бизнеса"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Ще го питам.Не бъди агресивен и не си го изкарвай на мен.Никога не съм те сочил с пръст а това дето го пишеш за Бойко е смехотворно.Прочети добре форума и виж какво съм написал за тази особа.И дано намериш поне една добра дума.Объркал си ме с някой друг.Много злоба и агресия си натрупал по темата.Казах само че не ми е приятно да седя в задимени помещения а ти ме изкара най големия враг на пушачите.Ако ще ти олекне и ще се почувстваш по добре няма проблем продължавай с разгрома.Пушачи не съм убивал да знаеш.И моля за снисхождение...
    И да знаеш нищо не забравям но съм безсилен да променя нещата
    Ако съм прозвучал агресивно - моля за извинение! Както теб, така и всички непушачи!

    П.П. Просто не обичам манипулации в областта "Стимул и рефлекс на стадото", понеже тогава стадото без да разбира навлиза в 1 много малък континиум, който се нарича вътрешно лично пространство или лична свобода и я прегазва, понеже някой го е подкарал натам с гегата и изпотъпква всичко.

    Няма да ме разбереш, понеже трябва да изпиша 3 страници с обяснителни разяснения от психологията на кое се вика генетичен, психологичен и социален детерминизъм.
    --------------------------
    Не защото се съмнявам в качествата ти, а просто, защото не всеки има подготовка в специфични материи.

    Поздрави!

    П.П.П. Вътрешната си свобода винаги трябва да я отстоявате - утре някой кретен, ще реши, че трябва да дефлорира всяка бъдеща булка и ти пак ще му ръкопляскаш, защото наредбата била такава. Но вие няма да го наричате това изнасилване/педофилия, а ще го наричате спазване на наредбата за дъщеря ми/снаха ми, без някой да я питал нея тя иска ли, баща й иска ли, съпругът и децата й искат ли?

    Случвало се е вече в Историята ви - да ебат жените ви и да гледате отстрани!

    А, къде е Конституцията и правото на свободен избор при всеки?! Тия лафове за пасивни пушачи ги забрави - концентрацията е пренебрежимо малка от общия брой вдишвания и издишвания през 1 човешки цикъл. Проблемите са на друго място.

    Както свети Боко бил направил къщичка и пътечка на всяка катерица и бубулечка по магистралите му ( дет' вече римски пътища ще ги изкара, че той ги е строил ), то кръчмарите отдавна направиха по 1 аспиратор над всеки пепелник да поема дима веднага + обща аспирация. Нито ще се отровиш, нито ще се омиришеш на цигари в определен клас заведения. Но където се хапва - не трябва да се пуши - съгласен съм с това напълно.

    Погазвате основни човешки права от позиция на "силата", което е грозно. Небето и въздухът са за всички, за да ги присвоява някой за "обществени" места. Пушач никога няма да направи това към друг.

    Поздрави!
    Last edited by marandi; 11.12.2012, 02:14.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Е, то това е идеята - да забравите въобще, че срещу ( данък сгради и данък смет някой трябва да има ангажимент насреща ).

      Питай си германския келнер - в Германия как е и в ЕС? Колко пъти им се мият улиците ( "обществени" места ) и то с препарат. Питай го и за изискванията за шум. Смяна на водопровод няма да я чуеш в радиус от 30 м, нищо че са влезли багерите. Заглушават ги.

      П.П. Батка, кат' сочиш някого с пръст - не забравяй, че останалите 3 свити пръста сочат към теб.

      Ясно и ти си Бойкова подлога - оправихте БГ-то, че опряхте до пушачите, дет' ви спрели "устрема" - без да сте ги виждали

      Още по-смешното е, че и останалите хаптърници ( политици ) кол за домати не става и от тях. Но пушачите станаха проблем номер 1, щот' в ЕС ви пуснали по "новините", че било така.
      Ще го питам.Не бъди агресивен и не си го изкарвай на мен.Никога не съм те сочил с пръст а това дето го пишеш за Бойко е смехотворно.Прочети добре форума и виж какво съм написал за тази особа.И дано намериш поне една добра дума.Объркал си ме с някой друг.Много злоба и агресия си натрупал по темата.Казах само че не ми е приятно да седя в задимени помещения а ти ме изкара най големия враг на пушачите.Ако ще ти олекне и ще се почувстваш по добре няма проблем продължавай с разгрома.Пушачи не съм убивал да знаеш.И моля за снисхождение...
      И да знаеш нищо не забравям но съм безсилен да променя нещата

      Коментар


      • Мога да се хвана на бас, че и в следващите 5 години, ще ви видят по статистика с най-мръсния въздух в ЕС.

        Затова искам тотална забрана и след 5 години бат' Пешо да дойде и да ми се извини, че не съм тровил аз въздуха от 200 км с моя фас, а някой друг

        П.П. В икономиката ( макро-то ) това се нарича да създаваш квази-данъци. Демек обираш населението с данък, който въобще не отива по предназначение, а само за фонд работна заплата и ДМС ( год. бонуси за администрацията ).
        Last edited by marandi; 11.12.2012, 00:44.

        Коментар


        • Лордов,

          свети Боко взе да се прави на Христос, а такива си заминават, дет' вече еднолично взеха да решават кой въздух е чист и кой "мръсен" по обществените места ( уж частна собственонст ). Предлагам да го вържем 3 дни на 1 автобусна спирка и да си диша "чистия" въздух, като в радиус от 200 м - няма да допускаме пушач, да не би да го отрови на "обществено" място.

          На следващите избори го пиши труп - намисли ли срещу кой нов "Светия" да пафнете по 1 фас в градинката?

          П.П. Между другото си мисля, че за най-мръсния въздух в Софето от целия ЕС са виновни тия от Резово. Падат се на калъч на Софето и 4-тото измерение се намесва.

          Ако тях ги нямаше - въздуха в Софето щеше да е друг. МИсля да приканим цяло БГ да ги избием и обявим за убийци
          Last edited by marandi; 11.12.2012, 00:37.

          Коментар


          • Абе вие защо биете негрите ???

            Коментар


            • Първо по темата: абсурд. В този сектор никой не знае нито обороти, нито заети, за да се оцени какъв е ефектът.
              Пълен булшит някакви представители на бизнеса да изнесат реални данни. Те самите не могат да се преброят

              Първо да си плащат данъците и осигуровките на служителите после да мрънкат. И да пари да спрат да перат

              Това към бизнеса, не към пушачите.

              Иначе ми е мн кеф, че смрадта изчезна.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                Пешка аз друго съм забелязъл повече в чужбина - любимата ни Европа - Германия ! На българите не гледат с добро око и на чужденците. И това много по им се забелязва.
                Нима искаш да кажеш, че от години не гледат сина на бате Пешо с добро око?!

                Коментар


                • Ако искаш Танцувай по масите.......Аз ще ПУША....а мойта мацка освен даси глътнеш езика друго няма да стане
                  Животът е огледало.....усмихвай се

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                    А ти в бат Маранди в кой град си, да не би да е в такъв без прахови частици? Иначе няма обяснение защот пишеш СТЕ, а не СМЕ!
                    Нямам самочувствието да обвиня 50% от населението на Софето, че въздуха, който дишат е боклук и е последен по качество в ЕС ( налЕ "основният" аргумент винаги е ЕС, как било? )

                    П.П. Допускам по-горе, че 50% са непушачи от населението.

                    Просто не съм толкова нагъл да деля някого на такъв и онакъв и затова са заели последното място по всички класации
                    Last edited by marandi; 10.12.2012, 22:02.

                    Коментар


                    • Бате Пешо

                      Пешка аз друго съм забелязъл повече в чужбина - любимата ни Европа - Германия ! На българите не гледат с добро око и на чужденците. И това много по им се забелязва.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                        Няма да пушите.....ще сърбате щкембе с гроздова.......А аз ще пуша ....
                        Ще пушиш ама тъпкайки на един крак от студ пред заведението, а аз вътре ще метам водки с томатен сок и ще обикалям като цветарка по масите, може и до твоята самотна мацка да отседна, докато пафкаш отвън мръзнейки.

                        Коментар


                        • Няма да пушите.....ще сърбате щкембе с гроздова.......А аз ще пуша ....
                          Животът е огледало.....усмихвай се

                          Коментар


                          • Бойко и компания занимават хората с глупости да им отвличат вниманието. И глупавия народ им връзва.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                              Не, ама една такава днес праила цирк в училище
                              http://www.dnes.bg/index/2012/12/10/...kolejka.175053
                              Днес гледах централната емисия новини по БТВ-то. След пияната даскалица, пуснаха и пияния доктор от СМП. Новините гледах в майка ми. Тя като дългогодишен здравен работник, както се казваше навремето просто рече: "Народа се е алкохолизирал". Малко ми стана неудобно от коментара и, щото аз всяка вечер се праа на щанга.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение

                                Поне не пречим на другите. Ти да си видял някой махмурлия да хване главата на събеседника си и да му дъха изпарения в лицето?
                                Не, ама една такава днес праила цирк в училище
                                http://www.dnes.bg/index/2012/12/10/...kolejka.175053

                                Коментар

                                Working...
                                X