IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мерките срещу тютюнопушенето реално вредят ли на икономиката,както казва "бизнеса"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
    Българите са страшно прости, точно както и повечето други хора по света.
    Като извадиш "търговска марка" като България на повече години в Европа под едно и също име просъществувала - ще ти изслушам версията с удоволствие.

    П.П. Ако не можеш да посочиш по-стар лейбъл в Европа като години и история за държава - нормално е да се извиниш и простият ставаш ти.

    Да говорим с аргументи, няма ми се фръцнеш, налЕ?

    Коментар


    • Българите са страшно прости, точно както и повечето други хора по света.
      Custodite sortem vestram

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        не ме дразни...а, че масово българинът е прост примери има безброй...
        Щом "Българинът" е масово прост може ли да ти видя гражданството какво е? Ако, все още нямаш друго гражданство съвсем безплатно ще ти съдействам да го смениш час по-скоро.

        Надявам се тогава да влизаш в техните форуми ( с новото гражданство ) и да им обясняваш на местните колко са масово прости!

        П.П. Сещаш ли се колко простотия изцепи досега и щом не ти е комфортно тук - ще те преместим на по-умно място. Само подскажи?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
          Маранди, декларирам, че Бърти не е сред управляващатата партия на ГЕРБ, Ние имаме други цели, Ние обичаме народа!
          Лордов,

          винаги подкряпам ( даже и политиците ), дет' до вчера се учеха, че бели чорапи с костюм не се носят.

          П.П. Понеже съм набрал яко - може ли 3-4 години да не може да сформирате екипи и да намерите точните хора за точните места.

          Имате само Фандъка, Дончев ( еврофондовете ) и Нора ( бедствията ) - всичко друго е отврат.

          Колко още време ще ви трябва да откриете Хората?

          Въпрос 2: Смятате ли, че нужните хора ще си сложат името и репутацията дори и да могат да помогнат в определени браншове?

          П.П.П. Помисли и предай нататък, браточка. БГ на последно място 20 години - не съм мазохист, Братле. В спорта винаги гониш номер 1 и то в Света - няма друго място - само и винаги е номер 1, сред чужденците.

          Коментар


          • Свободата, Санчо...


            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Кефиш ме - досега 50% от населението са ви "криви", а ся стана и целия "народ".

              П.П. Имаш ли представа на колко години е тоя народ, колко тъпанари е виждал досега и колко е надживял?

              Сещаш ли се защо сте ми смешни вече? Поне се разкривате яко. Вече и народът е ПРОСТ?

              Що не го избиеш още утре целия народ, щом те дразни?
              не ме дразни...а, че масово българинът е прост примери има безброй...

              не съм аз този, който ще си смени гражданството с македонско ако еди кво си..нито съм този, който говори дистанцирно в стил "аз политика неща, но ако ме поканят ви правя най-големите туканка" ...

              за добро или лошо положението е такова...Алеко е все още актуален..
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                ти май от майтап не разбираш
                прекалено насериозно си се взел. почини си.

                ясно е, че няма как да се забрани пушенето и пиенето на прост народ...това означава пак да се пуши и пие, но без грам пара за хазната - тук съм съгласен с Джей.

                един ден като станеш татко ..интересно ще пушиш ли вкъщи и ще бъдеш ли доволен децата ти да пафкат от 7 клас щото са пичове и никой не може да им дава наклон..
                Кефиш ме - досега 50% от населението са ви "криви", а ся стана и целия "народ".

                П.П. Имаш ли представа на колко години е тоя народ, колко тъпанари е виждал досега и колко "днешни" тъпанари е надживял? Ти не можеш да броиш до толкова - да ти кажа под секрет.

                Сещаш ли се защо сте ми смешни вече? Поне се разкривате яко. Вече и народът е ПРОСТ?

                Що не го избиеш още утре целия народ, щом те дразни?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                  Те не ги ли забраниха бре Дянков ми бе най-весел днес. Жалва се че държавата била давала 200 милиона за лечение на пушачи. А от акциз за цигари събират 1.5 - 2 милиарда. Човекът или не може да смята, или не му идва на ум, че ако хората спрат да пушат, държавата ще фалира набързо, освен ако на лорда не му обложат имотите
                  Е ..,

                  кой беше БаМкоФфф? Подсети ме да се впечатля някой ден.

                  П.П. Май се сетих - 1 кретен, който изплаща вноски по ипотека в УСА със заплатата на жена си, която виси в тях. А, вноските са му 4-5 пъти по-високи от неговата заплата.

                  Такава беше версията ( официалната ) поне и къде са правилата на ЕС? Как някой плаща в пъти повече нещо, което не може да си позволи?

                  Даже и на пенсиите не можа да метне по 20 лв. за Коледа за 1 скромна маса. Фалирала Гърция ще даде на техните по 400 еврака Коледни добавки.

                  И за какво говорим ....?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Тъкмо си почнал с "правосъдието" и си си повярвал - що не забраниш и секса?

                    П.П. После ще те питам и за други неща да "забраниш" - явно ви се отдава да ръсите забрани от стотици километри

                    А, че някой ден се литва в стойка лястовичка през прозореца на Парламенто - знаете ли го кат' вземете се ебавате с нуждите на хората? Спри им хляба, бря - аз хляб не ям от години.

                    Ям пуканки и ще гледам сеир. Ай на батко "Спирачката" ми тя?
                    Маранди, декларирам, че Бърти не е сред управляващатата партия на ГЕРБ, Ние имаме други цели, Ние обичаме народа!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Тъкмо си почнал с "правосъдието" и си си повярвал - що не забраниш и секса?

                      П.П. После ще те питам и за други неща да "забраниш" - явно ви се отдава да ръсите забрани от стотици километри

                      А, че някой ден се литва в стойка лястовичка през прозореца на Парламенто - знаете ли го кат' вземете се ебавате с нуждите на хората? Спри им хляба, бря - аз хляб не ям от години.

                      Ям пуканки и ще гледам сеир. Ай на батко "Спирачката" ми тя?
                      ти май от майтап не разбираш
                      прекалено насериозно си се взел. почини си.

                      ясно е, че няма как да се забрани пушенето и пиенето на прост народ...това означава пак да се пуши и пие, но без грам пара за хазната - тук съм съгласен с Джей.

                      един ден като станеш татко ..интересно ще пушиш ли вкъщи и ще бъдеш ли доволен децата ти да пафкат от 7 клас щото са пичове и никой не може да им дава наклон..
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                        Те не ги ли забраниха бре Дянков ми бе най-весел днес. Жалва се че държавата била давала 200 милиона за лечение на пушачи. А от акциз за цигари събират 1.5 - 2 милиарда. Човекът или не може да смята, или не му идва на ум, че ако хората спрат да пушат, държавата ще фалира набързо, освен ако на лорда не му обложат имотите
                        200млн. за лечение на ....пушачи
                        т'ва сигурно, някой антифеодал от неБАНска структура му го е прошушнала
                        Колко тъжни и болни хора има без да са докодвали цигари, колко деца страдат без наоколо и следа от цигарен дим да е имало...но пари за тях няма

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          Джей аз като умерен пияч съм навит - да се забрани продажбата на алкохол по заведенията както и цигарите. тогава вече ще има революция сигурно....
                          След цигарите винаги е било време и на алкохола. Във всички случаи когато е имало забрани за цигари, е имало после и такива за пиенето. Мисля, че още след изборите ще праснат една кампания в тази насока и ще качат най-малко акцизите в името на борбата с общественото здраве. И аз съм доста умерен пияч, така че дори сух режим да обявят след 10 г. не бих се трогнал
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            Джей аз като умерен пияч съм навит - да се забрани продажбата на алкохол по заведенията както и цигарите.

                            тогава вече ще има революция сигурно....
                            Тъкмо си почнал с "правосъдието" и си си повярвал - що не забраниш и секса?

                            П.П. После ще те питам и за други неща да "забраниш" - явно ви се отдава да ръсите забрани от стотици километри

                            А, че някой ден се литва в стойка лястовичка през прозореца на Парламенто - знаете ли го кат' вземете се ебавате с нуждите на хората? Спри им хляба, бря - аз хляб не ям от години.

                            Ям пуканки и ще гледам сеир. Ай на батко "Спирачката" ми тя?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Именно!
                              Утре ще ви "забранят" да има плешиви - к'во правиш ти тогава? ( риторично ).
                              П.П. Благодаря, че светна идиотите, че и във Франция се пуши. Аз ще те допълня, че навсякъде се пуши в т.нар. ЕС.
                              Те не ги ли забраниха бре Дянков ми бе най-весел днес. Жалва се че държавата била давала 200 милиона за лечение на пушачи. А от акциз за цигари събират 1.5 - 2 милиарда. Човекът или не може да смята, или не му идва на ум, че ако хората спрат да пушат, държавата ще фалира набързо, освен ако на лорда не му обложат имотите
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                                На тебе алкохола ако ти спрат, по-добре..
                                Джей аз като умерен пияч съм навит - да се забрани продажбата на алкохол по заведенията както и цигарите.

                                тогава вече ще има революция сигурно....
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X