IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой ще е евентуалният нов собственик Икономедия АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
    Нали купиха дела на Е.ОН в България?! Енерго-Про мрежи и продажби са техни. Телевизия България он Ер основана на 9 септември 2011 г. Досега са налели към 70 милиона в укрепване на ската на морската където са техните 18 декара, или поне за такава цифра чух. Съмнява ме обаче да искат Дневник и Капитал. Не мисля, че са им нужни.
    Джей от де докопа това инфо че са купили Е.ОН-а? Аз нещо май съм изтървал.
    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

    Коментар




    • Най-важните новини (от днес - според Дневник)

      ДСБ: Започваме предизборната си кампания с референдума
      Остава един месец за изчистване на натрупаните отпуски от 2010 г.
      Галина Тонева: Трябва да се справим с проблема за натовареността в прокуратурата
      Днес се учредява партията "Свобода и достойнство" на Касим Дал
      Протестите срещу бюджетните съкращения в Словения прераснаха в безредици

      Приятно и увлекателно четене
      Last edited by Jay Gould; 01.12.2012, 15:35.
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Защо слагаш и ТИМ ,напоследък я използват само за калабълък при желаещите някой да купуват.... Интересно къде инвестират " много" си пари тези години..
        Нали купиха дела на Е.ОН в България?! Енерго-Про мрежи и продажби са техни. Телевизия България он Ер основана на 9 септември 2011 г. Досега са налели към 70 милиона в укрепване на ската на морската където са техните 18 декара, или поне за такава цифра чух. Съмнява ме обаче да искат Дневник и Капитал. Не мисля, че са им нужни.
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
          Boban1, що се правиш не иде реч дали ще отиде в "чужди ръце" , а дали не ги натискат да отиде в правилните ръце
          Проди,за банката правилните ръце са тези ,които плащат,а не тези ,които бавят с месеци вноските си.

          Ами ето ти Проди си първият(явно),който ще плаща за да не отиде Капитал в неправилните ръце.....Ама не ми се вярва да се навиеш да плащаш на някой масрафа,нали

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
            Ами сигурно на Банката и е писнало....Щом като искате вестник Капитал да не отиде в чужди ръце...

            Boban1, що се правиш не иде реч дали ще отиде в "чужди ръце" , а дали не ги натискат да отиде в правилните ръце

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              Още нещо ми е интересно
              Каква е ролята на Алфа банк - гръцка банка, която подобно на Юробанк, може само да се радва на малкото си печеливши отделения като българските...

              И най-вече, коя е тази банка, която ще тръгне да прави скандали с кредитополучателите си, още повече такива, които било то със закъснение, но плащат вноските си - 3 месеца закъснение, но все пак платено(така чета от публикациите, не знам истината) да се борят за 1-2 дни разлика, за да бъде приведен залога ...
              Ами сигурно на Банката и е писнало....3мес не са малко време,а и сигурно не е и за първи път такова закъснение.По напред някой каза,че пака тази банка е взела на Прокопиев някаква сграда(колко е вярно не знам).Ако примерно имат потенциаален клиент да купи на добра цена заложения актив....пак много са ги чакали.Това е просто бизнес.Банката дърпа актива(има си законно основание) и го продава на друг.

              А дали Капитал е добър вестник е друга тема....тук просто обсъждаме смяната на собствеността ....колкото и на някои и да не им се иска.

              Ето ще дам едно предложение...Ако банката не успее да сложи ръка на Икономедия....организирайте се ...и събирайте пари да плащате на Прокопиев борчовете.Щом като искате вестник Капитал да не отиде в чужди ръце...и толкова се кефите колко професионални и точни журналисти има....ми плащайте дълговете...Даже и Инвестора може да го откупи,колко му е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
                Привет
                Капитал и Дневник са от малкото медии, към които аз лично имам уважение. За нас като фирма, а и в качеството ми на главен редактор, изчезването на икономедия ще е много лоша новина - особено ако се сдобият със съмнителни собственици... Това е лично мнение

                Прави ми впечатление нещо - вижте статията от днес - събрала е 40 коментара, над 30 са силно негативни за Прокопиев и Икономедиа. Интересни са никовете, които са ги направили - точно тези, които са плюли по всичко, свързано със Софарма. Кликнете им на профилите и лесно ще видите

                Та в тази насока явно има нещо интересно... Да видим
                Max respect.
                The weak are meat and the strong do eat.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
                  Привет
                  Капитал и Дневник са от малкото медии, към които аз лично имам уважение. За нас като фирма, а и в качеството ми на главен редактор, изчезването на икономедия ще е много лоша новина - особено ако се сдобият със съмнителни собственици... Това е лично мнение

                  Прави ми впечатление нещо - вижте статията от днес - събрала е 40 коментара, над 30 са силно негативни за Прокопиев и Икономедиа. Интересни са никовете, които са ги направили - точно тези, които са плюли по всичко, свързано със Софарма. Кликнете им на профилите и лесно ще видите

                  Та в тази насока явно има нещо интересно... Да видим
                  +1
                  Поздравления за мъжката позиция

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    Прокопиев е низвергнат или сам се постави в тази позиция от доста време.

                    Но тук говорим за медията, главно.
                    Капитал и Дневник от години НЕ са казионни медии.
                    Никога в смисъла и позицията на други дежурни с всяка власт.
                    Почти съм съгласен с теб , започнах да ги чета редовно след като видях колаж за Красимир Премянов - във времената когато БСП беше на власт... И друго е вярно - никога не са били опозиция. Те парите се правят с политика ....или ставаш стенвестник
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      Според мен Прокопиев го чакат да се раздели с Каолина. Там обаче играта ще е брутална. Местните играчи с трите букви - КТБ,ТИМ,ПИБ ще проявят интерес ако каолина се обяви за продан...на чужденците ще им е много трудно да пробият в 'правовата ни държава', ако след изборите е същия демократ на власт.

                      На Прокопиев му предстои да прави избор според мен ако иска все пак да му остане нещо от всички дружества. Не съм му фен, но дневник и капитал са на добро ниво за българското медиино блато като цяло. Ще е жалко ако минат към медиите козируващи на властта.

                      поздрави
                      Защо слагаш и ТИМ ,напоследък я използват само за калабълък при желаещите някой да купуват....
                      Интересно къде инвестират " много" си пари тези години..
                      Преди се виждаше/ Слънцето ,БГА ,Татарстан и т.н. / а сега аз ли не съм толкова информиран...
                      Поздрави!

                      Коментар


                      • Още нещо ми е интересно
                        Каква е ролята на Алфа банк - гръцка банка, която подобно на Юробанк, може само да се радва на малкото си печеливши отделения като българските...

                        И най-вече, коя е тази банка, която ще тръгне да прави скандали с кредитополучателите си, още повече такива, които било то със закъснение, но плащат вноските си - 3 месеца закъснение, но все пак платено(така чета от публикациите, не знам истината) да се борят за 1-2 дни разлика, за да бъде приведен залога ...

                        Коментар


                        • Според мен Прокопиев го чакат да се раздели с Каолина. Там обаче играта ще е брутална. Местните играчи с трите букви - КТБ,ТИМ,ПИБ ще проявят интерес ако каолина се обяви за продан...на чужденците ще им е много трудно да пробият в 'правовата ни държава', ако след изборите е същия демократ на власт.

                          На Прокопиев му предстои да прави избор според мен ако иска все пак да му остане нещо от всички дружества. Не съм му фен, но дневник и капитал са на добро ниво за българското медиино блато като цяло. Ще е жалко ако минат към медиите козируващи на властта.

                          поздрави
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                            Абе каквото и да си говорим,истината е ,че който не си плаща кредитите му вземат активите.Прокопиев е заложил цялата пресгрупа,не си плаща на време....вземат му я.....и я продават на този,който има пари.Просто и ясно.

                            Капитал на времето ми беше любим вестник,признавам си.Само,че в стремежа си да оклепат някого започнаха да бълват абсолютни "самоделки" с което отблъснаха хората.

                            За мен работата е ясна.Дори и да се измъкнат сега ...."Зарът е хвърлен"....Щом нямат смешните (както каза Себулба ) 500К.....ми да си ходят.Аман от кредитни милионери.

                            Сега ми е ясно защо пишат каквото им наредят,без значение дали е истина или не....Ами Гладът е по-силен от тока.Само че ...всичко е до време.

                            Ама за мен е по-важно кой ,евентуално ,ще ги купи.
                            Лошото в цялата работа е, че докато има олигарси близки до властта и олигарси изпаднали в немилост, ще можем да разчитаме, че ще има вестници с противопоставящи се мнения (според политическите и бизнес интересите на съответния олигарх). А когато първите надделеят на вторите, оставаме с тотална цензура и затъмнение.

                            Коментар


                            • Абе каквото и да си говорим,истината е ,че който не си плаща кредитите му вземат активите.Прокопиев е заложил цялата пресгрупа,не си плаща на време....вземат му я.....и я продават на този,който има пари.Просто и ясно.

                              Капитал на времето ми беше любим вестник,признавам си.Само,че в стремежа си да оклепат някого започнаха да бълват абсолютни "самоделки" с което отблъснаха хората.

                              За мен работата е ясна.Дори и да се измъкнат сега ...."Зарът е хвърлен"....Щом нямат смешните (както каза Себулба ) 500К.....ми да си ходят.Аман от кредитни милионери.

                              Сега ми е ясно защо пишат каквото им наредят,без значение дали е истина или не....Ами Гладът е по-силен от тока.Само че ...всичко е до време.

                              Ама за мен е по-важно кой ,евентуално ,ще ги купи.

                              Коментар


                              • Друг въпрос:

                                В кои медии беше разнищен казуса с конституционния кандидат съдия Марковска?
                                А в кои се питаше, не следва ли да има разглеждане на поведението на Искра Фидосова в този казус?

                                Посочете ги и нека проследим съдбата им в близко бъдеще.

                                п.п....примерът е един, но е достатъчен за диагнозата

                                Коментар

                                Working...
                                X