IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой ще е евентуалният нов собственик Икономедия АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
    Бяха! Власт са когато имат читатели и такива които им вярват. Когато доверието в тях се загуби, както става с медиите в България, властта им отслабва и стават ненужни. Неслучайно държавата троши милиони за да поддържа профили във Фейсбук, платени коментатори по форуми, блогове и т.н. за да може да дезинформира все още. Партиите си имат във всяко популярно място в мрежата кучета които си лаят по команда. Вестници, сайтове и телевизии им стават все по-ненужни. Все по-малко се разчита на медиите и докато старото поколение или пилешките глави имат някаква вяра на телевизиите (По БТВ - ту така казаха), то младите на всяка поднесена "информация" гледат вече със съмнение и търсят други източници. Властта на тия медии отслабва, ще се появят съвсем нови и с тоя стил от последните 23 г. ще се сложи край. Това не е и само български процес, а глобален, но тук той просто ще стане по очевиден, заради това, че вече над 70% от българите не вярват на журналистите.
    Джей,
    не подценявай вестника...масата народ все още чете вестници. Виж ОД го направиха на маймуна заради 24 и труд...ако не бяха важни за властта никой нямаше да го пресира така стабилно.

    Поздрави
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      Един въпрос към критиците, особено към тези, които наричат Капитал и Дневник - парцали:

      Посочете ми няколко медии в България, от които си заслужава да четеш новини и анализи?
      Ако искате и в двата варианта -- с хартиен печат и само онлайн такива.
      НЯМА ТАКИВА!

      и пак ще се повторя:

      Първоначално изпратено от bullbear Разгледай мнение
      Препоръчвам Ви малко българска класика: http://youtu.be/Zvaj7TN05XM
      "Вестникар ли?" от ИВАН ВАЗОВ, верно че по негово време не е имало и-нет и журналист е било равно на вестникар.
      А който не му се гледа целия филм (или не му се чете) да погледне от тук:http://www.youtube.com/watch?feature...7TN05XM#t=370s
      А изводите от постановката за БГ журналистиката са:
      "Весникар ли е? Не ми го хвали?"
      "Жаба да видя, няма да ма е толкоз гнуз"
      "Аз гнусутий в къщата си НЕ ща"
      Е в България лесно казваме: "Всички са маскари", затова държа да отбележа и моето мнение: "Добрите журналисти не са желани в медиите в България и вече са само блогъри!".
      http://tekstove.info/browse.php?id=14422

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        Бяха! .

        СА и то доста сериозна.....просто си нямал среща с тях.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Смятам ,че са слухове... Виж сега колко кеш дадоха за остатъчният пакет ,той не им е нужен ако са ТИМ... Те държат дружествата на БФБ.... Виж отчета потоците откъде ,за къде ... Единственото което подкрепя твойте предположение ,че има слухове че Съгласие купува ама чак пък толкова риск....
          Ще поживеем, ще видите
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jay Gould
            Не са слухове човек. Истина си е - ТИМ са собствениците. И кое е официално потвърждение? Статия във вестник или БТВ то да кажат?
            Смятам ,че са слухове...
            Виж сега колко кеш дадоха за остатъчният пакет ,той не им е нужен ако са ТИМ...
            Те държат дружествата на БФБ....
            Виж отчета потоците откъде ,за къде ...
            Единственото което подкрепя твойте предположение ,че има слухове че Съгласие купува ама чак пък толкова риск....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              Хора, медиите в България са власт....
              Бяха! Власт са когато имат читатели и такива които им вярват. Когато доверието в тях се загуби, както става с медиите в България, властта им отслабва и стават ненужни. Неслучайно държавата троши милиони за да поддържа профили във Фейсбук, платени коментатори по форуми, блогове и т.н. за да може да дезинформира все още. Партиите си имат във всяко популярно място в мрежата кучета които си лаят по команда. Вестници, сайтове и телевизии им стават все по-ненужни. Все по-малко се разчита на медиите и докато старото поколение или пилешките глави имат някаква вяра на телевизиите (По БТВ - ту така казаха), то младите на всяка поднесена "информация" гледат вече със съмнение и търсят други източници. Властта на тия медии отслабва, ще се появят съвсем нови и с тоя стил от последните 23 г. ще се сложи край. Това не е и само български процес, а глобален, но тук той просто ще стане по очевиден, заради това, че вече над 70% от българите не вярват на журналистите.
              Last edited by Jay Gould; 01.12.2012, 17:20.
              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                Добре, ще поживеем ще видим, аз казвам че банката действа нелогично и против интереса си, ако разчита на пазар, а заемополучателят даже твърди че всичко си е платил. Това ме води до извод че искат да ги ликвидират, а не става дума за заем и неговото администриране.

                Карай, дай предположение дали кандидат купувача е сериозна медийна групировка, или по скоро ще прилича на нещо като ТВ7 (Табаци, БТК) „външен” инвеститор
                Проди,ако искаха и можеха да си платят НАВРЕМЕ е имало възможност.Да се спасяваш в последния момент е нелогично.

                А кой ще вземе Икономедия...Ами според мен задаваш отговори а не въпроси....Но правилният според мен е ...На който му е необходим и има пари да плати.

                Хубава вечер на всички....

                П.С.Челси пак ме ядосаха.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                  Официалните новини са само потвърждение на слуховете, а и тия слухове са вид новини, защото са изказани от хора вътре в нещата. Това дали медиите искат да пишат или не вече е отделен въпрос. Скоро вероятно ще се обяви официално, тъй като вече половин Варна знае кой стои зад чехите.
                  Знам ги теориите за слуховете и новините, ще видим както казваш, проблем е че голяма част от слуховете са именно слухове необосновани.
                  Само със слухове без нещо солидно не става ми е мисълта, може и проредната пропаганда
                  Дано излезе инфото официално, все тази е за мен с Германците или с чехите все тая. За мен ще е чудно от къде са преструктурирали пари, явно зад балансово е всичко, но точно коя компания стои или лице зад чехите ми е чудно.
                  Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                    Проди,не вкарвам политика....просто за мен протича нормален икономически процес....някой не плаща...взимат му актива....друг го купува.Точка.Ако ти беше на страната на банката и имаш потенциален купувач нямаше ли да постъпиш по същия начин.

                    Тук не говорим за продажба на държавна фирма "под масата" или за заменки....и т.н.Отвори сайта на съдия изпълнителите и ще видиш,че е пълно с продажби на какво ли не.На същия принцип.Или тук трябва да се направи изключение,така ли.

                    Га ядоха кифтета не реваха....Колкото и грозно да звучи това ...е истина.Накрая идва някой и ти носи сметката.

                    П.С.Не се правя,просто казвам обективната истина.Това,че на някой не му харесва е друг въпрос.
                    Добре, ще поживеем ще видим, аз казвам че банката действа нелогично и против интереса си, ако разчита на пазар, а заемополучателят даже твърди че всичко си е платил. Това ме води до извод че искат да ги ликвидират, а не става дума за заем и неговото администриране.

                    Карай, дай предположение дали кандидат купувача е сериозна медийна групировка, или по скоро ще прилича на нещо като ТВ7 (Табаци, БТК) „външен” инвеститор

                    Коментар


                    • Не ме кефи Прокопиев но скам Капитал да е негов.
                      Не ме кефи Костов но искам да е в парламента.

                      Хора, медиите в България са власт. Никой не го ебе дали са на печалба. Печалбата е от схемите. Колкото повече послушни медии толкова повече схеми
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                        Бобан, ако иде при свинята майка или при г-н Василев, ще се наложи да плащам, както и всички които останат в територията България, а ако иде при Дойче веле ми е все тази.

                        Казвам ти да не се правиш, а ти пак все едно сме на полит. митинг. Знаеш, че сама по себе си Икономедия не струва обезпечението. Ако някой е обещал пари на банката, не е защото иска да прави бизнес по-добре от сегашните собственици, а за да им запуши устата, което за мен е притеснително.

                        Помниш ли, че имаше един сайт екон.бг, от над 10 дини го четях редовно, е сега не знам дали въобще го има, не съм проверявал поне от половин година. Това в следствие на успешна смяна на собственост и респективно последващ продукт който не ме вълнува.
                        Проди,не вкарвам политика....просто за мен протича нормален икономически процес....някой не плаща...взимат му актива....друг го купува.Точка.Ако ти беше на страната на банката и имаш потенциален купувач нямаше ли да постъпиш по същия начин.

                        Тук не говорим за продажба на държавна фирма "под масата" или за заменки....и т.н.Отвори сайта на съдия изпълнителите и ще видиш,че е пълно с продажби на какво ли не.На същия принцип.Или тук трябва да се направи изключение,така ли.

                        Га ядоха кифтета не реваха....Колкото и грозно да звучи това ...е истина.Накрая идва някой и ти носи сметката.

                        П.С.Не се правя,просто казвам обективната истина.Това,че на някой не му харесва е друг въпрос.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                          Добре де това като го чета са слухове - сега ровя из нета и само слухове - да не ти казвам, че прави впечатление че всичко иде от коментари от варненски сайтове. Сега гледам и тъг. регистър там са си чисто чехи. Но ако това е поставена компания, минава номера ама малко като от агенция ЕЖК ми е това инфо сега
                          Официалните новини са само потвърждение на слуховете, а и тия слухове са вид новини, защото са изказани от хора вътре в нещата. Това дали медиите искат да пишат или не вече е отделен въпрос. Скоро вероятно ще се обяви официално, тъй като вече половин Варна знае кой стои зад чехите.
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                            Проди,за банката правилните ръце са тези ,които плащат,а не тези ,които бавят с месеци вноските си.

                            Ами ето ти Проди си първият(явно),който ще плаща за да не отиде Капитал в неправилните ръце.....Ама не ми се вярва да се навиеш да плащаш на някой масрафа,нали
                            Бобан, ако иде при свинята майка или при г-н Василев, ще се наложи да плащам, както и всички които останат в територията България, а ако иде при Дойче веле ми е все тази.

                            Казвам ти да не се правиш, а ти пак все едно сме на полит. митинг. Знаеш, че сама по себе си Икономедия не струва обезпечението. Ако някой е обещал пари на банката, не е защото иска да прави бизнес по-добре от сегашните собственици, а за да им запуши устата, което за мен е притеснително.

                            Помниш ли, че имаше един сайт екон.бг, от над 10 дини го четях редовно, е сега не знам дали въобще го има, не съм проверявал поне от половин година. Това в следствие на успешна смяна на собственост и респективно последващ продукт който не ме вълнува.

                            Коментар


                            • Добре де това като го чета са слухове - сега ровя из нета и само слухове - да не ти казвам, че прави впечатление че всичко иде от коментари от варненски сайтове.
                              Сега гледам и тъг. регистър там са си чисто чехи. Но ако това е поставена компания, минава номера ама малко като от агенция ЕЖК ми е това инфо сега
                              Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                                Джей от де докопа това инфо че са купили Е.ОН-а? Аз нещо май съм изтървал.
                                Още като купиха Е.ОН ви казах, че зад уж чешката фирма стоят ТИМ. За първи път чух на едно барбекю в Морската градина - октомври 2011 г. още преди самата продажба, където се събираме всяка есен групичка с най-различни интереси заедно с половинките, за да обсъдим клюките, икономиката и инвестициите, да изядем по някоя пържола полята с бяло вино, последните топли дни на годината, на открито. Тъй като, исках да проверя инфото, след като продажбата стана факт се обадих на още двама човека които не се познават един друг. Служителите на бившите Е.ОН също знаят, като от тях знам, че за октомври 2012 се планират размествания и известно преструктуриране на компанията и персонала. Дали последното е вече факт и се прави в момента, не съм се интересувал.
                                Last edited by Jay Gould; 01.12.2012, 15:59.
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X