IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой ще е евентуалният нов собственик Икономедия АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Още по темата, но не съвсем.

    http://dnes.dir.bg/news/kreditori-ve...-12553419?nt=9

    Коментар


    • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
      пич нормална логика на един объркан човек...... Тази фирма даже не бях я чувал до момента докато не се повдигна темата тука....за съвсем друго говорих в поста ми към Съни( то ) . но явно пилешкия ти мозък трудно разбира какво съм искал да кажа.

      та даже и да я знаех тази фирма посочи ми точно как я защитавам ....... да апелирам за нещо реално или да я хваля някъде.....
      Йосифе я си кажи дали цакаш билотче с Бойко..... станал си защитник на хора, а не на идеи момче...

      Това е цитат от темата на Стандарт за въпросната фирма, на мен това ми звучи, като... Един човек ми каза, ама Нема да ти кажа Кой е........ Говорим за ниво, което в момента в Дневник и Капитал все още е факт, според мен!

      "Направените проверки на МВР обаче доказаха, че фирмата е легитимна. Нещо повече компанията не само няма нищо общо с познатите схеми от близкото минало, но предлага уникална услуга на своите клиенти."

      Коментар


      • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
        И МузиЛорда и Йосиф защитава фирмата на Рангел СтанчоФФ... явно хората са правилните
        пич нормална логика на един объркан човек...... Тази фирма даже не бях я чувал до момента докато не се повдигна темата тука....за съвсем друго говорих в поста ми към Съни( то ) . но явно пилешкия ти мозък трудно разбира какво съм искал да кажа.

        та даже и да я знаех тази фирма посочи ми точно как я защитавам ....... да апелирам за нещо реално или да я хваля някъде.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
          Отварям сайта на капитал и хоп целият екран зает от една лилава реклама на Алфа жилищен кредит... в какви времена живеем... ще се изядат, но се рекламират.
          Така правят всички сериозни хора. Дори да имат сериозен конфликт в една област, това не трябва да пречи на взаимноизгодните общи начинания.

          Коментар


          • Отварям сайта на капитал и хоп целият екран зает от една лилава реклама на Алфа жилищен кредит... в какви времена живеем... ще се изядат, но се рекламират.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
              Изглежда на Капиталци им се размина засега, а иначе конфликта им с АлфаБанк е факт. При стандартни договори, при просрочие Кредита е предсрочно изискуем... Къде ли ще кацнат и кой ли ще им го подаде?

              Коментар


              • https://public.brra.bg/CheckUps/Veri...181f7d78803aee
                The weak are meat and the strong do eat.

                Коментар


                • По мое мнение до 2017 най-късно 2020 г. огромна част от вестниците които все още се издават ще фалират, а към тях ще се присъединят и не малко от старите телевизии въпреки опитите и на едните и на другите да навлязат в онлайн формати. http://borsi.dir.bg/_wm/library/item...8&df=8&dflid=3
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    или слабо ме познаваш, или не ти отърва знанието

                    Ако бяха написали, че от "МВР са излезли със становище, че НЯмат или Имат досие на измамници - щях да си помисля, че някой е поискал И и и проверка за това от МВР.
                    Но, МВР няма нито работа, нито дори право да говори за легитимност на фирми, когато с това се внушава ДОВЕРИЕ при изявено съмнение за измамници.
                    Легитимността се проверява в Търговски регистър. Нали?
                    Колко нелегитимни пирамиди знаеш?

                    В момента не разбирам - ти вече си зарибен и търсиш други или си от дружинката и се бориш.....за легитимирането й И в пространството
                    И МузиЛорда и Йосиф защитава фирмата на Рангел СтанчоФФ... явно хората са правилните

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                      на хора като тебе няма как да се помогне , за тебе всичко на този свят е измама...... Не знам как щеше да реагираш ако от МВР бяха излезли със становище ,че това е поредната пирамида и двамата господа са измамници.......

                      така както те познавам от този форум ти щеше да изревеш задължително срещу "поредната проява на полицейщина, задушаваща крехкия малък и среден бизнес в името на монопола на някой олигарх.."

                      диагнозата за това е шизофрения ....... съни ( то ) .
                      или слабо ме познаваш, или не ти отърва знанието

                      Ако бяха написали, че от "МВР са излезли със становище, че НЯмат или Имат досие на измамници - щях да си помисля, че някой е поискал И и и проверка за това от МВР.
                      Но, МВР няма нито работа, нито дори право да говори за легитимност на фирми, когато с това се внушава ДОВЕРИЕ при изявено съмнение за измамници.
                      Легитимността се проверява в Търговски регистър. Нали?
                      Колко нелегитимни пирамиди знаеш?

                      В момента не разбирам - ти вече си зарибен и търсиш други или си от дружинката и се бориш.....за легитимирането й И в пространството

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        За тези, които не виждат разлика между Дневник и останалите медии, насочили политиката си под една шапка ето един пример )
                        Имам предвид, основно медиите и с печатен вариант, в нета нещата са по-различни, но пък и над 50% от българите нямат компютър вкъщи

                        Не мисля, че подобен материал е възможно да се публикува в Дневник, без гриф "Платено":

                        Преди няколко месеца читатели на "Стандарт" се усъмниха, че пловдивската фирма "Сейв Къмпани Интернешънъл" действа като пирамида, което стана повод за серия от публикации.
                        Направените проверки на МВР обаче доказаха, че фирмата е легитимна. Нещо повече компанията не само няма нищо общо с познатите схеми от близкото минало, но предлага уникална услуга на своите клиенти.
                        Управителите на дружеството Станчо Рангелов (вдясно) и Светослав Петров, които имат опит в САЩ и Германия, разказаха защо "Сейв Къмпани Интернешънъл" предизвика толкова голям интерес.


                        особено ме кефи, гръмкото - "направената проверка от МВР", но по села и паланки съм сигурна, че хваща декиш
                        на хора като тебе няма как да се помогне , за тебе всичко на този свят е измама...... Не знам как щеше да реагираш ако от МВР бяха излезли със становище ,че това е поредната пирамида и двамата господа са измамници.......

                        така както те познавам от този форум ти щеше да изревеш задължително срещу "поредната проява на полицейщина, задушаваща крехкия малък и среден бизнес в името на монопола на някой олигарх.."

                        диагнозата за това е шизофрения ....... съни ( то ) .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Днес най-големия регионален седмичник в област Стара Загора - вестник "Бизнес поща" с 49страници(фрашкан с обяви и реклами) обявява на първата си страница че собственика му го продава!!!

                          Вестникът за разлика от затъналата в дългове Икономедия(както пише на 1-ва) няма и лев задължения и винаги е приключвал годината на "+". Ако кандидат собственикът е млад бизнесмен даже има уговорена кредитна линия(представяте ли си) за закупуването на вестника с неспомената банка при 6,4% годишна лихва!!!

                          п.с. Не споменатата цена на медията е 4млн(поне така се шушука из гилдията), но предполагам че собственичката(софиянка която е родила бебе и нямала време да се занимава вече) ще смъкне и на 2-3млн.!!!

                          Наистина ли печатните медии умират?
                          Да пиша ли на чичо Оги или Винпром Пещера(които лапнаха Стандарт и Марица) които харесват регионалните медии ще го клъвнат?
                          по-скоро собственика усеща накъде духа вятъра и иска да излезе от бизнеса с КЕШ.
                          печатните медии са обречени, но това се случва постепено. В момента единствения смисъл да имаш вестник е да е част от друг бизнес зависим от поръчки на държава/община. При това положение вестника си става един лост с който си помагаш на бизнеса, а печалбата от него ти е през оная работа.

                          предизборна година е..ако не го продаде сега..ще го продаде след време на 1/3-та от цената, която би получила сега...но 4 или 2 милиона са много пари според мен.

                          поздрави
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Днес най-големия регионален седмичник в област Стара Загора - вестник "Бизнес поща" с 49страници(фрашкан с обяви и реклами) обявява на първата си страница че собственика му го продава!!!

                            Вестникът за разлика от затъналата в дългове Икономедия(както пише на 1-ва) няма и лев задължения и винаги е приключвал годината на "+". Ако кандидат собственикът е млад бизнесмен даже има уговорена кредитна линия(представяте ли си) за закупуването на вестника с неспомената банка при 6,4% годишна лихва!!!

                            п.с. Не споменатата цена на медията е 4млн(поне така се шушука из гилдията), но предполагам че собственичката(софиянка която е родила бебе и нямала време да се занимава вече) ще смъкне и на 2-3млн.!!!

                            Наистина ли печатните медии умират?
                            Да пиша ли на чичо Оги или Винпром Пещера(които лапнаха Стандарт и Марица) които харесват регионалните медии ще го клъвнат?

                            Коментар


                            • За тези, които не виждат разлика между Дневник и останалите медии, насочили политиката си под една шапка ето един пример )
                              Имам предвид, основно медиите и с печатен вариант, в нета нещата са по-различни, но пък и над 50% от българите нямат компютър вкъщи

                              Не мисля, че подобен материал е възможно да се публикува в Дневник, без гриф "Платено":

                              Преди няколко месеца читатели на "Стандарт" се усъмниха, че пловдивската фирма "Сейв Къмпани Интернешънъл" действа като пирамида, което стана повод за серия от публикации.
                              Направените проверки на МВР обаче доказаха, че фирмата е легитимна. Нещо повече компанията не само няма нищо общо с познатите схеми от близкото минало, но предлага уникална услуга на своите клиенти.
                              Управителите на дружеството Станчо Рангелов (вдясно) и Светослав Петров, които имат опит в САЩ и Германия, разказаха защо "Сейв Къмпани Интернешънъл" предизвика толкова голям интерес.


                              особено ме кефи, гръмкото - "направената проверка от МВР", но по села и паланки съм сигурна, че хваща декиш
                              Last edited by съни(тя); 02.12.2012, 13:24.

                              Коментар


                              • Симеон Дянков може би
                                или
                                Синергон Холдинг АД
                                или
                                Атлас Финанс АД
                                или
                                Финанс Колсултинг ЕАД
                                или
                                Алфа финанс Холдинг АД
                                или
                                Капитал и Финанси АД
                                или
                                Бойко Борисов

                                Някой от тези 7-ем Вожда ще е ОК

                                Коментар

                                Working...
                                X