IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полски яйца на супер цени

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не е така- да пусне вноса и свободната конкуренция - да видим каква ще е цената. Тук е страната на спекулативните монополи- За това става дума

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
      Усещате ли се, че нападате спекулата като нещо лошо във форума на ... инвестор бг Аз лично нямам никакъв срам и проблем да се нарека мръсен, аморален, алчен, и дори овълчен спекулант! Не се подвеждайте по популистката реторика на някои министри и обществени фигури. Да живее бързият профит!
      Ти от как смени аватара, голям капиталист стана

      Коментар


      • Усещате ли се, че нападате спекулата като нещо лошо във форума на ... инвестор бг Аз лично нямам никакъв срам и проблем да се нарека мръсен, аморален, алчен, и дори овълчен спекулант! Не се подвеждайте по популистката реторика на някои министри и обществени фигури. Да живее бързият профит!
        Custodite sortem vestram

        Коментар


        • Тези се оляха- върнаха спекулата със своята некадърност- аз спрях временно да купувам яица

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Georgi Разгледай мнение
            Куфарната търговия започна. В Сърбия едно яйце струва 14 ст. Но имаш право само на 2 кори да прекараш през границата. И от пограничните села правят по няколко курса на ден, семейно. 5 човека по 2 кори са си 10 кори на курс!
            Кво става тук?
            Да не сме се върнали в началото на деветдесетте години?????????
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Куфарната търговия започна. В Сърбия едно яйце струва 14 ст. Но имаш право само на 2 кори да прекараш през границата. И от пограничните села правят по няколко курса на ден, семейно. 5 човека по 2 кори са си 10 кори на курс!
              http://georgipiskov.blogspot.com

              Коментар


              • Сещам се за "1000 дузини" на Дж. Лондон и на драго сърце ще последвам препоръката на Кошлуков да не купувам яйца. Не и от такива тарикати, не и на такива цени.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                  Даааам, явно си променят трудовите навици Навремето снасяха през деня до колкот си спомням Баба ми им правеше най различни вкусни гозби от царевично брашънце с копривка или лапад Абе колко време живее една кокошка и колко време снася? Щот не съм се пробвал да коля и малко ме е страх Та като си купя някогаш село и ги пусна да пасат на самоиздръжка и само им събирам яйцата.... Ако някоя умре, другите ще я изядат лЕ?
                  Кво те интересува колко живеят кокошките колега. Като застудее трябва да ги заколиш, щото на студено не снасят. Само ще ги храниш бадева.
                  Питай Бате Пешо.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Абе аз имам и други спомени дет не са много за уважаван форум, ама ай да споделя. На времето отивахме по голяма нужда при кокошките. След тва зяпахме с голям интерес как изяждат говното за отрицателно време. Особено вървежни бяха говната след консумиране на варена царевица
                    Мдам, и ла*ненце хапват Като нищо кокошкарите могат да изкупуват на кравефермите тафтаците и да ги хранят с тях, бая по евтино ще излиза от смеските. Пък после ние да си мислим, че хапваме "щастливи" яйца

                    Коментар


                    • Става, ама премията е 3ст или 10% до експайрването което е седмица преди великден.

                      Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      Взеха да парят май. Виж кво. И така и така ще си имаш базовия актив поне до великден. Вземи им напиши малко CALL's на тези яйса. Аз бих платил 30 стинки за априлски великденски CALL на кора яйса със страйк 30 стинки на яйсе

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
                        Има голема вероятност да я изхрупат. Те даже като ги гледаш в кафези се изхрупват и живи една друга Отделно ядат и плъхове. Като малък нещо съседите не ме кефаха на селото и хващах плъхове с капан, после им ги давах на техните кокошки да хрупат плъховски яйца
                        Абе аз имам и други спомени дет не са много за уважаван форум, ама ай да споделя. На времето отивахме по голяма нужда при кокошките. След тва зяпахме с голям интерес как изяждат говното за отрицателно време. Особено вървежни бяха говната след консумиране на варена царевица

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
                          Споко бе Юда, за теб вече имам специална оферта - само 0.238лв/бр , размер Л/М 60-65гр. за холандски, френски и белгийски яйца. Само, че опцията изтича в 18.00ч. днес така, че побързай ако ще ги взимаш, че ПИБ работят до 17.30ч.
                          Взеха да парят май. Виж кво. И така и така ще си имаш базовия актив поне до великден. Вземи им напиши малко CALL's на тези яйса. Аз бих платил 30 стинки за априлски великденски CALL на кора яйса със страйк 30 стинки на яйсе

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                            Даааам, явно си променят трудовите навици Навремето снасяха през деня до колкот си спомням Баба ми им правеше най различни вкусни гозби от царевично брашънце с копривка или лапад Абе колко време живее една кокошка и колко време снася? Щот не съм се пробвал да коля и малко ме е страх Та като си купя някогаш село и ги пусна да пасат на самоиздръжка и само им събирам яйцата.... Ако някоя умре, другите ще я изядат лЕ?
                            Има голема вероятност да я изхрупат. Те даже като ги гледаш в кафези се изхрупват и живи една друга Отделно ядат и плъхове. Като малък нещо съседите не ме кефаха на селото и хващах плъхове с капан, после им ги давах на техните кокошки да хрупат плъховски яйца

                            Коментар


                            • Разликата между българинът и кокошката е само посоката в която се движи яйцето. При едните влиза, при другите излиза.

                              Сметнати в яйца, депозитите в банките са загубили от своята стойност, между 52 - 57%. Борсовият индекс Софикс, изчислен в яйца, има загуба около и малко над 80 % за една година! Бр-р-р-р-р...
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Пасат.Направо умиргат за зелено.Ако има и коприва направо трепач.На първия етаж е отлично.Направи им една стълба и един сандък за курник.Сутрин ги натирваш след като снесат на самоиздръжка.Нема да ги пущаш преди да снесат оти нема да видиш кьораво яйце.
                                Даааам, явно си променят трудовите навици Навремето снасяха през деня до колкот си спомням Баба ми им правеше най различни вкусни гозби от царевично брашънце с копривка или лапад Абе колко време живее една кокошка и колко време снася? Щот не съм се пробвал да коля и малко ме е страх Та като си купя някогаш село и ги пусна да пасат на самоиздръжка и само им събирам яйцата.... Ако някоя умре, другите ще я изядат лЕ?

                                Коментар

                                Working...
                                X