IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полски яйца на супер цени

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Споко бе Юда, за теб вече имам специална оферта - само 0.238лв/бр , размер Л/М 60-65гр. за холандски, френски и белгийски яйца. Само, че опцията изтича в 18.00ч. днес така, че побързай ако ще ги взимаш, че ПИБ работят до 17.30ч.

    Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
    и какво сега ..петърчо пусна поредната муха за лесни пари и се изчеса...От банката ми звънят , аз му звъня ... а той си сърбал яйчен пунш и пушел кубан сигар....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
      Регистрирай едно АД и пусни кокошките на борсата да ставаме партньори
      Запартък Интернешънъл - Мъни и Яйца АД IPO - то е за 2013
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        Е аз попитах наскоро мога ли да паркирам у Софето 1000 кокошки и кво ще ми направят ако ме фанат, ама не получих отговор. Инак си е ебаси рентабилността кокошката 3 лефа, яйсето половин. Пускам ги да пасат свободно, значи и щастливи ще са. Само какво ще рупат не знам Трева пасат ли?
        Пасат.Направо умиргат за зелено.Ако има и коприва направо трепач.На първия етаж е отлично.Направи им една стълба и един сандък за курник.Сутрин ги натирваш след като снесат на самоиздръжка.Нема да ги пущаш преди да снесат оти нема да видиш кьораво яйце.

        Коментар


        • и какво сега ..петърчо пусна поредната муха за лесни пари и се изчеса...От банката ми звънят , аз му звъня ... а той си сърбал яйчен пунш и пушел кубан сигар....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
            Регистрирай едно АД и пусни кокошките на борсата да ставаме партньори
            Е па аз съм си АД, което не ми решава въпроса с кучетата храната и булеварда. Инак декари - бол. И парк имам наблизо, и стадион и басейн Ще са ебаси щастливите кокошки

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
              Е аз попитах наскоро мога ли да паркирам у Софето 1000 кокошки и кво ще ми направят ако ме фанат, ама не получих отговор. Инак си е ебаси рентабилността кокошката 3 лефа, яйсето половин. Пускам ги да пасат свободно, значи и щастливи ще са. Само какво ще рупат не знам Трева пасат ли?
              Регистрирай едно АД и пусни кокошките на борсата да ставаме партньори
              Мнението не е препоръка за сделки!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Освен с храната, ще имам и друга проблемация Ще ги рупат на Фандъкова кучетата и ще излизат на булеварда, щот циганЕте ми окрадоха оградата
                Е-е-е, ти бако ставаш нахален. Не мое то така - хем искаш златен бизнес с голЕма рентабилност, хем не искаш да инвестираш в нова ограда ....
                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                  Ей тука всичко си пише. А като натиснеш горе на "Общи условия" ще видиш и цените. даже не са 3 лева, а са по леФче без ДДС.
                  Освен с храната, ще имам и друга проблемация Ще ги рупат на Фандъкова кучетата и ще излизат на булеварда, щот циганЕте ми окрадоха оградата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Е аз попитах наскоро мога ли да паркирам у Софето 1000 кокошки и кво ще ми направят ако ме фанат, ама не получих отговор. Инак си е ебаси рентабилността кокошката 3 лефа, яйсето половин. Пускам ги да пасат свободно, значи и щастливи ще са. Само какво ще рупат не знам Трева пасат ли?
                    Пасат, ама от нея не искат да снасят . Ма кофи за боклук бол - все ще намерят да клъвнат в тех нещо яйценосно

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      Е аз попитах наскоро мога ли да паркирам у Софето 1000 кокошки и кво ще ми направят ако ме фанат, ама не получих отговор. Инак си е ебаси рентабилността кокошката 3 лефа, яйсето половин. Пускам ги да пасат свободно, значи и щастливи ще са. Само какво ще рупат не знам Трева пасат ли?
                      Ей тука всичко си пише ... и какво рупат и по колко и т.н. А като натиснеш горе на "Общи условия" ще видиш и цените. Даже не са 3 лева, а са по леФче без ДДС.
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Ще си позволя да те поправя "гледайте кокошки"Четири пет кокошки в хола като домашни любимци и да снасят на дивана.
                        Е аз попитах наскоро мога ли да паркирам у Софето 1000 кокошки и кво ще ми направят ако ме фанат, ама не получих отговор. Инак си е ебаси рентабилността кокошката 3 лефа, яйсето половин. Пускам ги да пасат свободно, значи и щастливи ще са. Само какво ще рупат не знам Трева пасат ли?

                        Коментар


                        • Хора, вземете хляба в ръцете си! Не си губете времето с прекупвачи на яйца, а направо смело нагазете в бизнеса! Доставям тази книга с 20 % отстъпка!
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
                            Нема ли го Бойко, да излезе по телевизията и да добави към "садете картофи" , "ставайте овчари" и "снасяйте яйце"
                            Ще си позволя да те поправя "гледайте кокошки"Четири пет кокошки в хола като домашни любимци и да снасят на дивана.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
                              От арните кокошляци са - щастливи и ухилени като задник на павиан
                              Имаме сделка Прати ми дома една кора, аз ще те пейпална имидиътли

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
                                Ти им даваш и ножа и хляба в ръцете, те обаче си драпат езиците вместо да изкарат бързи кинти. Това българина е ...... абе да сте живи и здрави..... печелете от инФестиции на БФБ
                                ами линка ти не работи , как да си поръчам 2-3 тира...даже съм звъннал в банката да ми подготвят овърдрафта за една бърза далаверка... Като им казах в ПИБ ,че ти си контрагент по сделката и веднага без да питат са готови с парата....

                                Коментар

                                Working...
                                X