IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не бе, Император, бертрамчето ти каза да се успокоиш.

    Да го успокоят дано циганите в черната!

    Коментар


    • Безумна наглост отстрана на комисар на ООН или плод на изкривена информация ?!?!

      Индивидът Рупърт Колвил, настоява държавата да пази мангалските катуни !!!

      http://www.dnes.bg/politika/2011/10/...lgariia.130351

      Ето и моят отговор към тоя субект, който или е крайно неинформиран, или безкрайно нагъл:

      Нека цитирам Всеобщата декларация за правата на човека – най-основополагащия правен документ на ООН:

      Равнопоставеност на всички хора без оглед на раса, цвят на кожата, пол, език, религия, политически или други възгледи, национален или социален произход, материално, обществено или друго положение.
      Право на човека да не бъде дискриминиран.
      Право на живот, свобода и сигурност.
      Равенство пред закона и право на еднаква закрила от закона.
      Право на свободно движение
      Право на собственост и гарантиране на собствеността.
      Право на свобода на мирни събрания и сдружения.


      Ето това е !!! Да анализираме едно по едно:
      - Равнопоставени ли сме ние или мръсните мангали имат всевъзможни привилегии пред нас в собствената ни държава, включително правото да нарушават законите безнаказано?
      - Не сме ли дискриминирани тогавна, когато законите важат с пълна сила за нас и никак за мангалите? Не са ли дискриминирани децата ни, които мръзнат зимата по спирките на градският транспорт за да идат на училище, докато мръсните циганета ги карат до училище със специални автобуси, за което плащаме ние, а не мангалите? Не сме ли дискриминирани ние, дето живеем цял живот под наем или се загробваме с кредити, докато на гадните хъхряци им строят безплатни жилища, щото били „бедни”?
      - Право на живот и сигурност? Има ли такова нещо в България, щом мангалите ни грабят, тероризират и убиват безнаказано?
      - Еднаква закрила от закона? – Затова ли тоя изрод, мърсящ институцията ООН, иска полицаите да пазят мангалските катуни, докато няма кой да пази Българите от мангалските издевателства?
      - Право на свободно движение? – Мога ли аз, Българинът в България да мина свободно през някое мангалско гето и да разчитам че ще изляза жив и здрав от другата му страна?
      - Право на собственост и гарантиране на собствеността? – Това как се връзва, че мангалът може безнаказано и посред бял ден да влезе в къщата ми, във вилата ми, да граби безнаказано, а аз нямам дорип раво да се защита? Как кореспондира тоя принцип с фактът, че цели села са тотално разграбени от мангалите, а „полицията” отказва всякакво съдействие на собствениците, че мангали с ДЕСЕТКИ извършени и ДОКАЗАНИ престъпления са на свобода, за да вършат нови?
      - Право на свобода на мирни събрания? – Да, ама според г-нът от ООН Българите нямат право да излязат мирно в своята страна и да протестират против нарушаването нап равата си !!!!


      НАИСТИНА, МИСТЪР РУПЪРТ КОЛВИЛ – ИМАТ ЛИ БЪЛГАРИТЕ ЧОВЕШКИ ПРАВА В СОБСТВЕНАТА СИ СТРАНА? ИЛИ БЪЛГАРИТЕ НЕ СА ХОРА, МИСТЪР КОЛВИЛ ?!?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Бертрам,
        Успокой се и се затвори в апартамента си; не излизай, пиши по интернет. Може и да си биеш чикии на XXL.
        Иначе не става успокоението.

        Господа, в ход е геноцид на българската нация от нейните управляващи!

        Коментар


        • много омраза, много напрежение...
          я дайте малко да се успокоим.

          основният проблем е държавата да заработи и многобройната полиция да си гледа работата, защото точно в момента тия цигани дето ходят на работа и децата им ходят на училище са изолирани. останалите хрантутници им е все тая. трябва да притискаме политиците с искания за реформа в съдебната система, прокуратура и полиция. всичко останало ни принизява до нивото на онези дето се канеха по нова с ножовете и железата, а всяко такова действие води след себе си само повече бели и ядове за цялото общество.

          бъде хора, но си търсете правата.
          в момента доста животински призиви има в този форум дето е уж инвеститорски и това е тъжно.

          лека
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
            Българи, ако сами не се защитим, ще ни смачкат, като "нашето" правителство ще бъде най-яростното.
            Гответе се и стягайте за съпротива.
            +100

            Точна така, явно властта може само да глобява (само БЪЛГАРИ ) за без колан ...
            Пряка провокация по телевизията и НИЩО !!!
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
              “Ти какво си мислиш бе, че като сте излезли 1500 души на улицата, сте направили голямо нещо ли? Ами аз само с едно обаждане мога да събера 15 000, дори 50 000 души и ще ви смачкаме.”

              Това го казва циганинът по телевизия пред всички.

              Къде е главното пропурорче, защо не го обвини за пряка заплаха?
              Ми главното прокурорче заплашва и гони българите, които казват истината. На циганина - нула внимание.

              Осъдили са по бързата процедура варненец заради "език на омраза" в сайта му.

              Е, и проблемът не бил етнически ли?

              Българи, ако сами не се защитим, ще ни смачкат, като "нашето" правителство ще бъде най-яростното.
              Гответе се и стягайте за съпротива.

              Коментар


              • http://lubomir33.blog.bg/politika/20...istvane.829442

                Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                Добре де ...
                сега в тва предградие кво става .. ???
                http://www.bnews.bg/article-35938

                Коментар


                • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
                  И отнове се връщаме в реалноста.
                  Политик и циганин закон ги нелови!
                  Кирил Рашков отървал плащане на данъци по давност
                  http://dnes.dir.bg/news/davnost-dana...a-9615507?nt=4
                  Скоро ще излезе, че дори има да му се плаща
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • от: http://evgenitodorov.blog.bg/politik...ar-kiro.828525
                    НЕПОПУЛЯРНО: ДА ЗАЩИТИМ ЦАР КИРО!
                    До онзи ден и аз смятах, че Кирил Рашков е виновен за всичко в тази държава. Но мнението ми рязко се промени. Най-малкото, защото когато всички говорят едно и също, трябва да се намери поне един идиот, който да застане на другата страна. Иначе става подозрително.
                    Та пиех си кафето в една компания с разни хора, обсъждахме колко души е корумпирал Цар Киро, при което гордо заявих, че поне аз не съм взел и една стотинка от него.
                    - Взел си, взел си – поправи ме Митко, лидер на една местна партия.
                    - Не, аз даже не го познавам – продължавах да отричам.
                    Митко се усмихна хитричко и ми прошепна на ухото:
                    - А помниш ли на миналите избори, като ти дадох едни хиляда лева, за да ми помагаш?
                    Не бях забравил, така си беше.
                    - А знаеш ли, че тези пари бяха царкирови?
                    Ето, това не знаех.
                    И аз бях в кюпа.
                    Преди избори политиците се нареждали на опашка пред дома на царя в Катуница – да си искат. Той давал на всички – на един хиляда, на друг повече.
                    Сега всички се правят на ударени, един не казва добра дума за благодетеля.
                    Аз обаче не съм от тях.
                    Благодарю ти, Царю!
                    Е, можеше и повече да пуснеш, ама хиляда лева са си хиляда лева.
                    Чувал съм от Анжел Вагенщайн как оплаква орисията си. Бил и комунист, бил и евреин. „Оставаше и да съм негър” – шегуваше се Джеки.
                    Та Кирил Рашков за беда е и богат, и циганин. Само дето не е евреин.
                    Ако не беше циганин, щяха ли да му запалят къщите?
                    Никога!
                    Има толкова къщи и хотели в България за палене, всички сме ги виждали и по телевизията ни ги показваха – снимани от хеликоптер.
                    Има бандити, пред които Кирил Рашков изглежда като майка Тереза.
                    Някой да ги арестува, някой да ги напада, някой да ги кълне?
                    Проблемът на Кирил Рашков е, че се забърка в криминална история в най-неподходящото време – преди избори.
                    Ако не беше той, щеше да е друг циганин. Или турчин.
                    Даже и да не е била по сценарий цялата история от начало, поне със сигурност някои хора имаха готовност да сътворят от един криминален случай етнически конфликт.
                    Най-голямата лъжа, която ни се повтаря от сутрин до вечер, е, че нямало нищо етническо в случай.
                    Пълна лъжа. Има хора в България, които много добре знаят, че агресивният национализъм е заложен във всеки от нас. Дреме си някъде подсъзнателно и чака нещо или някой да го отключи. След което ни пада пердето и тръгваме натам, накъдето ни посочат. Без много да му мислим. Стига врагът да е от друг етнос.
                    В случая врагът, виновникът за всички беди на България, е циганинът Киро от Катуница.
                    Най-накрая разбрахме защо сме на опашката на Европа. Защо не ни пускат в Шенген. Защо от 10 години по света се тръби, че ни е корумпирана съдебната система, политиката и какво ли още не.
                    Заради циганина Киро.
                    Много съм чувал как корумпира Цар Киро. Но не съм чувал някой да му е отказал. Или поне да си е признал, че е вземал. Освен Митко.
                    Впрочем, познавам и една чиновничка, която ми призна, че докато мислила дали да си сложи подписа на някакво разрешение на фирма на Кирил Рашков, той я попитал каква й е заплатата. „450 лева” – казала тя. Тогава Рашков извадил точно 450 лв. и й ги подал.
                    И аз съм мислил много пъти какво да подам преди да получа някакъв подпис, но не съм се сетил, че е можело просто да попитам за заплатата. Като критерии.
                    Моята бледолика позната и за миг не се поколебала. Ръфнала мръсните цигански пари и подписала.
                    Страшното обаче дошло после.
                    „Защо не му казах, че заплатата ми е поне 550 лв. – мятала се тя цяла нощ. – Щеше да им повярва и да ми даде 100 лева отгоре.”
                    Някой да не си помисли, че милионите, които така щедро раздава човекът, са спечелени от просия или от бутилиране на фалшив алкохол.
                    Бутилирането той го даваше на братята цигани от района – и те да изкарат някой лев. За да не крадат.
                    Кирил Рашков беше голям играч в бизнеса със спирт. На едро. Негови контрагенти бяха сериозни фирми. На наши момчета, българчета.
                    Това обаче е друга история, там никой не смее не да пипне, а и да си помисли, че може да се пипа.
                    Камо ли тези, които крещят „Циганите на сапун, турците под ножа!”. За тях мисленето на по-високи нива е противопоказно. На което и разчитат кукловодите.
                    Мисля си какво би станало, ако вместо да изправяме на съд Цар Киро, не го използваме. Да го накараме да чете лекции на студентите по икономика. Да им обясни как един неграмотен циганин може да направи милиони.
                    Да чете лекции на студентите по право. Да им обясни как се заобикалят законите.
                    Можем даже да го направим и евродепутат – да лобира за България. Представяте ли си какви реки от пари ще тръгнат към България, как Холандия ще гласува с две ръце за приема ни в Шенген и т.н.
                    Е, тамошните заплати не са по 450 лв., но Кирил Рашков ще им намери цаката.
                    Да защитим Цар Киро и да го използваме за благото на родината – докато все още не е получил инфаркт и така да отнесе тайните си в отвъдното.
                    http://evgenitodorov.blog.bg/politik...ar-kiro.828525

                    Коментар


                    • Добре де ...
                      сега в тва предградие кво става .. ???
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • И отнове се връщаме в реалноста.
                        Политик и циганин закон ги нелови!

                        Кирил Рашков отървал плащане на данъци по давност
                        http://dnes.dir.bg/news/davnost-dana...a-9615507?nt=4

                        Коментар


                        • .
                          Борисов: Ние нямаме политическа класа, с която да се разберем
                          -A+ 23:22 | 3 октомври 2011 | Политика / Редактор Лилия Чалева / обновено преди 6 часа
                          Виж 1 снимка Бойко Борисов: Как да не е важен постът на президента!
                          Сн.: БГНЕС

                          Не дай Боже – падаме на президентските избори – веднага на другия ден ще поискат предсрочни избори. Това каза премиерът Бойко Борисов на среща с представители на българската общност в Прага.
                          Борисов бе запитан от един от присъстващите българи - защо за ГЕРБ са важни президентските избори и не е ли по-добре за пред света - те да бъдат спечелени от опонентите му и да има някакъв коректив, предаде "Фокус".

                          "Ние нямаме политическа класа, с която да се разберем. Мислех да го направя - да извадя неутрален човек или да подкрепим някой. Но това, ако имаш политическа класа, тук няма политическа класа", каза Борисов.

                          "Ако не бях направил правителство на малцинството, България къде щеше да е сега. Оттатък Гърция. Но Гърция, заради еврото я подкрепят, нас кой да ни подкрепя? Но някой да ни го признава сега", попита риторично Борисов.

                          Той изтъкна, че ГЕРБ няма друга партия, която да ги поддържа.
                          "Всички партии са ни в опозиция. Всички са срещу нас", подчерта премиерът.

                          Борисов отрече, че за него постът на държавния глава и върховния главнокомандващ не е важен.
                          "Нали всичко сега се върти около Първанов. Квотите в СЕМ, квотите в Конституционния съд, квотите във Висшия съдебен съвет – той ги дава. От девет, осем. Всички реформи, всички закони, минават оттам – как да не е важен постът на президента", запита премиерът.
                          Повод за думите му бе негово изказване през юни, когато заяви, че президентският пост изобщо не е нужен на партия ГЕРБ и им идвал в повече. Тогава в края на деня обаче той каза обратното.

                          Случаят "Катуница"
                          Като знаеш, че няма да дойдеш на власт, можеш да говориш такива приказки - така премиерът Бойко Борисов коментира пред българите в Прага предложението на лидера на „Атака” Волен Сидеров за връщане на смъртното наказание по повод случая в Катуница.

                          „Колегата Сидеров сега вика – „аз съм за смъртното наказание”. Кой ще те пусне в Европа? Те дори не ни разрешават да вкараме в закона нещо, което е справедливо за всеки българин – ако завариш някой в къщата ти, че те краде, ако го утрепеш, да не носиш отговорност. Това в Европейския съюз не може да се приеме, камо ли да върнеш смъртното наказание в България. Всеки, който го прилага, знае, че никога не може да е на власт. В момента, в който дойде и започне да изпълнява подобен тип обещания, изолацията, в която ще постави собствената си държава ще е толкова голяма, че ни еврофонд ще влезе, ни инвеститор ще влезе, за три месеца народът ще огладнее и ще го бие с камъни", коментира Борисов.

                          "Има една приказка – „на бодлива крава Бог рога не дава” – знаеш, че няма да дойдеш на власт, можеш да говориш такива приказки. Кой ще ти позволи това – ние сме в една обща социална система, наречена НАТО, наречена Европейски съюз, с европейски ценности”, допълни премиерът.

                          Българите в чешката столица питаха премиера за борбата с организираната престъпност, реформата в съдебната система, изграждането на пътища - специално в Родопите, трудностите, които изпитват българите, дошли да търсят работа в Прага, проблемите със смяната и издаването на нови документи, свързани с престоя и пребиваването в Прага, раждането на деца в български семейства.

                          Премиерът получи почетен знак на българското училище в Прага и благодарности от българската общност за подкрепата на държавата за училището. В Прага от 1947 г. функционира и българско средно общообразователно училище “Д-р Петър Берон”.

                          В Чехия официално са регистрирани около 4500 български граждани. След приемането през 2001 г. на закон “За правата на националните малцинства” в Чехия, официално са признати 11 национални малцинства, сред които и българското.

                          Българският премиер е на официално посещение в Чехия. По време на двудневната си визита в Прага министър-председателят има ще се срещне с колегата си Петър Нечас и с президента на страната Вацлав Клаус. Предвиден е и разговор с Милан Щех, председател на Сената на Чешкия парламент.

                          Борисов ще участва в българо-чешки бизнес форум в Прага, ще присъства и на откриването на изложбата „Средновековни български икони”.

                          Коментар


                          • Вчера са намерили документ в една от колите на Цар Киро, в който се споменава изрично, че е дал 430 000 $ заем на футболен клуб Литекс и връзки с олигарх от Ловеч - източник .БТВ - Аction тази вечер
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • аз продъльажам да се чудя защо продължаваме да наричаме черното-бяло, ане се поучим от природата. В природата има крави, които се отглеждат за месо и други, които се отглеждат за мляко. Ние в момента се мъчим да превърнем крава от даваща месо в даваща мляко - ами няма как да стане. Теоритично всичко е възможно, но реално е наливане от пусто в празно. Негър-скиор виждали ли сте? А бял бегач на 3 000 метра с препятствия? Всяка раса е с нейните си особености и ценности, а ние искаме да вяравме, че можем да наложим нашите, общовалидни ценности на хора без ценностна система. Ами няма как да стане. Е, някои хора с много пари, гузна съвест и изживяващи се като Месии, искат да си правят генните експерименти с цели общества, така както учените си играят с опитните мишки. Крайно време е да обявим, че не сме опитни мишки или просто да изчезнем по време на експеримента - изборът си е изцяло наш....
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marto Разгледай мнение
                                Държавен вестник , брой 205 от 12 декември 1922 г.
                                Чл. 1. Разбойник се счита онзи, който по навик или занаят сам или с други лица извършва грабеж, насилие или убийство с цел за ограбване.
                                Чл. 2. Изтреблението на разбойниците в околията, дето са се появили, се възлага на полицията, жандармерията и войската. Ако тази сила е недостатъчна за изтребление на разбойниците, околийският началник може да образува потери, с които да ги преследва. Във всяко населено място, където се забележат разбойници, кметът веднага назначава потеря за преследването им и донася на околийския началник.
                                Чл. 3. За началници на потерите ще се назначават лица, каквито околийският началник намери за добре.
                                Чл. 4. На отличилите се при преследването потераджии се дава възнаграждение от общия кредит, който се отпуска за изтребление на разбойничеството. Размера на възнаграждението ще се определи и дава от Министъра на вътрешните работи.
                                Чл. 5. Потераджия, който убие или залови разбойник, получава награда от 5-20 хиляди лева. Ако ли потераджията или длъжностното лице, което ги преследва, бъде убито, семейството му получава до 50 000 лв. обезщетение и инвалидна пенсия. Ако ли само осакатее, то получава награда 20 000 лв. и инвалидна пенсия. Лекуването на всички ранени и заболели по преследване на разбойниците е безплатно. Наградите се отпускат със заповед от Министъра на вътрешните работи.
                                Чл. 6. Околийският началник или началникът на потерята се разпорежда до общинската власт за храненето на потерите от самото местно население, където това е най-удобно за потерята. То е длъжно да им дава и квартири, когато това се намери за нужно.
                                Чл. 7. Ако някое лице, посочено от общинската власт за член в потеря, искана от околийския началник умишлено откаже да участвува в нея или като участник в нея скрие или избегне да изпълни дълга си, като откаже да изпълни заповедите давани му от началника, наказва се с тъмничен затвор до 1 година. Със същото наказание се наказват и онези административни и общински власти, които умишлено не изпълняват постановленията на настоящия закон.
                                Чл. 8. Министерството на вътрешните работи може да назначи, колкото намери за нужно, специални лица агенти за преследване на разбойниците, които агенти могат да бъдат изпращани в разпореждане на околийските началници в борбата им с разбойниците. Тяхната
                                заплата ще бъде определена по щат изработен от Министъра на вътрешните работи, одобрен от Министерския съвет.
                                Чл. 9. Така образуваните потери и назначени агенти, заедно с другата въоръжена сила, преследват разбойниците. Като общ началник на тази сила в окръга е окръжният управител, а в околията - околийският началник.
                                Чл. 10. За разбойници се обявяват и онези лица, за които полицията, въз основа на събрани доказателства донася на надлежния съд, че те са извършили разбойничества. Съдът на другия ден след получаване полицейското донесение, прави публикация в най-близкия местен вестник и съобщения до всички общини на околията, където е местожителството на подозряното лице или където е станало известно като разбойник, и ако в двадесетдневен срок никой от роднините или познатите на това лице не установят къде се намира, съдът го обявява за разбойник и обнародва това в “Държавен вестник”.
                                Чл. 11. Заловените разбойници се съдят от областния съд в околийския център, в района на който са заловени, в 7-дневен срок от залавянето им по закона за углавното съдопроизводство (чл. 649-656). Съдът веднага с пристигането си взема всички мерки и разпоредби да гарантира бързото разглеждане на делото.
                                З а б е л е ж к а: Всички власти са длъжни да дават най-голяма спешност на разпоредбите на съда.
                                Чл. 12. Осъденият на смърт разбойник се обесва на публично място в центъра на околията.
                                Чл. 13. (1) Осъждат се на повече от 5 години строг тъмничен затвор, или на доживотен строг тъмничен затвор, онези лица, които като узнаят положението и качествата на разбойниците, им стават укриватели без да са били принудени за това с насилие.
                                З а б е л е ж к а: (1) - Чл.13 от закона за изтребление на разбойничеството, доколкото се отнася до дела за грабежи се отменява съгласно & 3 от закона за допълнение на някои от наказанията и на съдопроизводството по делата за грабежи - обнародван в “Държавен вестник”, брой 264 от 23 февруари 1922 година.
                                Чл. 14. Всяко лице, което знае къде се намират разбойниците и не донесе веднага на властта, се наказва с тъмничен затвор до 1 година.
                                Чл. 15. Настоящият закон отменя всичките закони, които му противоречат.

                                Замени думата разбойник с ПОЛИТИК и да ги мятаме...за да сме в крак с времето.
                                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X