IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
    Импе ,на един милион дивиденти,колко данъци ще платиш?Айде сега!!!
    А нима компанията не е платила данъци преди да ми плати дивидентът? Нима на практика тоя данък не съм го платил АЗ като съсобственик? Данък-дивидент е чиста проба грабеж, два пъти плащаш данък върху една и съща печалба !!!!
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Шок и ужас - т.нар. "дон Цеци", лидер на противоконституционната Евророма, настоява да се изгонят от София незаконно настанилите се мангали !!!
      http://www.blitz.bg/news/article/119599

      Нещо което фъндъкова никога не би посмяла - дори да го каже !!!

      Ми то по-скоро за тоя да гласуваме, бе баси !!!


      Сериозно - и в тая криза и в предната (хъхряшкият бунт в Красна поляна) Цветелин Кънчев свърши много по-полезна работа за туширане на напрежението от Боко Кратуната, Цецо Маймуната и останалата измет от "големи мъжкари" с миши сърца. Какъвто и престъпник да е, тая заслуга му я признавам.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Импе ,на един милион дивиденти,колко данъци ще платиш?Айде сега!!!

        Коментар


        • Доста добра песничка описваща положението, за което говори bertram:

          http://www.youtube.com/watch?v=TPhUUp08SnE
          Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            ...циганите са проблем спор няма, но замислял ли се как живеят те...те са най-голямата жертва, защото техния начин на живот е съсипващ....
            А кой е виновен, че е "съсипващ"? Не плащат данъци, за разлика от тебе, не плащат осигуровки, не плащат сметки, не плащат нищо - плащаш ти и заради тях. Всяка година само като директни помощи над милиард се изливат в мръсните им муцуни, плащат им с твоите данъци, за да НЕ работят... Трупат планини от боклуци, по-мръсни са от свини и отказват да станат хора... Сами се съсипват, защото на мангалът колкото помощи да му дадеш, ще ги изпие за два дена и пак ще тръгне да краде !!! Днес си мислех, не е ли по-добре като ще им дават помощи на тия паразити, да им дават всеки ден по 5 лева? Защото мангалът няма навикът да мисли в бъдеще време, да мисли за последствията от действията си - без значение дали изгулява в кръчмата цялата си социална помощ или напада някого с брадва... той не мисли, че утре няма да има какво да ядат чааветата му или че може да изгние в затвора, или че в отговор на зверството му скинарите могат да му запалят катуна... и това е една от най-мангалските черти - действие на момента без мисъл за това какво ще стане после.

            Жертва били... а интересно какви са живеещите на ръбът на гладната смърт пенсионери, хората в малките населени места, които заспиват треперейки от страх, че твоите "жертви" могат да нахлуят в къщата им с брадви, какви бяха стотиците зверски убити от мангали хора? Терористи ли са всички тия хора, само защото не щат да бъдат грабени от "горките роми"?
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • ...не знам на вас, но на мен толерастията, започвеа да ми идва в повече, нейния тренд остава непроменен, а справедливите протести май ще се окажат не обръщаща фигура, а проста корекция...
              自由西藏

              Коментар


              • Бертрам - заплахата е, че тия с тъмната кожа ще гонят твоите деца с брадви и тояги - посред бял ден по улиците - и това задължително ще стане утре, ако ние днес продължаваме да сме толерантни...

                "Изкривените от омраза лица" искаха саморазправа, защото виждат, че "държавата" не прави нищо, за да защити гражданите си. И ако бяхме народ, по-горд и по-малко толерантен, това трябваше да стане поне преди 10 години още...


                Не че съм ПРОТИВ толерантността. Напротив. Но толерантността има смисъл само когато е ВЗАИМНА, в противен случай тя е равна на МАЗОХИЗЪМ. Крайно време е нашата толерантност към хъхряците да стане равна на тяхната толерантност към нас - а именно НУЛЕВА.

                Хъхряците ни мразят, въпреки че живеят благодарение на нас. Грабят, убиват, отказват да учат и работят, отказват да спазват законите, отказват да се държат човешки, отвръщат със зло на тези, които ги хранят. Всички други малцинства в България са заслужили уважението на нас, Българите с честност, труд и лоялност... но не и мангалите.

                Иначе съм съгласен, че саморазправата не е начинът, но тя е последен изход, защото всеки човек и всеки народ има най-елементарното право - да се защитава - да брани животът си, бъдещето си, домът си, правата си. Щом мангалите грабят и убиват и то масово, то нима нямаме право да отговорим? Да, крайно време е държавата да си влезе в правомощията - и аз това го искам... защото ако се спазва Наказателният кодекс, поне 80% от мангалите над 14 години трябва да влязат в затворите !!! Провери НК и ще се убедиш. Пълен абсурд е престъпните им действия да бъдат извинавани с това, че били малцинство, че били "онеправдани и бедни", че такива им били обичаите, че масово нарушавали законите (егати извинението) и т.н.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                  Саморазправа ли, бертрамче?

                  Да чакам полицията да ме арестува, защото са ме пребили и изнасилили недохората-мангали ли (ако съм останал жив, де)?

                  Не е саморазправа, а е национална самозащита - и всеки го вижда!
                  пич,
                  определено имаш някакъв проблем...
                  нормалното е да искаш МВР с 60К състав да си е ня мястото и без значение цигани, българи или турци правят золумите... защото ако погледнеш кой тормози хората по малките населени места ще видиш, че циганските босове цоцат от циганите, а българските мутри цоцат от българи...

                  това да казваш, че циганите са ти най-големият проблем означава, че си тотално неориентиран и заблуден.

                  циганите са проблем спор няма, но замислял ли се как живеят те...те са най-голямата жертва, защото техния начин на живот е съсипващ. това, че политиците (българи) се възползват от ситуацията (предизборно) и оставят ромските феодали да тероризират бедняците от гетото не значи, че трябва да ходим да бием циганчетата....

                  Аз лично Държа полицията да гони ВСЕКИ, който нарушава обществения ред и призиви от сорта на спрете циганската престъпност са меко казано елементарни

                  защо не излезеш на протест срещу групировките, които всеки ден ти бъркат в джоба
                  срещу доктотрите, които ако нямаш 500 лв те оставят да пукнеш или срещу общината, която не функционира...

                  циганските бели са резултат от нефункционирането на държавната машина и преди да кажеш, че не съм прав кажи
                  кой заграби земите по морето
                  кой направи заменките
                  кой направи приватизацията
                  кой 'построи' белене
                  ...
                  ...
                  ...
                  сигурно циганите ?

                  само , че заслепени от расова омраза (даже не е расова, а етническа) вие ставате маша в ръцете на същите бели престъпници, които скрити в разни ресторанти и клубове доволно потриват ръце и си правят сметка какъв точно дивидент да извлекат от цялата безумна ситуация.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    съгласен съм, че е подложена е на интелектуален и морален геноцид
                    това се вижда в изкривените от омраза лица на призоваващите към насилие и саморазправа...
                    Саморазправа ли, бертрамче?

                    Да чакам полицията да ме арестува, защото са ме пребили и изнасилили недохората-мангали ли (ако съм останал жив, де)?

                    Не е саморазправа, а е национална самозащита - и всеки го вижда!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                      Тези сладки манафски приказки, бертрамче, си ги лафи с бабите.

                      Всеки вижда каква е истината.

                      Още един път: истината е, че българската нация в България е подложена на геноцид!
                      съгласен съм, че е подложена е на интелектуален и морален геноцид
                      това се вижда в изкривените от омраза лица на призоваващите към насилие и саморазправа...

                      самите хора от катуница се държат много по-цивилизовано от ултрасите дето просто използват ситуацията да избият комплексите си, защото както знаем най-големите комплексари стават скинари, ултраси и тн ...олигофрени.

                      мерси, но не искам децата ми да сочат хората с по-тъмна кожа като втора ръка...
                      Last edited by bertram; 04.10.2011, 21:18.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        пич не знаеш какво е геноцид и май на тебе ти трябва една ч.. за отпускане на хормона.


                        българската нация има къде къде по-сериозни проблеми като например
                        - бездънно здравеопазване
                        - ПФ доминирани от мутри
                        - Корумпирана съдебна система
                        - Корумпирана полиция
                        - Тотална липса на качествена работа ръка
                        - тотален спад в нивото на образованието на младите хора
                        ...
                        Само сложи на 1-во място - Корумпирана полиция
                        и съм 100 % съгласен, защото протестите си бяха повече срщу полицията, но успешно ги замаскираха...
                        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                        Коментар


                        • Тези сладки манафски приказки, бертрамче, си ги лафи с бабите. Може и да те слушат, но за всеки случай се пази да не те подфане някоя с бастуна.

                          Всеки вижда каква е истината.

                          Още един път: истината е, че българската нация в България е подложена на геноцид!
                          Last edited by vmankov; 04.10.2011, 21:13.

                          Коментар


                          • Кев, прекалено дълго бяхме хора към зверовете и затова стигнахме дотук !!!

                            Бетрам - наличието и на други проблеми не означавна, че трябва да игнорираме най-важния... а той се вписва в изброените от тебе
                            - здравеопазването е на тоя хал до голяма степен заради мангалите - те не плащат осигуровки, но викат линейките дори за порязан пръст, за да ги трошат с павета, те пълнят болниците, а за нас "няма направления"
                            - съдебната система е виновна, да... но съдиите ли пращат мръсномургавите да грабят и убиват?
                            - същото и с полицията
                            - качествена работна ръка? Хората все пак работят, а мангалите наричат кражбата "работа".
                            - спадът в образованието (статистически) се дължи най-вече на мангалите, които на 15 още не могат да четат и пишат. Наскоро излезе статистика, че 30-40% от 15-годишните са функционално неграмотни... е, ние знаем какви са тия 30-40% !!!

                            А че някой луд циганин щял да съсече 2-3 момчета - че те така и така ни грабят и трепят непрестанно, дори и да си мълчим !!!
                            Скинари гонели и биели 10-годишни деца... а тия, дето оня ден пребиха почти до смърт едно Българско семейство в Модерно предградие - и те били малолетни в голямата си част... но били ОРДА от над 40 мангала !!! А какво да кажем за тия, дето пребиват, изнасилват и колят грохнали 90-годишни старици?

                            Защо скинарите не гонят и бият представители на някой друг етнос - турци, арменци, евреи, китайци? Защо не са утрепали някой негър поне досега, като са такива гадни расисти?

                            ЗАЩОТО В БЪЛГАРИЯ РАСИСТИ СА САМО И ЕДИНСТВЕНО МАНГАЛИТЕ.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              много омраза, много напрежение...
                              я дайте малко да се успокоим.

                              основният проблем е държавата да заработи и многобройната полиция да си гледа работата, защото точно в момента тия цигани дето ходят на работа и децата им ходят на училище са изолирани. останалите хрантутници им е все тая. трябва да притискаме политиците с искания за реформа в съдебната система, прокуратура и полиция. всичко останало ни принизява до нивото на онези дето се канеха по нова с ножовете и железата, а всяко такова действие води след себе си само повече бели и ядове за цялото общество.

                              бъде хора, но си търсете правата.
                              в момента доста животински призиви има в този форум дето е уж инвеститорски и това е тъжно.

                              лека
                              Топ мнението за последните дни относно темата!!! Браво пич, аз лично мисля точно като теб и честно казано няма какво да добавя. Нека бъдем преди всичко хора, без значение от етническа, класова и каквато и да е друга принадлежност и да се научим да ценим и малкото, но ценностни неща в живота си! Аз нямам врагове, и всички които ме познават ме уважават и ми имат доверие, а доверието между хората ще става все по-важно и по-важно, а според един уникален човек, който за съжаление вече не е между живите, то ще е и следващата световна валута... Не бъдете крайни, а се стремете винаги да мислите... със сърцето си!
                              Лека вечер и бъдете здрави!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                                Бертрам,
                                Успокой се и се затвори в апартамента си; не излизай, пиши по интернет. Може и да си биеш чикии на XXL.
                                Иначе не става успокоението.

                                Господа, в ход е геноцид на българската нация от нейните управляващи!
                                пич не знаеш какво е геноцид и май на тебе ти трябва една ч.. за отпускане на хормона.


                                българската нация има къде къде по-сериозни проблеми като например
                                - бездънно здравеопазване
                                - ПФ доминирани от мутри
                                - Корумпирана съдебна система
                                - Корумпирана полиция
                                - Тотална липса на качествена работа ръка
                                - тотален спад в нивото на образованието на младите хора

                                ....
                                ....

                                това с желязо в ръка и маска на куклуксклан няма как да го оправиш особено ако си роден на балканския полуостров.

                                първичния гняв е най-лесно да бъде отключен...но от това НИЩО ДОБРО няма да се получи.

                                ПП я си представете ако утре 50 юнаци от плиткоумните последователи на Болен отидат да раздават 'правосъдие' в някой катун и излезе някой луд циганин и съсече с брадва 2-3 глупави момчета... тогава каво ще стане - безредици и жертви от двете страни.при това 90% невинии

                                виждал съм как скинари гонят да бият 10 годишни деца и ме е било срам , че съм Българин.
                                Last edited by bertram; 04.10.2011, 20:40.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X