IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А бе момци, хрумна ми:

    Политиците се циганят за пенсии и други дребни работи, та циганите ли нема да го ударят на политикантстване!
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Svetulka Разгледай мнение
      "Политик и циганин закон ги нелови!"- много точно казано ...
      В затворите има хиляди цигани а колко политици?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        Вчера чешият премиер каза в прав текст на Боко "При нас не даваме социални помощи, ако получателите не полагат обществено полезен труд, а децата не са всеки ден на училище! Ако ромите са безработни, тогава безвъзмездно те ще трябва да работят за общините. Ако не отработят определените часове, няма да получават социални помощи, обясни чешкият премиер. Чешките роми няма да получават помощи и ако децата им не ходят редовно на училище."
        е тва е разковничето, да работят, за да получават...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
          И отнове се връщаме в реалноста.
          Политик и циганин закон ги нелови!

          Кирил Рашков отървал плащане на данъци по давност
          http://dnes.dir.bg/news/davnost-dana...a-9615507?nt=4

          "Политик и циганин закон ги нелови!"- много точно казано ...

          Коментар


          • Аз имам мечта

            Проблема е в това, че беше отнета надеждата(не само на циганите) за друг, по добър живот.За един живот, в който ако работиш много,ако си образован и си почтен няма начин да не успееш.22 години преход опровергаха този модел.На челни места в класациите по богатство са само хора забогатели по престъпен начин.Представителите на всички власти упражняваха властта си единствено за лично облагодетелстване.Те са свързани в най-невероятни комбинации за постигането на тази цел.Много пъти гласувахме и .. нищо.С тези закони и с тези хора във властта няма да се подобри положението.Снощи в едно предаване по Канал1 разбрах,че процента на осъдителните присъди в България е най-висок в ЕС-над 97 процента.Та за това им трябват циганите - да им оправят статистиката за пред света и да им купуват гласовете за да продължават да крадат.Може да променим всичко това-те се уплашиха от протестите
            направиха всичко възможно да ги омаловажат,да ги представят за расистки и хулигански сборища.Те се кълнат из Европа, че това е само един криминален случай.
            Ако спрем сега и тук ни чакат още дълги години феодализъм.Ще отидем, ще гласуваме едни по съвест,едни купени други заблудени а те пак ще спечелят.
            Единствения начин е да ги притискаме постоянно до дупка за конкретни неща до пълното им решаване.Другото , другото е да продължим да сме публика в този спектакъл
            Last edited by taliban; 05.10.2011, 14:54.

            Коментар


            • А за заетостта, Импе, си прав. Той и Бат Пешо го каза, или някой друг, ако бъркам да ме прощавате.
              Пустеещи земи колкото щеш, даже има региони и с доста хубави масиви не се обработват - дет се вика клечка да забиеш - плод ще изкара...
              Ама не - влиза при бабата, взима и петте лева остатък от лекарствата, па накрая я и утрепе, или ще вземе дограмата на вилата на ония хора от Плевенско, щото го мързи да отиде и да поокастри де що има клонаци, даже ще го почерпят.
              Мани...
              И това ще мине ...

              Коментар


              • Вълчов - виждам ги, но колко са те спрямо НЕучещите и НЕработещите в собственият им етнос?
                В последното училище, в което работех, в първи клас почнаха над 25 чаавета, в краят на първият срок бяха останали 3-4.

                Бертрам - тогава циганетата ще ходят на училище не за да учат, а само заради лапането и помощите. Тъкмо днес четох статия в Труд, за едно село в Делиорманът, където в 7 клас средният успех на учениците е СЛАБ 2!!! Предствете си - това означава, че ВСИЧКИ имат двойки !!! Нооооо - ходят на училище, защото ги хранят безплатно... само дето не виждам смисълът - учирлището е място за получаване на знания, а не обществена кухня. Няма смисъл мисляда уточнявам,че в училището бели деца няма - ни Българчета, ни турчета, всички са кафяви. Повечето от тях въобще не могат да говорят човешки....е тогава какво въобще търсят в училище?

                Иначе това за максимален брой регистрирани на даден адрес, подкрепям го, много е разумно, както и за градоустройственият план - всички незаконни хъхряшки гета трябва да бъдат премахнати.

                Социална заетост? Да, но неефективността идва оттам, че мангалът за да работи, някой непрестанно трябва да го надзирава... а тоя някой също ще иска заплата. Най-добре е да бъдат натирени в селското стопанство, където да работят на простият принцип - ако нищо не произведеш, няма да има какво да ядеш.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Колец, нали все от некъде требе да се почне. Предпочитам да ходи на училище, да види за кво иде реч, та като поотрасте малко да се сопне на мурука, че не му се ходи да краде.
                  За всичко друго си прав.
                  Закон и тва е!
                  (Леко съм в страни от толерастията, ако визираше мене...)
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                    Та хубавото е, че сутрин гледам в трамвая циганетата, облечени прилично, с ранички на гърба и водени няколко от един възрастен, да слизат на спирките с училищата. Предполагам и Импето ги вижда.
                    Еле Вълче, напрао се просълзих ...
                    Да се прави евала на, че мангала си е пратил детето на училище ????
                    Я стига ...
                    Мангалите са положението (каквото и да значи това) в което са, САМО И ЕДИНТСВЕНО ЗАРАДИ ТЯХ САМИТЕ !!! (сметам, доводите са излишни)
                    Полицията ще спре да ги пази, само когато ПРЕСТАНАТ ДА СА ЕЛЕКТОРАТ !!!
                    Щото гласа на един неграмотен, крадлив циганин тежи точно толковау колкото и твоят !!!
                    Тежи, но мангала не само че с нищо на допринася за развитието и просперитета на обществото и БЪЛГАРИЯ, не плаща и лев данък, никакви глоби, само краде, мърси, руши и т.н.
                    Аре стига с тая жалка толерастия верно !!!
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • аз бих ги организирал така

                      детски надбавки да не се изплащат! вместо това на всеки 15.09 държавата да осигурява на всеки ученик или дете което ходи на ясла и градина следните неща
                      - яке, обукви, спортен екпи, учебници, тетрадки, химикалки - пълен комплект за училище
                      - държавата да поеме таксата за държавните детски градини и ясли
                      - на учениците да се осигурява топла храна на обяд и сутрешна или следобенда кифла с мляко.

                      разходите не са малко но ако се сметнат родителските за 12м, които няма да се изплащат + ефекта си мисля, че си струва.

                      така ромите ако искат да ползват социалните придобивки ще трябва да изучат децата си.

                      друга мярка е да се определи за максимален брой адресно регистрирани за единица застроена площ - така ще се избегне момента със 55 души регистрирани, че живеят в къща от 60 кв и съответно продаващи своя глас на всеки едни избори.

                      друга мярка е да се спазва абсолютно безпрекословно градоустройствения план във всички населени места на РБ.

                      и тн. и тн.

                      социални помощи да няма - да има социална заетост = минимум 20 дена обществено полезен труд срещу минимална р.з. , която да се изплаща от общината или държавата.

                      помощи при безработица - максимум 9 месеца и да спират при 2 поредни отхвърлени предложения + за да се ползва 9 месеца да е необходим минимум 2 години трудов стаж без прекъсване!

                      поздрави
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Вчера чешият премиер каза в прав текст на Боко "При нас не даваме социални помощи, ако получателите не полагат обществено полезен труд, а децата не са всеки ден на училище! Ако ромите са безработни, тогава безвъзмездно те ще трябва да работят за общините. Ако не отработят определените часове, няма да получават социални помощи, обясни чешкият премиер. Чешките роми няма да получават помощи и ако децата им не ходят редовно на училище."
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                          .......................................
                          За циганите не си прав, или поне не даваш решение, макар и доводите ти да са коректни. Първо, знаеш че и една улица може да е Шенген за тях, що касае гетото и съседите, но не е това целта!

                          За мен, трябва да се закарат под строй на училище и ще станат нещата средносрочно. Например никакви помощи, ако децата не са на училище или повтарят и такива подобни мерки.
                          Прав си, Проди, училище и спазване на закони.
                          А Цеци ги усмирява, защото ако са на това положение, още дълго ще могат да бъдат управлявани, но ако стане гюрултия, рано или късно ще се усетят, че учението е предпоставка за по-добър живот.

                          Та хубавото е, че сутрин гледам в трамвая циганетата, облечени прилично, с ранички на гърба и водени няколко от един възрастен, да слизат на спирките с училищата. Предполагам и Импето ги вижда.
                          И това ще мине ...

                          Коментар


                          • Още една група "лумпени" се появи на сцената http://www.dariknews.bg/view_article...icle_id=785494
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              А нима компанията не е платила данъци преди да ми плати дивидентът? Нима на практика тоя данък не съм го платил АЗ като съсобственик? Данък-дивидент е чиста проба грабеж, два пъти плащаш данък върху една и съща печалба !!!!
                              Да, данък дивидент не си заслужава администрирането в България и предполагам БТК е натежала на решението да не се разкара, все пак повечето западни акции от които взимам дивидент просто ми удържат 1/3 та от сумата при източника и ми дават остатъка, така че да не се оплакваме, а има и правни въпроси свързани с ЕС.

                              За циганите не си прав, или поне не даваш решение, макар и доводите ти да са коректни. Първо, знаеш че и една улица може да е Шенген за тях, що касае гетото и съседите, но не е това целта!

                              За мен, трябва да се закарат под строй на училище и ще станат нещата средносрочно. Например никакви помощи, ако децата не са на училище или повтарят и такива подобни мерки.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                                Не бе, Император, бертрамчето ти каза да се успокоиш.

                                Да го успокоят дано циганите в черната!
                                Леле,голям злобар си!

                                Коментар

                                Working...
                                X