IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Виж по-долу Имп-а е цитирал линка, пуснат от Джей.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
      Ти от де го разбра?
      ..........
      По-долу в поста на Жей има работеш линк ...
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
        Поредният мангал с нож ...
        в медиите - нищо ...
        Тоест циганин е нападнал българин с нож ?В какво състояние е ?Поради каква причина го е сторил ??Ти от де го разбра?
        ..........
        пп Зарзаватчийски глас линка който си дал не се отваря
        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
          Може ли да обясниш по -подробно за какво иде реч???
          За това:

          Циганин посече случаен гражданин пред Бизнесцентъра
          Хасково: Циганин посече случаен гражданин пред Бизнесцентъра - Циганин на видима възраст 50-55 години оплиска с кръв градинката пред хасковският бизнесцентър, след като посече със сатър случаен гражданин поседнал на пейката там. Екшънът се разиграл около 16.30 часа. ......http://www.haskovo.net/news/88647/%D...8A%D1%80%D0%B0

          Коментар


          • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
            Може ли да обясниш по -подробно за какво иде реч???
            Поредният мангал с нож ...
            в медиите - нищо ...
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
              Тази сутрин се насилих да следя сутрешните новини по повечето "важни" канали...Наистина нито дума за нападението в Хасково...
              Може ли да обясниш по -подробно за какво иде реч???
              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

              Коментар


              • Тази сутрин се насилих да следя сутрешните новини по повечето "важни" канали...Наистина нито дума за нападението в Хасково...

                Коментар


                • да се надяваме истината да излезе и да има справедливост.

                  Коментар


                  • Всяко чудо за три дни...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      Циганин посече случаен гражданин пред Бизнесцентъра
                      Хасково: Циганин посече случаен гражданин пред Бизнесцентъра - Циганин на видима възраст 50-55 години оплиска с кръв градинката пред хасковският бизнесцентър, след като посече със сатър случаен гражданин поседнал на пейката там. Екшънът се разиграл около 16.30 часа.
                      ......http://www.haskovo.net/news/88647/%D...8A%D1%80%D0%B0
                      На тях не само не им пука, напротив дори се поощряват от това, че държавата ги пази и са убедени, че вече могат да правят всичко безнаказано. Сигурен съм, че само до броени дни ще има едно, а може и повече преднамерени убийства ей така за кеф, над българи, които властта най-вероятно ще се опита да прикрие.
                      Съд, присъда, разстрел - в рамките на 48 часа !!! САМО ТАКИВА МЕРКИ ЩЕ ОЗАПТЯТ ТИЯ МРЪСНИ ИЗВЕРГИ !!!! Милион пъти съм казвал, че щом мангалите не желаят да спазват законите от съвест, трябва да бъдат принудени да ги спазват от страх !!! Що за изрод трябва да си, за да опиташ да отрежеш главата на някого на улмицата, само защото ти е направил дребна забележка? Как може да се твърди, че това е човешко същество, което има каквито и да било човешки права?
                      Last edited by Императорът; 05.10.2011, 19:57.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 1anti Разгледай мнение
                        що ли не съм изненадан от таз история с водата...
                        Мафията си има държава!!!
                        Кои са, се вижда!!!

                        Коментар


                        • що ли не съм изненадан от таз история с водата...

                          Коментар


                          • Шокиращи разкрития на инж. Николай Сомлев, бивш управител на ВиК: Пратих сигнал до Б. Б. и ген. Петров за Кирил Рашков, ни дума, ни стон от тях!

                            Цар Киро никога не си е плащал водата, твърди бившият управител на ВиК Николай Сомлев. Като управител на ВиК още през 2003 г. Той е описал водомерите в Столипиново и накарал инкасаторите да събират от всички длъжници сумите за вода: „Тогава дойде пребита инкасаторката от Катуница. Пострадала защото дръзнала да инкасира водата и в къщите на цар Киро. Тогава написах докладна до началника на РДВР в Пловдив ген. Валентин Петров и до главния секретар на МВР Бойко Борисов. От тях не последва ни дума, ни стон...”, разкрива екшефът, който е и първият кмет под тепетата след Промяната.

                            Инж. Сомлев пратил в Катуница комисия от ВиК, от т.нар. „контролен блок”. Контрольорите направили акт на Кирил Рашков и му начислили за три години назад сметка за вода от 20 000 лв. – максималното, което позволява законът. Той дал на циганския бос две седмици срок да си плати борча. Когато това не станало, вкарал 5 багера в Катуница и прекъснал водата на Рашкови.
                            „Тогава се случи истински Армагедон! Позвъни ми лично тогавашният външен министър Соломон Паси и ме заплаши да възстановя захранването. Питам, какво общо има Соломон Паси с Цар Киро и защо един външен министър се намесва в такъв криминален случай? Това е лицемерието на властта – цар Киро е отглеждан с години ”.
                            Инж. Сомлев разказва, че на третия ден, след като врътнал кранчето на Рашкови, му се обадил непознат мъж, който го обсипал със закани. „Като дойда, ще ти счупя главата!”, заплашил човекът от другата страна на слушалката. Представил се като Бойко Рашков. „Като чух фамилията му, помислих, че е някой от фамилията на цар Киро, разказва Сомлев. – Той обаче се оказа главният следовател на България, преди да разтурят НСС. Закани ми се още, че ако не пусна водата на цар Киро, няма да бъда жив”.
                            Той не се поддал на заплахите. Синът на Кирил Рашков внесъл 300 лева за старите сметки за водата и подписал декларация, че ще изплати дължимото. Малко по-късно инж. Сомлев претърпява инцидент на водохранилището на Бунарджика, левият му крак е почти откъснат. Докато е в болницата, бързат да го уволнят. След това цял куп прокурори го подгонват по измислени обвинения. Всичко това, което го сполетяло, смята той, е свързано с Цар Киро и покровителите му.
                            http://www.plovdivmedia.com/44534.html

                            Коментар


                            • Кои са доносниците, които се занимават с цензура?

                              http://twitter.com/#!/ruslantrad

                              Dennis Mollov
                              http://twitter.com/#!/lawyerbg

                              Коментар


                              • Циганин посече случаен гражданин пред Бизнесцентъра
                                Хасково: Циганин посече случаен гражданин пред Бизнесцентъра - Циганин на видима възраст 50-55 години оплиска с кръв градинката пред хасковският бизнесцентър, след като посече със сатър случаен гражданин поседнал на пейката там. Екшънът се разиграл около 16.30 часа.
                                ......http://www.haskovo.net/news/88647/%D...8A%D1%80%D0%B0
                                На тях не само не им пука, напротив дори се поощряват от това, че държавата ги пази и са убедени, че вече могат да правят всичко безнаказано. Сигурен съм, че само до броени дни ще има едно, а може и повече преднамерени убийства ей така за кеф, над българи, които властта най-вероятно ще се опита да прикрие.
                                Last edited by Jay Gould; 05.10.2011, 15:56.
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X