IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от rinaa Разгледай мнение
    50 на50 сме,защо да се поправям,поправете се вие,че да се срещнем някъде по средата
    не ме карай сега да пиша това ,което ти е ясно.
    поправи се най сетне
    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

    Коментар


    • Защо да е срещу ДПС, какво ще постигнат с това? Нищо.
      ДПС още повече затвърждават позициите си в тези региони - преди ден гледах репортажи по Канал 3 и ТВ7. Местните ДПС лидери в пловдив са сред хората и ги защитават и всички са се струпали около тях от страх и ги гледат в очите. Мисля че ДПС са спечелили от тази ситуация.
      Всичко е възможно,само желание да има!
      Делян Костов ;-)

      Коментар


      • http://www.blitz.bg/news/article/119067

        Подменили шофьора убиец от Катуница в Турция

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Return
          Мира е топ класа журналистка и много се чудя защо така я нападат ! Стана някакво недоразумение , но в България е нормално да се получи положение в стил "без вина виновен" ! Аз гледах интервюто със Слави и тя много добре обясни какви са причините за тези масови протести ! Нещо , което доста мастити политолози и социолози не могат ! Ако искате ме псувайте , но аз съм й фен ! А и е готино маце !
          Ами фен си и, защото бъркаш пикането с е*ането.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от DIDO- Разгледай мнение
            Бенатова и Трифонов дори не заслужават да бъдат коментирани! Хора които се опитват да налагат собственото си мнение и поведение от национален ефир, просто не го заслужават.
            Има нещо обаче над което се замислям все повече - дали палежите и погромите не са умишлено организирани направени от някой? Много факти има за това:
            - в къщите е нямало покъщнина - дрехи, завивки;
            - климатиците са свалени - още на деня след палежите ми направи впечатление в репортажите, че стойките са празни, но предположих че са съборени при погрома. Днес вече журналистите излязоха с коментари, са били свалени преди това. Кое вярно не знам, но ако са били предварително свалени значи е било подготвено.
            - полицията стой безучастно при погромите, а днес бият и пресират наред и то мирно протестиращи
            - киро и цялата рода е бил изведен от селото още преди да дойдат и да се съберат полиция и хора
            Всичко това говори за предварително планиране, поне за мен.
            Само не мога да си обясня, кой го е планирал, защо и какво ще спечели?
            - ако е ГЕРБ - по този начин загубиха доверието на българите и циганите, предполагам не са те.
            - ДПС - да всеят малко страх в редиците на малцинствата, за да ги е страх от българите и да гласуват за тях и да не си дават гласовете на други. По вероятно ми се струва
            - БСП - с тая показност на президента и другите мишоци, които са се скрили, едва ли.
            - останалите едва ли имат сили и възможности да организират нещо такова.
            Дано не съм прекалено конспиративен, но анализирайки всички факти до такива изводи достигам аз :-)
            Онзи ден написах пост на тая тема.
            Не знам кой го е организирал, но предполагам срещу кого е: ДПС.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Return
              Мира е топ класа журналистка и много се чудя защо така я нападат ! Стана някакво недоразумение , но в България е нормално да се получи положение в стил "без вина виновен" ! Аз гледах интервюто със Слави и тя много добре обясни какви са причините за тези масови протести ! Нещо , което доста мастити политолози и социолози не могат ! Ако искате ме псувайте , но аз съм й фен ! А и е готино маце !
              Ох ,благодаря за подкрепата,макар и индиректна,че много ме нападат!

              Коментар


              • Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                  пак дразниш хорицата.нали се рабрахме да те поправям.поправи се де
                  50 на50 сме,защо да се поправям,поправете се вие,че да се срещнем някъде по средата

                  Коментар


                  • Бенатова и Трифонов дори не заслужават да бъдат коментирани! Хора които се опитват да налагат собственото си мнение и поведение от национален ефир, просто не го заслужават.
                    Има нещо обаче над което се замислям все повече - дали палежите и погромите не са умишлено организирани направени от някой? Много факти има за това:
                    - в къщите е нямало покъщнина - дрехи, завивки;
                    - климатиците са свалени - още на деня след палежите ми направи впечатление в репортажите, че стойките са празни, но предположих че са съборени при погрома. Днес вече журналистите излязоха с коментари, са били свалени преди това. Кое вярно не знам, но ако са били предварително свалени значи е било подготвено.
                    - полицията стой безучастно при погромите, а днес бият и пресират наред и то мирно протестиращи
                    - киро и цялата рода е бил изведен от селото още преди да дойдат и да се съберат полиция и хора
                    Всичко това говори за предварително планиране, поне за мен.
                    Само не мога да си обясня, кой го е планирал, защо и какво ще спечели?
                    - ако е ГЕРБ - по този начин загубиха доверието на българите и циганите, предполагам не са те.
                    - ДПС - да всеят малко страх в редиците на малцинствата, за да ги е страх от българите и да гласуват за тях и да не си дават гласовете на други. По вероятно ми се струва
                    - БСП - с тая показност на президента и другите мишоци, които са се скрили, едва ли.
                    - останалите едва ли имат сили и възможности да организират нещо такова.
                    Дано не съм прекалено конспиративен, но анализирайки всички факти до такива изводи достигам аз :-)
                    Всичко е възможно,само желание да има!
                    Делян Костов ;-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от rinaa Разгледай мнение
                      Много добро интервю.За жалост Миролюба трябваше да се оправдава ,че си е свършила работата.А лумпени винаги ще има.
                      пак дразниш хорицата.нали се рабрахме да те поправям.поправи се де
                      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                        Добре де, пробутват ви сценарий и се вълнувате по сценарий, не ви ли е неудобно, да не кажа балък ?!

                        Проблемът е сериозен, и се решава с икономическа принуда/морков.
                        "...когато се освободи България, тебе ще си турим цар..." (но не е много популярно тия дни, да знаеш)
                        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от rinaa Разгледай мнение
                          Е,поне ми даде напътствия да осъзная какво е добро интервю.Как ли щеше да се съществува света на телевизията без твоето ценно мнение.
                          Елементарно - Интервю се ВЗИМА, не се ДАВА, както повечето хора си мислят.
                          Радвам се, че научи нещо от мен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            Аз пък щото съм тръгнал да споря с теб.....
                            Е,поне ми даде напътствия да осъзная какво е добро интервю.Как ли щеше да се съществува света на телевизията без твоето ценно мнение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от rinaa Разгледай мнение
                              Е разбрах,че не я обичате,не ми се спори.
                              Аз пък щото съм тръгнал да споря с теб.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Ти пък какво разбираш от интервюта?!?!?!
                                Качеството на интервюто зависи от интервюиращият, не от интервюираният.
                                Слави седеше в стойка - хванал съм си десетте пръста и съм много велик слагач и не желая да задавам неудобни въпроси.

                                Добре, че Бенатова сама даде отговори на незададени от Трифонов въпроси, та малко да отмие непрофесионализма си от Катуница.
                                Е разбрах,че не я обичате,не ми се спори.

                                Коментар

                                Working...
                                X