IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SStoilov Разгледай мнение
    Това беше от страх . Требе да кажа ,че бая народ от управляващите напълниха гащите последите 2-3 дни.
    президента предупреди бай манго да млъкне....иначе
    ако продължавал нали.....мале мале
    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

    Коментар


    • Това беше от страх . Требе да кажа ,че бая народ от управляващите напълниха гащите последите 2-3 дни.

      Даже се съмнявам, че точно управляващите и медиите леко подмениха таргета на протестите , щото се съмнявам разумен човек да протестира срещу циганите, а не срещу властта.

      Човек в първия момент може да се подлъже , но после си задава въпроса - абе мама му стара кой си затваря очите по всички въпроси с малцинствата и защо.

      И отговора не е никак добър за политиците.

      Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Не знам. Взе да става сложно. Това заставане рамо до рамо Борисов-Първанов в този конфликт ме учуди и мен.
      То и затова тази вечер Слави Трифонов си беше глътнал граматиката. Врагът и покровителят му заеха единна позиция и той се чудеше какво да прави, най-вече неговите сценаристи.

      Останах безкрайно отвратен от импотентното предаване/"интервю" с Бенатова.
      Last edited by SStoilov; 28.09.2011, 00:08.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SStoilov Разгледай мнение
        Всичко ще се изясни скоро.

        Аз съм убеден, че ДПС и ГЕРБ ще играят заедно , освен ако в последния момент не се случи нещо.

        Доган се покри много съмнително през последната година. И други работи, ама е дълго за писане.

        п.с. Ебаси , що като и никове от преди 10 и повече години се показаха , т.е. започнаха да пишат , дорук забелязвам 5-6
        Че то си е ясно и сега (нали не мислиш, че Булгартабак аз го купих). Ако погледнеш Трайчо тази сутрин как се оплиташе като пиле, ще ти светне!
        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

        Коментар


        • E то се разбира че ще/е закдулисно . Не са толкова луди и двамата, че да играят публично.

          Но между редовете (КТБ , разни прес групи, и т.н.) си е очевадно.

          Първоначално изпратено от DIDO- Разгледай мнение
          Доган по традиция се появява само 1-2 седмици преди избори и 1 седмица след тях. Нищо необичайно за него. Аз не мисля че двамата ще играят заедно, поне публично. Задкулисно може би да.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от DIDO- Разгледай мнение
            Не знам как да ги определя цигано-турците, нали виждаш че повечето цигани се определят като турци. А иначе за турците и помаците по Родопите и Северна България, те са им сигурни, почти. И там се наблюдават някакви леки заченки на бибизация.
            От години имам познати и от трите етноса. Турците ненавиждат циганите. Помаците също.
            Основна причина - турчин и помак не крадат!!!!!!!!!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Return
              Точно си го мислех по-рано като гледах репортажа с оня изплашен старец , който плачеше да го пуснат в къщи и трепереше ! Веднага ми се видя съмнително такъв човечец да е извършил убийство ! Нещо като оня клошар дето уж уби момиче в парка !
              Българина почне ли да мисли .... то там е идеята на политиците
              не мисли бре.то има кой.големи конспирации тука.тоз циганин го искарахме с ранг на АЛ КАПОНЕ
              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SStoilov Разгледай мнение
                Всичко ще се изясни скоро.

                Аз съм убеден, че ДПС и ГЕРБ ще играят заедно , освен ако в последния момент не се случи нещо.

                Доган се покри много съмнително през последната година. И други работи, ама е дълго за писане
                Не знам. Взе да става сложно. Това заставане рамо до рамо Борисов-Първанов в този конфликт ме учуди и мен.
                То и затова тази вечер Слави Трифонов си беше глътнал граматиката. Врагът и покровителят му заеха единна позиция и той се чудеше какво да прави, най-вече неговите сценаристи.

                Останах безкрайно отвратен от импотентното предаване/"интервю" с Бенатова.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SStoilov Разгледай мнение
                  Всичко ще се изясни скоро.

                  Аз съм убеден, че ДПС и ГЕРБ ще играят заедно , освен ако в последния момент не се случи нещо.

                  Доган се покри много съмнително през последната година. И други работи, ама е дълго за писане
                  Доган по традиция се появява само 1-2 седмици преди избори и 1 седмица след тях. Нищо необичайно за него. Аз не мисля че двамата ще играят заедно, поне публично. Задкулисно може би да.
                  Всичко е възможно,само желание да има!
                  Делян Костов ;-)

                  Коментар


                  • Не знам как да ги определя цигано-турците, нали виждаш че повечето цигани се определят като турци. А иначе за турците и помаците по Родопите и Северна България, те са им сигурни, почти. И там се наблюдават някакви леки заченки на бибизация.
                    Всичко е възможно,само желание да има!
                    Делян Костов ;-)

                    Коментар


                    • Всичко ще се изясни скоро.

                      Аз съм убеден, че ДПС и ГЕРБ ще играят заедно , освен ако в последния момент не се случи нещо.

                      Доган се покри много съмнително през последната година. И други работи, ама е дълго за писане.

                      п.с. Ебаси , що като и никове от преди 10 и повече години се показаха , т.е. започнаха да пишат , дорук забелязвам 5-6

                      Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      Бъди по-конкретен. Кой да продаде гласове? Турците и помаците ли? Това не се е случвало.
                      Last edited by SStoilov; 27.09.2011, 23:55.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от rinaa Разгледай мнение
                        Поправена ме считай,ама не обещавам колко време.
                        няма да търпиш дълго.усещам аз.но ...имаш напредък
                        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DIDO- Разгледай мнение
                          Да, но нали се сещаш че ако половината им от електората си продаде гласовете на БиБи (парите са при тях, ще предложат по-висока цена за глас), няма да има кой да гласува за тях.
                          Бъди по-конкретен. Кой да продаде гласове? Турците и помаците ли? Това не се е случвало. Само циганите си продават масово гласовете.

                          Коментар


                          • Да, но нали се сещаш че ако половината им от електората си продаде гласовете на БиБи (парите са при тях, ще предложат по-висока цена за глас), няма да има кой да гласува за тях.
                            Всичко е възможно,само желание да има!
                            Делян Костов ;-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                              не ме карай сега да пиша това ,което ти е ясно.
                              поправи се най сетне
                              Поправена ме считай,ама не обещавам колко време.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DIDO- Разгледай мнение
                                Защо да е срещу ДПС, какво ще постигнат с това? Нищо.
                                ДПС още повече затвърждават позициите си в тези региони - преди ден гледах репортажи по Канал 3 и ТВ7. Местните ДПС лидери в пловдив са сред хората и ги защитават и всички са се струпали около тях от страх и ги гледат в очите. Мисля че ДПС са спечелили от тази ситуация.
                                ДПС гласува по команда. При техният електорат няма нужда от катализатори за гласуване.
                                Българският електорат трябва да бъде стимулиран да отиде до урните.

                                Коментар

                                Working...
                                X