IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
    а ти къде видя 300 цигани и българи да са се били и млатили...обстановката е взривоопасна и всички които разпространяват подобни лъжи мястото им е в ареста ..и няма нищо полицейско в това
    Ами човекът е от Варна. В района на ФК е казал че има сбиване. Циганите може да са ходили на баня и там да са ги сгащили) Абе гъбата работи ли още

    Коментар


    • Мда, само , че ще станем като в махалата, без ток и вода. Мангалите знаят как да си ги пускат ама аз примерно не знам и ще си живея в мизерията, съответно ще си платя

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
        Съгласен съм с Импа,
        Хубаво, нека не пускат "протестиращите" до махалите на мангалите, ама
        ЗАЩО ЖАНДАРМЕРИСТИТЕ НЕ ВЛИЗАТ ДА ПОГЛЕДНАТ КВО ПРАВЯТ МАНГАЛИТЕ В КОЧИНИТЕ СИ, ЗАД ГЪРБОВЕТЕ ИМ ???
        Арестуват БЪЛГАРИ за две думи, а мангала може да квичи БЕЗНАКАЗАНО
        ????
        АМАН !!!
        За мен всяко сечиво, мотика, вила, брадва, железен прът, в ръцете на човек, който няма обичайно занятие на съответното място, но и са повече от двама, е въоръжено приготовление за насилие.
        Не знам как е в закона, но това е възприятието на всеки нормален човек.
        Според мен.
        И това ще мине ...

        Коментар


        • Основата...

          Болна съдийка "спъна" делото "Соло"

          28.09.2011 10.26
          Делото за убийството пред столичния клуб „Соло" бе отложено, тъй като председателят на съдебния състав съдия Румяна Ченалова е в болничен.

          Очакваше се на заседанието на 1 юли да бъде произнесена присъда. Това обаче не се случи. Вместо това съдебният състав постанови възобновяване на съдебното следствие на записите от видеокамерите заснели мястото на инцидента. /news.bg

          Коментар


          • Jay Gould

            За тези помпи има много яки боеприпаси за разгонване на тълпи. Ти явно знаеш само АК , той не е най ефективното нещо в такива ситуации.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
              ДА ПРОТЕСТИРАМЕ ЧРЕЗ МАСОВО НЕПЛАЩАНЕ НА ДАНЪЦИ, ТАКСИ, ВНОСКИ И СМЕТКИ !!! НЕ Е МНОГО СЛОЖНО!! ТОГАВА ДАЛИ ЩЕ НИ ЧУЯТ???????????????
              ти защото си се скъсал да плащаш данъци , осигуровки и други задължения към държавата или общината...
              много добър призив ..лумпенски

              Коментар


              • ДА ПРОТЕСТИРАМЕ ЧРЕЗ МАСОВО НЕПЛАЩАНЕ НА ДАНЪЦИ, ТАКСИ, ВНОСКИ И СМЕТКИ !!! НЕ Е МНОГО СЛОЖНО!! ТОГАВА ДАЛИ ЩЕ НИ ЧУЯТ???????????????

                Коментар


                • Работата на тези институции- визирам съд, НАП, регистри, общински служби е "паднала" поне с 30% (така на око като гледам). Обаче заплатите си вървят, а и се индексират-някаква икономика на нищоправенето.(преди 3-4 години трябваше да чакам на опашки, а сега във всяка от посочените институции няма хора/клиенти/мющюрии.. и не защото вървят електронните услуги) Та ми е чудно кога адже ба ще спрат да изплащат заплати на бюджетниците (то чувала е отдавна пробит и няма начин да се напълни)?

                  п.п.Обаче "фиска" продължава да спасява алчни задници- кметство "Възраждане" ще се мести в закъсалия МОЛ.

                  Коментар


                  • Химн на БосфорТВ и МВР

                    Ако някой някъде убива и
                    българските деца затрива,
                    ако детето ти с микробус прегази
                    ... - моята полиция го пази.
                    Ако някое мангалско братство
                    граби от народното богатство,
                    истината днес е само тази
                    - родната полиция ги пази.
                    Ако някой децата ви убива
                    и престъпниците сам прикрива,
                    ако някой пред лъжата лази
                    - нашата полиция го пази.
                    Припев: Хора, не палете Киро,
                    хора, запомнете ни добре!
                    Бенатова "лумпени" ще ви нарече,
                    Вие ще бъдете бити и прибрани,
                    В РПУ на МВР!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      Да бе, районно Направо в Белене му е мястото Аре малко пък да се поспрете с полицейщината
                      а ти къде видя 300 цигани и българи да са се били и млатили...обстановката е взривоопасна и всички които разпространяват подобни лъжи мястото им е в ареста ..и няма нищо полицейско в това

                      Коментар


                      • Списък с искания на Общонацианален протест от 1 октомври 2011!



                        1. Oставка на правителството в 7 дневен срок (до 7 октомври), заради неизпълнение на основни негови конституционни задължения, явна некадърност, очебийна обвързаност с криминалната престъпност и изпълнение на антибългарски проекти(Аец Белене, концесията за шистов газ, ГМО) .

                        В срок от един месец съставяне на Правителство на националното спасение под егидата на ЕС с участието на експерти и хора необвързани с политически партии, бившата ДС, комунистическата номенклатура, икономическите мафиотско-бандитски структори и преди всичко: Патриоти.

                        2. Незабавно освобождаване на арестуваните българи в протестите и незабавно снемане на обвиненията и отменяне на присъдите срещу тях.



                        3. Парична компенсация за семействата на двете загинали момчета (Ангел Петров и Павел Толев).



                        4. Справедлива и адекватна присъда за убиеца на Ангел Петров в съответствие с българското законодателство.



                        5. Отнемане на имотите на Кирил Рашков (Киро Циганина) според разпоредбите на закона наскоро приет от Парламента.

                        Осъждането му (не само заведено дело срещу него) по бързата процедура за съучастничество в и организиране на убийството на Ангел Петров.



                        6. Незабавно и бързо разследване, подвеждане под отговорност и осъждане на синът и другите престъпни роднини на Кирил Рашков за съучастничество и извършване на трафик с наркотици, проституция, кражби и убиство.



                        7. Подвеждане под отговорност по бързата процедура и осъждането на всички осигурили „политическият чадър“ (прокуратура, данъчно, полиция, политици и т.н.) над Кирил Рашков.



                        8. Публична оценка от страна държавната власт на всички медии и журналисти, които манипулираха и крият важна информация за личността на Кирил Рашков , представят участващите в протестите и справедливият и законен гняв по коренно различен начин с цел да оневиняване на престъпните деяния на Кирил Рашков и маргинализират народното недоволство.



                        9. Искаме оставки на Главния Прокурор на РБ за неадекватната му и престъпно поведение спрямо справедливия народен гняв и изразено вълнение, с което застана на страна на местните феодали и организирана престъпност.

                        Искаме нови хора в щялата съдебна и административна структора на управлението на страната. Млади,необвързани с никоя партия или мафиотска структура, хора с реален трудов стаж и реални професии, хора с морал, а не корумпирани хомелиони и безскрупулни екзекутори на българската нация и Държава.



                        10. Искаме без отлагане и незабавно изработването на Програма за национално спасение - с реални и осъществими мерки за справяне със демографския колапс на българската нация.



                        11. Искаме незабавна и без отлагане смяна на политическата, съдебната и правоохранителната система.

                        Искаме нова Конституция на Република България!





                        ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!

                        Коментар


                        • Иначе вчера се обаждах на моите племенници във Варна и им викам: А, бря шматки да не вземете до ходите да се правите на оборотни, че т.нар. "съдебна" система ( пардон Фиск-а само това чака ). Ще има дела по бързо производство и естествено, че на първа инстанция няма да се решават, а ще са на "по-горна" лайсна, демек щот' таксите там още по-дебели.



                          Поздрави!
                          ------------------------------------------------------------------------------------------
                          Тоя дет' ми "редактира" светкавично поста за няма и 7 мин. - т'ва, което бях написал е комплимент към мИня

                          Когато се излиза през призмата на оскъдицата и демек, че то няма как да има за всички е нормална неговата реакция. Т'ва го прайкат над 90% в Света. Казах, че ще се опитам до 10-15 години да реша проблема с външния държавен дълг на БГ-стан и докато ме триете - гледайте да не го напраскате много голЕм, че ще се озоря и аз.

                          Ай, изтрий ме пак! Х_Игрек ли си, къв' си?
                          Last edited by marandi; 28.09.2011, 10:33.

                          Коментар


                          • Съгласен съм с Импа,
                            Хубаво, нека не пускат "протестиращите" до махалите на мангалите, ама
                            ЗАЩО ЖАНДАРМЕРИСТИТЕ НЕ ВЛИЗАТ ДА ПОГЛЕДНАТ КВО ПРАВЯТ МАНГАЛИТЕ В КОЧИНИТЕ СИ, ЗАД ГЪРБОВЕТЕ ИМ ???
                            Арестуват БЪЛГАРИ за две думи, а мангала може да квичи БЕЗНАКАЗАНО
                            ????
                            АМАН !!!
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                              а бе тарикат в коя точно част на Варна е станало това ... такива като тебе директно за 72 часа в районото на МВР.. Даваш ли си сметка какви глупости насаждаш с тези си писаници.
                              Да бе, районно Направо в Белене му е мястото Аре малко пък да се поспрете с полицейщината

                              Коментар


                              • ...

                                Не се заблуждавай , събитията са пародия и никакви орди няма да тръгнат.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X