IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от batko Разгледай мнение
    идеята да спрем да плащаме данъци / който може / е похвална....ако те хванат ще платиш с лихвите! Така няма да има пари нито за циганите /помощи и т.н/, също така и за куките! някак си естествено и това правителство ще си замине! не вярвам да се задържат без пари...е вярно, че е утопично! аз мога да изкарам без доходи около 18 месеца...ще си ги получа накуп по-късно! да видим кво ще стане, ако всеки така направи!
    Спри, ама след 3 месеца ще ти дойде покана от ЧСИ за доброволно изпълнение,ако не опит да движимо,на недвижимо... На мангалите няма какво да им вземеш,ама на българите можеш да им опразниш дома. Българите са данъкоплатци, ромите - движеща сила по време на избори. Електорат
    Искреността е много скъп подарък. Не го очаквайте от евтини хора!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от @_@ Разгледай мнение
      А бе Вълче,те сички полицаи са си ебали мамата,кой от кой по-тъп ама се мъчат от акъл да го докарат.
      аре...
      скапана ни е държавата
      Кльомба, нека не обобщаваме, считам, че и там си има сериозни момчета, но там е пагон - нема мърдане!

      А за държавата....

      (Надявам се не се сърдиш за обръщението)
      И това ще мине ...

      Коментар


      • .
        Инфаркт преследва Цар Киро
        Рашков приет в спешното на пловдивската университетска болница
        28 септември 2011, 11:32
        Сърдечни оплаквания пратиха Кирил Рашков в болница. Наложило се Цар Киро да бъде приет снощи в спешното отделение на Университетската болница " Св. Георги" в Пловдив заради здравословните си проблеми. Имало съмнения, че е в прединфарктно състояние.
        Кирил Рашков има хронично заболяване на сърцето, с байпас, поставени стендове и е бил приет около 22.00 часа.

        Направени са му нужните изледвания и прегледи. Специалистите му препоръчали да се направи диагностична коронарография.

        Рашков обаче отказал изследването, предписани му били съответните лекарства и бил освободен от болницата.

        Коментар


        • идеята да спрем да плащаме данъци / който може / е похвална....ако те хванат ще платиш с лихвите! Така няма да има пари нито за циганите /помощи и т.н/, също така и за куките! някак си естествено и това правителство ще си замине! не вярвам да се задържат без пари...е вярно, че е утопично! аз мога да изкарам без доходи около 18 месеца...ще си ги получа накуп по-късно! да видим кво ще стане, ако всеки така направи!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от @_@ Разгледай мнение
            А бе Вълче,те сички полицаи са си ебали мамата,кой от кой по-тъп ама се мъчат от акъл да го докарат.
            аре...
            скапана ни е държавата
            сега остана да напишеш ,че сме жалък народ.и да се облегнеш доволно назад с чуство на изпълнена мисия
            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

            Коментар


            • Продължават да копат в грешната посока.

              За незабавно изготвяне на училищен ромски стандарт настояват в декларация от синдикат „Образование" към КТ „Подкрепа". В сега действащия Закон за народната просвета не съществува нито един член, който да помага за приобщаването на ромските ученици. Точно обратното, в българското училище тези деца целенасочено се учат как да не са равни с останалите и да не спазват закони и правилници. За ромските ученици не се прилагат училищни критерии за оценяване - пишат им се най-малко тройки, не се броят реално техните отсъствия, към тях не се прилагат никакви санкции, се казва още в декларацията.

              Конструирането на училищен ромски стандарт ще способства за регламентиране на правилата и ще фиксира възможните изключения. В сегашната ситуация всичко е изградено на базата на изключенията.

              Синдикат „Образование" ще настоява за повече психолози и педагогически съветници в училищата с преобладаващ брой ромски ученици и по високи заплати на учителите, които работят с тях.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                МВР - Министерство на вицовете и рушветите.

                (Надявам се г-н Трайков да не се засегне)
                А бе Вълче,те сички полицаи са си ебали мамата,кой от кой по-тъп ама се мъчат от акъл да го докарат.
                аре...
                скапана ни е държавата
                Искреността е много скъп подарък. Не го очаквайте от евтини хора!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                  първо ФК е на 1 км от Гъбата ..и второ ако си гледал ТВ7 снощи имаше пряко предаване точно пред ФК ... освен от този лумпен някъде другаде да си чул за "300 циганина се били с българи в центъра на Варна"
                  стига си обиждал човека.да не се появи малко национализъм и айде лумпен
                  ти беше ли там.видя ли на място.лумпените.или гледа тв-то и коментира
                  и да е имало нещо. два реда няма да напишат.щото ги е страх и са прави да се страхуват.няма нужда от бой кръв и сополи.но се взима страна.работата стана лошите срещу добрите а е обратно.
                  Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                    Написали в един сайт, на един вестник, че Рашков бил задържан ...
                    ????????????????
                    ????????????????
                    Престааш си верно ???
                    Ми че той си е при Вас бе !!!
                    Нали Вие го пазите... ( да не ескалира напрежението.... разбира се )
                    Да не го разкарвам аз из цялата държава под конвой бе ???
                    Задържали го ???
                    СТИГА ЕФТИН ПОПУЛИЗЪМ !!!
                    МВР - Министерство на вицовете и рушветите.

                    (Надявам се г-н Трайков да не се засегне)
                    Last edited by Вълчо-34; 28.09.2011, 11:13.
                    И това ще мине ...

                    Коментар


                    • Написали в един сайт, на един вестник, че Рашков бил задържан ...
                      ????????????????
                      ????????????????
                      Престааш си верно ???
                      Ми че той си е при Вас бе !!!
                      Нали Вие го пазите... ( да не ескалира напрежението.... разбира се )
                      Да не го разкарвам аз из цялата държава под конвой бе ???
                      Задържали го ???
                      СТИГА ЕФТИН ПОПУЛИЗЪМ !!!
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                        ти защото си се скъсал да плащаш данъци , осигуровки и други задължения към държавата или общината...
                        много добър призив ..лумпенски
                        Защо да е лумпенски призив? Точно това е един от начините за постигане на това, за което аз се боря. Аз не искам цигани на сапун. Не искам бити цигани. Аз искам циганите да почнат да работят, да спрат да крадат и убиват, да спрат с педофилията. Искам с моите данъци и осигуровки моето дете да получава детски, а не на Манго на 12 годишната дъщеря детето. Искам да спра да плащам детски на Манго за дъщеря му, която е родила на 12 и и плащам майчински и детски за детето. Което пък от своя страна ще роди също на 12 години и т.н. Моето дете никога не е получавало детски надбавки. Учи здраво, пътува с автобус, който аз му плащам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                          Основата...

                          2 годиНи и кусур НЕ МОГАТ ДА ОСЪДАТ очевидно виновен човек за 2 убийства с очевадни доказаталества и свидетели - КАКВА ДЪРЖАВА Е БЪЛГАРИЯ НЕ МИ Е ЯСНО - ВСЪщОНОСТ ЯСНО Е - ПЪЛЕН ЦИРК ЖАЛКО ПОДОБИЕ НА ДЪРЖАВА

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                            ти защото си се скъсал да плащаш данъци , осигуровки и други задължения към държавата или общината...
                            много добър призив ..лумпенски
                            Кое му е лумпенското бе ахмак??
                            Естествено че плащам!!!
                            Нали само за това съм и необходим на тая държава, да не мислиш че и трябвам за друго, нито пък ти!! Като и спрем парите, може и да ни чуе!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                              За мен всяко сечиво, мотика, вила, брадва, железен прът, в ръцете на човек, който няма обичайно занятие на съответното място, но и са повече от двама, е въоръжено приготовление за насилие.
                              Не знам как е в закона, но това е възприятието на всеки нормален човек.
                              Според мен.
                              Много ясно бе Вълче,
                              У три часо нощеска той отива с мотиката на нивата да работи .. ???
                              Или да сече дърва в гората в два през нощта ( разбира са, с необходимите за тва документи) ???
                              Ама то на ВСИЧКИ е ясно (дори и на полицаите) за какво иде реч .. Просто ги пазят..
                              Тях - СМРАДЛИВИТЕ ПАРАЗИТИ, а нас арестуват за две псувни ...
                              Единственото правилно нещо, което ще даде резултат, за мен, е да се внедри някакъв механизъм,( примерно да изпише вярно името на партията и кандидата, за когото гласува, изискване за минимално образование, документ за платен данък, бележка от енергото, водопровода че не дължи повече от една сметка или нещо подобно ) който да им отнеме определението ЕЛЕКТОРАТ ...
                              Ако не са ЕЛЕКТОРАТ, нещата сами полека ще се подредят ...
                              Докато има еднакви права с Теб и мен, а НИКАКВИ задължения.. ТАКА ЩЕ Е !!!
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Ами човекът е от Варна. В района на ФК е казал че има сбиване. Циганите може да са ходили на баня и там да са ги сгащили) Абе гъбата работи ли още
                                първо ФК е на 1 км от Гъбата ..и второ ако си гледал ТВ7 снощи имаше пряко предаване точно пред ФК ... освен от този лумпен някъде другаде да си чул за "300 циганина се били с българи в центъра на Варна"

                                Коментар

                                Working...
                                X