IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
    Що ме триете бре? Коки, да не са променили оня член на конституцията, дет ми дава право да си казвам мнението? Мноу са засегнах!
    Да не се била разводнявала темата.
    Каквото и да означава това
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • По последни данни от пиипълметричните агенции, в последните три дни, БТВ е загубила 27 % от гледаемостта си в праймтайма.
      За два дни 17 рекламодатели са поискали да "преразгледат" рекламните си договори с БТВ медиа груп.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
        там е работата ,че не са ти проблема циганите пич..на друго място е проблема и там трябва да се търси решението..За това ти казвам че е лумпенски и неадекватен този призив... Но явно обществото не е узряло за това .Факт е че призивите са примитивни , абсолютно безпредметни и глупави ...да убием , да не плащам , да коли циганите ...Както ти , така и циганите са жертви... защото това което се случва е резултат от натрупване на проблеми създадени на друго място
        Йосифе ,аз съм ти фен,обаче тук грешиш.Защо хората които имат работа с мангасарите са ожесточени,а тези на които им е далеч от главата са размекнати пацифисти...защото пацифистите реагират елементарно "щом не е на мойта глава нека мир да има",ама питаш ли ги тез дето страдат.До гуша им е дошло.То туй недоволство не е току така.Има хора в голям непрекъснат страх живеят.Я си представи ,че ти се наложи да живееш в непрекъснат страх....то това не е живот.Някой не издържат ...полудяват,параноизират.Лоши са нещата с циганите...Това е истината. Трябва им да гледат оня филм "нос Страх",иначе с първосигнални хора оправия няма.
        Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
          В Сливен в трите цигански квартала тичат чиганите. В единя квартал имало намушкано циганско дете ,а в другите бягали циганите и си прибирали децата.В кв.Комлука въоръжени цигани с брадви застанали да пазят квартала
          Ами естествено, че ще си пазят квартала с брадви. И в арабските страни хората от кварталите се мобилизираха срещу вандали. И за нашите квартали ако има опасност от ултраси, и ние ще се пазим с брадви.

          Коментар


          • Що ме триете бре? Коки, да не са променили оня член на конституцията, дет ми дава право да си казвам мнението? Мноу са засегнах!
            Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
              там е работата ,че не са ти проблема циганите пич..на друго място е проблема и там трябва да се търси решението..За това ти казвам че е лумпенски и неадекватен този призив... Но явно обществото не е узряло за това .Факт е че призивите са примитивни , абсолютно безпредметни и глупави ...да убием , да не плащам , да коли циганите ...Както ти , така и циганите са жертви... защото това което се случва е резултат от натрупване на проблеми създадени на друго място
              Явно считаш, че си от "узрелите". Ще ни отвориш ли на нас, другите, за конкретни начини за решаване на натрупаните проблеми? Това общество, което управляващите лумпенизират от 20 години дали ще узрее за по-цивилизована борба? Не му остават много възможности.

              Коментар


              • В Сливен в трите цигански квартала тичат чиганите. В единя квартал имало намушкано циганско дете ,а в другите бягали циганите и си прибирали децата.В кв.Комлука въоръжени цигани с брадви застанали да пазят квартала
                в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                  там е работата ,че не са ти проблема циганите пич..на друго място е проблема и там трябва да се търси решението..За това ти казвам че е лумпенски и неадекватен този призив... Но явно обществото не е узряло за това .Факт е че призивите са примитивни , абсолютно безпредметни и глупави ...да убием , да не плащам , да коли циганите ...Както ти , така и циганите са жертви... защото това което се случва е резултат от натрупване на проблеми създадени на друго място
                  Общи приказки.... Кой го е създал проблема? Ако някой го е създал преди сегашните - защо не се заемат с решаването му сега?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Защо да е лумпенски призив? Точно това е един от начините за постигане на това, за което аз се боря. Аз не искам цигани на сапун. Не искам бити цигани. Аз искам циганите да почнат да работят, да спрат да крадат и убиват, да спрат с педофилията. Искам с моите данъци и осигуровки моето дете да получава детски, а не на Манго на 12 годишната дъщеря детето. Искам да спра да плащам детски на Манго за дъщеря му, която е родила на 12 и и плащам майчински и детски за детето. Което пък от своя страна ще роди също на 12 години и т.н. Моето дете никога не е получавало детски надбавки. Учи здраво, пътува с автобус, който аз му плащам.
                    - Едно ама ЛЪВ !!! - казала лъвицата
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      Защо да е лумпенски призив? Точно това е един от начините за постигане на това, за което аз се боря. Аз не искам цигани на сапун. Не искам бити цигани. Аз искам циганите да почнат да работят, да спрат да крадат и убиват, да спрат с педофилията. Искам с моите данъци и осигуровки моето дете да получава детски, а не на Манго на 12 годишната дъщеря детето. Искам да спра да плащам детски на Манго за дъщеря му, която е родила на 12 и и плащам майчински и детски за детето. Което пък от своя страна ще роди също на 12 години и т.н. Моето дете никога не е получавало детски надбавки. Учи здраво, пътува с автобус, който аз му плащам.
                      там е работата ,че не са ти проблема циганите пич..на друго място е проблема и там трябва да се търси решението..За това ти казвам че е лумпенски и неадекватен този призив... Но явно обществото не е узряло за това .Факт е че призивите са примитивни , абсолютно безпредметни и глупави ...да убием , да не плащам , да коли циганите ...Както ти , така и циганите са жертви... защото това което се случва е резултат от натрупване на проблеми създадени на друго място

                      Коментар


                      • http://bg.kolektiva.net/sofia/kurs-z...municiite.html

                        Интересно ми е каква бройка ще се вземат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                          Кое му е лумпенското бе ахмак??
                          Естествено че плащам!!!
                          Нали само за това съм и необходим на тая държава, да не мислиш че и трябвам за друго, нито пък ти!! Като и спрем парите, може и да ни чуе!
                          това ти е задължение бе ахмак.. а като спреш да плащаш защо си мислиш че паричките на циганите само ще спрат ..Нали и много други плащания ще спрат... тъпчо .Призива ти е толкова нихилистичен и извън пътя ,че нямам думи...

                          Коментар


                          • да бе не след 3 месеца, а след 3 г. може да искаш разсрочване и т.н

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от @_@ Разгледай мнение
                              Спри, ама след 3 месеца ще ти дойде покана от ЧСИ за доброволно изпълнение,ако не опит да движимо,на недвижимо... На мангалите няма какво да им вземеш,ама на българите можеш да им опразниш дома. Българите са данъкоплатци, ромите - движеща сила по време на избори. Електорат
                              Като спрем, до два месеца паричките за ромите ще секнат..Тогава полицията от тях ще трябва да се пази. Веднъж в моя град закъсняха с плащането на помощите с 10 дни, такъв протест не е виждал никой до сега...организиран, задружен, неотстъпчив - с нужното внимание удостоен.. не там като на некви българи да им пратиш две патрулки и да им кажат да не викат след 10.30 вечерта понеже някой спи..чу им се думата на ромите доста надалеч..

                              Коментар

                              Working...
                              X