IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Евронюз”: Участниците в антиромските протести в България се обърнаха срещу правителството

    28 септември 2011

    София. Това, което започна като протести срещу ромското малцинство в България, прерасна в гняв срещу правителството на страната, коментира телевизия „Евронюз”.
    Протестите бяха провокирани от убийството на български младеж от роднина на ромски лидер, но арестът на заподозрения мъж не спря безредиците в 14 български града.
    Демонстрантите използват момента, за да изразят недоволството си от корупцията и от икономическата ситуация.
    „Имаме калпав премиер и нашият министър на вътрешните работи е учител по физическо. Те трябва да си тръгнат”, посочва един от протестиращите...
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Като чух, че 12-13 годишни пикли са се канили да "превземат" гетата ми настръхнаха косите....Добре, че протестите започнаха да затихват за да не стане голяма беля.
      Властта се стресна и започнаха някакви действия срещу този ( цар) плъх. Може и да го разсипят - една фамилия гниди по-малко...( като се пише на колко е плащал през годините, малко се съмнявам)..

      пп Джей ще се окаже прав - без пускане на кръв в нашата държава, нищо няма да се оправи...за жалост....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        не знам коя телевизия гледаш, но по нова даваха едни цигани с какви ли не подръчни средства + някои от тях видимо пияни - да се стягат за 'война'
        на циганите им е толкова акъла и ако се почустват застрашени могат голяма беля да направят без секунда да се замислят, а това , че разни 18 годишни скинхедс се упражняват на мъжество с полицаите по никакъв начин не помага на обстановката да се успокои...

        ...
        И аз гледах вчера, запис пак на Нова, в който циганската група държеше бухалки, ножове и един някаква сабя, на която с една кърпа току потриваше острието...И операторът на няколко пъти задържаше кадър върху него...
        И от студиото после попитаха репортерката дали е почувствала страх
        Ще го потърся репортажа. Само от него прокуратурата трябва да създаде работа на полицията, която СПИ.
        Няма значение, кой от коя страна е, след като има въоръжени Групи с хладни оръжия, работа на Българската полиция е да ги изземва.
        Няма значение, че някой се страхувал и затова грабнал сопите и ножовете.
        В организирани мероприятия, такива НЕ може да присъстват!

        Естествено, че при един сблъсък, наличието на тия нещица могат да доведат до нови убийства

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
          Берти, ако някой приказва по телевизията, че иска да те направи на сапун и тълпи като него се насочват към твоята махала, ти ще се въоръжиш ли с каквото имаш, или ще си стоиш спокойно? Много ясно, че циганите ще вземат лопати и брадви, за да си пазят квартала.
          Лошото ще започне >>> ако вземе някой от българите да пребие или убие някой циганин или пък да не дава господ обратното да стане .Тогава ще започне една мъст ,втора мъст и тн. докато накрая не стане и Гражданска война >>>така че молете се да няма жертви и от двете страни че става много лошо .............
          Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
            Сред документите на Цар Киро .
            явно съм го пропуснал... с какви акции се нагушил циганина?... или има нещо друго?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
              Берти, ако някой приказва по телевизията, че иска да те направи на сапун и тълпи като него се насочват към твоята махала, ти ще се въоръжиш ли с каквото имаш, или ще си стоиш спокойно? Много ясно, че циганите ще вземат лопати и брадви, за да си пазят квартала.
              еми точно де... аз какво казвам... проблемът е, че изпуснаха положението още в първите часове...

              просто трябваше да иде ГДБОП и публично да прибере мангалите в ареста още преди да се е събрала тълпата.

              да иде на място ЦЦ и да каже пичове давайте доказателства и показания и да действаме

              а то какво стана...
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                не знам коя телевизия гледаш, но по нова даваха едни цигани с какви ли не подръчни средства + някои от тях видимо пияни - да се стягат за 'война'
                на циганите им е толкова акъла и ако се почустват застрашени могат голяма беля да направят без секунда да се замислят, а това , че разни 18 годишни скинхедс се упражняват на мъжество с полицаите по никакъв начин не помага на обстановката да се успокои...
                Берти, ако някой приказва по телевизията, че иска да те направи на сапун и тълпи като него се насочват към твоята махала, ти ще се въоръжиш ли с каквото имаш, или ще си стоиш спокойно? Много ясно, че циганите ще вземат лопати и брадви, за да си пазят квартала.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  не знам коя телевизия гледаш, но по нова даваха едни цигани с какви ли не подръчни средства + някои от тях видимо пияни - да се стягат за 'война'
                  на циганите им е толкова акъла и ако се почустват застрашени могат голяма беля да направят без секунда да се замислят, а това , че разни 18 годишни скинхедс се упражняват на мъжество с полицаите по никакъв начин не помага на обстановката да се успокои...

                  не знам дали схващаш или мислиш следващия пост във възхвала на ГЕРБ...щото от теб друго не сме чели... бъди поне малко критичен
                  да изтриха го във фейсбук клипчето но го има в юбтюб на 1 минута и 4 секунди почва

                  http://www.youtube.com/watch?v=P7CkrekqZeY
                  Last edited by marketleverage; 28.09.2011, 18:34.
                  mWPCloud.com

                  Коментар


                  • Днес ме питаха приятели от Русия >> свърши ли войната в България а иначе даже и братушките много правилно са се досетили че :

                    "Погромите срещу цигани в България бяха провокирани от полицията и корумпирани длъжностни лица", се казва в статия в руския официоз "Росийская газета".
                    http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4155931
                    Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

                    Коментар


                    • Last edited by comet; 23.04.2013, 18:36.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                        първо не знам на каква база реши ,че съм платен ПР на герб..само защото изразявам мнение различно от останалите ли. Второ как така паресаланс реши ,че Герб са единствените които ще купуват на тези избори цигански гласове..или правиш следната аналогия - в България купува гласове този който е на власт.. това е абсолютна глупост защото ако беше така 8 г. управляваха едни и същи хора и само те щяха да си ги купуват и до сега...
                        и най-важната грешка която правиш е че говориш за "пияните" цигани, които щели да утрепят някое момче..Ако слушаш и гледаш телевизия от всички цигански квартали всички се разграничиха от случая в Катуница и всички заклеймиха мангала рашков..Което ме кара да си мисля че ти си един расист на когото случилото се му дойде дюеаш за да си изрази расистките настроения....
                        не знам коя телевизия гледаш, но по нова даваха едни цигани с какви ли не подръчни средства + някои от тях видимо пияни - да се стягат за 'война'
                        на циганите им е толкова акъла и ако се почустват застрашени могат голяма беля да направят без секунда да се замислят, а това , че разни 18 годишни скинхедс се упражняват на мъжество с полицаите по никакъв начин не помага на обстановката да се успокои...

                        не знам дали схващаш или мислиш следващия пост във възхвала на ГЕРБ...щото от теб друго не сме чели... бъди поне малко критичен
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                          Това си знае, това си бае....
                          а бе червеите днес по график излизате ... добър синхрон.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            а ти по принцип си ясен, че си от платените герб ПР.. аз може да съм гласувал за ГЕРБ, но това не значи, че не мога да погледна нещата критично...въпросът ми е.. защо се случиха безредиците в Катуница, защото феновете можеха да бъдат спряни много преди да са стигнали до там. Ще кажеш народно недоволство...съгласен, НО ако утре група пияни цигани утрепат някое момче... тогава целият сценарии ще се разпадне и ще стане страшно..

                            ББ е прав, че ситуацията в Катуница беше изпусната, но не си мисли, че ББ се е отказал от ромските гласове...
                            първо не знам на каква база реши ,че съм платен ПР на герб..само защото изразявам мнение различно от останалите ли. Второ как така паресаланс реши ,че Герб са единствените които ще купуват на тези избори цигански гласове..или правиш следната аналогия - в България купува гласове този който е на власт.. това е абсолютна глупост защото ако беше така 8 г. управляваха едни и същи хора и само те щяха да си ги купуват и до сега...
                            и най-важната грешка която правиш е че говориш за "пияните" цигани, които щели да утрепят някое момче..Ако слушаш и гледаш телевизия от всички цигански квартали всички се разграничиха от случая в Катуница и всички заклеймиха мангала рашков..Което ме кара да си мисля че ти си един расист на когото случилото се му дойде дюеаш за да си изрази расистките настроения....

                            Коментар


                            • За мен единственият начин това безобразие с ромските гласове, а оттам и ромски гета където си поискат е едно макар и недемократично

                              да се намери начин да се ограничи максимално правото на циганите да гласуват
                              1. ако си криминално проявен - нямаш право да гласуваш
                              2. ако си трайно безработен - нямаш право да гласуваш
                              3. ако си на социална пенсия или си самотна майка на държажна издръжка - нямаш право да гласуваш
                              4. децата ни не ходят на училище - нямаш право да гласуваш
                              и тн

                              В крайна сметка може да брутално, но така ще се пресече търговията с циганския глас и безнаказаното им заселване където си искат...щото сега винаги идват някакви избори и никой не иска да настрои маса избиратели срещу себе си и затова никой не смее да ги пипне.
                              Last edited by bertram; 28.09.2011, 17:24.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                                ще я коментирам така ..Разсъждаваш с задника си ..защото не герб , а полицията пази и не пази ромските гета ,а се стреми да опази реда..Ако бяха нападнали твоята къща , полицията нея щеше да пази.
                                А иначе говориш пълни глупости като смесваш политически пристрастия с това което полицията трябва и е длъжна да върши
                                твърдо съм полицията да предотврати всякакво развитие на конфликта, НО съм убеден, че битката за ромските гласове е жестока....

                                а ти по принцип си ясен, че си от платените герб ПР.. аз може да съм гласувал за ГЕРБ, но това не значи, че не мога да погледна нещата критично...въпросът ми е.. защо се случиха безредиците в Катуница, защото феновете можеха да бъдат спряни много преди да са стигнали до там. Ще кажеш народно недоволство...съгласен, НО ако утре група пияни цигани утрепат някое момче... тогава целият сценарии ще се разпадне и ще стане страшно..

                                ББ е прав, че ситуацията в Катуница беше изпусната, но не си мисли, че ББ се е отказал от ромските гласове...
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X