IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
    благодаря Бинго,
    разбра ли Плеймен ... а това за рушветчийството си е твой прочит на казаното от мен ..а то има друг смисъл, трябва да си отвориш сърцето и ще го разбереш
    Йосифе,думата ред носи в контекста си смисъла йерархичен ред.Както е във една фирма и както трябва да е навсякъде в живота,където важат правила и се поемат ангажименти и отговорности.Между равни ред няма ,там той е неустойчива величина.Зависимостите създават реда.Където се търси равноправие се постига разпад на начинанието.Ама че съм дълбокомислен....обоче е вярно.
    Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от playmen Разгледай мнение
      Йосифе, в библията пише "Поискай и ще ти се даде".Туй дето го пишеш е рушветчийското мото.


      Това си знае, това си бае....

      Коментар


      • Явно на някой хора трябва да им се припомнят някой неща от преди месеци и като ги навърже ще му се проясни за кво иде реч тия дни
        2 кебапчета, 1 бира и салата = 1 цигански глас

        на снимката Ангел синът на К.Рашков
        25.05.2011 08:25 (обновена 17.08.2011, 10:31)
        Соня Колчакова

        Две кебапчета и една бира - това е цената на един ромски глас по време на избори.

        Синът на цар Киро - принц Ангел, който преди време изрази желанието си да стане ромски омбудсман, поясни, че няколко години след началото на прехода към „менюто" е включена и салата.

        Ангел Рашков поясни пред Нова Телевизия, че в страната ни има около 600-630 хиляди ромски гласоподаватели, като 50% от тях задължително се купуват.

        Той разкри и някои от схемите, чрез които се осъществява „пазаруването" на ромския гласове. Сред най-разпространените начини е чрез лихварите в ромските среди, като „банкерите" предварително прибират личните карти на длъжниците и така си осигуряват техния глас.

        Друга схема е чрез подставени лица на съответните политически партии, които раздават определени суми между 10 и 100 лева.

        Една от целите на Ангел Рашков е да пресече порочната практика със закупуването на ромски гласове по време на избори. За целта в момента в цялата страна са организирани 500 ромски патрула, които следят за порочната практика

        Това е изместване на волята на избирателя и трябва да се сложи край, категоричен е принц Ангел,.
        допълвайки че предвижда да се срещне и с вътрешния министър Цветан Цветанов, за да се предприемат съвместни действия в тази насока

        Съветникът на Рашков - д-р Асен Колев, поясни, че този вид предизборна агитация започва до две седмици преди изборния ден. По думите му ромският глас е най-желан, тъй като е най лесен. Причините за това са неграмотността и възможността за лесна манипулация на ромското население, както и изключителната беднотия и мизерния начин на живот на малцинствата в България.

        От Центъра на изследване на демокрацията обаче гледат скептично на тези намерения на ромския принц, тъй като най-често в основата на покупко-продажбата на ромски гласове стоят ромски лидери, представители на клановете.
        http://news.ibox.bg/news/id_1818890194
        и изказването на баща му Кирил Рашков от 25-ти Септември 2011
        Аз се обърнах към ГЕРБ и сега много ги е яд… Моят син Ангел е №1 в листата на Национално движение “Единство”. Ще подкрепим ГЕРБ. Говорихме. Няма да кажа с кого, какво, що. Те са направили сондажи, разбрали накъде сме се ориентирали и ето отговорът им”.
        http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1052212
        Last edited by коки; 28.09.2011, 17:10.
        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

        Коментар


        • Last edited by Данни; 22.11.2012, 12:43.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bingo Разгледай мнение
            Да до някъде си прав ,че пише така ,но това е старият завет и по него се ръководят евреите.
            Ние сме по новият завет и там Христос казва -вие сте слушали от старите -око за око,зъб за зъб,а АЗ ви казвам ако ти ударят плесница ,дайте си и другата буза
            благодаря Бинго,
            разбра ли Плеймен ... а това за рушветчийството си е твой прочит на казаното от мен ..а то има друг смисъл, трябва да си отвориш сърцето и ще го разбереш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
              Благодаря, Бинго, респект.
              Считам, че за конкретната ситуация, която описа, едва ли има нормален баща, който да постъпи по друг начин от моя.
              Аз за това питам другите,понеже ако съм аз -няма да остане един жив и не зависимо дали е циганин ,българин или какъвто и ще да е

              Коментар


              • Опазването на реда не предполага ли и отнемане на хладни оръжия и селскостопански инвентар поради възможност от нараняване/самонараняване? Не е съвсем безопасно сред тълпа да бродиш ..превъзбуден.. с 2 метрова вила и то посред нощите. Око може да извдиш, зъб да изкъртиш..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                  червей ако имаш нещо да кажеш по темата..казвай..
                  Трябва да се радваш за този отговор към мен ,че ще получиш един леФ а може би вече сте намалели и са ви дигнали надницата ....
                  Няма нищо по гадно от ПЛАТЕН ДОПИСНИК ПО ФОРУМИТЕ !
                  Готов си да продадеш и род ,Родина и вяра за няколко сребърника....
                  Last edited by Монти; 28.09.2011, 16:54.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    Йосифе,

                    Как ще коментираш теорията,че на практика в момента ГЕБР пази ромските гета... дали според теб ще гласуват за БСП и ДПС...както знаем ромите никога не гласуват по съвест, а по назначение...

                    поздрави
                    ще я коментирам така ..Разсъждаваш с задника си ..защото не герб , а полицията пази и не пази ромските гета ,а се стреми да опази реда..Ако бяха нападнали твоята къща , полицията нея щеше да пази.
                    А иначе говориш пълни глупости като смесваш политически пристрастия с това което полицията трябва и е длъжна да върши

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bingo Разгледай мнение
                      Да до някъде си прав ,че пише така ,но това е старият завет и по него се ръководят евреите.
                      Ние сме по новият завет и там Христос казва -вие сте слушали от старите -око за око,зъб за зъб,а АЗ ви казвам ако ти ударят плесница ,дайте си и другата буза
                      Благодаря, Бинго, респект.
                      Считам, че за конкретната ситуация, която описа, едва ли има нормален баща, който да постъпи по друг начин от моя.
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                        писнало ти пък се сети преди 2 г.. а защо не беше толкова критична и преди това ..защото си двулична и продажна. Предните не бяха боклуци това ли искаш да ми кажеш.
                        Йосиф това ,че съм се регнала тук по време на управлението на комуниста Бойко не значи ,че не съм критикувала преди това триглавата ламя/разбирай предните/.Напротив правих го ,но в друг форум .Същият го бяха затворели за няколко месеца за обновление и за това се регнах тук.Така ,че нехвърляй критики към мен като не си наясно къде кво съм писала.Друго ти като се биеш в гърдите ,я отговри аз като пиша и критикувам ,че назначавате за кметове в разрез с уставът ви на Герб агенти на ДС що мълчиш и се скатаваш а ???Плюя на такива като теб де червеният им задник отдалеко си личи ,а същевременно ми се пишете на нямащи нищо общо с партията ви майка.
                        пп И не ми пиши по долу как се създава една нормална държава ,защото такава щеше да бъдем след 89г ако бяхте ЛУСТРИРАНИ всички ,както направиха в другите бивши соц.страни от ЕС .Виж ги де са виж де сме ние.
                        Last edited by коки; 28.09.2011, 16:49.
                        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          А спри се че много богат ще станеш когато отговориш на всички противници на Борисов.....То твойто бива слугинаш ама чак пък толкова. Ще те търсят някога за това което сега пишеш ...
                          червей ако имаш нещо да кажеш по темата..казвай..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                            ОК Бинго, не се изясних.
                            "Зъб за зъб, око за око" - това не е ли от там?
                            Ако не е, сори. Но това ми е идеята.
                            Даже съм убеден, че ако бащата е имал вариант, като нищо има поне пет човека да го отменят.
                            Съжалявам, ако съм краен, но това е!
                            Да до някъде си прав ,че пише така ,но това е старият завет и по него се ръководят евреите.
                            Ние сме по новият завет и там Христос казва -вие сте слушали от старите -око за око,зъб за зъб,а АЗ ви казвам ако ти ударят плесница ,дайте си и другата буза

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                              прав си..но и последните 22 г. хората също не направиха нищо стойностно за обществото си ..та сърдейки се на управляващите трябва да се сърдим и на нас.. Всички седнали и чакат някой да дойде да го оправи..така ни учиха през комунизма и така си мислим че трябва да продължава... Една нормална държава се създава от цялото общество ..а не чакайки да дойде някой ..Кой да дойде и от къде.. от Нибуру ли или от някоя друга планета.. Като искаме трябва и да се научим да даваме... И в библията пише ...ДАЙ ЗА ДА ТИ СЕ ДАДЕ..
                              сега казваме ..Бойко оправи ни .. и после се сърдим ,че не ни е "оправил".. То е взаиен процес пич , взаимен
                              Йосифе, в библията пише "Поискай и ще ти се даде".Туй дето го пишеш е рушветчийското мото.
                              Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                Йосифе,

                                Как ще коментираш теорията,че на практика в момента ГЕБР пази ромските гета... дали според теб ще гласуват за БСП и ДПС...както знаем ромите никога не гласуват по съвест, а по назначение...

                                поздрави
                                Не само на практика но и на теория а и в действителност.
                                Колко пъти се повдига въпроса за изгонване на незаконно настанените в София/Кр.поляна,Илинден,Слатина ,Подуене,Искър/районните кметове отговарят отгоре не искат да започнат процедурите ...кой са тези отгоре всички знаем. Фандъкова и Борисов.

                                Коментар

                                Working...
                                X