IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вменяването на "нетолерантност" е дразнеща. Не знам дали нарочно го правят или е резултат от управленска импотентност. Прагът на търпимост е достигнат и вместо да предприемат някаква политика на решаване на въпросите, те ги задълбочават. Ами няма как да я бъда тази държава с такъв % маргинални групи. Това е непосилно дори за силни икономика, а за нас си е харакири. И пак се чудя ...това от глупост ли е, що ли..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение
      няма нужда от хора по площадите достъчно е да накажеш герб на изборите те се подават като хората ги натиснат, и ще са доста изпълнителни в обешанията си до края на мандата ако загубят кметските места в пловдив и варна както се очертава досега и с малко къхсмет макар че не ми се вярва и в софия ще слушкат много

      а ако не слушкат може да си ограниш консумацията така че да събират по малко ддс и да призоваваш роднини и познати и те да го направят и ще се чустват и икономически натиснати (и като мен както се изрази единия хардлайн форумен гербер да пиеш вода от локвите и да се топлиш на отдушниците) ама за човек трябва да поеме малко несгоди като е решил да протестира
      Аз за себе си съм го решил, като не купувам никакви стоки и услуги от определени групировки. Както и съветвам познатите си да правят същото.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        точно това е
        http://www.youtube.com/watch?v=P7CkrekqZeY

        Всъщност, знаеш ли какво ще направя с този запис сега - ще го изпратя на инфо мейлите на полицията и прокуратурата.
        С въпрос "има ли нарушение или е нормална практика за организирани групи и мероприятия?"
        само да не го свалят като от фейсбука и да кажат че е нямало нищо качено затова не са отчели нарушение
        mWPCloud.com

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
          Май стана ясно, че можем да се обединим поне в нашия форум, че трябва да се протестира срещу властта (всички партии) и олигарсите. Тогава ще има далеч повече хора по площадите. Протести срещу циганите са гротеска.
          няма нужда от хора по площадите достъчно е да накажеш герб на изборите те се подават като хората ги натиснат, и ще са доста изпълнителни в обешанията си до края на мандата ако загубят кметските места в пловдив и варна както се очертава досега и с малко къхсмет макар че не ми се вярва и в софия ще слушкат много

          а ако не слушкат може да си ограниш консумацията така че да събират по малко ддс и да призоваваш роднини и познати и те да го направят и ще се чустват и икономически натиснати (и като мен както се изрази единия хардлайн форумен гербер в тази тема преди около 50 поста да пиеш вода от локвите и да се топлиш на отдушниците) ама за човек трябва да поеме малко несгоди като е решил да протестира

          пп даже го измислих като съм си в София ако си пълня минерална вода от пред цум на всяка туба 10 литра съм вътрил Дянков с 40 стинки ддс и ще пускам по 2лв в касичката няма нужда да е от локвите)
          Last edited by marketleverage; 28.09.2011, 19:38.
          mWPCloud.com

          Коментар


          • трябва постоянно да ръчкаме властимащите :

            - какво стана с имотите дето ги снимаха от хеликоптер
            - кой е правил чадър над цар Киро
            - кой е правил чадър над Ицо Байков (наркодилър от софия)
            - ...
            ...
            ...

            и да не забравяме да търсим отговори

            вече си мисля, че няма да е лошо да се спретне едни сайт а отчет на правителството през погледа на обикновения гражданин на РБ... да може да се види срещу всяка тема, която ни вълнува точно 3 дни..какво е свършено след 3 месеца

            вече никой не се сеща за наглеците от лукойл
            вече никой не се сеша за уволнените от НАП софия

            и тн и тн

            видно е, че когато има обществен натиск нещата почват полека да се случват...е може и по грешния начин, но поне нещо се случва.

            по отношение на изтрите теми от фейса...ами и аз бих изтрил теми, в които ученици се надъхват един друг в расова омраза без да се замислят, че 1 милион цигани няма как да станат 'на сапун'

            поздрави
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение
              съни малко по на долу съм пуснал линк до видеото в ютюб че незнам защо го трият от фейсбук а доколкото се разбира от думите на водещата единия има и автомат
              ...
              точно това е
              http://www.youtube.com/watch?v=P7CkrekqZeY

              Всъщност, знаеш ли какво ще направя с този запис сега - ще го изпратя на инфо мейлите на полицията и прокуратурата.
              С въпрос "има ли нарушение или е нормална практика за организирани групи и мероприятия?"
              Last edited by съни(тя); 28.09.2011, 19:23.

              Коментар


              • Май стана ясно, че можем да се обединим поне в нашия форум, че трябва да се протестира срещу властта (всички партии) и олигарсите. Тогава ще има далеч повече хора по площадите. Протести срещу циганите са гротеска.

                Коментар


                • о те много групи изтриха един образ подава репорти за някои е прав ама за някои са фалшиви репорти поне според мен


                  например за тази група не виждам какво расистко имаше в нея ама тои си знае шом подава такива репорти

                  да смърт за зар киро е малко грубо но Смъртно наказание защо да не може да се иска ? не се таргетира раса или етнос а се апелира към органите на реда да си свършат работата като им се подсказва кое правилмото според 40000+ души от обществото (мисля че бяха станали към 60 000 до преди да я изрият)




                  http://www.eenk.com/images/Screen-Sh...t-09.27.48.png
                  Last edited by marketleverage; 28.09.2011, 19:19.
                  mWPCloud.com

                  Коментар


                  • То и темата за Катуница във Фейсбука изтриха
                    --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                    http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      Рашков кътал вкъщи сигнали срещу себе си и банкови транзакции
                      http://www.bnews.bg/article-35576

                      Интересно какво правят в неговата къща, сигнали подавани в полицията срещу него?!
                      сигурно са ги дали на адвоката му да може да му изгради защитата по добре не съм запознат с съдебната система в БГ ама май имаше нещо такова сбъркано
                      mWPCloud.com

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                        Евронюз”: Участниците в антиромските протести в България се обърнаха срещу правителството

                        28 септември 2011

                        София. Това, което започна като протести срещу ромското малцинство в България, прерасна в гняв срещу правителството на страната, коментира телевизия „Евронюз”.
                        Протестите бяха провокирани от убийството на български младеж от роднина на ромски лидер, но арестът на заподозрения мъж не спря безредиците в 14 български града.
                        Демонстрантите използват момента, за да изразят недоволството си от корупцията и от икономическата ситуация.
                        „Имаме калпав премиер и нашият министър на вътрешните работи е учител по физическо. Те трябва да си тръгнат”, посочва един от протестиращите...
                        Това е вярната посока, всичко друго измества истинската причина и статуквото си остава.
                        Продажна полиция и брокерски правителства.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          И аз гледах вчера, запис пак на Нова, в който циганската група държеше бухалки, ножове и един някаква сабя, на която с една кърпа току потриваше острието...И операторът на няколко пъти задържаше кадър върху него...
                          И от студиото после попитаха репортерката дали е почувствала страх
                          Ще го потърся репортажа. Само от него прокуратурата трябва да създаде работа на полицията, която СПИ.
                          Няма значение, кой от коя страна е, след като има въоръжени Групи с хладни оръжия, работа на Българската полиция е да ги изземва.
                          Няма значение, че някой се страхувал и затова грабнал сопите и ножовете.
                          В организирани мероприятия, такива НЕ може да присъстват!

                          Естествено, че при един сблъсък, наличието на тия нещица могат да доведат до нови убийства
                          съни малко по на долу съм пуснал линк до видеото в ютюб че незнам защо го трият от фейсбук а доколкото се разбира от думите на водещата единия има и автомат

                          въпроса е че това ако беше група български младежи отдавна щяха да са ги натръшкали полицаите заради този двоен стандарт е протеста
                          mWPCloud.com

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Като чух, че 12-13 годишни пикли са се канили да "превземат" гетата ми настръхнаха косите....Добре, че протестите започнаха да затихват за да не стане голяма беля.
                            Властта се стресна и започнаха някакви действия срещу този ( цар) плъх. Може и да го разсипят - една фамилия гниди по-малко...( като се пише на колко е плащал през годините, малко се съмнявам)..
                            една любима книга на Клавел
                            Много добра и точна аналогия

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Като чух, че 12-13 годишни пикли са се канили да "превземат" гетата ми настръхнаха косите.....
                              Да ти кажа, мен точно това ме притесни.. Пълно е с момичета и не само такива, а и по-големи на по 17-18-20-30 г. .. А никой от протестиращите за разлика от циганите и полицията която ги пази и пази Цар Киро не носи оръжие.

                              ....... И ....... в нито една скапана партия не съм видял толкова мацки и то все готини както при тия улични националисти и патриоти В БСП мязат на селски даскалици. В СДС и при Костов на помиярки, в ГЕРБ кръстоска от тия, с някоя мутреса от рода на тия които по дискотеките с лопата да ги ринеш ...
                              Дааа.. Хубавото си е хубаво - но не бива да влизат в бой. Дамите са за да красят света, а не да се бият
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от buluser Разгледай мнение
                                явно съм го пропуснал... с какви акции се нагушил циганина?... или има нещо друго?
                                Рашков кътал вкъщи сигнали срещу себе си и банкови транзакции
                                http://www.bnews.bg/article-35576

                                Интересно какво правят в неговата къща, сигнали подавани в полицията срещу него?!

                                Коментар

                                Working...
                                X