IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от rinaa Разгледай мнение
    Наистина ли го мислиш-желая ти да не срещаш български скотове тогава,защото всяка нация си ги има и не са по-малко скотове от мангалите такива.
    "Да ти се връща!", както се казва. Макар че вероятността, като процент ще е доста по-малка!

    Коментар


    • Рина, колко българи казаха, че ще режат глави размахвайки хладно оръжие и правейки красноречиви жестове? 0, zero!
      От обратната страна т.е. ромите (какво лицемерие има зад тази дума)- нееднократно, от ралични индивиди и то само за няколко дена, и това не са празни приказки.
      Ако "Ще те убия!" изречено от българин значи много неща и в незначителен % от тях наистина заплаха за убийство, то същата реплика излязла от устата на циганин във всички случаи значи точно това.
      При нас има нюанси и многопластовост в изказа
      Вие самата също сте изричали подобна реплика и едва ли сте замисляли план за привеждането й в действие.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        а бе, с 200 няма да стане, но само с по 100 по 200, току-виж станало

        Когато държавата показва пълна абдикация от задълженията си, в един момент ентропията избива в посоката, която дълго време е била стопирана

        п.п...гледам бфбейски никове изникнаха и в политическата тема...може и да му е време))

        Няма да цитирам Маркс...но политиката и икономиката са здраво свързани.....
        Дали хората са мародерствани от циганите на село или от башибузуците в джиповете, разликата е само в мащаба....Имам усещането, че на хората им просветна и видяха, че "со кротце, со благо и малко кютек" нещата се получават.....
        Даже и предполагам откъде ще дойдат началото на протестите - работниците от КРЕМ пак са прецакани.... ХИМКО, ПОЛИМЕРИ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
          Правят го (малтретират българи), защото и най-лумпенизираните от нас са в пъти по-цивилизовани от кой да е циганин т.е. имаш насреща си човек. Предвидим е. Циганите..ами какво да кажа те репортажите говорят сами за себе си, дори и напудрени. Скотове с тактилни усещания и липса на какъвто и да е духовен мир.

          п.п.Не съм гласувала за него-б.б. и никога не съм можела да си обясня популярността му особено сред дамската част.
          Наистина ли го мислиш-желая ти да не срещаш български скотове тогава,защото всяка нация си ги има и не са по-малко скотове от мангалите такива.

          Коментар


          • Правят го (малтретират българи), защото и най-лумпенизираните от нас са в пъти по-цивилизовани от кой да е циганин т.е. имаш насреща си човек. Предвидим е. Циганите..ами какво да кажа те репортажите говорят сами за себе си, дори и напудрени. Скотове с тактилни усещания и липса на какъвто и да е духовен мир.

            п.п.Не съм гласувала за него-б.б. и никога не съм можела да си обясня популярността му особено сред дамската част.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Какво ли ще стане на БФБ, ако утре 200 човека се изсипят пред офисите на Черепа и му счупят прозорците..или пред Химимпорт обърнат 2-3 джипа ( те са бронирани и не мисля, че нормални хорица биха ги поместили...), а може и ЦУМ да се блокира.....
              С две думи - голям избор за протести .......
              Умам чувството, че Софикс ще стигне 1000+ за нула време....
              Ей, това е шегичка....
              а бе, с 200 няма да стане, но само с по 100 по 200, току-виж станало

              Когато държавата показва пълна абдикация от задълженията си, в един момент ентропията избива в посоката, която дълго време е била стопирана

              п.п...гледам бфбейски никове изникнаха и в политическата тема...може и да му е време))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                Това лично усещане и убеждение ли е, или...!? Щото все си мисля, че доста от хората които коментират без да са преки участници просто се опитват да надникнат какво е в главите на другите, а това няма как да стане! Човекът е сложно същество, на чиито мисли и действия влияят куп фактори и обстоятелства, но всеки е устроен така че да вижда винаги нещата от собствената си камбанария (гледна точка), което за другите доста често е погрешно и непонятно! Преди бях написал, сега пак ще го повторя: Няма единно и лесно решение! Каквото и да се направи, винаги ще има хора които да са ощетени, съобразно техните убеждения, вяра и гледна точка! Светлина в тунела, лично аз бих видял тогава когато, все повече и повече хора (независимо от етническата си принадлежност) започнат да си задават въпроса: "Как бих се чувствал аз, ако бях на мястото на човека, чийто живот пряко зависи от моите действия и постъпки!?" Дотогава ще е все същото...
                Лека вечер и бъдете здрави!
                +1

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  Вменяването на "нетолерантност" е дразнеща. Не знам дали нарочно го правят или е резултат от управленска импотентност. Прагът на търпимост е достигнат и вместо да предприемат някаква политика на решаване на въпросите, те ги задълбочават. Ами няма как да я бъда тази държава с такъв % маргинални групи. Това е непосилно дори за силни икономика, а за нас си е харакири. И пак се чудя ...това от глупост ли е, що ли..
                  Това не е глупост, никой не може да е толкова глупав, това е най-чиста проба ДЪРЖАВНА ИЗМЯНА !!! Да не говорим за затриването на фейсбук-групите и арест на хора, които не са размахвали брадви по улиците, а просто са коментирали в Интернет - такова нагло и гнусно потъпкване на свободата на словото - една отг най-основните човешки свободи, сигурно има само в Северна Корея, но какво да очакваме друго?

                  А, да не забравя да се обърна и към тия 3 000 000 идиоти, турили на власт тоя все по-обезумяващ мутрафон и престъпната му клика - БЛАГОДАРЯ, ЧЕ НИ ДАДОХТЕ ВЪЗМОЖНОСТ ДА ЖИВЕЕМ В ТАКИВА ИНТЕРЕСНИ ВРЕМЕНА !!!
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
                    Цялата патаклама е против всякаква логика, ние сме доминиращ етнос , ВСИЧКИ съдии , прокурори , и 95% от полицаите са българи, и тези отиват да създават безредици - ами нали твоя етнос налага и подържа реда ако ти не го спазваш кой да го спазва - виновен не е киро или друг циганин , виновни са полицаите , данъчните , следователи , прокурори и съдии които допускат някой толкова нагло да не спазва реда - там трябва да са протестите , не в циганската махала.
                    Съгласен, но заподозрян за виновен е лицето Кирил Рашков и близки до него, това което е редно да се прави е да се пита до последно кой ще бъде наказан персонално.

                    А, да се ползва повода, без значение че за някои това е лична трагедия, само за да се трупат политически, журналистически и т.н дивиденти.. не ме кефи.

                    Да се търси отговорност от институциите как си вършат задълженията, е друга работа и приветствам.

                    Апропо, ако този тип наистина не е декларирал доходи и пак се измъкне, ще се почувствам доста тъпо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                      Вменяването на "нетолерантност" е дразнеща. Не знам дали нарочно го правят или е резултат от управленска импотентност. Прагът на търпимост е достигнат и вместо да предприемат някаква политика на решаване на въпросите, те ги задълбочават. Ами няма как да я бъда тази държава с такъв % маргинални групи. Това е непосилно дори за силни икономика, а за нас си е харакири. И пак се чудя ...това от глупост ли е, що ли..
                      Това лично усещане и убеждение ли е, или...!? Щото все си мисля, че доста от хората които коментират без да са преки участници просто се опитват да надникнат какво е в главите на другите, а това няма как да стане! Човекът е сложно същество, на чиито мисли и действия влияят куп фактори и обстоятелства, но всеки е устроен така че да вижда винаги нещата от собствената си камбанария (гледна точка), което за другите доста често е погрешно и непонятно! Преди бях написал, сега пак ще го повторя: Няма единно и лесно решение! Каквото и да се направи, винаги ще има хора които да са ощетени, съобразно техните убеждения, вяра и гледна точка! Светлина в тунела, лично аз бих видял тогава когато, все повече и повече хора (независимо от етническата си принадлежност) започнат да си задават въпроса: "Как бих се чувствал аз, ако бях на мястото на човека, чийто живот пряко зависи от моите действия и постъпки!?" Дотогава ще е все същото...
                      Лека вечер и бъдете здрави!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                        Какво ще стане ли?Ще последва прословутата реплика на Тодор Колев"Чичо, щ'о кашляш ,бе ,чичо?".

                        Кът гладен циганин си мечтая за коледна пуйка........

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Какво ли ще стане на БФБ, ако утре 200 човека се изсипят пред офисите на Черепа и му счупят прозорците..или пред Химимпорт обърнат 2-3 джипа ( те са бронирани и не мисля, че нормални хорица биха ги поместили...), а може и ЦУМ да се блокира.....
                          С две думи - голям избор за протести .......
                          Умам чувството, че Софикс ще стигне 1000+ за нула време....
                          Ей, това е шегичка....
                          Какво ще стане ли?Ще последва прословутата реплика на Тодор Колев"Чичо, щ'о кашляш ,бе ,чичо?".

                          Коментар


                          • Какво ли ще стане на БФБ, ако утре 200 човека се изсипят пред офисите на Черепа и му счупят прозорците..или пред Химимпорт обърнат 2-3 джипа ( те са бронирани и не мисля, че нормални хорица биха ги поместили...), а може и ЦУМ да се блокира.....
                            С две думи - голям избор за протести .......
                            Умам чувството, че Софикс ще стигне 1000+ за нула време....
                            Ей, това е шегичка....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                              Вменяването на "нетолерантност" е дразнеща. Не знам дали нарочно го правят или е резултат от управленска импотентност. Прагът на търпимост е достигнат и вместо да предприемат някаква политика на решаване на въпросите, те ги задълбочават. Ами няма как да я бъда тази държава с такъв % маргинални групи. Това е непосилно дори за силни икономика, а за нас си е харакири. И пак се чудя ...това от глупост ли е, що ли..
                              Нарочно го правят
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                не знам коя телевизия гледаш, но по нова даваха едни цигани с какви ли не подръчни средства + някои от тях видимо пияни - да се стягат за 'война'
                                на циганите им е толкова акъла и ако се почустват застрашени могат голяма беля да направят без секунда да се замислят, а това , че разни 18 годишни скинхедс се упражняват на мъжество с полицаите по никакъв начин не помага на обстановката да се успокои...
                                Цялата патаклама е против всякаква логика, ние сме доминиращ етнос , ВСИЧКИ съдии , прокурори , и 95% от полицаите са българи, и тези отиват да създават безредици - ами нали твоя етнос налага и подържа реда ако ти не го спазваш кой да го спазва - виновен не е киро или друг циганин , виновни са полицаите , данъчните , следователи , прокурори и съдии които допускат някой толкова нагло да не спазва реда - там трябва да са протестите , не в циганската махала.

                                Коментар

                                Working...
                                X