IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Един силен държавник, един честен човек с чиста съвест, един МЪЖ (пък дори да е от полът, носещ фусти), не само че няма да изпраща наемните си еничари срещу народът, но дори ще насърчава тоя народ - "АКО СЕ ЧУВСТВАТЕ ОЩЕТЕНИ, АКО ВИЖДАТЕ НЕПРАВДИ, НЕУРЕДИЦИ, ПРОПУСКИ В УПРАВЛЕНИЕТО - ЕТО ВИ ПЛОЩАДЪТ - ИЗЛЕЗТЕ, КАЖЕТЕ СИ ДУМАТА, ДАЙТЕ НИ НАСОКИ, БЪДЕТЕ КОРЕКТИВ, ВИЕ СТЕ НАРОДЪТ, НИЕ ВИ СЛУЖИМ..." - пък ако ще и малко популистки да го каже, но Боко не е такъв !!! Той е уплашен и очевидно съвестта му не е чиста !!! Затова и крие така ревностно Киро циганина - за да не се разпее !!!
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
      Не позна .Тоя път ще допуснат врагъ до себе си за да видят за кво иде реч
      http://www.facebook.com/event.php?eid=205127829555178
      http://www.facebook.com/pages/%D0%92...94940120521578
      http://www.facebook.com/pages/%D0%92...64627720234267

      Едно стихче от форума на Гонг.бг
      Циганите, не ни жалят
      всичко родно те развалят
      Я виж, групичка мангали
      вилата ми са обрали
      Е, те да влезнат и у нази
      родната полиция ги пази

      Виж ти, в село бабичка убили
      нещо сме се заблудили
      Банда цигански лица
      пребили няколко деца
      Ром с кола децата гази
      полицията ни го пази

      А дали е това измама
      или работа голяма
      Безбройни къщи са обрали
      някой техни две запали
      и пристигна журналята
      да омаскари децата

      Щом народът е събран
      трябва да е бил пиян
      Казват, не е реваншизъм
      туй било расизъм
      И недей да търсиш правда
      ще получиш само брадва

      А на циганите в махалите
      им затракали зъбите
      правят си сдружение
      в пълно, бойно снарежение
      гледат ги милиционери
      всякаш са революционери

      Сеят клетви против нас
      да сме пукнели завчас
      Да, но туй не е расизъм
      туй е реваншизъм
      Циганин за бой се стяга
      полицаят му помага

      Ако запееш химна на площада
      полицай те бие, без пощада
      Тая наша справедливост
      мяза ми на уродливост
      В родната ни демокрация
      всичко е дискриминация!
      взето от тук http://www.airgroup2000.com/forum/vi...012533#6012533
      Браво Коко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение
        преди малко ми казаха че били арестували организаторите във файесбук на протеста във Варна са били арестувани то бива полицейщина ама това е прекалено (било съобщено от бтв)
        Маркетов, това е от СТРАХ !!! Само разтреперани от страх управници могат да арестуват хора, защото написали нещо в интернет, да арестуват деца и 90-годишни старци, само национални предатели могат да арестуват хора, излезли на улицата, "въоръжени" единствено с националният флаг !!!

        Още преди изборите, преди да качите на власт (не визирам никой от вас) тоя мутроид с големите приказки и сърце на мишка, ви го казах какъв е... някои от вас може да са шокирани от поведението му (и на кликата му), аз съм само гневен, но не и изненадан - за мен поведението му е напълно предвидимо !!!

        Предвидимо е и неговото късогледствто, явно тоя човечец не осъзнава, че в последните 3-4 дни сам си изкопа политическият гроб и сега никой няма да гласува за него, освен мангалите, че сега политическата активност за месните избори ще бъде още по-висока отколкото преди, хората крака да нямат, пак ще се затичат към урните, само и само да го изритат !!! Вярно - не за парламент - за местна власт и за президент - но и те не са без значение !!! Само ми се ще варненци да турят за кмет К.Костадинов, дето прасетата го проснаха по очи като бандит на улицата - в кучи анус ще ги навре всичките !!!
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • ООООО, Коки...здрасти
          Да публикуваш някоя фотография пак....та да ти се вържа първосигнално.....
          Не ме интересува мнението на бастуни за мене, но съм бесен от манипулацията ти....
          анадънмо, ПИЛЕНЦЕ....


          пп И пиша в тази тема, защото другата е "табу" за мене до изборите....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от rinaa Разгледай мнение
            Казах да не срещаш.Не ти го желая.
            И аз така де!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Нищо чудно ...
              Както е тръгнало в ченгеджийската ни държава, Императора напред с кирката, а аз с лопатата след него .....10 дни обществено полезен труд....под надзора на един брадат циганин....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Return
                Опааа ! Затриха фейс-групите ! Отиде демокрацията и свободата на словото на кино !
                Не позна .Тоя път ще допуснат врагъ до себе си за да видят за кво иде реч
                http://www.facebook.com/event.php?eid=205127829555178
                http://www.facebook.com/pages/%D0%92...94940120521578
                http://www.facebook.com/pages/%D0%92...64627720234267

                Едно стихче от форума на Гонг.бг
                Циганите, не ни жалят
                всичко родно те развалят
                Я виж, групичка мангали
                вилата ми са обрали
                Е, те да влезнат и у нази
                родната полиция ги пази

                Виж ти, в село бабичка убили
                нещо сме се заблудили
                Банда цигански лица
                пребили няколко деца
                Ром с кола децата гази
                полицията ни го пази

                А дали е това измама
                или работа голяма
                Безбройни къщи са обрали
                някой техни две запали
                и пристигна журналята
                да омаскари децата

                Щом народът е събран
                трябва да е бил пиян
                Казват, не е реваншизъм
                туй било расизъм
                И недей да търсиш правда
                ще получиш само брадва

                А на циганите в махалите
                им затракали зъбите
                правят си сдружение
                в пълно, бойно снарежение
                гледат ги милиционери
                всякаш са революционери

                Сеят клетви против нас
                да сме пукнели завчас
                Да, но туй не е расизъм
                туй е реваншизъм
                Циганин за бой се стяга
                полицаят му помага

                Ако запееш химна на площада
                полицай те бие, без пощада
                Тая наша справедливост
                мяза ми на уродливост
                В родната ни демокрация
                всичко е дискриминация!
                взето от тук http://www.airgroup2000.com/forum/vi...012533#6012533
                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                Коментар


                • Еййй, мацки...Четете се , не само пишете...
                  АЗ доколкото следя диалога ви, никоя не иска с нищо да засегне другата....а започнахте като стари баби .....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение
                    само да не го свалят като от фейсбука и да кажат че е нямало нищо качено затова не са отчели нарушение
                    Такива линкове ги качвам на началната страница на фейса или го пращам по скаипа,меил и.т.н и вероятноста да се запази и види от повече хора съответното нараства.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      не знам дали схващаш или мислиш следващия пост във възхвала на ГЕРБ...щото от теб друго не сме чели... бъди поне малко критичен
                      ще бъда малко груб с тебе , но...
                      ей дупе посочи ми къде съм писал с ВЪЗХВАЛА за герб....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение
                        преди малко ми казаха че били арестували организаторите във файесбук на протеста във Варна са били арестувани то бива полицейщина ама това е прекалено (било съобщено от бтв)
                        Нищо чудно ...
                        Както е тръгнало в ченгеджийската ни държава, Императора напред с кирката, а аз с лопатата след него .....10 дни обществено полезен труд....под надзора на един брадат циганин....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от citizen_bg Разгледай мнение
                          "Да ти се връща!", както се казва. Макар че вероятността, като процент ще е доста по-малка!
                          Казах да не срещаш.Не ти го желая.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение
                            преди малко ми казаха че били арестували организаторите във файесбук на протеста във Варна са били арестувани то бива полицейщина ама това е прекалено (било съобщено от бтв)
                            Че то в бг-то има ли нещо свършено, както трябва. Или нищо, или ос..ране.

                            Коментар


                            • Сега клетви ли ми отправяте като някои цигани?

                              п.п.Да взема да разгърна "Чичовци" ли беше или друго произведение на Вазов, дето имаше едни клетви ум да ти зайде..и да Ви почна- до 9-то коляно и обратно.

                              п.п.п.Когато иксаш да живееш в общество, социум и да потеребяваш нещата излизащи от него, трябва ..така ..малко да се посместиш, че да има и теб Място и за Другия. Проблемът с циганите е, че те искат да завземат цялото място и го правят, а обществото не се гради по този начин.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Това не е глупост, никой не може да е толкова глупав, това е най-чиста проба ДЪРЖАВНА ИЗМЯНА !!! Да не говорим за затриването на фейсбук-групите и арест на хора, които не са размахвали брадви по улиците, а просто са коментирали в Интернет - такова нагло и гнусно потъпкване на свободата на словото - една отг най-основните човешки свободи, сигурно има само в Северна Корея, но какво да очакваме друго?

                                А, да не забравя да се обърна и към тия 3 000 000 идиоти, турили на власт тоя все по-обезумяващ мутрафон и престъпната му клика - БЛАГОДАРЯ, ЧЕ НИ ДАДОХТЕ ВЪЗМОЖНОСТ ДА ЖИВЕЕМ В ТАКИВА ИНТЕРЕСНИ ВРЕМЕНА !!!
                                преди малко ми казаха че били арестували организаторите във файесбук на протеста във Варна са били арестувани то бива полицейщина ама това е прекалено (било съобщено от бтв)
                                mWPCloud.com

                                Коментар

                                Working...
                                X