IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SStoilov Разгледай мнение
    Браво бе , ще водите ФБ "войни"

    А в добрите стари времена , просто намирахме еенк (на живо) и .......... (даваш воля на въображението си)

    Ей то напоследък човек требе да фнимафа и какфо пише
    , щото могат да го подведат за насаждане на омраза против еенк

    е сега уж ме модерни някои копаят ФБ врмената на самуел колт и равните хора са отминали сега поговорката е господ създаде идиотите а интернет ги направи равни

    Аз не насаждам омраза към еенк въоръжен с пълния комплект доказателства ги поствам във форума и компетентните органи ако го четът може да се самосезират защото този еенк насажда омраза в 60 000 българи като им трие групите с фалшиви репорти и след това ги дразни като се хвали в социалните мрежи ето му акаунта http://twitter.com/#!/elenko

    ето и картинка ако случайно го изтрие какво го е постнал

    mWPCloud.com

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SStoilov Разгледай мнение
      Е , то кукумицини колкото искаш .......
      1990 и 1997 нямаше ФБ.
      Абе ти питаш ли се защо на нас (теб) изобщо ти пука за цялата ситуация ? Имам в пред вид тук е инвеститорски форум - хора с пари (уж) . Защо трябва да ни пука ? Кажи ми една причина да протестирам, вместо да си кося двора (примерно)
      Защото аз се запитах и досега не намирам отговор. (за мен си)
      Жена ми 2 пъти е нападана от цигани, майка ми веднъж, имам приятел убит от цигани. Аз едва не съм арестуван защото помагам на жена си която е нападната .... Много е дълго и не ми се пише.. Но ситуациите са и комични и не.. Например майка ми хваща веднъж две мангалки които я крадат, води ги в полицията, обаче, докато пише показания ония пият кафе на долния етаж с дежурния, а след 1 година майка ми получава становище от прокуратурата - Прекратено поради неизвестен извършител.
      Това е само едното има и още няколко случая но не ми се пише роман. Иначе не ме интересува кой какъв е, ако ще да е зелен на цвят, но да не ме закача, да не бара близките ми и да не ми досажда излишно.
      И знаеш ли богат си докато не те заколят, убият, осакатят и т.н. убият ти детето или нещо се случи с жена ти не дай боже. После не си богат, ами си само труп
      Last edited by Jay Gould; 29.09.2011, 05:30.
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Браво бе , ще водите ФБ "войни"

        А в добрите стари времена , просто намирахме еенк (на живо) и .......... (даваш воля на въображението си)

        Ей то напоследък човек требе да фнимафа и какфо пише
        , щото могат да го подведат за насаждане на омраза против еенк


        Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение
        те са цяла група джей около 500 човека са решили че каквото решът те е правилно като го налагат с масово репортване заблуждават модераторите във фб че има истински проблем... но за проблема вече се знае от доста хора



        да им го върнем с техните камъни по тяхната глава репортвайте им групата както е описано във дневник

        Иначе следващия път може да решът да затрият групата не на чиповете по хората това е напълно недемократично...





        отделно ако смятате че този би бил перфектния агент на ДС и не са ви симпатични такива тои не се регистрирал с истинското си име във фейсбук

        http://www.facebook.com/ganbox

        ударете му един репорт за фалшив профил като се съберът репорти ако не може да докаже че се казва ганбокс ще го изтрият

        линка за репорт е в ляво под приятелите

        Коментар


        • Страницата с имената, профилите и снимките на хората които са трили всяка група която каже нещо против Цар Киро и властта която го пази: https://www.facebook.com/groups/bgspam/

          Днес подозират тях, но вече знам със 100 % сигурност.
          Last edited by Jay Gould; 29.09.2011, 04:57.
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • особено дразнещи засега непотвърдено на 100% лично от мен съобщение от туитъра на друг участник в групата им
            https://www.facebook.com/groups/bgspam/

            elenko Elenko
            GREAT SUCESS!!!1 Групата "смърт за цар Киро е свалена от Facebook". Вземете това, 60 000 българи
            това е този които първи ми попадна че блогна за масово репортване на eenk.com
            mWPCloud.com

            Коментар


            • те са цяла група джей около 500 човека са решили че каквото решът те е правилно като го налагат с масово репортване заблуждават модераторите във фб че има истински проблем... но за проблема вече се знае от доста хора



              да им го върнем с техните камъни по тяхната глава репортвайте им групата както е описано във дневник

              Иначе следващия път може да решът да затрият групата не на чиповете по хората това е напълно недемократично...


              Искат да ви цензурират и да заличат тази група върнете им го с техните камъни по техните глави http://www.dnevnik.bg/bulgaria​/2011...i_i_komentari/


              https://www.facebook.com/group​s/bgspam/ тази група взима на прицел българските групи и ги репортва, че са етнически понякога неправилно искат да махнат и групата за Анти Миролюба която въобще не е расистка - виж линка от дневник ... най долу като влезете в тяхната група има Report Group изберете Hate Speech => Target a Race or Etnicity

              отделно ако смятате че този би бил перфектния агент на ДС и не са ви симпатични такива тои не се регистрирал с истинското си име във фейсбук

              http://www.facebook.com/ganbox

              ударете му един репорт за фалшив профил като се съберът репорти ако не може да докаже че се казва ганбокс ще го изтрият

              линка за репорт е в ляво под приятелите
              mWPCloud.com

              Коментар


              • Расисти са мангалите , те не се приобщават защото са расисти и това е самата истина . Чудно как никой не го вижда , а то е очевидно че са необщителна раса която се интересува единственно да паразитира и тормози другите.Това е тяхната стратегия , подмолни и хитри същества който дори се възползват от съжалението на другите към тях , който се поддава и им помага от човешка състрадателност в техните очи е прост.Има една малка част от циганите , които не са мангали и не притежават техния манталитет.Също има една част от българите , които са мангали по манталитет и боклуци като хора , към тоя контингент принадлежи политическата върхушка в голямата си част. Съвсем естествено е политиците ни да защитават мангалите , те са от една кръвна група с тях.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Е , то кукумицини колкото искаш .......

                  1990 и 1997 нямаше ФБ.

                  Абе ти питаш ли се защо на нас (теб) изобщо ти пука за цялата ситуация ? Имам в пред вид тук е инвеститорски форум - хора с пари (уж) . Защо трябва да ни пука ? Кажи ми една причина да протестирам, вместо да си кося двора (примерно)

                  Защото аз се запитах и досега не намирам отговор. (за мен си)

                  Коментар


                  • Репортажът на Ал Джазира за случилото се в Катуница е по-обективен от този на повечето наши медии. Без коментар....

                    http://www.youtube.com/watch?v=6BgOA...&feature=share

                    Коментарите долу също са интересни!
                    Last edited by Jay Gould; 29.09.2011, 03:37.
                    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                    Коментар


                    • marandi

                      Циганските гласове ще определят печелившия кандидат , затова именно са тези събития. Изненада би било ако гласуваме , не ако не гласуваме. Най добрия кандидат е Кунева , не е желана нито от Борисов а и от комунистите.Зависима е повече от службите за сигурност в ЕС отколкото от нашите боклуци.Друг вариант да им се забие трън в гъза няма , който да е реалистичен.То е ясно че всички кандидати са от ДС.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Човекът по чиито сигнали закриха най-големите Фейсбук групи, от по 80 000 човека, в подкрепа на хората от Катуница http://borsi.blog.bg/novini/2011/09/...uk-grup.827462

                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Друг вариант - да си изберем държава (най-добре някоя от тия, дето много треперят за човешките права на мангалите), да я атакуваме 3-4 000 000 Българи и да поискаме БЕЖАНСКИ СТАТУТ в нея !!!

                          Цитирам официална Конвенция на ООН за статутът на Бежанците:

                          Определение на термина "бежанец"

                          А. За целите на тази конвенция терминът "бежанец" се прилага към всяко лице, което:
                          1) е било считано за бежанец по силата на споразуменията от 12 май 1926 г. и 30 юни 1928 г. или по силата на конвенциите от 28 октомври 1933 г. и 10 февруари 1938 г., на протокола от 14 септември 1939 г. или на Устава на Международната организация за бежанците;
                          Решенията за непредоставяне правото да се считат за бежанци, приети от Международната организация за бежанците в периода на нейната дейност, не са пречка за предоставяне на статута на бежанец на лица, които отговарят на условията на точка 2;
                          2) в резултат на събития, станали преди 1 януари 1951 г и при основателни опасения от преследване по причина на раса, религия, националност, принадлежност към определена социална група или политически убеждениясе намира извън страната, чийто гражданин то е, и не може да се ползва от закрилата на тази страна, или не желае да се ползва от такава закрила поради тези опасения; или, бидейки без гражданство и намирайки се извън страната на своето предишно обичайно местоживеене в резултат на подобни събития, не може да се завърне или, поради такива опасения, не желае да се завърне в нея.


                          Е, хайде кажете, при положение, че мангалите ни тероризират, грабят, заплашват напълно безнаказано, а нашата "държава" отказва да ни защити, не покриваме ли тия изисквания?

                          Да се дигнем, да се натресем в Белгия например - а тука да оставим само хунтата на борисов и мургавите им любимци - да се оправят !!!
                          Импе, зададох ти въпрос - за кого ще гласуваш, не се прави на ни лук ял, ни лук мирисал !
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Импи, ти за кого ще гласуваш. Аз се чудя. След тази цигания, цялата бойкова елементария ми лъсна и не искам да участвам в маскарада.
                            Добрият вариант е да НЕ се гласува, демек така ще "ударите" по кинтите на политици/администрация и прочие. Нека "платените" мангали им класират поредния циркаджия, но 20% активност ще ги остави гладни всичките шматки за следващите 4-5 години мандат.

                            Мога да им помогна и то безплатно, защото това е България, а те ме трият. Дали не ми е смешно се чудя?!

                            П.П. Днес от любопитство гледах "Слави", смешно ми беше как в очите на говорещите се "отразяваха" АйКю-то от камерите дет' уж се "местят", демек им дават да четат.

                            Демек т'ва е ноу нещастно момче, вече болно и то сериозно като медицина и затова "фърфи" все с очила, но жертва на "прехода". Демек - употребиха го, а даже и той не разбра, освен че му замина здравето.

                            И да се научи да си поръчва вратовръзки по поръчка тоя "сладур", щот' с конфекция на фирма Х, дет' ги "облякла" под формата на гардероб ми става ноу смешно. Демек гледам му стандартна вратовръзка/конфекция от 10 години как му виси 10 санта над колана, а това е недопустимо като дрес код. Кофти и че той си вярва колко е "в час" кат' маркетингов продукт. Та, аз доста се хиля, когато имам шанса да гледам родните ни "медии" - че вчера от любопитство не си доизгледах и мачове-те от ШП.

                            Голяма съм уФсЪ - хихи
                            Last edited by marandi; 29.09.2011, 01:32.

                            Коментар


                            • Пускам това както съм го копнал:

                              Събитията в Катуница: BG-Mamma

                              http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=612932.1920

                              Цитирам написано от една майка, била с детето си вчера на протеста в една от групите във Фейсбук! Помолих жената да се свърже с телевизия и да разкаже какво е видяла там! Дано го направи! Не съм чела 50 страници, ако е копнато се извинявам!

                              Янка Ранделова Аз съм точно един от родителите, които снощи подкрепиха децата си с лично участие на площада, по улиците до полицейския капан в тунела. И понеже вярвам само на очите си,а не на манипулациите на полицията и медиите, мога да ви кажа от първо лице - никой от участниците не е търсил физическа саморазправа, каква пролята кръв?!! Нямаше пияни и дрогирани хулигани, ултраси и психопати, а предимно млади хора с национални знамена,пеещи химна. През целия път по главната никой не е пострадал, нито витрините наоколо, нито някой от полицаите от кордоните по целия път. Полицията, предварително подготвена по сценарий, насочи шествието в тунела и го загради от всички страни с коли и 4 автобуса СПООР-аджии с щитове и палки, като цялото улично осветление беше предварително изключено. И тогава по радиостанциите на шефовете им се дадоха команди от някои,стоящи някъде, в някакви кабинети - ВСИЧКО ДА СЕ РАЗЧИСТИ /чух го с ушите си/! Ченгетата започнаха да млатят с палки когото докопат, да събарят на земята и ритат децата без никакъв повод. С бой избутваха по 5-6 деца в тъмните странични улички и ги набутваха в микробуси. Крещяха на момчетата,че имали оръжие и това че не намираха такова не отменя факта,че щом полицая казва,че имаш оръжие - значи имаш! Но бой имаше само за младежите,въпреки че те не смееха да дразнят ченгетата. Всички като нас - по-възрастни и наглед улегнали хора,те не закачаха. Даже се правеха,че не ни виждат когато не изпълнявахме нарежданията им. Ние открито ги предизвиквахме крещейки "Защо биете децата?","Как не ви е срам!","Цар Киро ли ви купи бензин за колите",наричахме ги продажници и еничари...и нищо - не ни закачаха. Открито ги карахме да арестуват нас,за да видим как ще ни изкарат лумпени и хулигани. Нищо!!

                              Нарежданията им бяха много точни - протеста трябва да бъде изкаран като проява на лумпенизирани футболни ултраси и хулигани,които са хвърляли камъни и полицията геройски е спасила мирното население от насилие.
                              Не трябва да се създава впечатление,че това е протест на хора от всякакви възрасти срещу един от най-големите социални проблеми в държавата-циганите,генериращи 80% от престъпността в страната и тероризиращи българите от градове и села.
                              Защото въпроса може да стане политически, а избори наближават....Края оставям на вас!

                              Днес говорих с още едни възпитани, нормални хора, които са били с децата си на протеста, жандармерията съвсем целенасочето е почнала и пред тях да бие невинни деца, които са пеели химна и нито са хвърляли камъни, нито са чупели!
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • http://www.youtube.com/watch?v=Zp6-9fCj1hs



                                ~МЕЧО~

                                Коментар

                                Working...
                                X