IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SStoilov Разгледай мнение
    Не си прав да обобщаваш. Лично познавам циганин -полицай , по - полицай от много българи - милиционери. Циганин - служител в съда , циганин - по -православен от мене самия и т.н.

    Всъщност ти пишеш абсолютно същото след 3-тото ти изречение.
    Супер вярно е,но тези думи не са подходящи за този форум поне на този етап.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      МВР изпусна ситуацията още в първите часове след убийството на Ангел.
      Вместо да си пипат ушите в момента в който стана ясно, че хората се събират трябваше на секундата ЦЦ да изпрати екипи да арестуват всички Рашкови и по този начин да успокои хората... вместо това се замотаха, зачудиха и накрая няма да се изненадам ако има серия от убийства и осакатявания на база разпалената расова омраза.

      твърдо трябва да има оставки на високо ниво .. може да не е до ЦЦ но задължително поне до ниво главен секретар.
      +1

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        МВР изпусна ситуацията още в първите часове след убийството на Ангел.
        Вместо да си пипат ушите в момента в който стана ясно, че хората се събират трябваше на секундата ЦЦ да изпрати екипи да арестуват всички Рашкови и по този начин да успокои хората... вместо това се замотаха, зачудиха и накрая няма да се изненадам ако има серия от убийства и осакатявания на база разпалената расова омраза.

        твърдо трябва да има оставки на високо ниво .. може да не е до ЦЦ но задължително поне до ниво главен секретар.
        Полицията е изпуснала ситуацията много преди това!Още по времето,когато са закриляли мангалската фамилия за сметка на българското население.
        Ето какво пише в днешния "ТруП":"Жалбата до полицията е от Веселин Христев,вуйчо на загиналия 19-годишен Ангел Петров.Внесена е сутринта преди убийството.Пристигналите по случая ченгета казали на Христев да не ги прави на "баламурници" и му съставили предупредителен протокол да спре да дразни Цар Киро и родата му".та за какво говорим?!
        Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

        Коментар


        • Бех се засилил, да пиша тука едни размишления относно пърламента
          (от дето, мисла идат повечето беди на клетата ни РОДИНА ) ...
          нещо ме отказа в последния момент ...
          се тая ...

          пейсвал съм го и преди ...
          ...

          Сълзите на Левски
          Не съм много-много от хората, които вярват в подобни истории, но случката е твърде необикновена, за да бъде отмината с мълчание.
          Преди пет или шест години получих писмо от забутано странджанско село, което го няма на картата - някаква жена с неграмотен почерк ми пишеше: „Ела, Георги Марков те вика - на тебе щял да каже кой го е убил". Не отидох, разбира се, и писмото отдавна бе потънало в мъглата на паметта ми, когато една заран на вратата ми се почука, отворих - на прага стоеше ситна селска женица.
          - Аз съм оная, дето те викаше Георги Марков - рече.
          - А, да - спомних си аз. - Пак ли ме вика?
          - Тоз път Левски те вика.
          - Кой?!
          - Дякона, нашият Исус. На теб щял да каже кой му е предателят. Луда е, рекох си. А жената ми пошушна с преправен мъжки глас:
          - Що, вика, ме оставихте неопят и непогребан, душата ми няма покой, чукам от врата на врата, никой не ми отваря, уморих се.
          И жената добави със своя глас:
          - Всяка нощ ми се явява и ме пита.
          В разказа на жената имаше много известни неща, които би могла да знае от читанката или да ги чуе от някого. Удивителното беше, че цитираше буквално цели изречения от писмата на Левски, които тя, неграмотната селянка в онова забутано селце, естествено, не беше ни виждала, ни чувала; а имаше и думи, които ги няма ни в писмата, ни никъде - тях Левски бил ги казал само на нея. Предлагам ти, читателю, думите на Левски - така както ги записах от онази жена:

          Кой е предателят ми - това не е важно вече. Страшното е, че този народ продължава да ражда предатели.
          Народе мой, ти ме изостави в тежкия ми час - такава е била волята ти, не съм ти трябвал вече жив. Защото, ако доживеех свободата - щях ли да бъда пак твоят Дякон Левски? Българският народ има горчива памет: свинарят Ивайло стана цар и забрави народа си, който го качи на трона.
          Какъв щях да стана аз, ако доживеех свободата? Левски - градоначалник? Генерал Левски? Или пък Левски - министър? - седнал в лъскав файтон, надянал фрак и цилиндър, затлъстял и оглупял; Левски - треперещ от страх за живота си, обкръжен от полиция, която го пази от народа, за чиято свобода се е борил?! Че има ли по-страшно от такава смърт ?
          Бог е създал хората свободни и равни и еднакво противни на Бога са онези, които поробват, и онези, които търпят от страх; да се страхуваш, е позорно, защото, и цар да си, ако се страхуваш - ти си най-жалък роб, такъв народ, и насила да го освободиш - той пак ще си остане робски народ - като вола: разпрегнеш го, попасе, помучи на свобода и после пак сам си нахлузва шията в хомота...
          Не, моят народ - и свободен - ще има нужда от своя Апостол на Свободата, от своя Дякон Левски - да броди от град на град, от село на село, да чука от врата на врата - да буди, да тревожи и да пита:
          Пазите ли свята и чиста демократската република? С вишегласие ли решавате всичко в нея? Всички народности ли там живеят под един общ закон наравно с българите? Братя и равни ли сте помежду си?
          Обичате ли онзи, който ви покаже грешките - или го считате за неприятел? Ако някой злоупотреби със служебната си власт за своя изгода - чака ли го студената кама?...
          Тук жената млъкна. Огледа се и прошепна:
          - Накрая Дякона ме попита: „Има ли още робски души в свободното ми отечество?"
          - Ти какво му рече?
          - Ами... не мож ги преброи, му рекох. И се засмях. А той заплака... Боже!
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            Цирк в БТВ в момента)
            циркът е в държавата и то не от сега

            Коментар


            • МВР изпусна ситуацията още в първите часове след убийството на Ангел.
              Вместо да си пипат ушите в момента в който стана ясно, че хората се събират трябваше на секундата ЦЦ да изпрати екипи да арестуват всички Рашкови и по този начин да успокои хората... вместо това се замотаха, зачудиха и накрая няма да се изненадам ако има серия от убийства и осакатявания на база разпалената расова омраза.

              твърдо трябва да има оставки на високо ниво .. може да не е до ЦЦ но задължително поне до ниво главен секретар.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Цирк в БТВ в момента)
                Отдавна съм забелязал, че Виктор Николаев не блести с интелект, ама съм се заблуждавал че Анито Цолова е по-умна!
                Как не разбраха, че Болен Лидеров не си пие хапчетата и целта му е да развали предаването. И имат глупостта да го допуснат в телевизията. Сигурно сега им дърпат ушите за проваленото предаване.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Цирк в БТВ в момента)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    За това говоря.....
                    Бе, според мИня е трудно да говориш за подобни неща, понеже аз тогава докато ги следях в болница как са и, че попаднаха с дребна телесна повреда, демек "спасих" всичко в мача,

                    Но после приятелят ми се обърна срещу мен и каза, аз защо не съм го "защитил"?! Представяш ли си, първият път ги оставихме да се "посборят" само, че навън, после на втория път моето шмати хвана 1 литрова бутилка за Нова година да го нацели в кратуната. В момента, в който тръгна да го нацелва - аз понеже съм доста бърз и я "отклоних".

                    Та, после не мога да му обясня, че щяха да го : при удар с бутилка и пред свидетели. После на 3-тия път ония па шматки кат' се върнаха да се прайкат на "известни" - да въртят колани и да скачат с колена и тоя излезе сам и те вече му скочиха трима и аз вече излязох тоже, щот' тръгнаха да убиват и ня'я как да стане ( докат' чакам кифлите да гледат отстрани кат' СОТ, & Ушеви & Со и кротко да нареждат "отстрни": Ама, недейте така момчета. .?

                    П.П. И до ден днешен моя приятел ме мисли за "предател", защото той тогава не беше адекватен. ( демек пиян ). Пращането в болница и убеждаването, че им няма нищо ( щот' пострадаха 2-ма ) от моите 'орица, демек дребна телесна повреда - беше пак за моя сметка, докато аз висях "Ушеви" да ме приемат и страсно да ме разубеждават, че няма "проблем" дет' те са гледали, а па аз после се опитвам да пусна жалба и те ми се прайкат на от тежките гемии

                    Та. както и да е - ще гледаме напред и дано ги "инструктират" по-фешън ( моделът им е сбъркан тотално и ще го разберат някой ден )

                    Поздрави! ( и да поспя за 1 час поне, че ... доста се зоря май )
                    Last edited by marandi; 29.09.2011, 07:13.

                    Коментар


                    • Не си прав да обобщаваш. Лично познавам циганин -полицай , по - полицай от много българи - милиционери. Циганин - служител в съда , циганин - по -православен от мене самия и т.н.

                      Всъщност ти пишеш абсолютно същото след 3-тото ти изречение.

                      Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      Расисти са мангалите , те не се приобщават защото са расисти и това е самата истина . Чудно как никой не го вижда , а то е очевидно че са необщителна раса която се интересува единственно да паразитира и тормози другите.Това е тяхната стратегия , подмолни и хитри същества който дори се възползват от съжалението на другите към тях , който се поддава и им помага от човешка състрадателност в техните очи е прост.Има една малка част от циганите , които не са мангали и не притежават техния манталитет.Също има една част от българите , които са мангали по манталитет и боклуци като хора , към тоя контингент принадлежи политическата върхушка в голямата си част. Съвсем естествено е политиците ни да защитават мангалите , те са от една кръвна група с тях.

                      Коментар


                      • Не се заяждам , щот си пич, но

                        Ако човек живее в Бояна , вероятността да го убият (битово) е почти нулева, за разлика , ако живее в захарна фабрика..

                        Предпочитам да не пиша какво ще се случи, ако пострада мой близък от чужди умишлени действия.

                        Където живея от дълги години няма тежки престъпления (щот е нездравословно, не заради друго).

                        Често да ти кажа, аз съм много учуден от търпението на българина в някои части от страната. Например на двете хванати крадли след известно време им се случва нещо не чак до там добро. А може да се продължи и по веригата виновни.... , черпещия кафе и т.н. И това обикновено се случва, дори без да се полагат усилия в тази насока.

                        Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                        Жена ми 2 пъти е нападана от цигани, майка ми веднъж, имам приятел убит от цигани. Аз едва не съм арестуван защото помагам на жена си която е нападната .... Много е дълго и не ми се пише.. Но ситуациите са и комични и не.. Например майка ми хваща веднъж две мангалки които я крадат, води ги в полицията, обаче, докато пише показания ония пият кафе на долния етаж с дежурния, а след 1 година майка ми получава становище от прокуратурата - Прекратено поради неизвестен извършител.
                        Това е само едното има и още няколко случая но не ми се пише роман. Иначе не ме интересува кой какъв е, ако ще да е зелен на цвят, но да не ме закача, да не бара близките ми и да не ми досажда излишно.
                        И знаеш ли богат си докато не те заколят, убият, осакатят и т.н. убият ти детето или нещо се случи с жена ти не дай боже. После не си богат, ами си само труп
                        Last edited by SStoilov; 29.09.2011, 07:05.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          ..
                          За това говоря. Ти си гледаш живота, а някакви само защото държавата им пуска аванта искат да то го усложняват. А ние ние нито сме Гоце, че да ни вардят по 100 гавази, нито сме я докарали още да избягаме в Швейцария .. Ред трябва реед, а като споменеш това и те изкарват фашизоид, сякаш в Швейцария и Люксембург всички са такива
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                            Жена ми 2 пъти е нападана от цигани, майка ми веднъж. Аз едва не съм арестуван защото помагам на жена си. Много е дълго и не ми се пише.. Но ситуациите са и комични и не.. Например майка ми хваща веднъж две мангалки които я крадат, води ги в полицията, обаче, докато пише показания ония пият кафе на долния етаж с дежурния, а след 1 година майка ми получава становище от прокуратурата - Прекратено поради неизвестен извършител.
                            Това е само едното има и още няколко случая но не ми се пише роман.
                            И знаеш ли богат си докато не те заколят, убият, осакатят и т.н. убият ти детето или нещо се случи с жена ти не дай боже. После не си богат, ами си само труп
                            Висял съм на 01.01.2003 г. ( по памет ) в Районно-то ), защото стана на 3 пъти "меле" в И-нет залата, която поддържах и администрирах кат' СисАдмин. Ся, Нова Година и еуфория добре и 1 мой приятел ми се заяде в залата с разни и аз 2 пъти ги изкарвам и 2 пъти паля бутона за "СОТ" - нЕкви свиркаджии, дет' даже нямат и оръжие. И ония идват, гледат погрома в Обществена сграда и ... "НИЩО" - демек - трябвало да си "изпучупя" залата аз лично, че да се намесят ( щот' ги изкарвах навън да не изпотрошат техниката ).

                            Та, на третия път ( понеже мангалите бяха на хероин и нямат спиране ) и се върнаха и в момента, в който моя приятел ( и той тъпак, че пиян кат' свиня и неадекватен тогава ) и излизам и аз вече, щот' едия мангал си беше свалил колана и мяткаше с токата, а другия мангал се засилваше от 3 метра да му скача по ребрата с колене, щот' срещу трима го бяха съборили на третия път и той на земята. .
                            Тоест моя тъпак ( да се разбира като мой-добър приятел ) беше пиян и виновен, че се заяде и 2 пъти го изкарах тогава да се оправят, но тия па "нашмъркани" и взеха да се престарават. Колкото и да е куриозно СОТ не се намеси и накрая аз не издъжах и направихме масово меле срещу 3-4 педала, които бяха друсани от "местен" нарко-бос и бяха в еуфория нещо и се "отваряха" от типа: "Ама, ти знаеш ли при кого се надрусахме?" - Демек да се впечатля ли, че и аз не мо'а се сетя?

                            Ся, аз съм бивш самбист на световно ниво и тия шматки кат' взеха да се престарават, демек те искат да трепят вече на третия път ( докато аз чакам някоя институция да се задейства и постоянно подавахме сигнали през СОТ бутони ) и накрая и аз се влючих в мелето.

                            Отидох и застанах между тоя дет' ми налага пияния приятел с тока-та на колана и отблъсквах тоя па абдал, дет' беше решил да му чупи ребрата кат' им скача отгоре.

                            Ефекта крайния, целия персонал на залата хукна след мИня и стана меле. Онова друсано-то с хероин 3 пъти го свалях на "земята", но го и пазя - демек онова ми върви с остъклен поглед насреща да убива, аз го приземявам, ама го хващам и за дрехата, докато пада в последните 20 санта от земята. То, пак става и "тръгва" ... без да искам му счупих палец-а, но го пазех да не го убия и т'ва с 3 пъти викан частен СОТ, дет' да "гледат"..

                            --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                            Отидох в полицията на връх Нова година и исках да подам жалба - държаха ме над 3 часа да чакам кат' парцал рано сутринта. Най-после ме допуснаха да вляза и да подам жалба и оня ме гледа и ми вика: "Ти защо целият си в кръв, а по теб няма нищо?" Викам тренирал съм и затова, но съм дошъл за друго. Та, дойдоха, снимаха и прочие. Уж заведоха дела за хулиганство - накрая ги покриха.
                            ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                            После тоя дет' беше оборотния мангал се насра да се "извинява" къде е попаднал с моето момче и "охраната" по дискотеките не успяваше да ги изкара навън, демек колко па бой отнесе и тоя. А, сега са първи дружки и оня мангал му се радва и само дет' не го целуваше после кат' се видят.
                            Last edited by marandi; 29.09.2011, 06:16.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение
                              ...
                              Мерси за тоя
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Циганските гласове ще определят печелившия кандидат , затова именно са тези събития. Изненада би било ако гласуваме , не ако не гласуваме. Най добрия кандидат е Кунева , не е желана нито от Борисов а и от комунистите.Зависима е повече от службите за сигурност в ЕС отколкото от нашите боклуци.Друг вариант да им се забие трън в гъза няма , който да е реалистичен.То е ясно че всички кандидати са от ДС.
                                Тъй де, "премина" Кунева и през наше "село" за час и половина - опънаха трансперантите на мегдана, то никой не отиде да се разпише на "подписката" й, защото то и личните данни на 'орицата отдавна се окрадени и се ползват.

                                Но ще изкарат бюдетЯ под "строй" да 'оди да се отчете на правилното място и затова ся е битката за мангалския вот.

                                Както и да е - "хранилки" вече бол, т.нар. виртуални офиси - мога им перна 1-на лекция и там, ама нЕма ме разберат, иначе се опитват да го прайкат, като ме "редактират" и трият. Дали не ми е смешно?! Чек' да помисля ...

                                П.П. В Холандия да кажем доста народ и то женски блъска на 4-5 места под "формата" на надомна работа. В БГ-стан всички са великите "ПАУНИ" и отказват да променят Кодекса по Труд-а ( демек - "Тристранка-та" - правителство/синдикати/работодатели ) и накрая всички се изпорват кат' кифли, щот' толкоз им акъла и си нямат на идея какво се случва по Света. "Номера" е кой да реже "лентата" накрая и аз 20 години гледам тоя пълен цирк. Те се "самоубиват" в момента, но още не го знаят. Халал да им е ... ( хем неинформирани, а па иначе с претенции ).

                                Коментар

                                Working...
                                X