IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от divedi Разгледай мнение
    Нови протести в Катуница

    Хората от селото блокираха пътя заради липса на справедливост

    Нови протести тръгнаха в Катуница днес. Хората от селото блокираха главния път тази вечер, за да надигнат глас срещу „Чудото за три дни”.
    http://podtepeto.com/article.php?id=6766
    Това е начинът да се търси отговорност от заспалите институции.

    И ако има медийно затъмнение, нека поне из нета максимално да говорим и разпространяваме случващото се!

    Коментар


    • http://lubomir33.blog.bg/politika/20...0-cigan.829505

      http://www.haskovo.net/news/88647/Ци...центъра

      http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4186411

      http://www.blitz.bg/news/article/120147

      ЕТО ТЕЗИ СЪБИТИЯ - ПРОФЕСИОНАЛНО ПРЕМЪЛЧАНИ, СЕ СЛУЧИХА СЛЕД КАТУНИЦА !!!

      Коментар


      • Нови протести в Катуница

        Хората от селото блокираха пътя заради липса на справедливост

        Нови протести тръгнаха в Катуница днес. Хората от селото блокираха главния път тази вечер, за да надигнат глас срещу „Чудото за три дни”.
        http://podtepeto.com/article.php?id=6766

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Че те и сега ти чернят животът - поне ще ги държиш за ушите, ако имаш компромтче срещу им.
          В малките градове е трудно да се бориш с тях лице в лице,трябва подмолно,така както те заслужават.Тук законите трудно пробиват,тъй като в общи линии системата е полуфеодална и местните феодали,които са свързани с цялата държавна структура по места,диктуват условията на играта.Както навсякъде у нас .
          Last edited by rinaa; 17.10.2011, 23:28.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от rinaa Разгледай мнение
            Ако го направя,после ще ми почернят живота,знаем се в нашия град всички.Иначе бих го направила,те са ми "слабост"на този етап.Мързеливи и стиснати търтеи,чакащи заветните20 заплати .
            Че те и сега ти чернят животът - поне ще ги държиш за ушите, ако имаш компромтче срещу им.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Търгуваш с тютюнец и прасето ти проси? Ами прати го при МАНГАЛИТЕ - кажи му "хъхряците продават незаконни цигари, а ти ги пазиш, прасе нахално - поискай си един стек от тях !!!"

              Или още по-добре - запиши със скрита камера и пусни в Интернет - ще е забавно - ушев-просяк крънка цигари като някой кирлив клошар.
              Ако го направя,после ще ми почернят живота,знаем се в нашия град всички.Иначе бих го направила,те са ми "слабост"на този етап.Мързеливи и стиснати търтеи,чакащи заветните20 заплати .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от rinaa Разгледай мнение
                +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Просят цигари от мен-мърльовци са повечето,и дървени философи и мързеливци.СГАН!Ами купи си бе,продавам ги ,зад мен са-защо просиш?
                Търгуваш с тютюнец и прасето ти проси? Ами прати го при МАНГАЛИТЕ - кажи му "хъхряците продават незаконни цигари, а ти ги пазиш, прасе нахално - поискай си един стек от тях !!!"

                Или още по-добре - запиши със скрита камера и пусни в Интернет - ще е забавно - ушев-просяк крънка цигари като някой кирлив клошар.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Пешов - никога не съм отричал това. Не можеш да кажеш кой е по-голям враг - правителството ли, слугите му на по-ниско ниво ли (садии, прасета, чиновници и прочее), хъхряците ли. Те просто са врагове на РАЗЛИЧНО НИВО. Но всички имат една обща черта - те живеят на нашият гръб. Те са паразити, които са се самозабравили - забравили, че без тези които ги хранят, не струват нищо и няма да оцелеят.
                  Затуй съм и рекъл що да сторим - просто да им спрем кранчето, използвайки всички ЗАКОННИ начини. Например ето тази организациика http://www.far-bg.org/ ще получи от мен една определена сума, благодарвение на която ще снеса 50% по-малък данък, защото предпочитам да помогна на едно Българче да се роди, с надеждата, че може да стане добър човек, отколкото да платя заплатата на едно нагло, продажно и за нищо негодно прасе. Постъпете така и вие, дори сумата, която ВСЕ ПАК ще трябва да снесете, задръжте я колкото може повече, само с лихва могат да ви накажат, която вие многократно можете да си избиете, инвестирайки временно, но мъдро сухото за данък на борсата. Просто ако постъпленията от данъци намалеят с 25-30% (дай боже и повече) оня отвратителен гном с бабешките цъкли ще запищи на умряло, след него и господарят му с питекантропският череп, и Цецо Маймуната - и цялата измет... включително и прасетата - които, щом защитават мангалите, да вървят да си искат заплатите от тях.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Kaцна ли най после на батко си на самолетоносача.Като ти думам че основния враг на почтените и работливи българи е българската държава що скачаш?Един милиард за МВР.Отивам в петък с щерката в едно РПУ да и сменим личната карта и ужас.Първо вдигнали цената на 18 кинта.Гишето на банката затворено.Каката отишла на пазар.След половин час чакане се появи за да ни вземе такса 5 кинта за превода.През това време жената която приема документите излезе навън да си лафи половин час с нейни познати.Не се стърпях излязох и казах че нея чакаме и че е на работа.Някакъв фатмак с ръце в джобовете започна да ми обяснява че работела с компютър и и се полагали 15 минути почивка на всеки час.Аз му казах че когато съм на смяна гледам 17 монитора двойно по големи от неговите и една видеостена висока 3 метра и дълга 15.И не ми се полага никаква почивка дори до тоалетна не мога да ида или пък да ям.Но фатмака каза че в държавното били така кой как се уреди.на него си му било хубаво.А нашата полиция дали може да залови някой който не се предава или не е на адреса на личната карта.Тези глупаци дори и тогава влизат на грешно място и бият невинни хора.А физкултурника се пъчи по телевизора
                    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Просят цигари от мен-мърльовци са повечето,и дървени философи и мързеливци.СГАН!Ами купи си бе,продавам ги ,зад мен са-защо просиш?
                    Last edited by rinaa; 16.10.2011, 15:21.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      И какво - ще осъдят няколко десетки хиляди Българи ли?!? А кога ще осъдят някой мангал, размахвал брадва по улиците и заплашвал, че ще коли Българи?

                      Или когато Българин иска справедливост (дори и чрез мъст) за мангалските безобразия, той е престъпник, а когато мангалите грабят и убиват или отправят закани, това им е позволено ?!?

                      Това отново показва, кои са най-страшните врагове на Българският народ - те не са в хъхряшките развъдници, а са в правителството, в съдебната и ушевата система !!! Тия безумци явно не проумяват какво може да стане при нова провокация отстрана на мангалите, които, видели, че престъпните властници ги защитават, пак надигат глави - напрежението може да ескалира до такава степен, че самите садии, ушеви, министри, сам Кратуната ще се чудят как да бягат и къде да се крият !!!

                      Пак казвам, всеки оскъден Българин, веднага трябва да заведе контрадело за етническа дискриминация пред международните съдебни институции - нека те призоват оня урод с хомосексуални наклонности, дето се води "главен прокурор" - да обяснява защо в "европейска българия" едни и същи закони важат с пълна строгост за едни, а не важат никак за други?
                      Kaцна ли най после на батко си на самолетоносача.Като ти думам че основния враг на почтените и работливи българи е българската държава що скачаш?Един милиард за МВР.Отивам в петък с щерката в едно РПУ да и сменим личната карта и ужас.Първо вдигнали цената на 18 кинта.Гишето на банката затворено.Каката отишла на пазар.След половин час чакане се появи за да ни вземе такса 5 кинта за превода.През това време жената която приема документите излезе навън да си лафи половин час с нейни познати.Не се стърпях излязох и казах че нея чакаме и че е на работа.Някакъв фатмак с ръце в джобовете започна да ми обяснява че работела с компютър и и се полагали 15 минути почивка на всеки час.Аз му казах че когато съм на смяна гледам 17 монитора двойно по големи от неговите и една видеостена висока 3 метра и дълга 15.И не ми се полага никаква почивка дори до тоалетна не мога да ида или пък да ям.Но фатмака каза че в държавното били така кой как се уреди.на него си му било хубаво.А нашата полиция дали може да залови някой който не се предава или не е на адреса на личната карта.Тези глупаци дори и тогава влизат на грешно място и бият невинни хора.А физкултурника се пъчи по телевизора

                      Коментар


                      • http://www.dnes.bg/stranata/2011/10/...atunica.131257


                        ЕТО КАКВО СЕ ПОЛУЧАВА КОГАТО ПРОДАЖНИЯТ ЕНИЧАРСКИ КОРПУС, НАРИЧАН НЕЗНАЙНО ЗАЩО "ПОЛИЦИЯ" ЗАЩИТАВА НЕ ЖИВОТА И СОБСТВЕНОСТТА НА ГРАЖДАНИТЕ, А ПРЕСТЪПНИЦИТЕ !!!!
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Всеки се е свил в собствената си черупка и го е страх да погледне навън.
                          Робски манталитет..............какво да се прави.

                          Коментар


                          • Новият сВЕТОВЕН рЕД идва с пълна сила .....
                            само в БГ пак никой не протестира и не разбира какво се случва
                            нали сме остров на стабилност

                            Масови протести заляха света



                            Стотици излязоха в столицата на Япония Токио, включително и демонстранти срещу атомната енергия. Десетки се събраха в столицата на Филипините Манила, скандирайки пред американското посолство „Долу американският империализъм... Филипините не се продават".

                            http://news.ibox.bg/news/id_1583515116

                            странно как тук никой не протестира че до разпродават държавата
                            и че поредното марионетно правителство с продажници като Дянков Бойко и тн - слуги на американската империя разсипват собствения си народ .....

                            Коментар


                            • Огромно количество незаконен боен арсенал откриха в къща на Кирил Рашков

                              Незаконен боен арсенал е открит в къщата на покойния син на Кирил Рашков - Иван, която бе запалена от футболни фенове на 24 септември.

                              Полицаите от Асеновград са намерили и иззели в петък автоматичен пистолет „Узи" със заглушител с два пълнителя и 45 патрони, пистолет „Браунинг", автоматичен пистолет без марка и модел със заглушител и пълнител, револвер „Смит и Уесън" с три патрона, осем опаковки „Амонит", 10 пресовки взривно вещество, пълнител с 20 патрона и 101 патрони с различен калибър. Оръжието е отрито в таванско помещение. Полицията е действала по сигнал, обясни старши комисар Тодор Чонов - директор на пловдивската полиция.
                              http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=791350

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                                Антимафиотите са решени да търсят отговорност на абсолютно всички големи групи в социалната мрежа Фейсбук, които бяха създадени по повод размириците в Катуница>>http://www.frognews.bg/news_39486/MV...i_vav_Feisbuk/
                                И какво - ще осъдят няколко десетки хиляди Българи ли?!? А кога ще осъдят някой мангал, размахвал брадва по улиците и заплашвал, че ще коли Българи?

                                Или когато Българин иска справедливост (дори и чрез мъст) за мангалските безобразия, той е престъпник, а когато мангалите грабят и убиват или отправят закани, това им е позволено ?!?

                                Това отново показва, кои са най-страшните врагове на Българският народ - те не са в хъхряшките развъдници, а са в правителството, в съдебната и ушевата система !!! Тия безумци явно не проумяват какво може да стане при нова провокация отстрана на мангалите, които, видели, че престъпните властници ги защитават, пак надигат глави - напрежението може да ескалира до такава степен, че самите садии, ушеви, министри, сам Кратуната ще се чудят как да бягат и къде да се крият !!!

                                Пак казвам, всеки оскъден Българин, веднага трябва да заведе контрадело за етническа дискриминация пред международните съдебни институции - нека те призоват оня урод с хомосексуални наклонности, дето се води "главен прокурор" - да обяснява защо в "европейска българия" едни и същи закони важат с пълна строгост за едни, а не важат никак за други?
                                Last edited by Императорът; 15.10.2011, 19:54.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X