IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Антимафиотите са решени да търсят отговорност на абсолютно всички големи групи в социалната мрежа Фейсбук, които бяха създадени по повод размириците в Катуница>>http://www.frognews.bg/news_39486/MV...i_vav_Feisbuk/
    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Помежду другото, нищо в историята не ме учудва.

      - не ме учудва поведението на мангалите, отдавна съм разбрал, че това са зверове и дори неведнъж прогнозирах, че в един момент ще почнат живи да ни ядат.
      - не ме учудва това, че макар нападнати, ушевите не са посмели да се защитят, че дори виждайки че ядат неговият събрат (който вероятно протестно е крещял Гуви-и-и-ик или пък жално е мучал) другият пак не се е осмелил да използва зачисленото му оръжие - всички знаем, че прасетата са храбри само срещу тийнейджъри и старци с голи ръце;
      - не ме учудва продължаващото мълчание на ушевата общност (ако има нещо такова) - те протестират само за пари;
      - не ме учудва и продължаващото пълно безхаберие на т.нар. "министър на вътрешните работи" - жалкият субект, който може да донесе полза единствено на някой палеонтолог-мошеник (само радиовъглеродният анализ може да докаже, че черепът на Цецо не е на праисторически питекантроп). Дори когато заради случаят Катуница държавата бе пред гражданска война, тоя се друсаше на концертът на Веско Потното.

      Но все пак да систематизираме няколко случая - и то само най-пресните:
      - Цяла армия ушеви търсят убиецът от Ябланица (старец над 70-те) и не могат да го хванат
      - Арестуван и окован с белезници в София не само бяга от две прасета, но и гепи патрулката им... а после я паркира почти пред районното и си заминава
      - Трима хъхряци в Сливен бият ушеви като че са сакати кучета - и те не смеят да се защитят
      - Други от същата боя ядат жив ушев - другарят му гледа отстрани и чака подкрепление, нищо че има пищов на г.зът.
      - Вчера - репортаж по телевизията - изчислили, че държавата е ощетена с над милиард от контрабандата с цигари - всички знаем как незаконните папироси се продават най-неприкрито по пазарите от мангали - а прасетата не реагират - кой ще понесе отговорност за тоя милиард? Та това са парите за ТЕХНИТЕ заплати !!!


      Та просто пак си задавам въпросът - защо харчим над милиард на година, за да храним тия прасета? И вчера ми хрумна (защото се сетих за незаконната далавера с кръвчица, която въртят мангалите) - че е крайно време всички ушеви да бъдат задължени да дават по половин кило кръв на година - така и така за нищо друго не стават !!! Те могат и сланина да дават, ама засега недостиг няма.
      +1

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Помежду другото, нищо в историята не ме учудва.

        - не ме учудва поведението на мангалите, отдавна съм разбрал, че това са зверове и дори неведнъж прогнозирах, че в един момент ще почнат живи да ни ядат.
        - не ме учудва това, че макар нападнати, ушевите не са посмели да се защитят, че дори виждайки че ядат неговият събрат (който вероятно протестно е крещял Гуви-и-и-ик или пък жално е мучал) другият пак не се е осмелил да използва зачисленото му оръжие - всички знаем, че прасетата са храбри само срещу тийнейджъри и старци с голи ръце;
        - не ме учудва продължаващото мълчание на ушевата общност (ако има нещо такова) - те протестират само за пари;
        - не ме учудва и продължаващото пълно безхаберие на т.нар. "министър на вътрешните работи" - жалкият субект, който може да донесе полза единствено на някой палеонтолог-мошеник (само радиовъглеродният анализ може да докаже, че черепът на Цецо не е на праисторически питекантроп). Дори когато заради случаят Катуница държавата бе пред гражданска война, тоя се друсаше на концертът на Веско Потното.

        Но все пак да систематизираме няколко случая - и то само най-пресните:
        - Цяла армия ушеви търсят убиецът от Ябланица (старец над 70-те) и не могат да го хванат
        - Арестуван и окован с белезници в София не само бяга от две прасета, но и гепи патрулката им... а после я паркира почти пред районното и си заминава
        - Трима хъхряци в Сливен бият ушеви като че са сакати кучета - и те не смеят да се защитят
        - Други от същата боя ядат жив ушев - другарят му гледа отстрани и чака подкрепление, нищо че има пищов на г.зът.
        - Вчера - репортаж по телевизията - изчислили, че държавата е ощетена с над милиард от контрабандата с цигари - всички знаем как незаконните папироси се продават най-неприкрито по пазарите от мангали - а прасетата не реагират - кой ще понесе отговорност за тоя милиард? Та това са парите за ТЕХНИТЕ заплати !!!



        Та просто пак си задавам въпросът - защо харчим над милиард на година, за да храним тия прасета? И вчера ми хрумна (защото се сетих за незаконната далавера с кръвчица, която въртят мангалите) - че е крайно време всички ушеви да бъдат задължени да дават по половин кило кръв на година - така и така за нищо друго не стават !!! Те могат и сланина да дават, ама засега недостиг няма.
        теб полицаите ли те дразнят или мангалите.не мога да ти схвана напрежението.
        или те дразнят всички по принцип.уточнявай за незнаещите,като мен.
        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

        Коментар


        • http://dnes.dir.bg/news/varna-romi-r...v-9683195?nt=9

          Осъдиха младеж, призовал във Facebook за клане на роми

          Коментар


          • Помежду другото, нищо в историята не ме учудва.

            - не ме учудва поведението на мангалите, отдавна съм разбрал, че това са зверове и дори неведнъж прогнозирах, че в един момент ще почнат живи да ни ядат.
            - не ме учудва това, че макар нападнати, ушевите не са посмели да се защитят, че дори виждайки че ядат неговият събрат (който вероятно протестно е крещял Гуви-и-и-ик или пък жално е мучал) другият пак не се е осмелил да използва зачисленото му оръжие - всички знаем, че прасетата са храбри само срещу тийнейджъри и старци с голи ръце;
            - не ме учудва продължаващото мълчание на ушевата общност (ако има нещо такова) - те протестират само за пари;
            - не ме учудва и продължаващото пълно безхаберие на т.нар. "министър на вътрешните работи" - жалкият субект, който може да донесе полза единствено на някой палеонтолог-мошеник (само радиовъглеродният анализ може да докаже, че черепът на Цецо не е на праисторически питекантроп). Дори когато заради случаят Катуница държавата бе пред гражданска война, тоя се друсаше на концертът на Веско Потното.

            Но все пак да систематизираме няколко случая - и то само най-пресните:
            - Цяла армия ушеви търсят убиецът от Ябланица (старец над 70-те) и не могат да го хванат
            - Арестуван и окован с белезници в София не само бяга от две прасета, но и гепи патрулката им... а после я паркира почти пред районното и си заминава
            - Трима хъхряци в Сливен бият ушеви като че са сакати кучета - и те не смеят да се защитят
            - Други от същата боя ядат жив ушев - другарят му гледа отстрани и чака подкрепление, нищо че има пищов на г.зът.
            - Вчера - репортаж по телевизията - изчислили, че държавата е ощетена с над милиард от контрабандата с цигари - всички знаем как незаконните папироси се продават най-неприкрито по пазарите от мангали - а прасетата не реагират - кой ще понесе отговорност за тоя милиард? Та това са парите за ТЕХНИТЕ заплати !!!



            Та просто пак си задавам въпросът - защо харчим над милиард на година, за да храним тия прасета? И вчера ми хрумна (защото се сетих за незаконната далавера с кръвчица, която въртят мангалите) - че е крайно време всички ушеви да бъдат задължени да дават по половин кило кръв на година - така и така за нищо друго не стават !!! Те могат и сланина да дават, ама засега недостиг няма.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Ето какво предстои -
              започнаха ЖИВИ да ни ядат !!!


              Банда мангали РЪФАТ СЪС ЗЪБИ ПОЛИЦАЙ !!!

              [
              Мършояди.....

              Коментар


              • Ето какво предстои -
                започнаха ЖИВИ да ни ядат !!!


                Банда мангали РЪФАТ СЪС ЗЪБИ ПОЛИЦАЙ !!!

                http://skandalno.net/%D0%BA%D1%80%D0...BE%D0%BB-25370



                И СПОРЕД БЕЗУМЦИТЕ ОТ ЕС И ООН - ТОВА СА ЧОВЕШКИ СЪЩЕСТВА ?!?!?!?

                Докога и т.нар. "полицаи" ще търпят това ????
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  Манков, обикновено, не дочитам личните нападки и обиди, но сега от повторения пост погледа ми се спря на момента, в който засягаш и детето ми!

                  Затова, или си изтрий поста и си оттегли думите, или за първи път ще потърся съдействие на модератор!!!
                  Ай-ай-айеьй!

                  Ти да не си от оная група продажници, които плакаха да затварят антициганските групи във Фейсбук?

                  Споко, отработваш си парите.
                  Само че, като те настъпят циганите лично, няма да имаш на кого да се сърдиш, освен на себе си.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bingo Разгледай мнение
                    Джеймс Уорлик изтъкна, че случаят в Катуница е доказателство за това, че в България трябва да има закон за отнемане на имуществото, придобито от престъпна дейност.
                    Може да трябва може и да не трябва. Едно е сигурно. За такава скандална намеса във вътрешните работи на суверенна държава, следва на този юнак да му бъде показана вратата. Ама се иска кураж.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Джеймс Уорлик изтъкна, че случаят в Катуница е доказателство за това, че в България трябва да има закон за отнемане на имуществото, придобито от престъпна дейност.

                      "Американската практика е, че няма нужда да има влязла в сила присъда, а просто да бъде доказано пред съдия, че има голяма вероятност богатството на даден човек да е натрупано незаконно. На този етап тези активи биват запорирани, след което започва съдебен процес. Във Великобритания, в Израел и в повечето европейски страни има такова законодателство и аз се надявам българският парламент да приеме подобен закон", каза още американският посланик.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                        Трима роми пребиха полицай в Сливен
                        http://dnes.dir.bg/news/mvr-poboy-sliven-9645440?nt=10
                        Ами като охраняват Цар Киро и циганите, а не нормалните граждани, хак да им е на ченгетата...Малко са ги били дори. Момичета и момчета българчета на по 15 г. се бият лесно, да видим как е с циганите... Тия същите куки, сигурно само дни преди това, "смело" са пребили по заповед на министъра си някоя 40 килограмова ученичка на последните протести в защита на жителите от Катуница.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от joupe Разгледай мнение
                          ......
                          искрено ти пожелавам миролюбивите етнически малцинства да постетят семейството и имота ти. Винаги са се мъчили да ни разделят, защото тогава сме слаби и лесно управляеми, но сега няма да успеете господа управляващи от всички цветове и ще полуичте нашия протестен вот

                          Аман от платени политически помияри
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от joupe Разгледай мнение
                            Поръчково убийство от виден мафиот,

                            събуди низки страсти у един заспал народ.

                            Вместо олигарсите за вредни да признае,

                            по-удобен враг намери си, с който да играе.


                            ......


                            А ний... О, ний не спим, а протестираме,

                            против всички други етноси скандираме.

                            Ще се справим с всеки враг, дори прикрит.

                            Деца тъпи – етнически конфликт.

                            Я, още един промивач на мозъци!
                            Не-еее! В България няма етническо напрежение! Или ако има българите са виновни! След като издържат българска крадлива паплач защо не искат да издържат и циганска?! Расисти!
                            Last edited by citizen_bg; 10.10.2011, 19:13.

                            Коментар


                            • Поръчково убийство от виден мафиот,

                              събуди низки страсти у един заспал народ.

                              Вместо олигарсите за вредни да признае,

                              по-удобен враг намери си, с който да играе.


                              И така започна всенародното веселие,

                              интереси, гняв и етническо гонение.

                              Събуди се една велика нация,

                              за журналистите – поредната сензация.


                              Протести, стачки, лозунги с омраза,

                              ксенофобията стана обществена зараза.

                              Малолетни рецитират „Моята борба“,

                              мислят се за повече от другите деца.


                              Колко сме велики ще покажем пред света,

                              зениците ни са с размери на яйца.

                              Неадекватни на площада ний ще сеем смут

                              и така чак до края на Бирения бунт.


                              Докато се бием кой как изглежда,

                              някой горе картите нарежда.

                              Депутати, кметове и президенти

                              се чудят как да трупат дивиденти.


                              Спят спокойно белите царе, царици,

                              всички до един – добри душици.

                              Те цял живот ще бъдат в ложата -

                              родени са с правилния цвят на кожата.


                              А ний... О, ний не спим, а протестираме,

                              против всички други етноси скандираме.

                              Ще се справим с всеки враг, дори прикрит.

                              Деца тъпи – етнически конфликт.

                              Коментар


                              • не знам кво предстои ... Още малко гражданска война ше стане, а ББ си накриви калпака, получава си той мечове на Конан Варварина и си отваря магистрали...

                                Коментар

                                Working...
                                X