IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Как какво правят - делят , то е ясно.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • val/she

      Знаеш ли коя е причината за събитията с мангоцаря ! Става въпрос за много пари , от ЕС ги грабнаха да го притиснат ,, а най лесния начин да излезе в нелегалност е да го пазят нашите куки. То е повече от пародия и ще видиш как ще го съдят 100 години и толкова време онзи ще е нелегален , в момента са в изчаквателна позиция така - чакат ЕС да се разпадне.Те в ДС всичките са магали , на групички с вътрешни борби и боричкания , а морала им е точно мангалски..не цигански а мангалски.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • И искам да знам, на този илия илиев от ДРОМ, който се държи толкова нагло и арогант-но, правена ли му е някога данъчна ревизия и ..изобщо какви данъци е платил. Може ли, човек като него, разследван за сериозни престъпления в Европа, да си позволява да го играе политик и какво правят в този случай мушмороците от службите?????

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          Абре Импе, тва със собственото жилище - много гърбава далавера. Че аз ако не ме бяха накарали да си купя жилище, сигурно и до сега щях да я карам под наем
          Законно, Наивник - предполагам е различно от собствено.
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            - живеят в законно жилище в населеното място.
            т.
            Абре Импе, тва със собственото жилище - много гърбава далавера. Че аз ако не ме бяха накарали да си купя жилище, сигурно и до сега щях да я карам под наем

            Коментар


            • Oбразователен ценз и съпричастност към фиска. Идиотщина е хора изцяло зависими от бюджета да определят дневния ред в страната.
              Избирателните списъци да се съставят от НАП.

              И в западна Европа "алчността" на левите за повече електорална база натресе на страните им пакита-макита, мароканци и други подобни. Внасяха си хората избиратели.
              Ами тя Европа е Европа поради християно-юдейската си култура и ще престане да бъде интересна когато критична маса от вас-варвари я насели.( Под варвари да се разбира всички неинтегрируеми културни/религиозни общности от Азия, Африка и южната ни съседка)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
                Ми със закон, приет демократично.
                Прочее би имало логика в такъв закон



                Да, напълно да.
                Това пак е гласуване и най-малкото твоят глас влиза в бройката на гласувалите и по този начин влияе на процентите.
                В първия случай бюлетината ти е недействителна и ти оставаш отчетен само в общата бройка гласували. Във втория случай, обаче, ти си отчетен между тези, които казват, че предложеният избор не им харесва. Представи се ако това са 40-50%...

                Така че има смисъл да гласуваш и по указания от теб начин.
                Манков, я обясни сериозно така ли е, щото ми се струва, че всички бюлетини с разни грешки са недействителни. Ако бъркам, обади на дедо да знае!
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  И аз съм за задължително гласуване, но само за хората между 20 и 70 години, които:
                  - имат поне средно образование;
                  - през последните 4 години са плащали данъци (освен за учащите за последните 4 години);
                  - живеят в законно жилище в населеното място.

                  Лицата между 16 и 20 и от 70 до 75 години гласуват по желание, с единствено условие - средно образование минимум (или в моментът да учат за такова)

                  Лицата над 75 години гласуват само с докторски документ, че са с мозъкът си.



                  - Който е неграмотен - НЕ гласува;
                  - Който не плаща данъци - НЕ гласува;
                  - Който не живее в законно жилище - НЕ гласува;
                  - Който е извършил тежко углавно престъпление в последните 10 години - НЕ гласува.


                  - Който бъде заловен да купува гласове - 10 години пандела;
                  - Който бъде фанат да продава гласът си - лишаване от избирателни права - ДО ЖИВОТ.


                  За ограниченията е ясно, също и за занижената възраст. Никой не може да ме убеди, че едно образовано и будно 16-годишно момче или момиче не заслужава повече да определя бъдещето на държавата от скудоумният мангал, който на 40 годишна възраст още не може да се подпише, почти не може да говори членоразделно и няма нито една честно изкарана надница. Не може да допускаме твари, които цял живот паразитират, дан и избират управляващите - защото виждаме кого избират те - тези, коити ще им позволят да безчинстват.
                  Ти като пишеш, изобщо мислиш ли?!
                  Само разводняваш въпроса, но може и ти да си с тайни помисли.

                  По-лесно е да накараш 100 човека да гласуват, отколкото от 100 човека да откриеш по твоите критерии двамата, които нямат право да гласуват.

                  Тая работа с оптимизацията ти е чужда май.....

                  Коментар


                  • И аз съм за задължително гласуване, но само за хората между 20 и 70 години, които:
                    - имат поне средно образование;
                    - през последните 4 години са плащали данъци (освен за учащите за последните 4 години);
                    - живеят в законно жилище в населеното място.

                    Лицата между 16 и 20 и от 70 до 75 години гласуват по желание, с единствено условие - средно образование минимум (или в моментът да учат за такова)

                    Лицата над 75 години гласуват само с докторски документ, че са с мозъкът си.



                    - Който е неграмотен - НЕ гласува;
                    - Който не плаща данъци - НЕ гласува;
                    - Който не живее в законно жилище - НЕ гласува;
                    - Който е извършил тежко углавно престъпление в последните 10 години - НЕ гласува.


                    - Който бъде заловен да купува гласове - 10 години пандела;
                    - Който бъде фанат да продава гласът си - лишаване от избирателни права - ДО ЖИВОТ.


                    За ограниченията е ясно, също и за занижената възраст. Никой не може да ме убеди, че едно образовано и будно 16-годишно момче или момиче не заслужава повече да определя бъдещето на държавата от скудоумният мангал, който на 40 годишна възраст още не може да се подпише, почти не може да говори членоразделно и няма нито една честно изкарана надница. Не може да допускаме твари, които цял живот паразитират, дан и избират управляващите - защото виждаме кого избират те - тези, коити ще им позволят да безчинстват.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                      Що се касае ди задължителното гласуване за което си писал по -долу ,подкрепям с две ръце изказването на Бат Пешо.
                      Не разбирам какво подкрепяш, защото той по-точно се "изхожда" по въпроса.

                      За или Против си за задължителното гласуване?

                      П.П. Доста се бавиш с отговора. Централата мълчи ли?
                      Last edited by anon6706; 30.09.2011, 16:02.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                        коки, знам.
                        Нямаше как да пропусна такова изказване, най-малкото заради форекса.

                        Ще ми се някога да я каже и Саркози.
                        anon6706 естествено, че ти си наясно но съм забелязала ,че на други места матреала приема ,че наистина Сарко го е казал .

                        Що се касае ди задължителното гласуване за което си писал по -долу ,подкрепям с две ръце изказването на Бат Пешо.

                        Като инфо от Фейса от затворената група която след Катуница набра 3 198

                        Списък с искания на общонационалния протест от 1 октомври 2011!

                        1. Оставка на Правителството в седемдневен срок - до 7 октомври, заради неизпълнение на неговите основни конституционни задължения, явната некадърност, очебийната обвързаност с криминалната престъпност, чужди икономически интереси и обвързване с антибългарски проекти(Аец Белене, концесията за шистов газ, ГМО).

                        В срок от един месец ...съставяне на Правителство на националното спасение под егидата на ЕС съставено от приемливи за цялото общество личности, които са експерти необвързани с досегашните политически партии, комунистическата номенклатура и тайни служби.

                        Насрочване на парламентарни избори за Велико народно събрание в срок до 6 м. след президентските от 23.Х.2 011 г..
                        2. Незабавно освобождаване на арестуваните българи в протестите и незабавно снемане на обвиненията и отменяне на присъдите срещу тях.

                        3. Парична компенсация за семействата на двете загинали момчета (Ангел Петров и Павел Толев).

                        4. Справедлива и адекватна присъда за убиеца на Ангел Петров в съответствие с българското законодателство.

                        5. Отнемане на имотите на Кирил Рашков (Киро Циганина) според разпоредбите на закона наскоро приет от Парламента.

                        Осъждането му (не само заведено дело срещу него) по бързата процедура за съучастничество в и организиране на убийството на Ангел Петров.

                        6. Незабавно и бързо разследване, подвеждане под отговорност и осъждане на синът и другите престъпни роднини на Кирил Рашков за съучастничество и извършване на трафик с наркотици, проституция, кражби и убиство.

                        7. Подвеждане под отговорност по бързата процедура и осъждането на всички осигурили „политическият чадър“ (прокуратура, данъчно, полиция, политици и т.н.) над Кирил Рашков.

                        8. Публична оценка от страна държавната власт на всички медии и журналисти, които манипулираха и крият важна информация за личността на Кирил Рашков , представят участващите в протестите и справедливият и законен гняв по коренно различен начин с цел да оневиняване на престъпните деяния на Кирил Рашков и маргинализират народното недоволство.

                        9. Искаме оставки на Главния Прокурор на РБ за неадекватната му и престъпно поведение спрямо справедливия народен гняв и изразено вълнение, с което застана на страна на местните феодали и организирана престъпност.

                        Искаме нови хора в цялата съдебна и административна структора на управлението на страната. Млади,необвързани с никоя партия или мафиотска структура, хора с реален трудов стаж и реални професии, хора с морал, а не корумпирани хомелиони и безскрупулни екзекутори на българската нация и Държава.

                        10. Искаме без отлагане и незабавно изработването на Програма за национално спасение - с реални и осъществими мерки за справяне със демографския колапс на българската нация.

                        11. Искаме незабавна и без отлагане смяна на политическата, съдебната и правоохранителната система, което да се осъществи чрез Нова Конституция на България.
                        В нея да бъде регламентирана опростена процедура за провеждане на референдуми по въпроси касаещи национални интереси по искане на 5% от населението.

                        ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
                        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                          Като пояснение
                          1 тази статия която в последно време усилено се върти из нета е взета от сайта Бъзикилийкс
                          2 там ясно е записано такаВсичко написано на тази страница е художествена измислица и не отговаря на действителността.
                          Съвпадението с реални събития, свързани с дей- ствително съществуващи субекти и обекти, носещи същите имена както героите в изложените писмени текстове е случайно и неволно. Всеки читател и посетител на тази страница приема безусловно гореизложеното.
                          Читателите са единствените, които носят отговорност, за това как приемат информацията от художествените измислици.
                          Никой няма право да я разпространява (информацията), тълкува и внушава като истинна

                          http://neverojatno.wordpress.com/2010/08/20/sarkozi/

                          anon6706 иначе си прав ,че изключително точно някой е обрисувал чаветата и
                          ей за това ти казвам ,че си елементарна , повърхностна лелка..Ти си мислиш ,че Анон не може да чете и не му е ясно за какво става на въпрос ... та така напоително му обясняваш...

                          на всеки средно интелигентен човек ( за разлика от теб) му е ясно че във Френския парламент НЯМА КАК Саркози да каже подобни думи...Виж в русИнския общински съвет можИ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Ти чуваш ли се какво говориш?Че как ще ме накарат да гласувам?
                            Ми със закон, приет демократично.
                            Прочее би имало логика в такъв закон


                            Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Отиването до тъмната стаичка не означава гласуване.(а)Мога да им нарисувам един голям и дебел на цялата бюлетина.(б)Мога да задраскам всичките кандидати.
                            Да, напълно да.
                            Това пак е гласуване и най-малкото твоят глас влиза в бройката на гласувалите и по този начин влияе на процентите.
                            В първия случай бюлетината ти е недействителна и ти оставаш отчетен само в общата бройка гласували. Във втория случай, обаче, ти си отчетен между тези, които казват, че предложеният избор не им харесва. Представи се ако това са 40-50%...

                            Така че има смисъл да гласуваш и по указания от теб начин.
                            Свободен във виелицата.
                            http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                            Коментар


                            • коки, знам.
                              Нямаше как да пропусна такова изказване, най-малкото заради форекса.

                              Ще ми се някога да я каже и Саркози.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Ти чуваш ли се какво говориш?Че как ще ме накарат да гласувам?Отиването до тъмната стаичка не означава гласуване.Мога да им нарисувам един голям и дебел на цялата бюлетина.Мога да задраскам всичките кандидати.Насилието не е решение.Не гласуваме защото няма за кого а не защото не искаме.Не желая да гласувам нито за куневица нито за мухльото плевнелив нито за мухльото калпазанов.
                                за гласуване се брои подписа в/у списъка ..а в тъмната стаичка можеш да си замахнеш една чекия ..това никой не го е еня....

                                Коментар

                                Working...
                                X