IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    Задължителност на гласуването би имало някакъв смисъл, ако е обвързано с резултатите от гласуването - пос определен минимум да няма избор на кандидат.
    Сега и 10% да гласуват, се избира този с най-висок вот.

    А в предложението ви, ако са 100% гласувалите, но да речем 50% поради липса на кандидат, отговарящ на изскванията им или разбиранията, пуснат недействителни бюлетини - такива са всички останали от действителните(валидните за глас), то просто, се намалява % на изборния резултат на кандидатите.
    Спечелилият няма да е с 33%, а с 17, примерно.

    Също толкова куца е идеята за обвързване с фиска, правото за гласуване.
    Къде остават студентите, безработните, вследствие на цикличните периоди в икономиката, болните...

    Нима този ->http://www.blitz.bg/news/article/119264 ще има изборно право, защото е възможно да е платил 2-3 хил.лв данъци на фона на разходите, които демонстрира , но не е плащал с години на някои свои работници и съответно вече безработния е по-малко значим от Банев?!
    Ейййй, това демагозите нямате спиране.

    Веднага взехте да казвате и да си фантазирате какво ще стане и колко лошо ще бъде, ако гласуваме задължително.
    Първо: Това няма да натовари бюджета, дори ще го попълни.
    Второ: Такива като вас ще станат излишни по форумите
    Трето: Ще влезе в сила най-после: Глас народен, глас Божи!

    Нека видим, ако 100% отидат до урните, дали само 50% ще подадат действителни бюлетини.
    Започвате да носите от десет планини вода, защото всички партии се страхувате от истинския народен вот както дявола от тамян.

    Коментар


    • Подпалиха колата на юристка, защитавала ромската фамилия: Бащата на Анастасия Будакова – Димитър Будаков, е бил дълги години адвокат на фамилия Рашкови.

      Има интересен коментар - "Съпругът на г-жа Будакова, зет на г-н Будаков, да не би да е народният представител от ГЕРБ, областния ръководител на партията в Пловдив - област, г-н Димитър Лазаров???"
      Last edited by Jay Gould; 30.09.2011, 19:42.
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Съни - студентите учат, никой няма да им иска данъци, безработните, ако наистина си търсят работа, няма да стоят 4-5 години без работа. Болни и инвалиди? - тук съгласен за изключение... ама за истински инвалиди, не за мангали с купен документ от ТЕЛК.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • http://www.economist.com/blogs/easte...tests-bulgaria

          Коментар


          • Прочее

            господа българи - да пазим Родината!

            Разни политичета не ги имайте предвид.

            България ми е предадена на мен от дядо ми и баща ми, аз съм поел на гръд тази отговорност (понеже не съм педерастче) и ще гледам да спазя условията на предаденото ми хубаво наследство.

            Турците - в Турция.

            Циганите да се махат, ако не искат да ги унищожим.

            Политиците - внимавайте - идва, идва вашия ред!!!
            Last edited by vmаnkov; 30.09.2011, 19:29.
            Свободен във виелицата.
            http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
              Ми със закон, приет демократично.
              Прочее би имало логика в такъв закон



              Да, напълно да.
              Това пак е гласуване и най-малкото твоят глас влиза в бройката на гласувалите и по този начин влияе на процентите.
              В първия случай бюлетината ти е недействителна и ти оставаш отчетен само в общата бройка гласували. Във втория случай, обаче, ти си отчетен между тези, които казват, че предложеният избор не им харесва. Представи се ако това са 40-50%...

              Така че има смисъл да гласуваш и по указания от теб начин.
              Задължителност на гласуването би имало някакъв смисъл, ако е обвързано с резултатите от гласуването - пос определен минимум да няма избор на кандидат.
              Сега и 10% да гласуват, се избира този с най-висок вот.

              А в предложението ви, ако са 100% гласувалите, но да речем 50% поради липса на кандидат, отговарящ на изскванията им или разбиранията, пуснат недействителни бюлетини - такива са всички останали от действителните(валидните за глас), то просто, се намалява % на изборния резултат на кандидатите.
              Спечелилият няма да е с 33%, а с 17, примерно.

              Също толкова куца е идеята за обвързване с фиска, правото за гласуване.
              Къде остават студентите, безработните, вследствие на цикличните периоди в икономиката, болните...

              Нима този ->http://www.blitz.bg/news/article/119264 ще има изборно право, защото е възможно да е платил 2-3 хил.лв данъци на фона на разходите, които демонстрира , но не е плащал с години на някои свои работници и съответно вече безработния е по-малко значим от Банев?!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                Сапун се прави от мас, а най-много мас имат тия които са от 22 години на власт. Да ги сварим на сапун ще е хигиенично дело.
                R-COO-Na + H2O - R-COO-+ Na + + H2O - R-COOH + NaOH
                2na + (R-COO) - (AQ) + Ca2 + (HCO3-) 2 (AQ) > 2Na + (HCO3) - (AQ) + Ca (R-COO) 2

                Коментар


                • Кво не им харесвате на циганете
                  http://vbox7.com/play:252c19f140

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    Сапун се прави от мас, а най-много мас имат тия които са от 22 години на власт. Да ги сварим на сапун ще е хигиенично дело.
                    Е това ми харесва!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      Абре Импе, тва със собственото жилище - много гърбава далавера. Че аз ако не ме бяха накарали да си купя жилище, сигурно и до сега щях да я карам под наем
                      В законно жилище, драги Наивников, а не собствено. То ако беше собствено, по тая логика Цецо Маймуната трябва да гласува 6 пъти...
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от rinaa Разгледай мнение
                        Ако глупостта можеше да се направи на сапун, напоследък щяхме да имаме достатъчно, за да измием напълно мръсотията от много затлачени сектори в държавата./Капитал/
                        Сапун се прави от мас, а най-много мас имат тия които са от 22 години на власт. Да ги сварим на сапун ще е хигиенично дело.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Ако глупостта можеше да се направи на сапун, напоследък щяхме да имаме достатъчно, за да измием напълно мръсотията от много затлачени сектори в държавата./Капитал/

                          Коментар


                          • .
                            На 11 октомври 2011 година е изложението на Тракийското съкровище в Брюксел, от 18.00 часа. Проверете го и президента Барозу е поканен, и президента Бузек.
                            МИТКО ТОДОРОВ: Г-н Бузек ще бъде, предвиден е да открива заедно с вас.
                            БОЙКО БОРИСОВ: Изпратете и на господин Рампой, да дойдат и да го видят и ние ще отидем в 18.00 часа, така че кажете на Вежди Рашидов.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                              И искам да знам, на този илия илиев от ДРОМ, който се държи толкова нагло и арогант-но, правена ли му е някога данъчна ревизия и ..изобщо какви данъци е платил. Може ли, човек като него, разследван за сериозни престъпления в Европа, да си позволява да го играе политик и какво правят в този случай мушмороците от службите?????
                              Надъхват хората един срещу друг. Действат на принципа "разделяй и владей".
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • bTV - Протестиращите са келеши:
                                http://www.youtube.com/watch?v=k2-Bo...layer_embedded
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X