IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gm67 Разгледай мнение
    Чрез изборите мафията сменя лицето си пред овцете.
    Независимо от полит.система.
    Ти специално овца ли си или си овен...питам от гледна точка на по нататъшната ни дискусия по въпроса.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      и аз това си мислех, евентуално за образователен ценз до осн.образование

      Но това трябва да е свързано и с други права.
      Не просто пак, някакви задължения, ограничения, а в последствие 4-5 години, същите тия гласуващи да нямат никакъв контрол над действията на избраника си

      Депутати, избрани с гласове на 1 партия си смемят впоследствие вътре в парламента касиера и гласуват за друга партия!
      Десетки от избраниците дори не благоволяват да отидат на работното си място - парламент или община!
      За лобистките им мераци и имунитет, който имат какво да говорим.
      И аз определено, не виждам необходимост от 240 стоящи в сградата на НС. България все повече намалява и нека това се отрази на депутатския брой!
      Така конкуренцията ще е по-голяма и шанса за по-голяма ефективност, нараства
      Добре би било да има образователен ценз. НОООО.... средно образование. Основно не върши работа. Основно имат много мангали,които не могат да четат и пишат. И са минавали от клас в клас, щото даскалите им пишат тройки колкото да не закрият училището. Пък и нали УЖ средното образование е задължително?!?! (Четох внимателно закона и не съм сигурен в това). Така ще бъдат отсети по-простите и маргиналите, които и без това не могат да имат меродавно мнение.

      Откъде-накъде тъпият неграмотен малоумник ще решава кой да ни управлява????
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        и аз това си мислех, евентуално за образователен ценз до осн.образование

        Но това трябва да е свързано и с други права.
        Не просто пак, някакви задължения, ограничения, а в последствие 4-5 години, същите тия гласуващи да нямат никакъв контрол над действията на избраника си

        Депутати, избрани с гласове на 1 партия си смемят впоследствие вътре в парламента касиера и гласуват за друга партия!
        Десетки от избраниците дори не благоволяват да отидат на работното си място - парламент или община!
        За лобистките им мераци и имунитет, който имат какво да говорим.
        И аз определено, не виждам необходимост от 240 стоящи в сградата на НС. България все повече намалява и нека това се отрази на депутатския брой!
        Така конкуренцията ще е по-голяма и шанса за по-голяма ефективност, нараства
        за броя на депутатите - няма нужда даже от референдум - ако в момента се проведе допитване ще има само 240 гласа против намаляването на броя на депутатите ... трябва да се махне и "великото нароно събрание" като инструмент

        Коментар


        • Първоначално изпратено от all_trader2 Разгледай мнение
          тъпа статия - не се казва истинската причина за кризата в БГ а тя е - НЕАДЕКВАТНАТА ИКОНОМИЧЕСКА ПОЛИТИКА НА ТОВА ПРАВИТЕЛСТВО И ВКАРВАНЕТО НА НЕОЛИБЕРАЛИЗМА ЧРЕЗ АМЕРИНАНСКАТА ПИОНКА ДЯНКОВ КАКТО И ОБВЪРЗАНОСТТА НА ТОВА ПРАВИТЕЛСТВО С МАФИЯТА
          и защо така реши ТЪПЧО ... би ли ми назовал тази така митична и никому неизвестна мафия има ли си лице .нещо като капо ди тути капи...Къде е седалището и ... защото аз си мисля , че е плод на болния ти мозък.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vmаnkov
            ......
            Манков, обикновено, не дочитам личните нападки и обиди, но сега от повторения пост погледа ми се спря на момента, в който засягаш и детето ми!

            Затова, или си изтрий поста и си оттегли думите, или за първи път ще потърся съдействие на модератор!!!

            Коментар


            • Благодарение на сегашната система тези извън обществото нарастваха. Просто системата си произвеждаше електорат. Крайно време е суверена- ние плащащите масрафа да кажем кое как ще бъде.
              Излязат ли извън избирателната система, циганите ще станат безинтересни и по естествен път броя им ще започне да се редуцира т.е. тези "извън обществото" ще намалеят.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от йосиф
                голям пич си няма що... кво стана ...изпи 2 ракии и стана корав ли. Ясен си ,че сивото ти вещество е в "излишък" , но да си възпитан е въпрос на чест...онази мъжката чест брато.
                +++++++++++++++++++++++

                Коментар


                • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                  тъпа статия - не се казва истинската причина за кризата в БГ а тя е - НЕАДЕКВАТНАТА ИКОНОМИЧЕСКА ПОЛИТИКА НА ТОВА ПРАВИТЕЛСТВО И ВКАРВАНЕТО НА НЕОЛИБЕРАЛИЗМА ЧРЕЗ АМЕРИНАНСКАТА ПИОНКА ДЯНКОВ КАКТО И ОБВЪРЗАНОСТТА НА ТОВА ПРАВИТЕЛСТВО С МАФИЯТА

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                    Когато някой е извън обществото ...
                    когато тези извън обществото станат повече - на кое ще викаме общество? ... всъщност оригинала е за "обратните"

                    ПП - Целта е да преминем всики заедно през трудностите - така се става силен.
                    Last edited by buluser; 30.09.2011, 21:00.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от buluser Разгледай мнение
                      Не е демократично да се орязват права... а и според моята теория изборире са удушник, за да няма революции (не искам да споря за това)... по-скоро промени в изборните процедури могат да доведат до по-качествен избор в комплект със по-силен следизборен граждански контрол.
                      По-отношение на отнемането на граждански права - единствено съм склонен да има отсяване по образователен ценз, и то не чак толкова високо рязане - например хора без основно образоване да нямат право да гласуват.
                      и аз това си мислех, евентуално за образователен ценз до осн.образование

                      Но това трябва да е свързано и с други права.
                      Не просто пак, някакви задължения, ограничения, а в последствие 4-5 години, същите тия гласуващи да нямат никакъв контрол над действията на избраника си

                      Депутати, избрани с гласове на 1 партия си смемят впоследствие вътре в парламента касиера и гласуват за друга партия!
                      Десетки от избраниците дори не благоволяват да отидат на работното си място - парламент или община!
                      За лобистките им мераци и имунитет, който имат какво да говорим.
                      И аз определено, не виждам необходимост от 240 стоящи в сградата на НС. България все повече намалява и нека това се отрази на депутатския брой!
                      Така конкуренцията ще е по-голяма и шанса за по-голяма ефективност, нараства
                      Last edited by съни(тя); 30.09.2011, 20:50.

                      Коментар


                      • Що за просташко отношение!

                        Когато някой е извън обществото, а циганите са такива, има елегантни начини да бъдат лишени от избирателни права. И в Швейцария не всички имат такива.

                        По повод на предишни дискусии инспирирани от пророчествата на Сл. Севрюкова, все по-добра ми се вижда идеята да жертваме територия в полза на чистата нация. Нещо като японците.
                        п.п.Преди няколко години Костов изнесе данни, че малцинствата папкат 10% от БВП и имат приниос към него под 2%.
                        Елцин е направил подобен избор. Разкарал е смукачите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от buluser Разгледай мнение
                          Не е демократично да се орязват права... а и според моята теория изборире са удушник, за да няма революции (не искам да споря за това)...
                          Чрез изборите мафията сменя лицето си пред овцете.
                          Независимо от полит.система.

                          Коментар


                          • Не е демократично да се орязват права... а и според моята теория изборире са удушник, за да няма революции (не искам да споря за това)... по-скоро промени в изборните процедури могат да доведат до по-качествен избор в комплект със по-силен следизборен граждански контрол.
                            По-отношение на отнемането на граждански права - единствено съм склонен да има отсяване по образователен ценз, и то не чак толкова високо рязане - например хора без основно образоване да нямат право да гласуват.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Съни - студентите учат, никой няма да им иска данъци, безработните, ако наистина си търсят работа, няма да стоят 4-5 години без работа. Болни и инвалиди? - тук съгласен за изключение... ама за истински инвалиди, не за мангали с купен документ от ТЕЛК.
                              Хмм, имам приятелка, с много наследствени имоти в Драгалевци и мъжът, с когото живее от 10-на години, също с бизнес (на ръба на закона,...според горските ) от няколко години е "инвалид". А е снажен здравеняк. Няма да ти казвам колко пъти са ми предлагали да ме уредят с подобна "пенсия", не толкова заради нея самата, а заради привилегиите, които дава при плащане на осигуровки, паркиране и т.н.
                              При споровете ни, винаги ми е нахвърляла колко от общи познати и непознати за мен лично имат такива. За другите далавери из общините, особено тези с апетитните общински земи да не отварям думи.

                              Много добре знаете истина, че всеки по-богат човек си взима и кадърен счетоводител, който да му спести данъците до минимум.

                              И друг факт, обикновено бедните плащат по-високи данъци от богатите тарикати.
                              Последните, ако не могат да ги занулят ги свеждат до минимум.

                              Импе, знаеш, че ме кефиш, въпреки някои твои расистки идеи, защото в теб има човещина и разбираш и приемаш правото

                              На другите 2 поста след твоите, нямам какво да отговоря.
                              Единият е забравил какво е то диалог, другият не може да отплепи от самовлюбеността на идеиите си и не чете, дори.

                              Това да гласуваш или не, също е избор! Някои дори забравят, че има и електронен вариант - и какво, ако не одобрявам, да речем, Първанов - Сидеров, трябва да гласувам, под страх от глоба?!
                              Погледнете, малко по-далече от носовете си, моля )
                              Last edited by съни(тя); 30.09.2011, 20:18.

                              Коментар


                              • Който се интересува:
                                http://protest-bg.tk

                                Тук засега майцепродажниците и педерастчета Главен прокурор, "юнакът" Бойче, неговият сопол цвъчко и т.н и т.н. - не могат да пипнат - понеже са тъпи, страхливи и гнили.

                                Това е едно от местата, където засега можем да се организираме срещу свинете!!!
                                Свободен във виелицата.
                                http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                                Коментар

                                Working...
                                X