IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от badboy333 Разгледай мнение
    Френският президент Саркози направи скандално изказване разярен от отправените му критики относно предприетото екстрадиране на циганите към родните им страни:..............
    За мен, народ който търпи такива хора в обществото, и политици които извличат дивиденти от положението на тези цигани – такива хора нямат място в Европейският съюз.“
    anon6706
    Поздравления за Саркози. Дано преводът да е верен.

    Изключително точно е обрисувал циганите и овцете (българите).
    Като пояснение
    1 тази статия която в последно време усилено се върти из нета е взета от сайта Бъзикилийкс
    2 там ясно е записано такаВсичко написано на тази страница е художествена измислица и не отговаря на действителността.
    Съвпадението с реални събития, свързани с дей- ствително съществуващи субекти и обекти, носещи същите имена както героите в изложените писмени текстове е случайно и неволно. Всеки читател и посетител на тази страница приема безусловно гореизложеното.
    Читателите са единствените, които носят отговорност, за това как приемат информацията от художествените измислици.
    Никой няма право да я разпространява (информацията), тълкува и внушава като истинна

    http://neverojatno.wordpress.com/2010/08/20/sarkozi/

    anon6706 иначе си прав ,че изключително точно някой е обрисувал чаветата и български
    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
      Да,съгласен съм,че от някъде трябва да се започне и това е един добър вариант.Но не съм оптимист за след това като знам какви са ни политиците.....
      Нека първо създадем добра почва, пък после ще търсим и добри семена.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
        Нека първо да махнем "зависимостта", защото ако я има, няма как да се появи "воля".
        Не си ли съгласен?
        Да,съгласен съм,че от някъде трябва да се започне и това е един добър вариант.Но не съм оптимист за след това като знам какви са ни политиците.....
        Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
          АГА ЕФЕНДИС чадо,
          тез двамата, ако ги направят правоверни,
          гръците ще си решат проблемите !!!
          Ще цъфнат и ще вържат
          Всеки ден ще благославят ПРОРОКА, ще пият ШИРА и ще замезват с ЛОКУМ !!!
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
            Да,няма да е зависимо от гласовете им,но едва ли ще му се появи воля да реши проблема.
            Нека първо да махнем "зависимостта", защото ако я има, няма как да се появи "воля".
            Не си ли съгласен?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
              Хайде и на теб за последно, че много постове ми се насъбраха.
              Тук говорим за проблема с циганите.
              Не е важно дали ще избереш някое дърво, важно е това "дърво" да не бъде зависимо от циганските гласове.
              Да,няма да е зависимо от гласовете им,но едва ли ще му се появи воля да реши проблема.
              Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                От 10 човека, най-много 1 да мисли като теб. Влезеш ли в "тъмната стаичка" - вероятността да дадеш гласа си е много по-голяма.

                Питай психолози, ако не ми вярваш.
                Аз пък предлагам,ако се направи гласуването задължително да има визможността да се гласува и с "всички сте мазни п....сти" и ако повече от 50% процента от гласувалите гласуват така всички партии участвали в изборите да бъдат забранени и разпуснати,а на политиците да им се забрани во веки веков да се кандидатират за каквото и да е.
                май това е единствения мирен начин да почнем отначало.....

                П.С.Съзнавам,че написаното от мен е утопия,но пък толкова хубаво ми звучи
                Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Те си имат двама баш МАЛАКИ, Поп Андрей и Караманлиту.
                  Ако не е единия, ще е другия.
                  Фани единия удари другия
                  Хайде и на теб за последно, че много постове ми се насъбраха.
                  Тук говорим за проблема с циганите.
                  Не е важно дали ще избереш някое дърво, важно е това "дърво" да не бъде зависимо от циганските гласове.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Те си имат двама баш МАЛАКИ, Поп Андрей и Караманлиту.
                    Ако не е единия, ще е другия.
                    Фани единия удари другия
                    АГА ЕФЕНДИС чадо,
                    тез двамата, ако ги направят правоверни,
                    гръците ще си решат проблемите !!!
                    --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                    http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Ти чуваш ли се какво говориш?Че как ще ме накарат да гласувам?Отиването до тъмната стаичка не означава гласуване.Мога да им нарисувам един голям и дебел на цялата бюлетина.Мога да задраскам всичките кандидати.Насилието не е решение.Не гласуваме защото няма за кого а не защото не искаме.Не желая да гласувам нито за куневица нито за мухльото плевнелив нито за мухльото калпазанов.
                      От 10 човека, най-много 1 да мисли като теб. Влезеш ли в "тъмната стаичка" - вероятността да дадеш гласа си е много по-голяма.

                      Питай психолози, ако не ми вярваш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                        При гръците глобата не е малка,
                        обаче с тоя цирк там дето го играят
                        не знам дали въобще я плащат
                        Аз наскоро разбрах, че Гърция е единствената страна-членка на ЕС, която няма единен имотен регистър. Така че може и така да е.

                        Но примерът ти с Гърция не е подходящ - тук имаме инструментите да се хванат негласувалите. Колкото повече негласували - толкова повече пари в бюджета. Дянков ще сложи на всяка избирателна секция човек от НАП с "фискална памет".

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                          Не е това решението.
                          При гръците е задължително,
                          но избирателната активност
                          не е много повече от 50%
                          Те си имат двама баш МАЛАКИ, Поп Андрей и Караманлиту.
                          Ако не е единия, ще е другия.
                          Фани единия удари другия
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            Насочете борбата си към следното:
                            Гласуването на избори да бъде не само право, но и задължение.

                            Такава промяна в Конституцията ще реши автоматически огромна част от проблемите ни с циганите и изобщо с малцинствата.
                            Ти чуваш ли се какво говориш?Че как ще ме накарат да гласувам?Отиването до тъмната стаичка не означава гласуване.Мога да им нарисувам един голям и дебел на цялата бюлетина.Мога да задраскам всичките кандидати.Насилието не е решение.Не гласуваме защото няма за кого а не защото не искаме.Не желая да гласувам нито за куневица нито за мухльото плевнелив нито за мухльото калпазанов.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              Мани ти гърците - там глобите са малки, а доходите огромни (справка - Външния им дълг )

                              Сложи тук една глоба от 500 лева за негласуване и ще видиш какво ще стане. Активността ще е като по Татово време.
                              При гръците глобата не е малка,
                              обаче с тоя цирк там дето го играят
                              не знам дали въобще я плащат
                              --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                              http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                                Не е това решението.
                                При гръците е задължително,
                                но избирателната активност
                                не е много повече от 50%
                                Мани ти гърците - там глобите са малки, а доходите огромни (справка - Външния им дълг )

                                Сложи тук една глоба от 500 лева за негласуване и ще видиш какво ще стане. Активността ще е като по Татово време.

                                Коментар

                                Working...
                                X