IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • мда, пак се разделихме, което си е нормално, но не защото сме българи, а защото сме мислещи хора, а мислещите хора имат позиции, оито се стремят да защитават. Малограмотните нямат своя позиция, те имат позицията, която чорбаджията каже. И понеже циганоте в основата си са малограмотни, дайте да си казваме истината такава, каквато е, то затова и те имат обща, единна позиция. Позицията на олигофрена, т.е. позицията на чорбаджията, който и да е той, А единството винаги е предпоставка за успех.

    И дайте да не си говорим мантри за това как хората били равни, щото всички били еднакви. Ми не, не сме еднакви и няма как да бъдем - чернокожите са по-добри атлети от белите, белите са по-умни от черните, цигабите са по-крадливи и по-артистични от останалите етноси в България и т.н. и т.н.. И въпреки че подобни изследвания са отречени по дифолт, то дори и лозунга на Ес косвено ги признава - Единни в многообразието, нали?

    Затова и няма как да говорим за избиване, преселвания и т.н.. Не, не е невъзможно, само преди 10-15-на години бяха етническите прочиствания в Босна, апък да не се връщам назад със 100-на години и да пипомням за обезбългаряването на Тракия и Македония с милиони българи от "демократичните" ни съседи. Затова и ни трябва ново решение, решение, което да защити пропизвеждащото, работещото население от тунеядците, крадливите, дегенератите, без значение от тяхната раса, пол или религия.

    И тъй като сме демокрация, то начинът за това е демократичен. Сори, Анон-е, макар и твоето предложение за 100% гласуване да е възможност, смятам, че предложението за диференцираните избирателни права е единственото работещо, поне за Бг. И така какво имаме у нас, а и по света- една на малка прослойка, която цоца (в основата си ниско грамотна или неграмотна и неплащаща данъци) и една друга прослойка, която бачка и създава (в основата си грамотна и плащаща съветсно данъци). Гласовете и на двете прослойки са с еднаква тежест, като както вече обясних едната галсува ънблок, заради малограмотността си, а другата е разединена. ами много ясно, че за партиите, които искат да управляват, ще е много по-лесно, по-ефективно, по-евтино и т.н., да се насочат към групата галсуваща ънблок и да следват нейните нтереси, отколкото към другата, разединената група. Примерите са супер много в тази насока, даже имам подобни и от практиката ми.

    Какво е решението - диференцирани избирателни права, които не лишават никого от глас (за да не са недемократични), а просто дават повече гласове на тези, които реално създават благата в държавата. Диференцираното право, ще се състои от 2 части:

    1. Образователен ценз:
    1.1 Основно, начално или никакво образование - 1 глас
    1.2. Средно образование - 2 гласа
    1.3. Бакалвър - 3 гласа
    1.4. Магистър - 4 гласа
    1.5. Академична степен - 5 гласа

    2. Имуществено-данъчен ценз
    2.1. Внесени ДОД, данък сгради, такса смет и осигуровки минус получени социални помощи - 0 или отрицателна стойност - 0 гласа
    2.2. Внесени ДОД, данък сгради, такса смет и осигуровки минус получени социални помощи от 0 до 600 лева (това е горе-долу минималната заплата и малко жилище) - 1 глас
    2.3. Внесени ДОД, данък сгради, такса смет и осигуровки минус получени социални помощи от 600 до 1500 (т.е. заплата до около 500 кинта и малко жилище) - 2 гласа
    2.4. Внесени ДОД, данък сгради, такса смет и осигуровки минус получени социални помощи от 1500 до 3000 (т.е. заплата 500-1000 лева и средно жилище) - 3 гласа
    2.5. Внесени ДОД, данък сгради, такса смет и осигуровки минус получени социални помощи от 3000 до 6000 лева (т.е. заплата 1000-2000 лева и жилище) - 4 гласа
    2.6. Внесени ДОД, данък сгради, такса смет и осигуровки минус получени социални помощи над 6000 лева (т.е. заплата над 2000 лева и жилище) - 5 гласа


    Ето това би решило всякакви проблеми, защото :
    1. неграмотните и неработеяите биха имали само по 1 глас
    2. Нормално бачкерче от малките населени места би имал 4 гласа
    3. Професор би имал 9 гласа
    4. Аз бих имал също 9 гласа
    5. Неграмотен пенсионер с жилище би имал 2 гласа
    6. Пенсионер с висше би имал 6 гласа и т.н.

    Т.е моят глас ще е равен на 9 маргинални гласа - ха да видим тогава как ще печелят избори без гласовете на такива като мен. Естествено,наясно съм, че предложението ми е уточпично, но за мен е единственото възможно. И ми е много интересно дали някой ще успее да му намери слабост - не съм отрязъл от права абсольтно никого, просто който създава благата, той трябва да определя и политиката, ако има желание. Ако няма - негов си проблем....
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Мястото на този мангал отдавна е в затвора. И той е закрилян не само от ГЕРБ, ами и от всички преди тях във властта.

      Обаче сегашният му арест си е по чисто политически причини.
      +1

      И ти си прав
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        Е, може като оня виц за ония двамата "Стига с тия мацки, дай да поговорим за изкуство... Ти пианистка ......... ли си" А за да сме по темата, може и да сменим пианистката, с циганка с дайре ....
        Циганка с дайре не съм.... Само без дайре.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • [QUOTE=machell;1059154216][URL="http://http://fortisimo.eu/index.php?
          Първоначално изпратено от machell +1
          Last edited by rinaa; 01.10.2011, 10:34.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            .. Нали не си говорим за изкуство и култура!
            Е, може като оня виц за ония двамата "Стига с тия мацки, дай да поговорим за изкуство... Ти пианистка ......... ли си" А за да сме по темата, може и да сменим пианистката, с циганка с дайре ....
            Last edited by Jay Gould; 01.10.2011, 10:32.
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
              наистина си на прага на лудоста пич ..пуснах линка не за да защитавам някой или нещо , а за да провокирам разговор по същество.А ти изтрещял в субективната си реалност ми говориш отново празни приказки..Ти въобще слуша ли какво се коментира в клипа, прочете ли какво се изписва отдолу ...Пълен нещастник си и си се маргинализирал тотално...
              Като изключим долната част която написах за да те дразня, всичко горе е по същество. И какво си заскачал толкова
              Last edited by Jay Gould; 01.10.2011, 10:24.
              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                Сградата на заден план си има документи, нотариален акт и т.н. собственикът и е спазвал законите, а не е коптор вдигнат незаконно на чужда земя, без документи и без никакво разрешение или с крадени пари. И собственикът на сградата май не извършвал предумишлени убийства и опити за убийство над полицаи, като е случая тук.
                Цвета на кожата няма значение - поведението е важно и най-вече това на държавата. Щом я няма, хората започват сами да раздават правосъдие, а когато тълпата прави това, то вече работата е дебела и не се знае с какъв финал ще свърши.
                Иди занеси цигари на съпартиеца си от ГЕРБ - Цар Киро, а ако се оприличаваш с него и толкова го жалиш, то толкова по-зле за теб. Баси.. за един боклук, цялата държава ще съсипят..
                Гигов - стига и ти, че пък вие си имате Дон Цеци във вашата партия.
                наистина си на прага на лудоста пич ..пуснах линка не за да защитавам някой или нещо , а за да провокирам разговор по същество.А ти изтрещял в субективната си реалност ми говориш отново празни приказки..Ти въобще слуша ли какво се коментира в клипа, прочете ли какво се изписва отдолу ...Пълен нещастник си и си се маргинализирал тотално...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                  ........ Но... да не правим тая тема политика
                  Че то темата си е чисто политическа. Нали не си говорим за изкуство и култура!
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Обаче сегашният му арест си е по чисто политически причини.
                    Стига и то бе човек. Още малко и репресиран ще го изкараш Има закана за убийство, виж какво се полага в кодекса. А докато го съдят за това могат да му прикачат и други още по-тежки. Тоя в каквото и да го пипнеш, е в издънка.
                    Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Бойко е най-голямата грешка на Симеон..
                    Сега, тия басни на мене не ги говори. В 2005 идва един приятел в къщи на вечеря с жена си, пием си ракията а той току що се върнал от София. Дават Бойко, а той - Тоя го гласят за премиер. Казвам и на мен така ми мирише, но да не знаеш нещо? А той - Ами да, говорил е с някой хора и е станало дума... направо са му казали. Тоя го бутаме сега напред, за да заеме после властта И царя и Доган, пък и Серго, какво? Бойко не ги е пипнал и с пръст стана 2 години и само техни хора назначава. И не в това е проблема, а че не продължи поне политиката, а направи остър завой наляво, към монополите и циганията. В момента управлението му прилича на нещо средно между Костов и Виденов. Боже опази! Но... да не правим тая тема политика
                    Last edited by Jay Gould; 01.10.2011, 10:07.
                    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      Това е изненада за мен. Обаче ако е така какво мрънкаш? Нали Борисов е ваш човек. Царят и ДС го избутаха напред, за да заеме властта. Още в 2005 се говореше, че го готвят ваши хора за тоя пост.
                      Бойко е най-голямата грешка на Симеон. Той го награди с поста главен секретар заради това че го пазеше. От къде да знае царя, че професионалния пост на главен секретар Бойко ще съумее да го превърне в политически трамплин.
                      Неблагодарният пожарникар е един ренегат за НДСВ.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                        Taka, тaka, ние сме за промяна на мярката "арест" с домашен арест ) или изпращане на почивка в Правец!!!

                        Мястото на този мангал отдавна е в затвора. И той е закрилян не само от ГЕРБ, ами и от всички преди тях във властта.

                        Обаче сегашният му арест си е по чисто политически причини.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Нещо бъркаш партиите. От 2005г насам аз неотклонно гласувам за НДСВ. Без да съм гласувал за тях 2001г. И сега ще гласувам за Кунева. На втория тур задължително срещу назначената от пожарникаря кукла на конци-Плевнелиев. А дон Цеци е в червената партия.
                          Това е изненада за мен. Обаче ако е така какво мрънкаш? Нали Борисов е ваш човек. Царят и ДС го избутаха напред, за да заеме властта. Още в 2005 се говореше, че го готвят ваши хора за тоя пост.
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                            Гигов - стига и ти, че пък вие си имате Дон Цеци във вашата партия.
                            Нещо бъркаш партиите. От 2005г насам аз неотклонно гласувам за НДСВ. Без да съм гласувал за тях 2001г. И сега ще гласувам за Кунева. На втория тур задължително срещу назначената от пожарникаря кукла на конци-Плевнелиев

                            А дон Цеци е в червената партия.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              От време на време поглеждам заглавието на темата. Втората част гласи: "Какво предстои???"


                              Ами ето какво се случва



                              А какво предстои според мен.
                              Сега очаквам много удобно Кирил Рашков да се спомине от сърце. (Вече е отиграно в случая с Мишо Бирата) Така мангалът няма да може да свидетелства пред съда как министър Цветанов е уговарял с него ГЕРБ да получи циганските гласове от Столипиново, а в замяна "цар" Киро да получи протекция от полицията и имунитет спрямо прокуратурата и НАП.

                              Това очаквам. Ама няма да стане преди изборите. Щото до изборите мангалът ще стои в ареста. Няма толкова луд съдия, който да го пусне. А в ареста няма да го убият.
                              Taka, тaka, ние сме за промяна на мярката "арест" с домашен арест ) или изпращане на почивка в Правец!!!
                              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                              Коментар


                              • Мой познат и бивш колега, който се занимава с ремонт на оръжия, тия дни е споменал на наш общ приятел, че е затрупан с работа и пушки за ремонт, профилактика и прострелване. Нещата и ситуацията въобще не са за подценяване както се струва на властта. Като чета из мрежата доста хора се заканват, че ако с детето им не дай-боже стане беля и полицията или циганите му направят нещо, ще ловят пушките.
                                Дай боже всичко да мине мирно и тихо.
                                Last edited by Jay Gould; 01.10.2011, 09:26.
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X