IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

9-ти Май - Ден на Победата

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
    А стига глупости бееееее, ма наистина ли на всеки .....
    Това обаче ми затвърждава негативното мнение за руснаците- хубаво, свършил си работата, ама защо им вземаш дрехите в този студ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Econlav Разгледай мнение
      Останах потресен след като една приятелка се върна от Русия на скоро и ми каза, че на всеки извън градски път се разкарват чисто голи изнасилени момичета.
      А стига глупости бееееее, ма наистина ли на всеки .....
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Аз мисля ,че по зле от онези в Кавказ са убитите американци от полицаи в над 100 града в щатите ,както и убитите всеки ден деца в американски училища и колежи....
        А относно правилата на световния ред...
        Те се п роменят независимо дали го искаме или не...
        През 1980 г ,китайчетата живееха с по 10 цента на ден...а сега имат по големи заплати от нас.... по пътя им тръгнаха бразилчетата и т.н.
        Същото ги чака Индиичета ,пакистанчета ,африканчета ,когато се оправи световния ред.. а и още нещо ..
        през 1981 г. бяхме по производство 7 страна в Европа.....а сега последна....
        Ами колега не си прав, защото в Русия престъпността е 10 пъти по-висока от САЩ. Останах потресен след като една приятелка се върна от Русия на скоро и ми каза, че на всеки извън градски път се разкарват чисто голи изнасилени момичета. Китай е на ръба на пълния си потенциал, Индия едвам крета като е страната която купува най-много оръжие в момента. Бразилия ок, но този път ще е по интересно имаме 3 блока и ние пак сме между трите - ислямски свят,Брикс,Нато.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Путин не ми е пример за подражание като авторитарен типаж , но като ръководител бранещ интересите на страната си буди уважение , той е единствения който може да направи света по добър и по равностоен и да прати на мястото световния жандарм , американците в Скалистите планини....да промени съотношението , че има един милиард живеещи добре , 10 милиона много добре и останалите 5 милиарда на ръба на уцеляването и в мизерия....
          ...и залетяха бели гълъби и розови еднорози....

          такива постове ма карат да варвам в уцеляването на света...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Econlav Разгледай мнение
            Грешка, аз не виждам как Путин, ще промени съотношението бедни/богати. Русия за да има оръжие лишава от живот гражданите си. Има два града и всичко друго е по-зле от Северна България. Ония там в Кавказ, и как беше - Далечния изток още само влакове са виждали от тия на БДЖ ама по-старите, това кола или път ехе... къде
            Аз мисля ,че по зле от онези в Кавказ са убитите американци от полицаи в над 100 града в щатите ,както и убитите всеки ден деца в американски училища и колежи....
            А относно правилата на световния ред...
            Те се п роменят независимо дали го искаме или не...
            През 1980 г ,китайчетата живееха с по 10 цента на ден...а сега имат по големи заплати от нас.... по пътя им тръгнаха бразилчетата и т.н.
            Същото ги чака Индиичета ,пакистанчета ,африканчета ,когато се оправи световния ред.. а и още нещо ..
            през 1981 г. бяхме по производство 7 страна в Европа.....а сега последна....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Путин не ми е пример за подражание като авторитарен типаж , но като ръководител бранещ интересите на страната си буди уважение , той е единствения който може да направи света по добър и по равностоен и да прати на мястото световния жандарм , американците в Скалистите планини....да промени съотношението , че има един милиард живеещи добре , 10 милиона много добре и останалите 5 милиарда на ръба на уцеляването и в мизерия....
              Грешка, аз не виждам как Путин, ще промени съотношението бедни/богати. Русия за да има оръжие лишава от живот гражданите си. Има два града и всичко друго е по-зле от Северна България. Ония там в Кавказ, и как беше - Далечния изток още само влакове са виждали от тия на БДЖ ама по-старите, това кола или път ехе... къде

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                Що пък да го отбягваме..не виждам значението му в тая тема ?

                Светни ни ако обичаш да видим кво е поредното безумие което ти се върти в главата....
                Путин не ми е пример за подражание като авторитарен типаж , но като ръководител бранещ интересите на страната си буди уважение , той е единствения който може да направи света по добър и по равностоен и да прати на мястото световния жандарм , американците в Скалистите планини....да промени съотношението , че има един милиард живеещи добре , 10 милиона много добре и останалите 5 милиарда на ръба на уцеляването и в мизерия....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                  Що пък да го отбягваме..не виждам значението му в тая тема ?

                  Светни ни ако обичаш да видим кво е поредното безумие което ти се върти в главата....
                  Е как що - ми това е празнуването на 60-тата годишнина и както виждаш рамо до рамо ВВП и GW празнуват... и водят война срещу тероризма....

                  Ще го припомням на всеки трол, който още веднъж почне да реве за Ирак, Афганистан, Косово, Либия...

                  Щото очевидно през 2005 нямахте проблем с гореизброените, нямахте и колорадски ленти...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                    Кажи ся за Джродж Дабъл Ю, за георгиевските лентички...
                    Що пък да го отбягваме..не виждам значението му в тая тема ?

                    Светни ни ако обичаш да видим кво е поредното безумие което ти се върти в главата....
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                      Хирурга... във клубъъъ (на парад)...

                      Лаврентий Берия... във клубъъъ (на парад)...

                      кой е този хирург от Александровската ли е или чирков.....
                      да не мислиш ,че някой ти чете простотиите....
                      ти си се доказал ,че си некомпетентен , манипулатор и лъжец.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        Гъбичке пак пренаписвате историята.

                        Бащата на Путин е участвал в ВСВ и е оцелял , през 1942 г. от мизерията на войната е починал по- голям брат на все-още неродения Путин.

                        Нещо неясно ?
                        Кажи ся за Джродж Дабъл Ю, за георгиевските лентички...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Остана сам с Огнян Минчев и Иво Инджев на пост.....да ни браниш от путин....
                          Хирурга... във клубъъъ (на парад)...

                          Лаврентий Берия... във клубъъъ (на парад)...

                          Коментар


                          • Гъбичке пак пренаписвате историята.

                            Бащата на Путин е участвал в ВСВ и е оцелял , през 1942 г. от мизерията на войната е починал по- голям брат на все-още неродения Путин.

                            Нещо неясно ?
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                              Що така отбягвате Джордж Дабъл Ю???

                              Остана сам с Огнян Минчев и Иво Инджев на пост.....да ни браниш от путин....
                              Първия комунист и преподавател в АОНСУ ,втория завършил в Москва и партиен секретар в БТА ...
                              На въпрос към Минчев защо станахте комунист ..отговора беше ..защото това беше единствения начин да се издигна! А сега пак ли защищавате анти руски позиции за да се издигнете....беше прекъснат....
                              Същото важи за форума...
                              къде е Хайрсъзов ,който сее клел в БКП и ССР а сега е ренегат....и още куп ренегати....
                              тук е и гъбичката ,който е съгласен с убииствата на убитетите и изгорени българи в Одеса...
                              червената сган ,която окачва всеки втори на дърветата защото е червен...

                              Коментар


                              • Що така отбягвате Джордж Дабъл Ю???

                                Коментар

                                Working...
                                X