IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Преброяване' 2011: Българите са 7 351 234

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
    В България и пеленачетата гласуват - Доказателство за лъжите

    В избирателните списъци за парламентарните избори в 2009 г., по данните на ЦИК и протоколите, които ЦИК е изнесла, избирателите са около 7,2 млн."

    Значи, или изборите са фалшифицирани, или НОИ лъже!?
    Намерих нещо - Брой на избирателите в основния и допълнителния избирателен списък - 7 129 965 - Източник ЦЕНТРАЛНА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ http://rezultati.cik2009.bg/results/...al/rik_00.html
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • В България и пеленачетата гласуват - Доказателство за лъжите

      В избирателните списъци за парламентарните избори в 2009 г., по данните на ЦИК и протоколите, които ЦИК е изнесла, избирателите са около 7,2 млн."

      Значи, или изборите са фалшифицирани, или НОИ лъже!?
      Last edited by Jay Gould; 10.04.2011, 20:24.
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от clearly Разгледай мнение
        Към 2001г в България според преброяването живеят 6 655 210 човека.А към 2011г те са 7 351 234 .Нещо не ми се вързва на мен тия цифри.
        Грешка, това са само представителите на българския етнос. С другите етноси сметките се връзват

        Коментар


        • Първоначално изпратено от clearly Разгледай мнение
          В този сайт http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%...B0%D1%80%D0%B8 има информация за бройката на българите извън граница .Старичка е ,но е пък е видно ,че към него момент те са 1548427 .Смятай за 10 години ако са се изнесли още 1милион излиза ,че българите зад граница са 2548427.Към 2001г в България според преброяването живеят 6 655 210 човека.А към 2011г те са 7 351 234 .Нещо не ми се вързва на мен тия цифри.
          да бе, да. в сайтовете е истината. и в чужбина сигурно са колкото в бг. are nema nujda. ))
          Я всегда буду твоим поводом напиться.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
            Току що съобщиха по БТВ - Само в Милано има 50 000 българи, а дори според външно министерство те пак са над 30 000

            Само в Европа градовете над 1 милион жители като Милано е над 20.
            В САЩ - също някъде толкова..
            40 града с над 1 милион жители в САЩ и Европа, с по 50 000 българи средно във всеки = 2 000 000
            Ако добавим и по-малките градове - само в Европа и САЩ и вземем за всеки от тях и само половината или 1/3 от българите живеещи в Милано какво става?
            Ами Канада? Ами Австралия?

            И нещо което ми съобщиха самите преброители - На самите преброители още не е платено, при условие, че ни надуха ушите от медиите как уж парите за преброяването били готови.
            На българите между тях, който са били безработни, са спрени незабавно помощите защото "Те си били намерили вече работа"
            Парите им обаче ги няма. Едни милиони потънали незнайно къде между МФ, НСИ и медиите които обясняваха как парите ги било имало.
            В този сайт http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%...B0%D1%80%D0%B8 има информация за бройката на българите извън граница .Старичка е ,но е пък е видно ,че към него момент те са 1548427 .Смятай за 10 години ако са се изнесли още 1милион излиза ,че българите зад граница са 2548427.Към 2001г в България според преброяването живеят 6 655 210 човека.А към 2011г те са 7 351 234 .Нещо не ми се вързва на мен тия цифри.
            http://www.youtube.com/watch?v=ABSXJiYQFuI&NR=1
            Всеки има право да изразява мнение и да го разпрост

            Коментар


            • Току що съобщиха по БТВ - Само в Милано има 50 000 българи, а дори според външно министерство те пак са над 30 000

              Само в Европа градовете над 1 милион жители като Милано е над 20.
              В САЩ - също някъде толкова..
              40 града с над 1 милион жители в САЩ и Европа, с по 50 000 българи средно във всеки = 2 000 000
              Ако добавим и по-малките градове - само в Европа и САЩ и вземем за всеки от тях и само половината или 1/3 от българите живеещи в Милано какво става?
              Ами Канада? Ами Австралия?

              И нещо което ми съобщиха самите преброители - На самите преброители още не е платено, при условие, че ни надуха ушите от медиите как уж парите за преброяването били готови.
              На българите между тях, който са били безработни, са спрени незабавно помощите защото "Те си били намерили вече работа"
              Парите им обаче ги няма. Едни милиони потънали незнайно къде между МФ, НСИ и медиите които обясняваха как парите ги било имало.
              Last edited by Jay Gould; 08.04.2011, 19:53.
              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                Не е така - няколко пъти на път за Гърция например, на Кулата само ни поглеждаха ЛК, колкото да видят дали сме ние в колата. Без да ги взимат и да вкарват данни в компютърната система.
                Верно ве, тъй е! Ама аз щот все извън ЕС ходя и те на кпп-то все ме вписват в системата като излязъл...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Бате, я разкажи как е в любимото ти село, че моите наблюдения са за 99% мангали (от всякакви възрасти) + оскотял от глад народ + пропили се дегенерати + овчедушни пенсионери, на които и по 10 лева пенсия да дават пак ще са доволни и един учен като Бате Пешо дето знае какво е лаптоп Въпреки че го пиша с емотикончета, това ми е една от големите болки и за съжаление нещата са точно такива. Наскоро един познат се завърна на село (съкратиха го у градО, а беше ватман 20 години в София) - пропи се сериозно (не че и преди на пиеше), умори майка си (женица на 70-75 години) и в момента разпродава каквото е останало от имота на майка му за пиене. Пълен дегенерат. Не че това не се случва и в София, но на село е в катастрфални мащаби, а селото е в основата на всичко в Бг и разбиването му води неизбежно и рухването на България. Може и да съм от градО, но това не значи, че не обикалям страната и нямам наблюдения, за разлика от 99% от съфражданите ми , за които България се изчерпва с южното черноморие (и то по-точно Слънчев бряг, Китен и Приморско), Банско и родното село, в което ходят на екотуризъм (т.е. за да напълнят ладата с ранъ).....

                  Грую в моето село нещата са по различни от това което си описал.Не мога да кажа колко са младите българи в село като % но ще питам кмета нали скоро ги броиха.От него знам че българи цигани са 50:50 като структурата е българите са предимно пенсионери а мангалите повечето са под 40 г. възраст.Оскотели от глад няма.Земята е плодородна хората гледат градини и получават рента от земята си.За миналата година основния арендатор даде по 60 кг жито или 10 литра олио или брашно не помня по колко на декар.Хляба е с купони като срещу два купона вземаш хляб без да плащаш.Във всеки двор има кладенец.Подпочвените води са на 7 метра.Земята е отлична има реки гори язовири.Хората гледат и по някоя животинка.Няма гладни.Мангалите не са зле и те.Зле са само хора които нищо не работят.Пропили се дегенерати има двама.Единия е около 60 годишен.Има апартамент в града.Брат му изключително свестен и работлив човек го дава под наем и с парите от наема му плаща тока водата и храната.Алкохола не плаща и е предупредил всички магазини да не му дават че няма да плати.Но човека е майстор винаги намира пари за пиене.Често спи на тротоара срещу нас и никаква болест не го хваща.Другия е на 45г и го мързи да гледа.Извади си жълта книжка и му дават пенсия но не е пияница.Просто не можеш да си представиш такъв мързел.Брат му умря от глад след като родителите им умряха.Тези идиоти продадоха къщата на майка си и като свършиха парите оня умря от глад и мързел.Селото се води над 1000 жители.Има няколко семейства които се занимават с животновъдство други със земеделие.Основната част от хората работят в града.Десетина къщи се изкупиха от мангали.Потегнаха ги и за нищо на света не искат да се върнат в махалата.Казват че в новите къщи могат да си гледат крави и кози да имат градинки и никой не ги краде.Проблеми кой знае какви с кражбите нямаме.Крадат се изоставени къщи но то какво да вземеш от там.В началото имаше малко проблеми с едни но с един юмрук го нокаутирах излезе брат му и получи ритник в брадата.Сега музика не слушат а когато имат повод идват и казват.Никога не нарушават обещанията си.Сега ще ти разкажа и за бившия мъж на братовчедка ми кореняк софиянец.След развода се върна в апартамента на майка си разпродаде всичко щото го мързи да работи.Спряха му тока,данъци не е плащал 10 години парното също.Иначе като го чуеш какви дълбоки приказки говори и как селяните прости съсипали София.И не само аз съм учен в селото.Има доста инженери лекари учители.А от пенсионерите и университетски преподаватели.Не забравяй че навсякъде е България.Мога да ти посоча куп безумия в София.Миналата година се наложи да ходя в Надежда до офиса на шкода и пътувах с автобус 150.Не мога да ти опиша ужаса.До мен на седалката миризлива циганка слуша музика от телефона а от другата страна прави бабки които миришеха на чесън пот и пикня а до тях двама цигани които имаха по две кофи кир на яките на фланелите.На връщане се върнах с такси но и там същата мизерия.Местоживеенето не прави човека по умен образован и възпитан.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                    Отделно МВР знае кое ЕГН е напуснало страната и кога.
                    Ти да не мислиш, че в МВР не знаят кога сина ти е напуснал някое от КПП-тата?
                    Не е така - няколко пъти на път за Гърция например, на Кулата само ни поглеждаха ЛК, колкото да видят дали сме ние в колата. Без да ги взимат и да вкарват данни в компютърната система.
                    Don't work hard, work smart!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      У нашата родина най бързо се множат циганията мързела неграмотността а простотията вече 21 години не моо съ запре
                      Бате, я разкажи как е в любимото ти село, че моите наблюдения са за 99% мангали (от всякакви възрасти) + оскотял от глад народ + пропили се дегенерати + овчедушни пенсионери, на които и по 10 лева пенсия да дават пак ще са доволни и един учен като Бате Пешо дето знае какво е лаптоп Въпреки че го пиша с емотикончета, това ми е една от големите болки и за съжаление нещата са точно такива. Наскоро един познат се завърна на село (съкратиха го у градО, а беше ватман 20 години в София) - пропи се сериозно (не че и преди на пиеше), умори майка си (женица на 70-75 години) и в момента разпродава каквото е останало от имота на майка му за пиене. Пълен дегенерат. Не че това не се случва и в София, но на село е в катастрфални мащаби, а селото е в основата на всичко в Бг и разбиването му води неизбежно и рухването на България. Може и да съм от градО, но това не значи, че не обикалям страната и нямам наблюдения, за разлика от 99% от съфражданите ми , за които България се изчерпва с южното черноморие (и то по-точно Слънчев бряг, Китен и Приморско), Банско и родното село, в което ходят на екотуризъм (т.е. за да напълнят ладата с ранъ).....
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                        Каква стана тя ? У нашата ТАТОвина най-бързо ли се множат циганята ?


                        България е с най-висок ръст на ражаемостта в ЕС
                        http://www.capital.bg/politika_i_iko...s_nad_polovin/
                        Раждаемостта през последните години се е увеличила във всички страни-членки на ЕС, с изключение на Люксембург, Малта и Португалия, като най-голям ръст се отбелязва в България, Словения и Чехия.
                        У нашата родина най бързо се множат циганията мързела неграмотността а простотията вече 21 години не моо съ запре

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SStoilov Разгледай мнение
                          Мяза ми доста на стъкмистика, а данните са ужасяващи.

                          Според т,нар "преброяване" , икономически активните хора (18-64 г.) са 4 750 000 (грубо) .

                          А пък според същата тая статистика, заетите в БГ са 3 000 000 .

                          Получава се една маалка разлика от 1 750 000 (мъртви) души, които карат на фотосинтеза ?

                          Я някой да даде обаснение на тая цифричка от почти два милиона безработни ?
                          мога ли аз да пробвам - този път ще подкрепя стъкмистиката:
                          Икономически активните не са 4 750 000, а поне с 500 000 по-малко. Тук влизат ранно пренсионираните (на ангро поне 500 000 военни, миньори, държавни служители, милиционери, други особени професии и т.н.) поне още 100К нормално пенсионирани (мъжете се пенсионират на 63, а жените на 60 - все още никой не се пенсионира на 65) и като добавиш (пак на ангро) поне 200К неотчетени безработни (поради една или ддруга причина) и още поне 200К сиви и черни икономики и реално стигаш до 750К дефицит - емиграция и лъжи.

                          Та както казва Джей, цитирайки Чекатило: не са излъгали с 1 750К, а "само" с 750К - как да не ги обичаш, като не лъжат толкова много. А помните ли как лъжеше Станишев, а - той е виновен - още 10 години да му ринем кадрите в НСИ пак не можем да излезем на чисто. И Костов, естествено
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от jjikev Разгледай мнение
                            Това е преброяване на населението в БГ!!!
                            Това че имаш ЕГН и си жив, не значи че живееш (ядеш, спиш, харчиш, плащаш данъци) в БГ.
                            И сина ми живее в Лондон, трета година и е с БГ ЕГН, но какво от това? Да го броим ли за българин? Нито данъци плаща, ни пари на някой тук...
                            Редно ли е да го смятаме в преброяването???

                            Пред мен преброител преброи 5-ма емигранта за БГживеещи - щели да се върнат някога...
                            За няма 10 лева го направи - на него му плащат на преброен!!! Системата ги поощрява да ни изкарат много!
                            От там са ни изкарали повечко, но не е голяма грешката- електронното преброяване компенсира!
                            Всеки си има ЕГН още с раждането и местожителство на родителите.
                            Отделно МВР знае кое ЕГН е напуснало страната и кога.

                            Ти да не мислиш, че в МВР не знаят кога сина ти е напуснал някое от КПП-тата?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SStoilov Разгледай мнение
                              Мяза ми доста на стъкмистика, а данните са ужасяващи.

                              Според т,нар "преброяване" , икономически активните хора (18-64 г.) са 4 750 000 (грубо) .

                              А пък според същата тая статистика, заетите в БГ са 3 000 000 .

                              Получава се една маалка разлика от 1 750 000 (мъртви) души, които карат на фотосинтеза ?

                              Я някой да даде обаснение на тая цифричка от почти два милиона безработни ?
                              Задай въпроса на социалния министър с неговите 10 % безработица
                              Ако махнем 500 к офиц безработни+250 к "сиви" 1млн се губят.Това са имигрантите+част от студентите броени тук.
                              Стъкмистиката ще лъсне като излязат данните от целия ЕС. Само да не излезем тогава над 10 млн общо...

                              ПП тия 250к "сиви" доста произволно ги сметнах.Имигрантите /преброени неправилно/ вероятно са много повече от 1млн....
                              Last edited by al64ad; 06.04.2011, 01:43.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SStoilov Разгледай мнение
                                Мяза ми доста на стъкмистика, а данните са ужасяващи.

                                Според т,нар "преброяване" , икономически активните хора (18-64 г.) са 4 750 000 (грубо) .

                                А пък според същата тая статистика, заетите в БГ са 3 000 000 .

                                Получава се една маалка разлика от 1 750 000 (мъртви) души, които карат на фотосинтеза ?

                                Я някой да даде обаснение на тая цифричка от почти два милиона безработни ?
                                Oще един който умее да смята и помни какво е учил в основното училище. Някак не излиза, а? Или в цифрите лъжат, или в броя безработни, или в нещо друго, а най-вероятно във всичко..
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X