IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шуменско го правят в Сърбия?!?!?!?!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Стига рИва, бе Грую.Чак до Белград е изконна българска земя.Така че пак си се прави у нас бирата
    А сега серизозно - и на мене ми е чудно.По п-п обратния вариянт би бил по-удачен.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Добро утро, пияницо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Пичове,
        прибирам се шокиран след снощното пазаруване из мола на Цариградско и посещението на едни полумалоумни боеве в Универсиада. Какво беше удивлението ми, когато в Мола си закупих Шуменско, а в Унивесриада - Карлсберг и на двете пишеше: Произведено в Сърбия!!!! Хайде за Карлсберг разбирам - те не са наша марка, да си ги правят където си искат, ама Шуменско, дето е такава марка и дето хората сбирала и била социалната мрежа на България от 1888 - е, няма такава гавра. И бира ли взехме да аутсорсваме в съседните държави!!!!!!! След култовия маргарин и олио Калиакра (не ям маргарин от дете, но Калиакра си беше класика), които пратихме в Мамалигария, сега и бирата ни замина в Сърбия!!!!

        С какво Сърбия и Румъния предоставят по-добри условия на чуждестранните инвеститори от България? Нали тук имаме най-ниските данъци, едни от най-ниските разходи за труд, сравнително не малък пазар (поне от сърбежите сме по-добре) и т.н. Да не би разходите за бюрокрация и корупция да са чак толкова високи, че да убиват останалите неща? И нали тези се борят жестоко с корупцията, за разлика от предишните, дето бяха корумпирани????

        Докога ще аутсорсваме всичко от България? Докога? Няма ли вече нещо да започне да се прави и у нас???????
        Ми спираш да купуваш бе пич , и казваш на всички що , аз откакто затвориха бирената в Бургас/10г сигурно станаха/ - там каменици маменици и всичките им лайна с барут- само в много краен случай - чисто на инат.

        Коментар


        • Объркали са етикетите...


          аз пък попаднах на БГ цигари, направени в Полша...

          Коментар


          • Енергиините разходи за производството
            на бира в Сърбия явно са много ниски !!!!
            --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
            http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

            Коментар


            • Грую,виж последния ми пост в тази тема:
              http://www.investor.bg/forum/showthr...31#p1299768853
              дали не отговаря на поне част от въпросите ,които задаваш
              http://milom.blog.bg/

              Коментар


              • Шуменско го правят в Сърбия?!?!?!?!

                Пичове,
                прибирам се шокиран след снощното пазаруване из мола на Цариградско и посещението на едни полумалоумни боеве в Универсиада. Какво беше удивлението ми, когато в Мола си закупих Шуменско, а в Унивесриада - Карлсберг и на двете пишеше: Произведено в Сърбия!!!! Хайде за Карлсберг разбирам - те не са наша марка, да си ги правят където си искат, ама Шуменско, дето е такава марка и дето хората сбирала и била социалната мрежа на България от 1888 - е, няма такава гавра. И бира ли взехме да аутсорсваме в съседните държави!!!!!!! След култовия маргарин и олио Калиакра (не ям маргарин от дете, но Калиакра си беше класика), които пратихме в Мамалигария, сега и бирата ни замина в Сърбия!!!!

                С какво Сърбия и Румъния предоставят по-добри условия на чуждестранните инвеститори от България? Нали тук имаме най-ниските данъци, едни от най-ниските разходи за труд, сравнително не малък пазар (поне от сърбежите сме по-добре) и т.н. Да не би разходите за бюрокрация и корупция да са чак толкова високи, че да убиват останалите неща? И нали тези се борят жестоко с корупцията, за разлика от предишните, дето бяха корумпирани????

                Докога ще аутсорсваме всичко от България? Докога? Няма ли вече нещо да започне да се прави и у нас???????
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience
              Working...
              X