IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Уиски

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Велики са!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Малко късно, но много благодаря за препоръката. Взех това второто и много се хареса.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение
        Че няма да колекционирам уиски, няма, НО съм в търсене на хубаво японско уиски за подарък. Ще е полезно някой от вас да даде препоръка за такова. Черпя отзовалия се с бутилка и за него
        Заповядай:
        The Hakushu Distiller’s Reserve
        The Shinobu 10 YO Pure Malt

        Коментар


        • Че няма да колекционирам уиски, няма, НО съм в търсене на хубаво японско уиски за подарък. Ще е полезно някой от вас да даде препоръка за такова. Черпя отзовалия се с бутилка и за него

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LEOPARD Разгледай мнение

            Аз колекционирам Lagavulin. Причината е, че освен че ми харесва уискито си спомням и как през 2008 г. можех да взема 21 годишен за 300 лв. бутилката, но не взех. Сега цената на тези бутилки е 2 500 - 3 000 лв. Според мен си струва инвестицията, но само в лимитирани шотландско и японско уиски търсени от колекционерите.
            А как колекционираш като "не взех"?

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              А бе как ги колекционирате тези уискита- аз нормално си купувам бутилка- две, и като я пресуша , пак нова
              И аз не си представям да колекционирам уиски. Виж празни бутилки - да

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                Ако някой има интерес, само инфо!
                https://www.facebook.com/hashtag/crowntheoccasion
                Мммм, любимо!!!

                Коментар


                • А бе как ги колекционирате тези уискита- аз нормално си купувам бутилка- две, и като я пресуша , пак нова

                  Коментар


                  • Ако някой има интерес, само инфо!
                    https://www.facebook.com/hashtag/crowntheoccasion

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                      От пишещите тук има ли хора реално инвестиращи в уиски ? Аз се замислям да си направя малка колекция с по хубави и скъпи уискита. Ще се радвам да споделите мнение ! А иначе е ясно, че всички обичаме и да го пием !
                      Аз колекционирам Lagavulin. Причината е, че освен че ми харесва уискито си спомням и как през 2008 г. можех да взема 21 годишен за 300 лв. бутилката, но не взех. Сега цената на тези бутилки е 2 500 - 3 000 лв. Според мен си струва инвестицията, но само в лимитирани шотландско и японско уиски търсени от колекционерите.

                      Коментар


                      • Толко съм и разбрал значи Действието се развива 2012/13 някъде...
                        Наздраве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
                          По темата с инвестициите, преди години бях намерил 2 бутилки Glen Keith, били или щели да ги затварят
                          По-добре инвестиционните ги крий на сигурно място. Или направо ги дай на жената, хаха

                          Иначе Glen Keith все още си оперира и не изглежда да я затварят скоро. Не си изпил нещо много ценно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            не се притеснявай, ще го взема от интелигентния ти ник, стига да държи на името си де, но едва ли ще се откаже от него за едно уиски от 200 лева. От този ти ник нищо не търся
                            Този ми е интелигентния ник, а твоя кой е?
                            Впрочем, на какво е баса - скоч, бърбън или ирландска ракийка?
                            Бих препоръчал ръжено, ако имаше шанс да го опитам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              не се притеснявай, ще го взема от интелигентния ти ник, стига да държи на името си де, но едва ли ще се откаже от него за едно уиски от 200 лева. От този ти ник нищо не търся

                              Ми, ти направо ще удариш кьоравото. Доколкото преценявам - "интелигентните никове" са няколко - смятай, поне 2 - 3 х 200 лв...

                              За степента на интелигентност не споря...


                              (майтап, де - да не ми повярваш сега)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                Нищо няма да спечелиш от Алтерко (по съвсем тривиални причини).
                                не се притеснявай, ще го взема от интелигентния ти ник, стига да държи на името си де, но едва ли ще се откаже от него за едно уиски от 200 лева. От този ти ник нищо не търся
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X