IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златни монети

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petkan
    Каква е цената на сребърни монети от 1857,1877,1894?
    От 1857 и 1877 Български монети няма има Руски, а от 1894 1, 2 и 5 лв. цени 1- 2.5 лв. 2 - 5.0 лв. 5- 15.0 лв.

    Коментар


    • Каква е цената на сребърни монети от 1857,1877,1894?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от profix
        Първоначално изпратено от bobi13
        Първоначално изпратено от profix
        Аз имам сребърни монети от Борисово време преди 9-ти септември.
        Колко струват примерно монета от 20 лв. сребърни от 1930 г. ?
        20 лв. 1930 г. тежи 4 гр. проба 500/1000 струва 1.20 лв.
        Много малко. Не очаквах, че е толкова евтина.
        Имам и от 1912, 1913,1920,1940 - 5,10,20 левови монети. И те ли са толкова евтини?


        Обиколи селските къши за стари монети.Може да изкараш някой лев.За борса разбра че не ставаш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от profix
          Първоначално изпратено от bobi13
          Първоначално изпратено от profix
          Аз имам сребърни монети от Борисово време преди 9-ти септември.
          Колко струват примерно монета от 20 лв. сребърни от 1930 г. ?
          20 лв. 1930 г. тежи 4 гр. проба 500/1000 струва 1.20 лв.
          Много малко. Не очаквах, че е толкова евтина.
          Имам и от 1912, 1913,1920,1940 - 5,10,20 левови монети. И те ли са толкова евтини?
          От 1920 Български монети няма,от 1940 не струват обсолютно нищо, а от 1912, 1913 цена имат само 0.50 , 1 и 2 лв. Цени 0.50- 1.25 лв. 1 - 2.5 лв. 2- 5.0 лв.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bobi13
            Първоначално изпратено от profix
            Аз имам сребърни монети от Борисово време преди 9-ти септември.
            Колко струват примерно монета от 20 лв. сребърни от 1930 г. ?
            20 лв. 1930 г. тежи 4 гр. проба 500/1000 струва 1.20 лв.
            Много малко. Не очаквах, че е толкова евтина.
            Имам и от 1912, 1913,1920,1940 - 5,10,20 левови монети. И те ли са толкова евтини?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от profix
              Аз имам сребърни монети от Борисово време преди 9-ти септември.
              Колко струват примерно монета от 20 лв. сребърни от 1930 г. ?
              20 лв. 1930 г. тежи 4 гр. проба 500/1000 струва 1.20 лв.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от GALBA
                Първоначално изпратено от ivan_will
                Имате ли информация за монета, на която е изобразено - някой от българските царе(1200-1396), държащ жезъл, а в другата си ръка има сфера с кръст отгоре. Отсрани него има надписи!
                Моля ако се сещате за коя монета става жъпрос даите линк към нейна снимка и на колко горе-долу се оценява.
                Този въпрос, е гатанка ли? Аз ,например се досещам,но за да е по-топло, ще предположа първо цената ;от 10 лв. до около 150 лв. и дори си я представям една тънка протрита и няма кой да даде 10 лв. А, дали не е пробита?!:-) Пич ,дай линк ти! Снимай я поне,може и да получиш коректен отговор.
                Прав си затова, че е тънка, протрита, и с дупка , но просто исках някой да ми даде информация за нея, снимки и т.н. !!!
                Та ако някой наистина има информация за (link) моля да каже

                Коментар


                • Здравейте. Търся да закупя наполеони - добре запазени и без дупки и кругерранди. Кругеррандите могат да са от 1 тройунция до 1/10. Цени по договаряне. Аз съм от Шумен. Ако някой продава да ми пише на мейл voi.2002@abv.bg

                  Коментар


                  • Аз имам сребърни монети от Борисово време преди 9-ти септември.
                    Колко струват примерно монета от 20 лв. сребърни от 1930 г. ?

                    Коментар


                    • Някой да продава Маската на терес ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ivan_will
                        Имате ли информация за монета, на която е изобразено - някой от българските царе(1200-1396), държащ жезъл, а в другата си ръка има сфера с кръст отгоре. Отсрани него има надписи!
                        Моля ако се сещате за коя монета става жъпрос даите линк към нейна снимка и на колко горе-долу се оценява.
                        Този въпрос, е гатанка ли? Аз ,например се досещам,но за да е по-топло, ще предположа първо цената ;от 10 лв. до около 150 лв. и дори си я представям една тънка протрита и няма кой да даде 10 лв. А, дали не е пробита?!:-) Пич ,дай линк ти! Снимай я поне,може и да получиш коректен отговор.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivan_will
                          Имате ли информация за монета, на която е изобразено - някой от българските царе(1200-1396), държащ жезъл, а в другата си ръка има сфера с кръст отгоре. Отсрани него има надписи!
                          Моля ако се сещате за коя монета става жъпрос даите линк към нейна снимка и на колко горе-долу се оценява.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от asterix.4
                            Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка
                            И де и кога е това ".д"
                            Може би значи "д"алеч в миналото? Щото и аз съм си я купувал под 300 де... ;-)
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Имате ли информация за монета, на която е изобразено - някой от българските царе(1200-1396), държащ жезъл, а в другата си ръка има сфера с кръст отгоре. Отсрани него има надписи!
                              Моля ако се сещате за коя монета става жъпрос даите линк към нейна снимка и на колко горе-долу се оценява.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка
                                И де и кога е това ".д"

                                Коментар

                                Working...
                                X