IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златни монети

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • И де и кога я видя за под 300 - та да си взема още една?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът
        Хе-хе - Дебняч - да съм казал, че цената е добра? Просто я видях и пуснах линкът, който иска да си прави изводи. Виждал съм доста по-безумни цени, но и доста добри в тоя сайт.
        Иначе някакъв луд в коментарите пише, че не давал повече от 400 кинта - ама за толкова и Еврейската трудно ще си вземе.

        И не разбирам в какво ме обвиняваш - в някакво мошеничество с комбина с някакви измамници в тоя сайт за аукциони?

        А дали ми имаш доверие, това си е твоя работа и слабо ме интересува.
        Не, не те обвинявам в мошеничество, далеч съм от мисълта, че си в някакви комбини. Казах ти wishful thinking е твойто. А коментарът на тоя е, че не дава над 400 над цената на златото - демек, около 900-1000 лв. А еврейската я виждах и за под 300.

        Коментар


        • Хе-хе - Дебняч - да съм казал, че цената е добра? Просто я видях и пуснах линкът, който иска да си прави изводи. Виждал съм доста по-безумни цени, но и доста добри в тоя сайт.
          Иначе някакъв луд в коментарите пише, че не давал повече от 400 кинта - ама за толкова и Еврейската трудно ще си вземе.

          И не разбирам в какво ме обвиняваш - в някакво мошеничество с комбина с някакви измамници в тоя сайт за аукциони?

          А дали ми имаш доверие, това си е твоя работа и слабо ме интересува.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът
            http://auction.bg/item.php?id=89237

            Който иска св. Георги - ето му я.
            На най-безумната цена ever Преди няколко дена се случи продажба на 900 лв. А тоя мозък дето е пуснал аукциона си въобразява, че ще я продаде за 1600, защото преди това някакви лигльовци докараха аукцион за малкия и големия свети георги до 1800лв - естествено сделка не е имало - няма и как да има, никой не е луд да се мине толкова.

            Цената на монетата е 950 точки МАКС - всичко друго е манипулация и wishful thinking... Ориентирайте се по коментарите отдолу. Да не говорим, че снимката е взета и редактирана от въпросния аукцион, който свърши при цена 902 лв. Няма да се учудя да е някаква далавера - пращаш паричките и си "чакаш" монетата до безкрай...

            Импраторе, на теб специално ти имах някакво доверие и се съобразявах с това какво пишеш тук, но напоследък откакто се поинтересувах по-сериозно откривам, че просто си пишеш нещата както ти е кеф, гледайки от собствената си камбанария, а не както са на практика.

            Към всички - Императора може да има много монети, но не взимайте на доверие нищо без самостоятелно да разучите нещата. Не се поддавайте на изказвания от рода - "ти си егати късметлията, че дори си я видял - купувай независимо от цената"

            Айде със здраве

            Коментар


            • http://auction.bg/item.php?id=89237

              Който иска св. Георги - ето му я.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Майтапиш се.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от rumencho3
                  Галба, а случайно знаеш ли дали в България има място, където да си купиш стара монета с гаранция за качество.
                  илиянци
                  Не е съвет за покупко-продажба на акции

                  Коментар


                  • Галба, а случайно знаеш ли дали в България има място, където да си купиш стара монета с гаранция за качество.

                    Коментар


                    • http://numis.bg/cleaning-saving-coins.aspx

                      Коментар


                      • Абе аз този сайт го знам. Но все пак има тънкости в занаята, които трябва да се научат от хора специалисти. Освен това сега се чудя има ли някаква качествена литература по темата и от къде мога да си я купя. Въпреки това благодаря feelgood.

                        Коментар


                        • [quote="rumencho3"]Добро утро на всички. Благодаря Галба. Не знам дали разсъждавам правилно, но ми се струва, че е крайно време да си избера период за колекциониране. Първите няколко месеца взимах всичко, което ми попаднеше, след това започнах да взимам монети само от преди ІІ - та световна война. Сега, като ли че започва да ме привлича целия римско - византийски период. Мисля, че е време да се съсредоточа върху монети само от този период. Освен това мисля да си понакупя и малко помощни аксесоари, за което пак ще ми е необходима вашата помощ. Имам предвид какви препарати за почистване да ползвам, къде да съхранявам монетите и от този род неща, които човек трябва да знае за да си поддържа добре колекцията.[/quote

                          numis.bg

                          Коментар


                          • Добро утро на всички. Благодаря Галба. Не знам дали разсъждавам правилно, но ми се струва, че е крайно време да си избера период за колекциониране. Първите няколко месеца взимах всичко, което ми попаднеше, след това започнах да взимам монети само от преди ІІ - та световна война. Сега, като ли че започва да ме привлича целия римско - византийски период. Мисля, че е време да се съсредоточа върху монети само от този период. Освен това мисля да си понакупя и малко помощни аксесоари, за което пак ще ми е необходима вашата помощ. Имам предвид какви препарати за почистване да ползвам, къде да съхранявам монетите и от този род неща, които човек трябва да знае за да си поддържа добре колекцията.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от rumencho3
                              Галба само още нещо ако не си легнал. Бях писал , че ми предлагат сребърни румънски леи за периода 1880 - 1915. интересува ме мнението ти дали си заслужава да ги взимам
                              Да ,но зависи от цената ! Румъния е интерсна за колекциониране ,но от значение е качеството. 5 LEI-1880,1881,1882,1883,1884,1885,1901,1906,има различни варианти по букви и особености и сами по себе си представляват тема за добра колекция.

                              Коментар


                              • Галба само още нещо ако не си легнал. Бях писал , че ми предлагат сребърни румънски леи за периода 1880 - 1915. интересува ме мнението ти дали си заслужава да ги взимам

                                Коментар

                                Working...
                                X