IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златни монети

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Виж първо в сайтът на БНБ, дали не се продава все още на касите и. Ако да - цената е максимум толко.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Zdravejte,

      Interesuva me njakoj znae li pazarnata cena na Monetata 10000 lv "Aleksandur nevski" 94 g.

      Blagodarja
      Doctora

      Коментар


      • ... и на монетата со Божественият да пише "айн-цу-цвай-цу-дрън!" :-)
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Аз пък написах, че искам монети со образите на к-н Петко войвода и на Божественият Стоичков... кво като е жив? Все пак това е най-прочутият българин - Пеле как има паметник приживе? Герд мюлер тоже.
          Ха-ха, Як - в сайтът на БНБ има каталог на българските монети - на страница 176 има познай какво... :-)
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • В самата статия има линк към страницата на БНБ и там е анкетата, но все пак ето и малко улеснение

            http://www.bnb.bg/bnb/home.nsf/fsWeb...l?OpenFrameset

            Най-отдолу на редичката

            Коментар


            • Njakoj moje li da pрati link kum anketata na stranizata na BNB za monetosecheneto??

              http://investor.bg/article.php?id=28040

              Каква монета бихте искали вие??

              Коментар


              • OK

                Коментар


                • Купи си от Славейков сборник със снимки и цени на международни аукционни къщи. Намери си монетата и ще видиш цената.

                  Коментар


                  • Не се продава.искам да разбера нумиз. стойност. От едната страна има цар и царица,а от другата- светец.Има и надписи,ама нищо не разбирам

                    Коментар


                    • Покажи я на снимка... какво имаш предвид под старобългарска? Известно е, че Иван Асен първи я сякъл монети.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Prodava li se?

                        Коментар


                        • имам старобългарска златна монета.Къде мога да разбера стойността и?

                          Коментар


                          • дааааааааааааааааа

                            Коментар


                            • Ми напримерно в някоя колекция... лично все още не съм я държал в крайниците си, но е много секси - виждал съм я и по телевизията...
                              Банда - разбрахте ли, че БНБ пуска нова двайсетуна от утре, т.е. от днес?
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • къде мога да я видя аз тази монетка

                                Коментар

                                Working...
                                X