IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златни монети

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Императоре,
    би ли ми казал, за 2008 година БНБто ще пуска ли нови златни монети, които да си струват барута?
    Предварително ти благодаря.

    Коментар


    • Не искат . Пари съм им предлагал пак неискат. Искам да определя каратите на златото.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hiji
        Точно това ,че златарите неискат да споделят (крият си занаята). Благодаря ти все пак.
        ха, не искат. споделят и още как

        а ти какво искаш да определиш? карати на злато или автентичност на тиражни златни монети, или автентичност на редки златни монети ?

        Коментар


        • Не ми е спешно. Много ще съм ти благодарен, ако можеш да разбереш как става.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hiji
            Точно това ,че златарите неискат да споделят (крият си занаята). Благодаря ти все пак.
            ako ne ti e speshno moga da pitam

            Коментар


            • Точно това ,че златарите неискат да споделят (крият си занаята). Благодаря ти все пак.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hiji
                На практика
                pitai nqkoi zlatar, neshto mu baqt sus solna kiselina i mai zavisi ot % na kiselinata, no ne sum siguren. Zlatarite shte ti kajat kakva e probata sreshtu drebni pari

                Коментар


                • На практика

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hiji
                    Знам че въпросът ми не е за тази тема, но все пак знае ли някой по какъв начин се определя чистотата на златото и среброто?
                    Na teoriq ili na praktika?

                    Коментар


                    • Знам че въпросът ми не е за тази тема, но все пак знае ли някой по какъв начин се определя чистотата на златото и среброто?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът
                        Кои - двете св. Георги ли? Млаката може да бъде намерена сравнително лесно, ама голямата... зор ще видиш...

                        Dai da pochneme s lesnoto

                        Коментар


                        • Кои - двете св. Георги ли? Млаката може да бъде намерена сравнително лесно, ама голямата... зор ще видиш...
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът
                            А-а-а-а... ясно... наистина - извънредно секси е.
                            kaji za zlatnite ot 2007, kak moje da se sdobiem s tqx

                            Коментар


                            • А-а-а-а... ясно... наистина - извънредно секси е.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът
                                Пипната ли? Да не би някой да я е барал и наплескал с отпечатъци? Трий внимателно, че се драска...

                                Мен това ми е любимата монета... след Златният кинт, де... ;-)
                                Imah predvid, che e dobre napravena

                                Коментар

                                Working...
                                X