IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златни монети

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от GALBA
    Първоначално изпратено от feelgood
    Попаднаха ми някакви американски ретро монети. На някои пише TRADE DOLLAR, а на други 1 тр.унция сребро 999, но тежът по 20 грама. Някакво инфо?

    100% фалси! Цена 1.50лв за 1 бр.


    Не пазарувай от аукцион на "сляпо"!!!!
    Мерси!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от feelgood
      Попаднаха ми някакви американски ретро монети. На някои пише TRADE DOLLAR, а на други 1 тр.унция сребро 999, но тежът по 20 грама. Някакво инфо?

      100% фалси! Цена 1.50лв за 1 бр.


      Не пазарувай от аукцион на "сляпо"!!!!

      Коментар


      • Попаднаха ми някакви американски ретро монети. На някои пише TRADE DOLLAR, а на други 1 тр.унция сребро 999, но тежът по 20 грама. Някакво инфо?

        Коментар


        • Монопол, то и в Светото писание е казано: чукай и ще ти се отвори, търси и ще намериш, искай и ще намериш. Тва е.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от viktoria1
            Здравейте момчета. Кажете ми откъде мога да си намеря пълен каталог на БГ монети от Княжеско време до наши дни и с актуални цени и кой е най-добър? Има ли онлайн да си го изтегля отнякъде? Поздрави на всички. Виктория

            Гр. София ул. Цар Асен 58

            02 9533620
            0878 777081
            0898 220929

            Коментар


            • Казах ти аз Ся почват лични, майли ...
              Валентине ти орева форумите бе човек, каде ли не пуска теми и не писа за тая монета. Айде аз ще ти я намеря за 2000 лева. Тъкмо и някои лев да изкарам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от naughty
                Първоначално изпратено от monopola
                Ми айде де давй няква цена и гледай кво става
                в Португалия съм тая седмица, прибирам се другата и може да по пусна в аукциона
                Готин, заеби тоя аукцион. Пиши ми на voi.2002@abv.bg и ще се разберем за цената. Минимум - 1800 кинта. Около тази цена се движи Левчето.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от monopola
                  Ми айде де давй няква цена и гледай кво става
                  в Португалия съм тая седмица, прибирам се другата и може да по пусна в аукциона

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от monopola
                    Ми айде де давй няква цена и гледай кво става
                    е са като казахте колко струва и ми светнаха доларчета (пардон евра) в очите. Раздуйте защо такава разлика в цените де, колекционерска ли се пада? аз я купиш да имам малко златце като излезе, мисля да я продам и да купя тройунция от ПИБ, т.е. да удвоя златото. Ама са ме разколебавате с тия цени

                    Коментар


                    • Айде, бе човек, продаваш ли Лева или нещо ни гъбаркаш? Аз собствено съм готов да наддавам.

                      Коментар


                      • Ми айде де давй няква цена и гледай кво става

                        Коментар


                        • аз я имам и се чудех дали да не я шитна. Защо толкова скъпа е станала, струваше само 500 кинта??



                          Първоначално изпратено от valentin milkov
                          Първоначално изпратено от naughty
                          За колко парички може да се купи Залтния български лев?

                          http://www.bnb.bg/bnb/home.nsf/vWebP...penDocument&BG


                          ТЕХНИЧЕСКИ ПАРАМЕТРИ
                          номинална стойност
                          1 лев
                          метал, проба
                          Au 999/1000
                          качество
                          мат-гланц
                          емисия
                          2002
                          тегло
                          15.55 г (1/2 унция)
                          външен диаметър
                          24.5 мм
                          гурт
                          гладък
                          тираж
                          2000
                          художествен проект
                          Петър Стойков


                          На страната с номиналната стойност на монетата е цифрата "1", думата ”ЛЕВ”, годината на емисия – 2002 и са изобразени 12 звезди околовръст.

                          На другата страна на монетата е образът на Св. Иван Рилски и надписите “Св. Иван Рилски” и “Българска народна банка”.
                          Колега, аз давам 1800 лв. за него и голям зор е да го намеря, ама има надежда. Рядка монетка е, но все пак се намира, не е като да търсиш 100 лева от 1894 г. на дядо Фердинанд.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от naughty
                            За колко парички може да се купи Залтния български лев?

                            http://www.bnb.bg/bnb/home.nsf/vWebP...penDocument&BG


                            ТЕХНИЧЕСКИ ПАРАМЕТРИ
                            номинална стойност
                            1 лев
                            метал, проба
                            Au 999/1000
                            качество
                            мат-гланц
                            емисия
                            2002
                            тегло
                            15.55 г (1/2 унция)
                            външен диаметър
                            24.5 мм
                            гурт
                            гладък
                            тираж
                            2000
                            художествен проект
                            Петър Стойков


                            На страната с номиналната стойност на монетата е цифрата "1", думата ”ЛЕВ”, годината на емисия – 2002 и са изобразени 12 звезди околовръст.

                            На другата страна на монетата е образът на Св. Иван Рилски и надписите “Св. Иван Рилски” и “Българска народна банка”.
                            Колега, на сън да ни бутнеш, параметрите ги знаем. Аз собствено давам 1800 лв. за него и голям зор е да го намеря, ама има надежда. Рядка монетка е, но все пак се намира, не е като да търсиш 100 лева от 1894 г. на дядо Фердинанд.

                            Коментар


                            • Абе някой взе ли си новата монета на БНБ? Сега седя и я гледам и се чудя как може да я пуснат въобще - супер обикновена и грозна монета. Мотив е толкова сив и на това сребро изглеждат като умрели воиниците. А уж БНБ си правят програмата за не знам си колко време напред и т.н. ПО добре тия да ги напускат за разменни монети. Може би някога ще качат цена така

                              Коментар


                              • За колко парички може да се купи Залтния български лев?

                                http://www.bnb.bg/bnb/home.nsf/vWebP...penDocument&BG


                                ТЕХНИЧЕСКИ ПАРАМЕТРИ
                                номинална стойност
                                1 лев
                                метал, проба
                                Au 999/1000
                                качество
                                мат-гланц
                                емисия
                                2002
                                тегло
                                15.55 г (1/2 унция)
                                външен диаметър
                                24.5 мм
                                гурт
                                гладък
                                тираж
                                2000
                                художествен проект
                                Петър Стойков


                                На страната с номиналната стойност на монетата е цифрата "1", думата ”ЛЕВ”, годината на емисия – 2002 и са изобразени 12 звезди околовръст.

                                На другата страна на монетата е образът на Св. Иван Рилски и надписите “Св. Иван Рилски” и “Българска народна банка”.

                                Коментар

                                Working...
                                X