IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви акции да подаря на внучките за Коледа?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Вредна, но: вкусна. В моментът я лоча. Както каза веднъж Твен - нищо, употребявано разумно и в умерени количества не е вредно, ако не броим микробите.

    Иначе и Паяков е прав - аз напоследък се замислям за Sanofi.

    Що не им купуваш различни работи - на едната Allianz, на другата: Sanofi (напримерно)?
    Вие сте невероятни. За кратко време ме наведохте на много идеи. Май е най-добре един мъничък портфейл с акции на познати компании. Познати, за да им бъдат интересни. Императоре, прав си май за колата - тя е навсякъде, ако прибавиш към това и макдоналдс, пък и найк и още едно две неща може да им се възбуди интереса. Може да размислят че ще ядат, пият, обличат, обуват и лекуват от "собствените" си фирми. Интересно!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
      Прав си за ябълката. Купих им, за да "дразнят" родителите си, които имат по нещо от Ейпъл. А за другите си прав, ще помисля. Против Кока кола съм принципно, защото напитката е вредна и не искам да се учат да печелят пари от лоши неща. Дивидентите са хубаво нещо, но трябва да се научат да мислят и за капиталовата печалба.
      Всъщност не искам непременно да играят на борсата. Желая да мислят интелигентно и гъвкаво за парите. Не че те са всичко на този свят, но помагат да го живееш по-добре.
      Благодаря ти за отзива и съветите! Императорски!
      Вредна, но: вкусна. В моментът я лоча. Както каза веднъж Твен - нищо, употребявано разумно и в умерени количества не е вредно, ако не броим микробите.

      Иначе и Паяков е прав - аз напоследък се замислям за Sanofi.

      Що не им купуваш различни работи - на едната Allianz, на другата: Sanofi (напримерно)?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Хах, DIS е номер 1

        http://www.giveashare.com/
        Удачна информация, благодаря!

        Коментар


        • Супер яка тема. Сърце не ми дава да я успамя. Успех на Автора.
          г-жа Фирдевс.2015г.

          Коментар


          • Хах, DIS е номер 1

            http://www.giveashare.com/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              Едра фармацевтика или козметика. По-добре външна. Хем ще им е интересно да следят новините за компанията.
              Хубава идея за фармацевтиката. Благодаря!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                http://www.4-traders.com/PERNOD-RICA...rapide&mots=ri

                тъкмо като порастнат и уискито което сега е сложено в бъчви ще става за продажба
                О, благодаря, за това не бях мислил. Както се пее по стадионите - и да паднем и да бием, пак ще се ........ Май човек може без всичко, но не и без алкохол. Идеята ти е интересна. Благодаря пак!

                Коментар


                • Едра фармацевтика или козметика. По-добре външна. Хем ще им е интересно да следят новините за компанията.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
                    Искам да подаря на двете си внучки малко акции. Не толкова за печалбата, колкото да знаят като пораснат, че пари се намират на много места.
                    Преди време им подарих по една акция на Ейпъл. Сега искам още, но други. Дайте съвет какви!
                    ПП Внучките и са на 9 и 5 години. Ще имат възможност да разполагат с акциите си чак когато станат на 18 години. Така че търся акции с перспектива.
                    http://www.4-traders.com/PERNOD-RICA...rapide&mots=ri

                    тъкмо като порастнат и уискито което сега е сложено в бъчви ще става за продажба

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Браво, Дилетантов: ей-това се казва мъдър човек.

                      Подари им нещо могъщо - но и дето да си сигурен, че ще бъде такова и след 15-20 години - Ябълчицата не зная дали е такова - знаеш как е в технологиите.

                      Подари им напримерно Allianz или Coca cola, или Nestle - дивидентчета по-сосни да вземат.
                      Прав си за ябълката. Купих им, за да "дразнят" родителите си, които имат по нещо от Ейпъл. А за другите си прав, ще помисля. Против Кока кола съм принципно, защото напитката е вредна и не искам да се учат да печелят пари от лоши неща. Дивидентите са хубаво нещо, но трябва да се научат да мислят и за капиталовата печалба.
                      Всъщност не искам непременно да играят на борсата. Желая да мислят интелигентно и гъвкаво за парите. Не че те са всичко на този свят, но помагат да го живееш по-добре.
                      Благодаря ти за отзива и съветите! Императорски!

                      Коментар


                      • Подари им по една акция от Софикс, с разяснението що е то диверсификация.
                        Или от "Кучетата на БФБ" или каквото беше там името на най-дивидентнтите компании.
                        А догодина ги накарай да поровят и ъпдейтнат портфейла си според новата ситуация.

                        Коментар


                        • Браво, Дилетантов: ей-това се казва мъдър човек.

                          Подари им нещо могъщо - но и дето да си сигурен, че ще бъде такова и след 15-20 години - Ябълчицата не зная дали е такова - знаеш как е в технологиите.

                          Подари им напримерно Allianz или Coca cola, или Nestle - дивидентчета по-сосни да вземат.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                            Подари им "Малката кибрито-продавачка" на Андерсен!...Дано да не свършат като нея,кат знам на теб колко ти е акъла!
                            Нещо не те разбирам. Подиграваш ли ми се? Ако не можеш да ми дадеш съвет, защо пишеш глупости.
                            Last edited by diletant; 26.11.2015, 20:44.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
                              Така че търся акции с перспектива.
                              Подари им "Малката кибрито-продавачка" на Андерсен!...Дано да не свършат като нея,кат знам на теб колко ти е акъла!
                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Не знам. Не мисля, че Междузвездни войни ще спрат до тук
                                Улегнала компания, дивиденти и т.н.
                                Може и да са на загуба след 10 години, но не мисля че търсиш ефект за задължителна печалба. По скоро друго е това, което търсиш. Нагласата към инвестицията, възможността да обясниш, че гледането на филми носи принадена стойност. Нещо такова, ама не съвсем......
                                Току що добавих по-долу - Искам внучките да разберат, че може да работят за пари, но по-умно е да накарат парите за работят за тях.

                                Коментар

                                Working...
                                X