IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЕЛАНА, TBI или ОББ взаимни фондове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kony Разгледай мнение
    Елана Еврофонд също са вкарали пари в КТБ - защо избра тях а не Карол напр? Предстои ми подобно решение затова питам.
    хм, не си прав и го твърдя защото разглеждам екселска таблица със всички инвестиции на фонда! Да имаха облигации, които видях в годишния им отчет, но готиния Иво от офиса в Пловдив ме убеди че са ги продали навреме и се оказа така!


    Поздрави на Иво - знам че чете!

    Коментар


    • Елана Еврофонд също са вкарали пари в КТБ - защо избра тях а не Карол напр? Предстои ми подобно решение затова питам.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
        като цяло, каквито и глупосит да направиш сам, ще си изкарал повече от фондовете
        така е и изкарвам, но исках диверсификация на бързия кеш стоящ на депозит!

        Коментар


        • като цяло, каквито и глупосит да направиш сам, ще си изкарал повече от фондовете

          Коментар


          • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
            Много са го направили - по-рано имаше инфо по медии за 1 млрд, сега - не знам
            Най-смешно ще е банката да се "оправи" сама, докато е затворена по надзор, ама хотелите по Београд са скъпи

            1 млрд, значи са поне 2.луда държава еййй.държавата на номерата и тарикатите.
            мечтая да дойде ден в който Европата да поеме всичко тук.ние уж сме в европа,ама не точно,уж имаме гарантирани влогове, ама не точно,уж банката затворена ама не точно.уж новото правителство ще е различно от старото,ама дръжки.

            гледам графиката на Тони и си мисля-дръжки,за много хора
            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
              брадатия чичо с веждата,бучи ли още или е ползвал жокера
              Много са го направили - по-рано имаше инфо по медии за 1 млрд, сега - не знам
              Най-смешно ще е банката да се "оправи" сама, докато е затворена по надзор, ама хотелите по Београд са скъпи
              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                BG Фондовете не са това, което са. Аз и с тези съм скъсал, само с Карол поддържам връзка.
                Интересно ми е сега кой от долните фондове ще изскочи с цесия - кой ще покаже skills
                Ще им дам жокер
                брадатия чичо с веждата,бучи ли още или е ползвал жокера
                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  чувам че и ООБ са много добри, но реших да избера ЕЛАНА заради отношението към мен, а вече ползвам и техни платформи за търговия
                  BG Фондовете не са това, което са. Аз и с тези съм скъсал, само с Карол поддържам връзка.
                  Интересно ми е сега кой от долните фондове ще изскочи с цесия - кой ще покаже skills
                  Ще им дам жокер
                  Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                    Сори, Тони!
                    И аз бегах от там, но доста отдавна, оттеглих се на загуба, обаче навреме - когато усетих, че анализаторите им са гола вода и подават погрешни сигнали на мениджърите
                    чувам че и ОББ са много добри, но реших да избера ЕЛАНА заради отношението към мен, а вече ползвам и техни платформи за търговия
                    Last edited by tony1975; 15.11.2014, 16:08.

                    Коментар


                    • Kaто гледам колко фонда от типа "ликвидни/паричен пазар" ще изгорят - тъкмо започнаха хората да поглеждат към фондове заради липсата на добри оферти за влог - как започнаа тази година, а как ще свърши ... Но никой от нас (които пак ще сме най-ограбени) не протестира срещу банковите обирджии - темата за КТБ е контрола на тролове, които разтягат локуми за изнесени камиони с пари
                      Масата ще изнесе парите от БГ или ще ги набие в имотки
                      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Лоша я, аз веднъж духах супата при ТиБиАй с преоценки заради загуби от фалита на Ален мак, ама втори път викам стига вече!!!
                        Сори, Тони!
                        И аз бегах от там, но доста отдавна, оттеглих се на загуба, обаче навреме - когато усетих, че анализаторите им са гола вода и подават погрешни сигнали на мениджърите

                        Коментар


                        • "БРАВО"на мениджмънта на ДСК -то.. ..

                          Коментар


                          • Лоша я, аз веднъж духах супата при ТиБиАй с преоценки заради загуби от фалита на Ален мак, ама втори път викам стига вече!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Бяха прозрачни до 2009-2010, тогава правеха месечен бюлетин и посочваха топ5 позициите си поне. След това съкратиха персонал и спряха да публикуват инфо за инвестициите - правят някакви общи разкази за пазара вече! Непрекъснато ми афишираха че при тях дошъл да работи някакъв шеф от Албена ИХ(ще кажеш че този разфокусиран холдинг пък е постигнал някакви фамозни успехи, ама това е друга тема). Как да нямат я ги виж хубавците

                              а активите във фонда намаляват вече са 1,7млн
                              лоша работа.ама много лоша.
                              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                              Коментар


                              • Не ме разбра - тогава не съм знаел, че са точно в КТБ (помня, че акцията им бе в топ позициите някъде към 2008-2009), сега знам
                                Нали знаеш за малкото прасенце
                                Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                                Коментар

                                Working...
                                X