IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пазаруване в интернет от чужди сайтове и доставка в БГ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bogdanb Разгледай мнение
    Вече от няколко дни Гугъл пуснаха в продажба новия си смартфон Nexus 5. Устройството се е разграбило буквално за часове. В последните седмици фокусът на много хора по света бе насочен към датата на официалното му представяне. Машината е със страхотни параметри и се продава от $349 за 16 гб версия.
    Вчера видях, че от http://www.buynowfromusa.com/ вече предлагат модела за 715лв. с доставка до България.
    За какво ви е този нексъс, ако имате излишни пари сложете ги на бфб, не енужно да се трошат нахалост
    Една камара хартии може да се вземат вместо него
    Имайте предвид, че над 30% от милиардерите са станали милиардери чрез борсови хартии
    Не от еврофутбол !!!!
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Пазаруване и доставка от SportsDirect и други английски сайтове

      Доставки на стоки от спортдирект и други английски сайтове.
      Цена на доставката от спортдирект:
      стандартна доставка: 4.99 лири + 10% комисионна
      бърза доставка: 8.99 лири + 10% комисионна;
      Стандартната доставка пристига за около 15 работни дни, бързата - до 8 работни дни.
      за контакт:
      http://www.sportsdirect-bg.hit.bg
      https://www.facebook.com/Sportsdirect.burgas

      Коментар


      • Като си говорим за пазаруване - попаднах на това http://www.promall.bg/%D0%BF%D0%BE%D...B8%D0%BD%D0%B0 - мисля да се възползвам, но да видим какво ще стане !
        Хороскоп от AstroData
        Оферти от ProMall

        Коментар


        • Разпродажбите в Англия започват следващата седмица

          На 26 Декември в Англия и Канада е Boxing Day. Това е денят, в който е възможно да получите най-добрите оферти от търговците.
          Големи намаления и изгодни сделки има както в онлайн магазините така и в традиционните.
          Вече има доста услуги, които ви позволяват да пазарувате от други държави.
          А, аз съм заложил на http://www.buynowfromuk.co.uk и ще дебна за някои неща, които съм си набелязал.

          Ами приятно ровене
          KidsMall.bg Маркови детски дрехи на едро.

          Коментар


          • Видяхте ли как Амазон ще доставят пратките си след няколко години? Лудница! http://www.amazon.com/b?node=8037720011
            Портал за интернет пазаруване

            Коментар


            • Nexus 5 вече се продава в Гугъл Плей

              Вече от няколко дни Гугъл пуснаха в продажба новия си смартфон Nexus 5. Устройството се е разграбило буквално за часове. В последните седмици фокусът на много хора по света бе насочен към датата на официалното му представяне. Машината е със страхотни параметри и се продава от $349 за 16 гб версия.
              Вчера видях, че от http://www.buynowfromusa.com/ вече предлагат модела за 715лв. с доставка до България.
              KidsMall.bg Маркови детски дрехи на едро.

              Коментар


              • Пазаруване от немски каталози

                Информация за покупки от 353 немски каталога:
                http://evromoda.alle.bg

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                  Урок по логика за дете в първи клас /неуверено/
                  1. Щом питам значи не ми е ясно.
                  2 Щом не ми е ясно, значи, че не продавам.
                  Тогава значи се намираш на приказка
                  Може да се продаде на цена в пъти над тази в БГ за специфични неща - според мен произведения на изкуството, колекционерски вещи, старинни вещи от гардеробите на бабите, монети, ордени и подобни неща.

                  За дрехи и обувки и авточасти - не случайно ние купуваме оттам, защото на нас ни идва по-евтино ....
                  Портал за интернет пазаруване

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
                    Ти продаваш ли в ибей?
                    Или си чешеш езика (пръстите).
                    Урок по логика за дете в първи клас /неуверено/
                    1. Щом питам значи не ми е ясно.
                    2 Щом не ми е ясно, значи, че не продавам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                      За да спасим хубавата тема от разни комплексирани навлеци, споделете пускате ли обяви в е.вау? Наистина ли може да продадете в странство дадена стока в пъти над цената предлагана в БГ?
                      Ти продаваш ли в ибей?
                      Или си чешеш езика (пръстите).

                      Коментар


                      • За да спасим хубавата тема от разни комплексирани навлеци, споделете пускате ли обяви в е.вау? Наистина ли може да продадете в странство дадена стока в пъти над цената предлагана в БГ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                          Ти и имот съм сигурен, че нямаш, но това не значи, че заради едни дребни комплекси на завряния зет,
                          веднага ме разкри пред всички и сега ми се налага да се покрия и да се появявам във форума само когато те няма...

                          даскале, да не би даскалъка да си го напуснал заради врачуването? ................................ така като те гледам вече си готов за предаването 'пентаграм" по канал 3

                          даскал не е станало от теб, но като врачка си безпогрешна

                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                            даскале, те едрите земевладелци с хеликоптери обикалят имотите си, а между два баира нивите си наглеждат само селяните с колелета

                            ........................... иначе аз село нямам, и баварец нямам, и фолио не слагам...
                            Ти и имот съм сигурен, че нямаш, но това не значи, че заради едни дребни комплекси на завряния зет, сега ще ме сразиш с остроумни заяждания. Не съм впечатлен, далеч си от големите майстори.

                            ПП Иначе да паля хеликоптера за едни 900м. си е кощунство дори за лорд

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                              Всички лордове са владетели на селски райони, ама като не разбираш....
                              Освен това цяла Западна Европа се вози на велосипед, само българския комплексиран селяндур на стар баварец тройка с раздрънкано гърне и потъмнени стъкла с фолио. На всеки "багажа" личи от километри.
                              даскале, те едрите земевладелци с хеликоптери обикалят имотите си, а между два баира нивите си наглеждат само селяните с колелета

                              ........................... иначе аз село нямам, и баварец нямам, и фолио не слагам...
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                                даскале, какви са тези комплекси при теб???

                                преди беше ландлорд, сега пак си се писал лорд, а в действителност си "селянина с колело"

                                ех, даскале, даскалеее...
                                Всички лордове са владетели на селски райони, ама като не разбираш....
                                Освен това цяла Западна Европа се вози на велосипед, само българския комплексиран селяндур на стар баварец тройка с раздрънкано гърне и потъмнени стъкла с фолио. На всеки "багажа" личи от километри.

                                Коментар

                                Working...
                                X