IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Без Модерация

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от levi_desni Разгледай мнение

    Друго го питах: Страната стремително се обезлюдява, хора не остават, а той - той, чака задължителни ръстове. На какво отгоре?
    По твоята логика трябва бентлитата мерседесите ламборджинитата астон мартините да поевтинеят щото като гледам не ги купуват...но те не поевтиняват.Пак по твоята логика в Африка и в гетата на големите градове трябва да е най скъпо.Пак по твоята логика Факуптето трябва да е най скъпия квартал...на София...Но реалностите са други.Както всички виждаме цените на определени места си растат и хич не ги е еня за нас.Според мен няма логика и селска къща на два етажа с кладенец двор два декара селскостопански постройки на 25 км от голям град да струва 8000 лева но никой не дава повече...То няма логика и да се печатат пари и да се раздават на измислени фирми и откровени мошеници ама централните банки го правят..То няма логика и някои да забогатяват от тези действия на централните банки без да платят и цент данък ама то се случва...Народа не ще комунизъм....при капитализма е така.Това е положението както казват класиците.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

      точно така

      а мултиакаунтинг за Станчева е много меко казано

      там става въпрос
      за мега хипер мултиакаунтинг
      като все пак
      13TROL го бие
      Адреналинчо е 70% собственик на ъпърляците в темата за имотите.
      Джуджето може да го потвърди.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от levi_desni Разгледай мнение

        Друго го питах: Страната стремително се обезлюдява, хора не остават, а той - той, чака задължителни ръстове. На какво отгоре?
        Аз не чакам нищо. Аз наблюдавам какво се случва

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Не е задължително всеки да притежава имот...И не е задължително цените да се нагодят към нямащите...Имоти има всякакви и скъпи и евтини.За всеки който работи не е проблем да купи имот...Аз пук не мога да проумея защо всеки голтак е решил че точно имотите на входа на Южният парк в Иван Вазов и в Лозенец трябва да са евтини.Като нямаш пари за тези квартали ето ти Люлин Надежда Ботунец.А и Перник Дупница и Ботевград не са далече..За икономическата логика се обръщайте към ЕЦБ и ФЕД там ще ви разяснят.С обиди на брокери и злоба към форумци които ви казват истината няма да ви се получат нещата.
          Друго го питах: Страната стремително се обезлюдява, хора не остават, а той - той, чака задължителни ръстове. На какво отгоре?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от levi_desni Разгледай мнение

            Ще бъдеш ли така добър да обясниш икономическата, психологическата и всякакъв друг вид логика едни цени на нещо, за което, има все по-малко купувачи, постоянно да вървят нагоре? Имай предвид, че " защото ТАКА ми харесва", е в категорията емоционални "обяснения" и не се зачита.
            Не е задължително всеки да притежава имот...И не е задължително цените да се нагодят към нямащите...Имоти има всякакви и скъпи и евтини.За всеки който работи не е проблем да купи имот...Аз пук не мога да проумея защо всеки голтак е решил че точно имотите на входа на Южният парк в Иван Вазов и в Лозенец трябва да са евтини.Като нямаш пари за тези квартали ето ти Люлин Надежда Ботунец.А и Перник Дупница и Ботевград не са далече..За икономическата логика се обръщайте към ЕЦБ и ФЕД там ще ви разяснят.С обиди на брокери и злоба към форумци които ви казват истината няма да ви се получат нещата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

              ти и още двама
              ама все си ти
              ясно е кой пише глупости по темите
              достатъчно е да си отвориш устата по темата
              'трябва ли сега да се купува имот''
              и глупостите сами си падат

              аз пиша само истини и проверени неща
              Какво е станало истина от глупостите които отделяш? Кое е проверено хахахаха, хохохо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                Майко мила, това наистина е ненормално
                ​​​​​​
                При цензура когато фактите не ти харесват се случват чудеса / прераждания/....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                  то България след 20 години като падне пак под турско робство и вие ще станете безимотни гащници.. а аз ще продължавам да ви гледам сеира от Монако
                  Откога Кладница стана Монако ? Не че е лошо селцето.... ама чак пък Монако....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                    Според мен за мултиакаунтинг и спам. Ако наистина вярваш в 40% ръст на имотите тази година ипотекирай караваната, колибите на село, строежа в банско....добави всичките си спестявания и с получените пари купи имот- ще имаш 40% капиталова печалба за годината.
                    точно така

                    а мултиакаунтинг за Станчева е много меко казано

                    там става въпрос
                    за мега хипер мултиакаунтинг
                    като все пак
                    13TROL го бие

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                      На мен силно впечатление ми направи, че аз и още двама получихме бан в отговор на тоновете глупости и заяждания на трола Yandox, а него го оставиха да си пише простотия след простотия...
                      ти и още двама
                      ама все си ти
                      ясно е кой пише глупости по темите
                      достатъчно е да си отвориш устата по темата
                      'трябва ли сега да се купува имот''
                      и глупостите сами си падат

                      аз пиша само истини и проверени неща

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
                        Защо the Judge ще бъде баннат? Ами защото той казва фактите за увеличаващите се цени на имотите. Тези факти не се харесват на перонците чакащи Годо, гоУемеото МЯУ и заветните -40% дискаунт. След което следва заяждане с този който е показал фактите и е предрекъл това което се случва. Той разбира се е виновен за случващото се и перонджиите вкупом му връхлитат. Започват да го клеветят на модераторите, че използва думи като ПЕРОН, НУЛЕВАЦИ, ВЛАКОГОНЦИ които думи не са отправени към някой конкретно. Те сами се причисляват към тази група и тези думи биват означени МЪСНИ и ОБИДНИ. В крайна сметка the Judge ще се защити и ще отговори подобаващо на всеки влакогонец и обитател на деЦка стая.
                        Заради това the Judge ще получи бан, а перонците с всичките им активни никове само предупреждение.
                        леле майко
                        говоренето за себе си в 3л.ед.ч
                        показва ясно накъде отиват нещата

                        казах ти - премести си имотчето на колела
                        тоест караваняка
                        срещу гарата 1 перон
                        и се лекувай Станчева
                        болна си ма

                        модераторите защо те пускат
                        с 43 ник , като им е ясно какво може да роди
                        малката банска главица
                        все не ми е ясно

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
                          Защо the Judge ще бъде баннат?.
                          Според мен за мултиакаунтинг и спам. Ако наистина вярваш в 40% ръст на имотите тази година ипотекирай караваната, колибите на село, строежа в банско....добави всичките си спестявания и с получените пари купи имот- ще имаш 40% капиталова печалба за годината.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
                            Защо the Judge ще бъде баннат? Ами защото той казва фактите за увеличаващите се цени на имотите. Тези факти не се харесват на перонците чакащи Годо, гоУемеото МЯУ и заветните -40% дискаунт. След което следва заяждане с този който е показал фактите и е предрекъл това което се случва. Той разбира се е виновен за случващото се и перонджиите вкупом му връхлитат. Започват да го клеветят на модераторите, че използва думи като ПЕРОН, НУЛЕВАЦИ, ВЛАКОГОНЦИ които думи не са отправени към някой конкретно. Те сами се причисляват към тази група и тези думи биват означени МЪСНИ и ОБИДНИ. В крайна сметка the Judge ще се защити и ще отговори подобаващо на всеки влакогонец и обитател на деЦка стая.
                            Заради това the Judge ще получи бан, а перонците с всичките им активни никове само предупреждение.
                            Ще бъдеш ли така добър да обясниш икономическата, психологическата и всякакъв друг вид логика едни цени на нещо, за което, има все по-малко купувачи, постоянно да вървят нагоре? Имай предвид, че " защото ТАКА ми харесва", е в категорията емоционални "обяснения" и не се зачита.

                            Коментар


                            • Защо the Judge ще бъде баннат? Ами защото той казва фактите за увеличаващите се цени на имотите. Тези факти не се харесват на перонците чакащи Годо, гоУемеото МЯУ и заветните -40% дискаунт. След което следва заяждане с този който е показал фактите и е предрекъл това което се случва. Той разбира се е виновен за случващото се и перонджиите вкупом му връхлитат. Започват да го клеветят на модераторите, че използва думи като ПЕРОН, НУЛЕВАЦИ, ВЛАКОГОНЦИ които думи не са отправени към някой конкретно. Те сами се причисляват към тази група и тези думи биват означени МЪСНИ и ОБИДНИ. В крайна сметка the Judge ще се защити и ще отговори подобаващо на всеки влакогонец и обитател на деЦка стая.
                              Заради това the Judge ще получи бан, а перонците с всичките им активни никове само предупреждение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                                Всичко трийте! Какъв хумор може има някой потънал до уши в 30-годишни ипотечки, който банкерите само дебнат го .бнат. Като ще се модерира то темата е излишна. Какво стана бе мухльо безпаричен, нали щеше да проверяваш дали наистина живея в каравана? Ела де...
                                Каравана, колиба на село.... разликата е тънка

                                Коментар

                                Working...
                                X