IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Без Модерация

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не, че се бъркам на модераторите, но това:


    Този коментар от Yandox е изтрит от Andi11
    Причина: Неприемливо съдържание. Следва бан.

    Е много крайно време!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitko2848
      Понеже модераторите не смятат че е за имотната тема да го напиша тук-Въпрос към Колежката Станчева тоест Съдията, тоест Арменския Поп тоест Кара Кольо Касапина... - Дали се казва Димитър Колчагов или Асен Станчев- в темата за каравани е Асен Станчев, а в Имотната тема Димитър Колчагов. Бях виждал човек да пише с няколко ника, но това с няколкото имена направо ме уби
      Къде си видял да пише Димитър в имотната тема?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
        изброих локациите - апартаменти са всичките.
        Т.е. еснафщина и снобария отвсякъде...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Би ли ни пояснил къде и какви са имотите които са достойни за твоята особа?Не се заяждам просто питам
          изброих локациите - апартаменти са всичките.

          Коментар


          • То в днешно време където и да си купиш нещо трудно ще избягаш от
            " мултикултурата".

            Коментар


            • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение



              п.п. никога не бих си купил имот или живял в негърски гета като тия двата.. дето в ница екскурзоводката ми вика купи си електрошок или спрей за всеки случай...
              Би ли ни пояснил къде и какви са имотите които са достойни за твоята особа?Не се заяждам просто питам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Другия да не е в Ница или Париж...Версай го капарира Жонката.


                п.п. никога не бих си купил имот или живял в негърски гета като тия двата.. дето в ница екскурзоводката ми вика купи си електрошок или спрей за всеки случай...
                Last edited by X_Y; 22.06.2021, 11:05.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                  Колкло са в Кладница и колко са в Монако твоите имоти?
                  по един за късмет плюс още 2 в Исландия и Нова Зеландия

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Бай пеше - логиката е при наемите. С другото(покупките и цените на имотиту) се мери глупостта на българина.
                    Ако за кредит от 20г вноската е по голяма от наема значи да купиш е глупост и като ЖИВЕЕШ ПОД НАЕМ е БЕЗ РЕАЛНО ДА ПЛАЩАШ НИЩО ЗА ТОВА.
                    Аз не съм сигурен че народа иска капитализъм. То и аз не искам бандитска демокрация, ама само такава предлагат.
                    Ние от капитализма обрахме само негативите - безкрайна алчност. За пари всичко продадоха - и майките си(изоставени да мрат голи и гладни) и квот имаше построено и създадено в държавата и децата (изгонени в чужбина като роби)
                    Алчността не е от капитализма в заблуда си.Та проблема са ей тия 20г никой не гарантира нито намаление нито повишение всеки си преценява.Вярно е че някои плащат кредит ама като го изплатят имота е техен а като плащаш наем след 20г имаш един гол....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      По твоята логика трябва бентлитата мерседесите ламборджинитата астон мартините да поевтинеят щото като гледам не ги купуват...но те не поевтиняват.Пак по твоята логика в Африка и в гетата на големите градове трябва да е най скъпо.Пак по твоята логика Факуптето трябва да е най скъпия квартал...на София...Но реалностите са други.Както всички виждаме цените на определени места си растат и хич не ги е еня за нас.Според мен няма логика и селска къща на два етажа с кладенец двор два декара селскостопански постройки на 25 км от голям град да струва 8000 лева но никой не дава повече...То няма логика и да се печатат пари и да се раздават на измислени фирми и откровени мошеници ама централните банки го правят..То няма логика и някои да забогатяват от тези действия на централните банки без да платят и цент данък ама то се случва...Народа не ще комунизъм....при капитализма е така.Това е положението както казват класиците.
                      Бай пеше - логиката е при наемите. С другото(покупките и цените на имотиту) се мери глупостта на българина.
                      Ако за кредит от 20г вноската е по голяма от наема значи да купиш е глупост и като ЖИВЕЕШ ПОД НАЕМ е БЕЗ РЕАЛНО ДА ПЛАЩАШ НИЩО ЗА ТОВА.
                      Аз не съм сигурен че народа иска капитализъм. То и аз не искам бандитска демокрация, ама само такава предлагат.
                      Ние от капитализма обрахме само негативите - безкрайна алчност. За пари всичко продадоха - и майките си(изоставени да мрат голи и гладни) и квот имаше построено и създадено в държавата и децата (изгонени в чужбина като роби)
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                        кой е казал, че имотът е само един?
                        Другия да не е в Ница или Париж...Версай го капарира Жонката.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                          Тук си го казал добре- всяко нещо струва толкова колкото са склонни хората да дадат за него. Не винаги има логика.
                          Да де ама ние търсим логика там дето ни е изгодно...Ти ако продаваш каква цена ще определиш????И дали ще се замислиш справедливо ли е да искаш толкова...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            По твоята логика трябва бентлитата мерседесите ламборджинитата астон мартините да поевтинеят щото като гледам не ги купуват...но те не поевтиняват.Пак по твоята логика в Африка и в гетата на големите градове трябва да е най скъпо.Пак по твоята логика Факуптето трябва да е най скъпия квартал...на София...Но реалностите са други.Както всички виждаме цените на определени места си растат и хич не ги е еня за нас.Според мен няма логика и селска къща на два етажа с кладенец двор два декара селскостопански постройки на 25 км от голям град да струва 8000 лева но никой не дава повече...То няма логика и да се печатат пари и да се раздават на измислени фирми и откровени мошеници ама централните банки го правят..То няма логика и някои да забогатяват от тези действия на централните банки без да платят и цент данък ама то се случва...Народа не ще комунизъм....при капитализма е така.Това е положението както казват класиците.
                            Тук си го казал добре- всяко нещо струва толкова колкото са склонни хората да дадат за него. Не винаги има логика.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                              кой е казал, че имотът е само един?
                              Колкло са в Кладница и колко са в Монако твоите имоти?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Откога Кладница стана Монако ? Не че е лошо селцето.... ама чак пък Монако....
                                кой е казал, че имотът е само един?

                                Коментар

                                Working...
                                X