IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

A1 - Измама?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    Непрекъснато получавам от булбанк и още някоя банка имейли че акаунта ми е блокиран, да се обадя на ............ от разни други тъпанари също, включително от моят имейл съм си изпращал писма че съм се хванал да мастурбирам и че трябва да си платя ......... евро. Еб......... им майката. Ако не си давал адрес и други данни да си еб........ майките

    Последното беше че съм платил 2 пъти една и съща сума в някакъв онлайн магазин и да си дам сметката за да я върнат
    Phishing.

    Коментар


    • Всички мобилни оператори са проблемни, но А1, са най-уникалните боклуци на пазара на мобилни услуги!!!! Преди повече от 10г., ми се удаде възможност да избера номер на дъщеря ми с рожденната й дата. Подадох заявление за пренос на номера към друг оператор и съответното заявление за прекратяване на договора в А1. За "късмет", прекратяването на договора се случи в ден неделя, а номерът към новия оператор още не беше пренесен и от там ми казаха, че още сигурно се води към А1, където вече беше изключен. Посетихме офис на А1 в Sky city, където един служител, полуидиот, взе да ме убеждава, че след, като съм подал заявление за прекратяване на договора, автоматично губя и номера. Опитах се да му обясня, че е идиот по вежлив начин и, че има европейска директива, според, която номера следва човека, а не някакъв оператор. Той настояваше за същото и дъщеря ми много се разстрои. Мислех да пусна жалба до КРС, но слава Богу чак във вторник, щерката получи съобщение, че номера е пренесен. Как ги обучават тези в А1, неандерталци ли наемат за телефонисти и запознават ли ги с европейските директиви за пренос на номер, който си е на конкретна личност, не на шибан оператор?

      Коментар


      • Най -вероятно е измама

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sagitarius_d Разгледай мнение
          Здравейте,

          Преди малко получих емайл от А1 че има успещна регистрация на моят акаунт. Видях че някой е поръчал телефон на изплащане за 23 вноски от моят акаунт.

          Проблемът е че аз не живея в България. Този акаунт не е ползван от 10- 11 години. И е регистриран когато си взех предплатен телефон преди 11 години докато бях в България за няколко седмици. Не мисля че има друга информация за мен освен емайл адрес. Така че не знам как така са отворили кредит и продали телефон на някой и са го свързали с мой акаунт. Това звучи невероятно.

          Аз не съм поръчвал нищо.

          Веднага писах емайл на А1. Очаквам да чуя от тях обратно. Опитах се да им звънна, но телефона им не работи от Щатите. +35988123

          Чудя се да някой друг е имал такива проблеми с А1, и такива подобни измами. И как са ги разрешили.
          звъни веднага на оператор.КАКВА е тази рег ? кой акаунт ? в магазиниете често хитруват

          Коментар


          • точно така виж си първо дали не е фишинг атака. А най-добре дирекно ДЕЛ
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Непрекъснато получавам от булбанк и още някоя банка имейли че акаунта ми е блокиран, да се обадя на ............ от разни други тъпанари също, включително от моят имейл съм си изпращал писма че съм се хванал да мастурбирам и че трябва да си платя ......... евро. Еб......... им майката. Ако не си давал адрес и други данни да си еб........ майките

              Последното беше че съм платил 2 пъти една и съща сума в някакъв онлайн магазин и да си дам сметката за да я върнат

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sagitarius_d Разгледай мнение
                Здравейте,

                Преди малко получих емайл от А1 че има успещна регистрация на моят акаунт. Видях че някой е поръчал телефон на изплащане за 23 вноски от моят акаунт.

                Проблемът е че аз не живея в България. Този акаунт не е ползван от 10- 11 години. И е регистриран когато си взех предплатен телефон преди 11 години докато бях в България за няколко седмици. Не мисля че има друга информация за мен освен емайл адрес. Така че не знам как така са отворили кредит и продали телефон на някой и са го свързали с мой акаунт. Това звучи невероятно.

                Аз не съм поръчвал нищо.

                Веднага писах емайл на А1. Очаквам да чуя от тях обратно. Опитах се да им звънна, но телефона им не работи от Щатите. +35988123

                Чудя се да някой друг е имал такива проблеми с А1, и такива подобни измами. И как са ги разрешили.

                Ако си предоставил реален адрес, могат да отидат да досаждат на този който живее там.... ако не, не се занимавай. Да го търсят този който е поръчвал, то не е толкова елементарно да се вземе нещо на изплащане. А едва ли в онлайн акаунта си предоставял всички данни,. Остави ги М-тел да се оправят.... те ще те потърсят ако смятат, че има проблем.

                Само по емайл адрес никой не дава нищо на изплащане... иначе всички емайл адреси щяха да са с кредити.

                Възможно е самите измамници да са ти пратили мейл с надеждата да им пишеш и после по някакъв друг начин да те измамят.
                Last edited by Xman1; 01.12.2020, 08:58.

                Коментар


                • A1 - Измама?

                  Здравейте,

                  Преди малко получих емайл от А1 че има успещна регистрация на моят акаунт. Видях че някой е поръчал телефон на изплащане за 23 вноски от моят акаунт.

                  Проблемът е че аз не живея в България. Този акаунт не е ползван от 10- 11 години. И е регистриран когато си взех предплатен телефон преди 11 години докато бях в България за няколко седмици. Не мисля че има друга информация за мен освен емайл адрес. Така че не знам как така са отворили кредит и продали телефон на някой и са го свързали с мой акаунт. Това звучи невероятно.

                  Аз не съм поръчвал нищо.

                  Веднага писах емайл на А1. Очаквам да чуя от тях обратно. Опитах се да им звънна, но телефона им не работи от Щатите. +35988123

                  Чудя се да някой друг е имал такива проблеми с А1, и такива подобни измами. И как са ги разрешили.

                  http://www.dividendgrowthinvestor.com/
                Working...
                X