IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТЕХНОЛОГИИ

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Споменавал съм че за да имаш интелектуална собственост основно изискване е да имаш интелект. Не виждам някой да оценява твърденията ви дори за "няколко десетки лева", което показва че качеството за което говорите липсва напълно.
    а хората действително оценяват споменатото и желано от вас качество на нужното ниво.



    ПП
    А иначе си полегни, но дрямката никак няма да се отрази на желаното от теб качество.
    Така кажи отначало, че да те разберат: Признай, че си и беден, и гламав, и всичко си идва на място.
    Last edited by Pyramid; 10.03.2021, 15:59.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Разбрах: търсиш някого, който да ти плати, за да имаш ти авторски права.

      Когато (и АКО) - ще делите "славата", но неговите парички отиват за твоята КУПЕНА титла на "автор".

      Той губи парите си, а ти правиш дисертация и се облажаваш във ВУЗ доживот, с професорска титла, в Академичен съвет...

      Сладка работа...

      ................

      АКО беше го обяснил така, директно - повече хора имаше вероятност да ти "помогнат"...

      А дано, де - след моите обяснения (защото те не бяха 2-3... неща, които... Да - носят публикации и тръгваш по пътя на "нАуката"...)

      Брей, че съм недосетлив! (а във ВУЗ са "червиви" с пари, които усвояеат такива "ентусиасти"..., па земи едно асистентче да станеш..., ама не ЩЕШ да почваш от нулата..., "Изобретател" щЕ го играеш, с публикации. И "интелектуална собственост"...)

      Колко да ти измисли бедната глава. Прост, по-прост, безпаметен.
      Обяснявам, Безпаметни: Авторското право принадлежи нс автора изначално и е непрехвърляемо. Него си го имам и така. За БГ патент пари имам. Който ме подкрепи, САМ също става заявител и притежател.
      Но...ТОВА е далече от (пред) ума ти, който си въобразява всякакви глупости.
      Вероятно, поради "високите си качества".
      Last edited by Pyramid; 10.03.2021, 15:58.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Кофти е, наистина, да говориш за интелектуална собственост с нискоинелигентни но, Добрата новина в, че, създадена, я оценяват хората на нужното ниво.
        Кой разбрал-разбрал, лягам за следобедна дрямка
        Споменавал съм че за да имаш интелектуална собственост основно изискване е да имаш интелект. Не виждам някой да оценява твърденията ви дори за "няколко десетки лева", което показва че качеството за което говорите липсва напълно.
        а хората действително оценяват споменатото и желано от вас качество на нужното ниво.



        ПП
        А иначе си полегни, но дрямката никак няма да се отрази на желаното от теб качество.
        Last edited by Имхотеп; 10.03.2021, 15:40.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Очаквано, мерите с оскъдномоьъчния си аршин. Не бе омраза, не бе оплюване...а нищо не сте създали. Жалка картинка сте, безпаметний. И ти, и импотентът, и мокромозъчният. Къде видя "ИПО", че не си спомням да съм споменавал дори? "IP" означава интелектуална собственост, виж авъорски и сходнинправа. Ако би бил просветен , щеше да знаеш, какъв могъщ инструмент е и стойността, която генерира. АКО БИ БИЛ.
          АМА НЕ СИ...

          Разбрах: търсиш някого, който да ти плати, за да имаш ти авторски права.

          Когато (и АКО) - ще делите "славата", но неговите парички отиват за твоята КУПЕНА титла на "автор".

          Той губи парите си, а ти правиш дисертация и се облажаваш във ВУЗ доживот, с професорска титла, в Академичен съвет...

          Сладка работа...

          ................

          АКО беше го обяснил така, директно - повече хора имаше вероятност да ти "помогнат"...

          А дано, де - след моите обяснения (защото те не бяха 2-3... неща, които... Да - носят публикации и тръгваш по пътя на "нАуката"...)

          Брей, че съм недосетлив! (а във ВУЗ са "червиви" с пари, които усвояеат такива "ентусиасти"..., па земи едно асистентче да станеш..., ама не ЩЕШ да почваш от нулата..., "Изобретател" щЕ го играеш, с публикации. И "интелектуална собственост"...)

          Коментар


          • Кофти е, наистина, да говориш за интелектуална собственост с нискоинелигентни но, Добрата новина в, че, създадена, я оценяват хората на нужното ниво.
            Кой разбрал-разбрал, лягам за следобедна дрямка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Досега си приложил само измами.

              Дотук, мамиш хората ТИ, ВМИРИСАНИ.
              АЙ СИКТИР !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                Хехехееее!

                Пари за ИПО са ти необходими!

                И това е нищо! (ама за теб, защото ти не ги даваш!)

                Ама послееее... Ама после.... Като почнат едни пачки... Оффф - не ми се мисли!

                ..................

                В заключение: когато пачките не тръгнат отникъде и "взора (ТИ) надежда не види" - зная, че навреме ще изчезнеш...

                Ако не успееш, ще мрънкаш - ама нали така я мислехМЕ (а си я мислил САМ ти!)...

                .................

                Успех на начинанието и когато "събереш" паричките на балъчетата, виж вече тая топла вода от Козлодуй - вкарай и там 5-6 милиона, за да се оправдаеш някак (с други "инвестиции")

                Очаквано, мерите с оскъдномоьъчния си аршин. Не бе омраза, не бе оплюване...а нищо не сте създали. Жалка картинка сте, безпаметний. И ти, и импотентът, и мокромозъчният. Къде видя "ИПО", че не си спомням да съм споменавал дори? "IP" означава интелектуална собственост, виж авъорски и сходнинправа. Ако би бил просветен , щеше да знаеш, какъв могъщ инструмент е и стойността, която генерира. АКО БИ БИЛ.
                АМА НЕ СИ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Тук, Преклецал, нещата са многослойни и много дълбоки, има над 3 -5 ГРУПИ ИЗОБРЕТЕНИЯ за патентна защита, ала подкрепа се търси единствено за метода (на общото им прилагане за конкретната цел), като приложенията им, са много повече от едно.
                  Досега си приложил само измами.

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Отзад напред:
                    1.Да направя първата заявка - нула, за нев съм самодостатъчен. И за по-нататък - нула, т.е.нула за мен, само таксите за заявяване и обработка на заявките, т.к патентите са скъпо занимание.
                    2.Предположително, няколко десетки Е евро, правят партньора ми държател на световен (или няколко ключови за света) патент със стойност няколко милиарда долари/евро.
                    3.Никой не те кани ти да се занимаваш, поканатс е за тези, които знаят и разбират, що е то IP. Ти, дори и да искаш да изнамериш нещо от вида, ще похарчиш повече време.
                    4. Тук аз "си разделям парите" с вас, сладур. Щото, работата съм я свършил безплатно дотук, и тук нищо няма да взема но, който подкрепи местния шериф, получава пълн права на заявител и притежател на тази IP.Т.е., пари на мен НЕ дава и НЕ се набутва. Моята печалба е, че тази IP се регистрира за парите, които нямам и, ЕДВА при продажба, вече и аз, мога да кеширам. Който си мисли, че без мен, може ссм да регистрира подобна IP, да заповяда. Искам да го видя, как ще мине без съдържание. То и за батериите, има фирми с милиардни бюджети за R&D но, съдържанието, пак аз го направих, а те продължават да търсят намереното.

                    Хехехееее!

                    Пари за ИПО са ти необходими!

                    И това е нищо! (ама за теб, защото ти не ги даваш!)

                    Ама послееее... Ама после.... Като почнат едни пачки... Оффф - не ми се мисли!

                    ..................

                    В заключение: когато пачките не тръгнат отникъде и "взора (ТИ) надежда не види" - зная, че навреме ще изчезнеш...

                    Ако не успееш, ще мрънкаш - ама нали така я мислехМЕ (а си я мислил САМ ти!)...

                    .................

                    Успех на начинанието и когато "събереш" паричките на балъчетата, виж вече тая топла вода от Козлодуй - вкарай и там 5-6 милиона, за да се оправдаеш някак (с други "инвестиции")


                    Коментар


                    • Тук, Преклецал, нещата са многослойни и много дълбоки, има над 3 -5 ГРУПИ ИЗОБРЕТЕНИЯ за патентна защита, ала подкрепа се търси единствено за метода (на общото им прилагане за конкретната цел), като приложенията им, са много повече от едно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                        Всичко с което може да се мами
                        С измами се занимавате вие.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                          Какво стана с тръбичката? Да не осъзнахте двамата с Павлето къв шит е това и сега вече минахме на сондираня, акумулатори, ядрена енергетика....
                          Всичко с което може да се мами

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                            Какво стана с тръбичката? Да не осъзнахте двамата с Павлето къв шит е това и сега вече минахме на сондираня, акумулатори, ядрена енергетика....
                            Има неща, които, няма да разбереш затуй, няма смисъл да те информирам в ТАЗИ тема. Да речем така, "тръбичката" влезе в рециклиране на идейния замисъл, с цел стъпване на по-широка основа. Преработва се и се обогатява като проект с още 3-функционалности, т.к. може да даде повече. Затова, темата беше заключена. Предполагам, ще я събудим до 8-10 месеца, когато сме готови.
                            Дано си получил своя отговор.
                            Last edited by Pyramid; 10.03.2021, 13:51.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                              Имам въпроси:

                              1. Който не желае да си раздели парите с теб, ще може ли да участва в "съвместният контрол на технологията"?

                              2. Колко би струвало участието в "съвместният контрол" за един човек? Участието за двама има ли отстъпка?

                              3. Ако изобщо не желая да се занимавам с "технологията" - колко години от живота си да почна да "пропилявам" от днес? Повече от 10, ли?

                              Благодаря за конкретните отговори.

                              (колко пари търсиш? ПАК ли, ве?) Оффф...
                              Отзад напред:
                              1.Да направя първата заявка - нула, за нев съм самодостатъчен. И за по-нататък - нула, т.е.нула за мен, само таксите за заявяване и обработка на заявките, т.к патентите са скъпо занимание.
                              2.Предположително, няколко десетки Е евро, правят партньора ми държател на световен (или няколко ключови за света) патент със стойност няколко милиарда долари/евро.
                              3.Никой не те кани ти да се занимаваш, поканатс е за тези, които знаят и разбират, що е то IP. Ти, дори и да искаш да изнамериш нещо от вида, ще похарчиш повече време.
                              ​​​​​​​4. Тук аз "си разделям парите" с вас, сладур. Щото, работата съм я свършил безплатно дотук, и тук нищо няма да взема но, който подкрепи местния шериф, получава пълн права на заявител и притежател на тази IP.Т.е., пари на мен НЕ дава и НЕ се набутва. Моята печалба е, че тази IP се регистрира за парите, които нямам и, ЕДВА при продажба, вече и аз, мога да кеширам. Който си мисли, че без мен, може ссм да регистрира подобна IP, да заповяда. Искам да го видя, как ще мине без съдържание. То и за батериите, има фирми с милиардни бюджети за R&D но, съдържанието, пак аз го направих, а те продължават да търсят намереното.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                Понеже темата е технологии, реших да предложа запознаване с метода за сондиране на мултиплекси, една страхотна нова възможност. Който иска.
                                Какво стана с тръбичката? Да не осъзнахте двамата с Павлето къв шит е това и сега вече минахме на сондираня, акумулатори, ядрена енергетика....

                                Коментар

                                Working...
                                X