IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТЕХНОЛОГИИ

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Да. Предоставям възможност за съвместен контрол на технологията. Все още. Или който не иска да дели, но може да вземе, сам да си измисли. Ама ще е закъснял с едни 3-4 години поне, ако не станат и над 10.

    Имам въпроси:

    1. Който не желае да си раздели парите с теб, ще може ли да участва в "съвместният контрол на технологията"?

    2. Колко би струвало участието в "съвместният контрол" за един човек? Участието за двама има ли отстъпка?

    3. Ако изобщо не желая да се занимавам с "технологията" - колко години от живота си да почна да "пропилявам" от днес? Повече от 10, ли?

    Благодаря за конкретните отговори.

    ​​​​​​​(колко пари търсиш? ПАК ли, ве?) Оффф...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
      Ха-ха-хаааа!
      Да. Предоставям възможност за съвместен контрол на технологията. Все още. Или който не иска да дели, но може да вземе, сам да си измисли. Ама ще е закъснял с едни 3-4 години поне, ако не станат и над 10.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Понеже темата е технологии, реших да предложа запознаване с метода за сондиране на мултиплекси, една страхотна нова възможност. Който иска.
        Ха-ха-хаааа!

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Понеже темата е технологии, реших да предложа запознаване с метода за сондиране на мултиплекси, една страхотна нова възможност. Който иска.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Добре де, ми сега в задаващата се криза къде да инвестираме?

            В книжки. Ценни. Помагат.

            Коментар


            • Добре де, ми сега в задаващата се криза къде да инвестираме?

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Технология на електродите - "хармоника".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                  Така и не се разбира за какви технологии става въпрос.
                  Ясно е че търбичката е едно нищо (даже темата заключиха), и се оказва че това тук е поредната тема-спам.

                  Кажи така:
                  "- АЗ не разбирам." И би било вярно. Че ТИ не разбираш. Нормалните, отдавна разбраха.

                  Коментар


                  • Така и не се разбира за какви технологии става въпрос.
                    Ясно е че търбичката е едно нищо (даже темата заключиха), и се оказва че това тук е поредната тема-спам.

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Я! Кого сме изтървали!?! А аз мислех, че там нейде, човекът, работи над техническата революция, с която, парадираше... Ето, аз показах СВОЯ принос. Хубав или лош но, СОБСТВЕН. А, у компаньерото, досега, сме видяли ППП , едни т.нар. "идеални диоди", в неговия форум, им някаква търговийка. Кое от всичко ТОВА, е техническата Революция, остава Загадка.

                      Коментар


                      • Сега, не разбрах, какво те мъчи?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Безимянный, с монетките, Мъсконтий се забавлява. А то и толкова не можеш. И ппсле, аз не съмбил роптал, чебил озмамник? Абе, изкуфел ик, под теоята шапка, пишещоте в различните темо, ИЗОБЩО ли не си говорят?
                          Нещо правописа а? Нещо главата а?
                          Да не си нервен?
                          Ха-ха-хаааа-еееее-хаааааа!

                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Безимянный, с монетките, Мъсконтий се забавлява. А ти, и толкова не можеш. И после, аз не съм бил роптал, че бил измамник? Абе, изкуфелник, под твоята шапка, пишещите в различните темо, ИЗОБЩО ли не си говорят?
                            Last edited by Pyramid; 04.03.2021, 21:37.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Инвеститор в койни е Мъск. В Тесла решиха това. Пак си спал и не си разбрал.

                              Проспал си и предходното изказване на Мъск за батерията пред акционерите МУ, което му отвори пътят на Мъск за пренасочването на 1.5 млрд. към койните.

                              Опитваш се д."да спориш" с Мъск от позициите на пишеш във форум.... Той е милиардер, не забравяй това. И не бил измамник!
                              Що, ти да не си?

                              Коментар


                              • https://www.visualcapitalist.com/wor...by-market-cap/
                                The World’s Top Car Manufacturers by Market Capitalization
                                ЗА ТЕСЛА АВТОМОБИЛИ

                                Коментар

                                Working...
                                X