IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой е най-прекият път България да се развие и как да спомогна за това?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
    Най-прекият път България да се развие е като спре да се краде. Просто е.
    Няма да стане доброволно. Става, като се върне примерно законът за притежанието и употреба на оръжие - да може честните граждани да опушнат крадците Ама тогава първи ще паднат политиците, та затова и не го виждаш да се случва...

    ПП: идват интересни времена, да видим как ще преразпределят новите ЕС пари - които стават все по-малко...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
      Най-прекият път България да се развие е като спре да се краде. Просто е.
      Тя не се. Някои я.

      Коментар


      • Най-прекият път България да се развие е като спре да се краде. Просто е.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Tantum - какви факти искаш
          Не визирах твоя коментар, макар че може би така изглежда, тъй като съм писал след теб. Не оспорвам мнението ти, а и няма как да го оспорвам при положение, че не съм запознат с положението в Манитоба.

          Коментар


          • Tantum - какви факти искаш
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tantum Разгледай мнение
              Може ли да помоля да пишем с факти, а не с преувеличаване и патос? Проблеми се решават с разум, а не с емоции и процесът започва с точното им и обективно поставяне. Уж сме инвеститори тук, а не мрънкачи. Благодаря.
              Инвестираме приказки във форум и чакаме банан да падне. Мдааа. Скоро. В Африка/лат.Америка/. Тук не банан. Тук к*рец. И не пада.
              - Слава Богу.

              Прочее - вече сериозно - учудва ме, каква е тази ...страст ли да я нарека, или как? - да се затлачват темите. Каква е тазии омраза, и защо? Кому е нужна?
              - И супермногословието, и то: Егати дългите фермани стават понякога - стигам до края, и, от многото приказки, така се ошашавям, че забравям за какво става дума. Ако може, по-стегнато, моля.​​
              Last edited by Pyramid; 30.05.2018, 23:54.

              Коментар


              • Може ли да помоля да пишем с факти, а не с преувеличаване и патос? Проблеми се решават с разум, а не с емоции и процесът започва с точното им и обективно поставяне. Уж сме инвеститори тук, а не мрънкачи. Благодаря.

                Коментар


                • Selena като спре да събира данъци.В Канада има две провинции - едната с най високи данъци и другата с неприлично ниски - познай в коя като влезеш пътищата късат бъбреци и с нея майките плашат децата като не слушат че ще ги заведат там - в тази с високите данъци. Парите и хората бягат от там и управниците за да харчат вдигат нагоре данъците, с ушите си съм чувал в автобуса как майка си заплашваше детето че ще го заведе в Манитоба и то си е страшно и то както се гевезеше се кротна - не иска в Манитоба. Това е първото което трябва да се направи, защото сега всеки лев данък сега сигурно излиза 10 които бягат навън. Между другото в Манитоба и децата са много малко, само имотите са евтини защото никой не ги иска. България ще излезе от този капан, има начин да стане и ще стане.

                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Темата се изродила до стадии говорене на глупости. Ето грозната действителност:

                    https://www.blitz.bg/kriminalni/pres...ews603704.html

                    Докато това продължава, ще сме на дъното... и е право заглавието: "ТОВА НЕ Е ДЪРЖАВА". Държава, абдикирала от основното си задължение - да защитава своите граждани, няма морално и законово право да изисква от същите каквото и да е, както и да им събира данъци. Както казах и в самото начало и спрях да пиша (защото с един пост изчерпих цялата ви тема) - България трябва да се върне към руслото на законността, прилагана при нужда с бруталство - иначе нищо няма смисъл.
                    КАК!?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron
                      Абе и аз почувствах Мелдоний в кръвта ти, но си замълчах
                      Гледай да не ти пробутат някой ден O-Этилфторфосфонил
                      Е, аз не съм Шарапова няма опасност .

                      Коментар


                      • Нямах предвид, нещо което си казал конкретно.

                        Верно етикетиране е. Но и си оттеглям въпроса. Ако допуснем, че форума показва как мисли средностатистическият българин, не мисля, че има реален шанс нещо съществено да се промени в България. По-скоро се надявам, че допускането е грешно. Нали надеждата умира последна


                        Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                        Прав си, само се заяждам с момичето по формални неща.


                        Неофашизъм, фашизъм... Бе ти да не намекваш, че съм нещо така малко краен?
                        Можеее! Има, може би, такова нещо.

                        Трудно ми е да обсъждам неофашизма, щото малко знам и за фашизма. Виж, с нацизма съм по-добре запознат, както повечето хора.
                        От друга страна, той се използва в политическото етикетиране на кого ли не и това силно размива смисъла.

                        Може би с предложението ми за гласуване с бяла бюлетина съм ти заприличал на човек, който отрича партиите, то ест по някакъв начин тоталитарно настроен. Не е така, аз съм против сегашните партии, статуквото, което ти предлага избор, какъвто на него му харесва, но не на теб. Така се подтвърждава лозунга на анархистите "Ако изборите променяха нещо, щяха да са забранени".

                        Виждаш, че съм се омотал като пиле в кълчища и не мога да обясня даже аз какво мисля.

                        TLDR: Не мога добре да обсъждам неофашизма. Ако имаш предвид определена страна, определено негово виждане, питай за него.

                        Коментар


                        • Темата се изродила до стадии говорене на глупости. Ето грозната действителност:

                          https://www.blitz.bg/kriminalni/pres...ews603704.html

                          Докато това продължава, ще сме на дъното... и е право заглавието: "ТОВА НЕ Е ДЪРЖАВА". Държава, абдикирала от основното си задължение - да защитава своите граждани, няма морално и законово право да изисква от същите каквото и да е, както и да им събира данъци. Както казах и в самото начало и спрях да пиша (защото с един пост изчерпих цялата ви тема) - България трябва да се върне към руслото на законността, прилагана при нужда с бруталство - иначе нищо няма смисъл.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power
                            Селена нима мислиш че тия двамата психопати разбират какво им говориш.Единия е тука да си излива шизофренията срещу Русия и Путин а другия откровен боклук да плюе България.Защо си губиш времето с такива боклуци.
                            От любов към спорта, разбирай принципа .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                              Аз бих го дал малко по-куул за тези неща, за да можем да се фокусираме върху по-важните. Какво мислиш за неофашистките идеи примерно? Особено пък неофашизъм и много корупция. Как точно ще помогне на България това? Имаш ли виждане?

                              Прав си, само се заяждам с момичето по формални неща.


                              Неофашизъм, фашизъм... Бе ти да не намекваш, че съм нещо така малко краен?
                              Можеее! Има, може би, такова нещо.

                              Трудно ми е да обсъждам неофашизма, щото малко знам и за фашизма. Виж, с нацизма съм по-добре запознат, както повечето хора.
                              От друга страна, той се използва в политическото етикетиране на кого ли не и това силно размива смисъла.

                              Може би с предложението ми за гласуване с бяла бюлетина съм ти заприличал на човек, който отрича партиите, то ест по някакъв начин тоталитарно настроен. Не е така, аз съм против сегашните партии, статуквото, което ти предлага избор, какъвто на него му харесва, но не на теб. Така се подтвърждава лозунга на анархистите "Ако изборите променяха нещо, щяха да са забранени".

                              Виждаш, че съм се омотал като пиле в кълчища и не мога да обясня даже аз какво мисля.

                              TLDR: Не мога добре да обсъждам неофашизма. Ако имаш предвид определена страна, определено негово виждане, питай за него.

                              Коментар


                              • Гледище, ако щеш...

                                Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Имаш ли виждане?


                                Коментар

                                Working...
                                X